Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2021

M10

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Val Jarc
OK Komenda
15
0:06:30 (3)
15252525252515100
2Anže Obid
OK Azimut
25
0:06:02 (1)
-1520122572
3Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
25202065
4Mihej Prezelj
OK Azimut
20
0:06:04 (2)
20152055
5Aljoša Bačnar Tušar
OK Azimut
10
0:07:49 (5)
201581053
6Kevin Kerčmar
OK Azimut
12
0:07:12 (4)
201232
7Mark Serjun
OK Azimut
8
0:07:52 (6)
10818
8Tin Šuc
OK Komenda
12*12
9Tejo Gaber Raj
OK Slovenj Gradec
1212
10Lan Kurtanjek
OK Azimut
77
11Žiga Sedej
OK Azimut
***0
12Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
13Teodor Cankar
ŠOK
0


M12

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
25
0:09:22 (1)
25252025252525100
2Drejc Malus
OK Komenda
12
0:13:57 (4)
20108202081272
3Beno Bizjak
OK Azimut
20
0:11:40 (2)
81515202070
4Rok Sedej
OK Azimut
12201012121559
5Jakob Kurinčič
OK Komenda
1225157759
6Enej Šuc
OK Komenda
15
0:12:15 (3)
101512661552
7Lovro Kurtanjek
OK Azimut
10
0:15:31 (5)
-10121032
8Nejc Novak
OK Azimut
1081028
9Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
8816
10Lovro Nagy
OK Polaris
1515
11Vidjan Lenart
OK Slovenj Gradec
77
12Robi Mlakar
OK Azimut
-0
13Tilen Golobin
OK Komenda
0
14Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
0


M14

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:11:40 (1)
252025252525100
2Božo Bizjak
OK Azimut
20
0:13:49 (2)
25201562080
3David Sedej
OK Azimut
201212202072
4Ožbej Malus
OK Komenda
10
0:20:50 (5)
151015258121067
5Jan Cokan
OK Komenda
7
0:21:43 (7)
1015201010755
6Jaka Seljak
OK Komenda
15
0:16:28 (3)
881012151552
7Borut Gantar
OK Azimut
12
0:16:47 (4)
127781239
8Florijan Kremžar
OK Komenda
768155536
9Enej Česnik
OK Azimut
8
0:21:23 (6)
7815
10Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
1212
11Oskar Foški
OK Polaris
-66
12Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
13Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0


M16

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Luka Seljak
OK Komenda
25
0:26:13 (1)
252525252525-25125
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:26:36 (2)
202020152520105
3Primož Gantar
OK Azimut
15
0:30:08 (3)
20201520201595
4Tilen Zupan
OK Komenda
1215121554
5Lev Žižek
OK Azimut
0
6Fedja Močnik
OK Polaris
0
7Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
0
8Martin Ferenc
OK Tivoli
***0
9Vid Faganel
PD Ajdovščina
*0
10Rok Cigoj
PD Ajdovščina
***0
11Matej Bratož
PD Ajdovščina
***0
12Matija Bovcon
PD Ajdovščina
***0
13Gal Nemeček
PD Ajdovščina
***0


M18

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
OK Komenda
25
0:45:19 (1)
25252525100
2Martin Jevševar
OK Brežice
252520-25--95
3Timotej Hribar
OK Brežice
20
1:40:25 (2)
20252065
4Matevž Kunc
OK Tivoli
15202055
5Žiga Groff
OK Azimut
0
6Aljaž Obid
OK Azimut
0
7Enej Smole
OK Polaris
-0
8Luka Anderluh
OK Polaris
*0
9Nejc Štern
OK Slovenj Gradec
0


M21A

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Valentin Eržen
OK Azimut
20
0:38:22 (2)
122025202520110
2Uroš Cankar
ŠOK
12
0:43:06 (4)
15152525202012105
3Tomaž Pust
OK Komenda
15
0:43:03 (3)
102520152015151595
4Marko Obid
OK Azimut
251212121273
5Aljaž Černe
OK Tivoli
8*2533
6Matej Škarabot
OK Polaris
25
0:37:06 (1)
2525
7Kristjan Gantar
OK Azimut
20****-20
8Stanko Čufer
PD Ajdovščina
15*****15
9Jure Kavčič
OK Komenda
1010
10Elio Golja
OK Polaris
1010
11Matej Čerin
OK Tivoli
77
12Franc Knap
OK Azimut
0
13Nejc Močnik
OK Azimut
0
14Sandi Kmetič
OK Polaris
0
15Gašper Petrovič
OK Polaris
0
16Jan Šalamun
OK Polaris
0
17Aljoša Rebolj
OK Polaris
*0
18Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
0
19Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
20Davor Pobega
OK Tivoli
******0
21Ivo Kete
PD Ajdovščina
****0
22Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
0
23Janez Pretnar
Kamniški OK
0
24Tomaž Pirnat
OK Slovenj Gradec
0


M21B

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Timotej Šuc
OK Komenda
8
0:44:57 (6)
2015251025258110
2Simon Kurinčič
OK Komenda
7
0:47:17 (7)
25202025157105
3Klemen Kenda
OK Azimut
25
0:34:29 (1)
12251512202597
4Franc Malus
OK Komenda
12
0:40:06 (4)
7128201220151279
5Andrej Jarc
OK Komenda
6
0:48:20 (8)
1215-20653
6Matej Vidič
OK Azimut
4
1:17:24 (10)
1510710-446
7Boštjan Bizjak
OK Azimut
3
1:37:49 (11)
4-6825346
8Borut Seljak
OK Komenda
20
0:34:52 (2)
15-2035
9Boštjan Bogataj
OK Azimut
15
0:39:21 (3)
-8121535
10Gregor Leskovšek
OK Tivoli
758*20
11Andrej Korelc
OK Komenda
61016
12Andraž Drešček
OK Azimut
5
0:51:10 (9)
8513
13Gal Petkovšek
OK Azimut
1010
14Primož Podobnik
OK Azimut
10
0:44:52 (5)
1010
15Matic Erznožnik
OK Azimut
5-5
16Emil Kacin
OK Azimut
0
17Rok Močnik
OK Azimut
0
18Črtomir Knap
OK Azimut
0
19Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
20Charles Nelson
OK Azimut
0
21Tomaž Kupnik
OK Azimut
0
22Janez Zavrl
OK Komenda
0
23Juš Smole
OK Polaris
0
24Brin Smole
OK Polaris
0
25Griša Močnik
OK Polaris
0
26Saš Močnik
OK Polaris
0
27Klemen Zibelnik
OK Polaris
0
28Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
29Aleš Ferenc
OK Tivoli
******0
30Matjaž Draksler
ŠOK
**0
31Luka Plavčak
ŠOK
0


M21E

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Matic Blaž
OK Komenda
25
0:32:18 (1)
10122520202525115
2Gregor Hvala
OK Azimut
20
0:41:15 (2)
15-152515152090
3Simon Stanonik
OK Azimut
8
1:00:14 (6)
122525870
4Peter Tušar
OK Azimut
20202565
5Žan Ravnikar
OK Azimut
15
0:43:16 (3)
12151542
6Vid Bogovič
OK Brežice
*20101242
7Jure Zmrzlikar
OK Komenda
10201242
8Mark Bogataj
OK Azimut
251540
9Blaž Petrovič
OK Polaris
12
0:43:37 (4)
151227
10David Čufer
PD Ajdovščina
10
0:56:41 (5)
12*1022
11Andraž Hribar
OK Brežice
2020
12Jernej Zorman
OK Komenda
1010
13Rajko Kračun
Kamniški OK
*10*10
14Nick Barrable
OK Azimut
88
15Vít Koštejn
OK Komenda
88
16Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
77
17Jošt Lapajne
OK Azimut
0
18Tjaž Gantar
OK Azimut
0
19Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
20Jaka Piltaver
OK Brežice
0
21Matija Razum
OK Brežice
0
22Jaka Pišljar
OK Polaris
-0
23Jaka Cesar
OK Slovenj Gradec
0
24Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
25Matej Arnuš
ŠOK
0
26Denis Kokelj
Kamniški OK
0


M35

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:34:20 (1)
25252025251525100
2Igor Gavrilov
OK Komenda
2015252080
3Tomaž Kremžar
OK Komenda
20
0:37:06 (2)
87101215252072
4Bojan Jevševar
OK Brežice
1520102065
5Janko Bačnar
OK Azimut
15
0:37:39 (3)
1212201559
6Sergey Churkin
OK Komenda
-101515121052
7Matej Sedej
OK Azimut
7871234
8Dušan Petrovič
OK Polaris
101222
9Bojan Lebar
Kamniški OK
51015
10Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
56***11
11Gregor Anderluh
OK Polaris
88
12David Andrejc
OK Slovenj Gradec
44-8
13Natan Osterman
OK Polaris
66
14Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
33
15Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
16Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
17Marko Zanoškar
OK Slovenj Gradec
0
18Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
19Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
20Boris Bauman
MOK
0
21Miran Kolman
Kamniški OK
0
22Luka Kurtanjek
OK Azimut
*0


M45

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Aleš Poljanšek
OK Azimut
25
0:33:16 (1)
25252525202025100
2Miha Škarabot
OK Polaris
15
0:44:52 (3)
20-15201570
3Gregor Zupan
OK Komenda
7107252567
4Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
1520121562
5Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
101220101557
6Boris Eržen
ŠOK
20
0:41:42 (2)
4888*2044
7Robert Kunc
OK Tivoli
127712-38
8Primož Savinšek
OK Polaris
5101227
9Andrej Cimerman
OK Polaris
-151025
10Valter Foški
OK Polaris
86822
11Robert Benko
OK Polaris
35715
12Jožko Jazbar
OK Azimut
66
13Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
14Krešo Keresteš
OK Trzin
0


M55

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Aleš Borštnik
OK Tivoli
20
0:41:28 (2)
252525202095
2Silvij Močnik
OK Azimut
25
0:35:28 (1)
25252575
3Marijan Leban
OK Azimut
15
0:49:59 (3)
20201520151575
4Dušan Smole
OK Polaris
12-202052
5Silvo Babič
OK Komenda
251237
6Aleš Čerin
OK Tivoli
151530
7Roman Sladič
ŠOK
12
1:45:19 (4)
1212
8Miro Šalamun
OK Polaris
0
9Aleš Zupan
OK Polaris
0
10Dalibor Radovan
OK Polaris
0
11Hinko Andrejc
OK Slovenj Gradec
0


M65

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Vlado Sedej
OK Azimut
25
0:37:51 (1)
252025202525100
2Janko Lapajne
OK Azimut
20
0:56:16 (2)
25202525202095
3Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
0
4Srečo Pirman
ŠOK
0
5Ivan Boyadzhiev
MOK
**0


Ž10

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Mija Jeraj
OK Komenda
25
0:06:11 (1)
20122020252590
2Teja Šuc
OK Komenda
20
0:06:29 (2)
15252520122090
3Jerca Kurinčič
OK Komenda
12
0:07:04 (4)
252015251581285
4Julija Bizjak
OK Azimut
15
0:06:30 (3)
151225201575
5Katarina Kremžar
OK Komenda
8
0:09:55 (6)
8101015843
6Leila Ema Poženel
OK Komenda
7
0:14:48 (7)
10810735
7Timeja Prezelj
OK Azimut
10
0:07:49 (5)
*121022
8Ida Antonija Raj
OK Slovenj Gradec
**1515
9Inga Markovič
OK Slovenj Gradec
**1212
10Zana Jazbar
OK Azimut
0
11Ajda Kerčmar
OK Azimut
0
12Vilina Lenart
OK Slovenj Gradec
0
13Klara Kovše
OK Slovenj Gradec
0


Ž12

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Ajda Jeraj
OK Komenda
15
0:15:35 (3)
25252020151590
2Nika Eržen
OK Azimut
25
0:10:49 (1)
12-1225252587
3Brina Gantar
OK Azimut
20
0:14:28 (2)
102012202072
4Ajda Jarc
OK Komenda
1515151560
5Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
20-25-45
6Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
-101020
7Taja Vrtnik
OK Komenda
12
0:18:37 (4)
1212
8Zarja Žižek
OK Azimut
0
9Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
-0
10Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
0


Ž14

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
25
0:12:13 (1)
252025202525100
2Neža Obid
OK Azimut
20
0:12:54 (2)
20122025202085
3Brina Kölner
OK Komenda
12
0:18:58 (4)
1525152515151280
4Špela Majdič
OK Azimut
15
0:16:26 (3)
12151212101554
5Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
88102046
6Jana Močnik
OK Azimut
10
0:27:12 (5)
1010810121042
7Larisa Gantar
OK Azimut
0
8Dunja Majnik
OK Azimut
0
9Patricija Kern
OK Komenda
0
10Naja Lončar
OK Komenda
0


Ž16

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Vita Malus
OK Komenda
252525252025100
2Neža Gnezda
OK Azimut
*252045
3Ana Maja Anderluh
OK Polaris
*0
4Tinka Ferenc
OK Tivoli
0
5Mojca Kunc
OK Tivoli
**0
6Pia Ilovar
OK Tivoli
0
7Nikolina Ugrin
OK Tivoli
*****0
8Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
*0


Ž18

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Nika Ravnikar
OK Komenda
25
0:42:06 (1)
20252525152525100
2Teja Tušar
OK Azimut
20
0:47:35 (2)
2525-2070
3Manja Leban
OK Azimut
12
0:58:03 (4)
152010151262
4Karin Pust
OK Komenda
10
1:01:34 (5)
-2020-1050
5Lana Mohorič
OK Azimut
15
0:52:49 (3)
12201547
6Pia Bogataj
OK Azimut
1220-32
7Anja Škarabot
OK Polaris
88
8Tajda Razpet
OK Azimut
0
9Tina Kern
OK Komenda
0
10Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
*0
11Zala Ferenc
OK Tivoli
0


Ž21B

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Julija Ferenc
OK Tivoli
25
0:29:05 (1)
25252525100
2Jedert Jevševar
OK Brežice
6252520202090
3Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
15
0:50:15 (3)
2015121562
4Špela Bogataj
OK Komenda
12
0:53:56 (4)
12515881247
5Elena Gombač Šuc
OK Komenda
1510615-46
6Damjana Gantar
OK Azimut
51551540
7Marta Malus
OK Komenda
10
0:58:21 (5)
41278671037
8Neža Sluga
OK Polaris
20*12*32
9Maja Istenič
OK Azimut
8
1:02:06 (6)
1012-830
10Ajda Lampe
OK Komenda
254*29
11Maja Obid
OK Azimut
85105-28
12Alja Draksler
ŠOK
72027
13Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
7
1:04:19 (7)
3106726
14Nataša Bogataj
OK Azimut
6
1:07:29 (8)
-87621
15Katarina Sedej
OK Azimut
710421
16Urša Štanfel
OK Azimut
20
0:38:49 (2)
2020
17Tanja Kmetec
Kamniški OK
81220
18Anita Česnik Mažgon
OK Azimut
10-10
19Tina Tušar
OK Azimut
6410
20Klavdija Prezelj
OK Azimut
*0
21Mojca Batič
OK Azimut
0
22Lara Zupan
OK Komenda
**0
23Ana Šalamun
OK Polaris
*0
24Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
0
25Andreja Anžur
OK Tivoli
0
26Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
27Petra Kalan
ŠOK
0
28Tjaša Bergant
ŠOK
0
29Maja Cankar
ŠOK
0
30Irma Pretnar
Kamniški OK
0
31Lidija Benigar
Kamniški OK
0
32Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
**0
33Tina Zagorc
Kamniški OK
**0
34Lana Štrumbelj
OK Polaris
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Eneja Osterman
OK Polaris
25252525-20100
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
25
0:38:31 (1)
201020202585
3Polona Jezeršek
OK Komenda
12
0:43:30 (4)
-20121215121259
4Katja Babič
OK Komenda
8
0:46:09 (6)
2525858
5Ana Pia Pogačar
OK Komenda
15
0:42:55 (3)
201081553
6Zala Zavrl
OK Komenda
20
0:41:38 (2)
1010-102050
7Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
10
0:46:05 (5)
812158871045
8Nika Poljanšek
OK Azimut
1510712544
9Deja Razpet
OK Azimut
121527
10Monika Ravnikar
OK Komenda
7
1:01:32 (7)
68721
11Zala Serženta Seljak
OK Azimut
-87621
12Nuša Jeram
OK Azimut
1515
13Markéta Firešová
OK Komenda
1515
14Tajda Foški
OK Polaris
77
15Barbara Kmetec
Kamniški OK
-66
16Lara Gantar
OK Azimut
0
17Barbara Jolič
OK Komenda
0
18Brina Foški
OK Polaris
-0
19Jerca Bernik
ŠOK
0


Ž35

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
25
0:46:39 (1)
25151525252525100
2Tina Močnik
OK Komenda
20
0:49:21 (2)
252015152080
3Ana Plavčak
ŠOK
12
1:05:18 (4)
1512*201259
4Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
1220121256
5Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
10252055
6Irena Hacin Kölner
OK Komenda
15
1:02:11 (3)
108101012151552
7Mojca Foški
OK Polaris
202040
8Petra Paradiž
OK Komenda
10
1:34:20 (5)
8788-1034
9Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
10Anja Mihelič Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
11Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
0
12Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0


Ž45

NImeZadnjaSOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Saša Žižek
OK Azimut
25
0:45:52 (1)
252520202595
2Petra Stojan
OK Komenda
20
0:48:26 (2)
2020252012252090
3Marjanca Poljanšek
OK Azimut
15
0:54:08 (3)
152025151575
4Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
1210122559
5Alenka Škarabot
OK Polaris
12
0:58:37 (4)
8121015101249
6Darja Vodlan
OK Polaris
10-151237
7Romana Zupan
OK Komenda
1515
8Maja Prosen
OK Komenda
0
9Maruša Debeljak
OK Polaris
0
10Marija Anderluh
OK Polaris
0
11Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
12Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
13Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda6953.4789.9%59.438.5%21.2%3684
2OK Azimut9436.22276.6%47.235.5%28.9%3401
3OK Polaris4413.71565.9%20.86.3%13.5%603
4OK Slovenj Gradec4612.12741.3%29.35.8%14.2%557
5OK Brežice953277.8%68.15%2.8%477
6OK Tivoli2021.2670%30.24.4%6.2%423
7ŠOK1417.6842.9%41.22.6%4.3%247
8Kamniški OK1211.3558.3%19.41.4%3.7%136
9PD Ajdovščina94.10100%4.10.4%2.8%37
10OK Slovenske Konjice42.8325%110.1%1.2%11
11MOK30233.3%00%0.9%0
12OK Trzin1010%N/A0%0.3%0

Skupaj tekmovalcev: 325, neaktivnih: 98, vseh startov: 866

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.