Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2022

M10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Lan Kurtanjek
OK Azimut
25
0:09:54 (1)
15252525252025100
2Žiga Sedej
OK Azimut
20
0:13:34 (2)
2012122015152075
3Aljoša Bačnar Tušar
OK Azimut
15
0:17:18 (3)
25251565
4Tejo Gaber Raj
OK Slovenj Gradec
1515122062
5Urh Pibernik
OK Komenda
12
0:17:34 (4)
20151247
6Luka Rožič
OK Slovenj Gradec
201232
7Teodor Cankar
ŠOK
0
8Patrik Jereb Bubnič
OK Azimut
0
9Luka Košak
OK Slovenj Gradec
0


M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Rok Sedej
OK Azimut
25
0:13:05 (1)
20201525252525100
2Drejc Malus
OK Komenda
8
0:22:38 (6)
425252020890
3Val Jarc
OK Komenda
10
0:21:50 (5)
251520151075
4Mihej Prezelj
OK Azimut
20
0:16:54 (2)
512127152059
5Robi Mlakar
OK Azimut
15
0:17:32 (3)
878201551
6Anže Obid
OK Azimut
12
0:19:38 (4)
108812-121246
7Lovro Nagy
OK Polaris
6101531
8Kevin Kerčmar
OK Azimut
151025
9Jurij Florjanič
OK Komenda
10616
10Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
7714
11Mark Serjun
OK Azimut
1212
12Valentin Rodman
PD Ajdovščina
66
13Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
55
14Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
15Katka Šoster
OK Slovenj Gradec
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
25
0:21:08 (1)
25-2520252525100
2Ožbej Malus
OK Komenda
10
0:29:38 (5)
5202025201085
3David Sedej
OK Azimut
20
0:22:57 (2)
1025121215152075
4Lovro Kurtanjek
OK Azimut
12
0:27:33 (4)
1510151510201265
5Nejc Novak
OK Azimut
15
0:25:38 (3)
612881543
6Martin Ferenc
OK Tivoli
12151037
7Beno Bizjak
OK Azimut
8
0:39:59 (6)
87-12835
8Florijan Kremžar
OK Komenda
2127627
9Rado Kalc
OK Komenda
20525
10Jakob Erjavec
OK Komenda
451221
11Enej Šuc
OK Komenda
46717
12Matej Ferluga
OK Komenda
8816
13Matija Bovcon
PD Ajdovščina
7
1:01:33 (7)
3710
14Matej Bratož
PD Ajdovščina
77
15Oskar Foški
OK Polaris
66
16Gal Nemeček
PD Ajdovščina
11
17Rok Cigoj
PD Ajdovščina
11
18Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0
19Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
20Vidjan Lenart
OK Slovenj Gradec
--0
21Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:35:35 (1)
2525252525100
2Borut Gantar
OK Azimut
12
0:51:40 (4)
10252515151280
3Jaka Seljak
OK Komenda
15
0:51:21 (3)
122020201575
4Božo Bizjak
OK Azimut
20
0:42:07 (2)
20122052
5Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
1515
6Tine Novak
PD Ajdovščina
88
7Luka Pivk
OK Azimut
77
8Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
9Enej Česnik
OK Azimut
0
10Jošt Hadalin
OK Azimut
**0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Nejc Turk
OK Komenda
20
0:45:32 (2)
202525252095
2Luka Seljak
OK Komenda
25
0:31:18 (1)
252020202590
3Primož Gantar
OK Azimut
151525151570
4Matevž Kunc
OK Tivoli
15
0:51:36 (3)
1212121551
5Timotej Hribar
OK Brežice
12
1:33:35 (4)
1212
6Enej Smole
OK Polaris
0
7Martin Jevševar
OK Brežice
---0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Gregor Zupan
OK Komenda
252525252520100
2Marko Obid
OK Azimut
12
0:53:40 (4)
820151515151265
3Maurizio Ficur
OK Komenda
20
0:45:54 (2)
1010121212122056
4Nejc Lazar
OK Azimut
20152055
5Matej Škarabot
OK Polaris
25
0:36:19 (1)
252550
6Valentin Eržen
OK Azimut
15
0:49:34 (3)
*1220*1547
7Jure Kavčič
OK Komenda
152035
8Nejc Močnik
OK Azimut
121022
9Jaka Pišljar
OK Polaris
10
1:04:06 (5)
1010
10Aljaž Luznar
OK Azimut
77
11Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
12Gašper Petrovič
OK Polaris
0
13Matjaž Draksler
ŠOK
0
14Jan Šalamun
OK Polaris
0
15Filip Petrovič
OK Polaris
0
16Matjaž Kerčmar
OK Azimut
0
17Elio Golja
OK Polaris
0
18Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Timotej Šuc
OK Komenda
25
0:42:11 (1)
2525212252025100
2Andrej Jarc
OK Komenda
12
0:52:59 (4)
2012820201272
3Borut Seljak
OK Komenda
15
0:49:20 (3)
1515251570
4Matej Vidič
OK Azimut
10
0:55:23 (5)
6825151058
5Erik Mikuž
OK Azimut
6
1:30:43 (8)
20625657
6Boštjan Bogataj
OK Azimut
1215121554
7Klemen Kenda
OK Azimut
1015121047
8Blaž Kovačič
OK Azimut
20
0:48:05 (2)
277122046
9Denis Mikuž
OK Azimut
8
0:56:19 (6)
715107832
10Franc Malus
OK Komenda
85108-31
11Luka Kurtanjek
OK Azimut
7
0:59:47 (7)
76-688730
12Rok Močnik
OK Azimut
2020
13Boštjan Bizjak
OK Azimut
5
1:49:54 (9)
527519
14Tilen Zupan
OK Komenda
441018
15Rado Prezelj
OK Azimut
4
2:07:19 (10)
13335415
16Tomaž Mlakar
OK Azimut
4-610
17David Andrejc
OK Slovenj Gradec
-1010
18Emil Kacin
OK Azimut
55
19Ibrahim Bostan
OK Komenda
145
20Dejan Sedej
OK Azimut
44
21Nejc Rojc
OK Azimut
33
22Jakob Valič
PD Ajdovščina
22
23Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
24Juš Smole
OK Polaris
0
25Brin Smole
OK Polaris
0
26Andraž Drešček
OK Azimut
0
27Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0
28Samo Kralj
OK Azimut
0
29Tomaž Kupnik
OK Azimut
*0
30Uroš Cvelbar
OK Azimut
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Mark Bogataj
OK Azimut
20
0:37:27 (2)
2525202090
2Simon Stanonik
OK Azimut
1525202585
3Matjaž Štanfel
OK Azimut
25
0:33:44 (1)
*25252575
4Peter Tušar
OK Azimut
202015*55
5Uroš Cankar
ŠOK
7
1:13:26 (7)
681015-20753
6Matic Blaž
OK Komenda
15
0:42:04 (3)
12201547
7Žan Ravnikar
OK Azimut
-15151040
8Gregor Hvala
OK Azimut
12
0:50:37 (4)
10121234
9Davor Pobega
OK Tivoli
6
1:55:48 (8)
76-15634
10Aleš Ferenc
OK Tivoli
5771231
11Natan Maj Poženel
OK Komenda
8
1:05:12 (6)
*108**826
12Vid Bogovič
OK Brežice
10
0:53:32 (5)
*121022
13Tomaž Pirnat
OK Slovenj Gradec
812-20
14Andraž Hribar
OK Brežice
0
15Blaž Petrovič
OK Polaris
0
16David Čufer
PD Ajdovščina
0
17Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
18Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
19Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Igor Gavrilov
OK Komenda
25
0:36:35 (1)
25252520202525100
2Blaž Kölner
OK Komenda
20
0:39:55 (2)
152020152075
3Sergey Churkin
OK Komenda
7
0:47:36 (7)
121512251215767
4Rajko Kračun
Kamniški OK
*81525755
5Aleš Poljanšek
OK Azimut
12
0:40:20 (4)
2012*81252
6Jaka Piltaver
OK Brežice
15
0:39:59 (3)
15201550
7Tomaž Kremžar
OK Komenda
610101238
8Matej Sedej
OK Azimut
4
0:51:24 (10)
58310106434
9Bojan Jevševar
OK Brežice
6
0:50:42 (8)
4715632
10Kristjan Gantar
OK Azimut
5
0:50:55 (9)
756885529
11Janko Bačnar
OK Azimut
8
0:47:03 (6)
810826
12Andraž Ravnikar
OK Polaris
7411
13Iztok Rojc
OK Polaris
10
0:46:10 (5)
1010
14Dušan Petrovič
OK Polaris
10**10
15Andrej Studen
OK Polaris
-617
16Ivan Nagy
OK Polaris
5*5
17Drago Peternelj
OK Azimut
44
18Miran Kolman
Kamniški OK
22
19Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
20Uroš Petrovič
OK Polaris
0
21Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
22Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
23Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
24Natan Osterman
OK Polaris
0
25Bojan Lebar
Kamniški OK
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Miha Škarabot
OK Polaris
425202574
2Tomaž Pust
OK Komenda
15
0:51:19 (3)
201520158151570
3Jožko Jazbar
OK Azimut
25
0:45:59 (1)
12121515102567
4Boris Eržen
ŠOK
10
0:59:31 (5)
1025*10201065
5Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
720121251
6Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
252550
7Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
20
0:49:54 (2)
312122047
8Valter Foški
OK Polaris
6102036
9Robert Kunc
OK Tivoli
12
0:55:26 (4)
8761233
10Gregor Pavlič
OK Azimut
8
1:04:14 (6)
157830
11Gregor Anderluh
OK Polaris
25*25
12Rok Sušnik
OK Azimut
7
1:34:37 (7)
286*723
13Andrej Cimerman
OK Polaris
58821
14Peter Ferluga
OK Komenda
1010
15Janez Pretnar
Kamniški OK
0
16Primož Savinšek
OK Polaris
0
17Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
18Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
19Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
20Janez Šumečki
OK Tivoli
*0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Dušan Smole
OK Polaris
10
1:10:15 (5)
620-2525151085
2Aleš Borštnik
OK Tivoli
20
1:02:52 (2)
812251515202080
3Silvij Močnik
OK Azimut
25
0:45:46 (1)
1220202577
4Silvo Babič
OK Komenda
2082553
5Andrej Korelc
OK Komenda
571512121251
6Marijan Leban
OK Azimut
15
1:05:38 (3)
101010*1545
7Aleš Zupan
OK Polaris
8
1:10:50 (6)
71012837
8Miro Šalamun
OK Polaris
102535
9Dalibor Radovan
OK Polaris
1520-35
10Marco Giovannini
OK Trzin
2525
11Robert Benko
OK Polaris
1515
12Cesare Tarabocchia
OK Azimut
12
1:07:25 (4)
*1212
13Roman Volčič
OK Tivoli
44
14Roman Sladič
ŠOK
0
15Aleš Čerin
OK Tivoli
0


M65

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Charles Nelson
OK Azimut
15-25252085
2Vlado Sedej
OK Azimut
25
0:55:08 (1)
1220202015152585
3Janko Lapajne
OK Azimut
15
1:22:01 (3)
1025151525101580
4Stanko Čufer
PD Ajdovščina
20
1:12:42 (2)
25252070
5Ivo Kete
PD Ajdovščina
2020-40
6Zdenko Pavlič
OK Azimut
812-20
7Srečo Pirman
ŠOK
*0
8Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
0


Ž10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Timeja Prezelj
OK Azimut
25
0:12:26 (1)
202525252025100
2Katarina Kremžar
OK Komenda
2520201580
3Špela Mlakar
OK Azimut
20
0:19:31 (2)
-1520252080
4Inga Markovič
OK Slovenj Gradec
15122552
5Ida Antonija Raj
OK Slovenj Gradec
-152035
6Marja Nagy
OK Polaris
*101525
7Manca Pahor
OK Komenda
121224
8Beatrice Sessi
OK Komenda
15
0:23:40 (3)
1515
9Urša Rojc
OK Polaris
12
0:28:54 (4)
1212
10Tina Novak
OK Azimut
0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
2525251520895
2Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
1220252582
3Julija Bizjak
OK Azimut
25
0:15:14 (1)
157-15202575
4Brina Gantar
OK Azimut
20
0:17:26 (2)
1020152010122075
5Teja Šuc
OK Komenda
12
0:22:57 (4)
201512812151262
6Leila Ema Poženel
OK Komenda
8
0:36:37 (6)
121071025857
7Neža Kovačič
OK Azimut
15
0:19:59 (3)
867101540
8Mija Jeraj
OK Komenda
101222
9Tinkara Cankar
ŠOK
6
1:17:23 (8)
-8-614
10Giorgia Sessi
OK Komenda
10
0:29:06 (5)
1010
11Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
-88
12Mija Marjanovič
PD Ajdovščina
88
13Sofija Jerkič
PD Ajdovščina
77
14Žana Rojc
OK Polaris
7
1:03:56 (7)
77
15Ana Čadež
OK Azimut
0
16Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
17Ajda Kerčmar
OK Azimut
0
18Tajda Lahajnar
OK Azimut
0
19Lana Košak
OK Slovenj Gradec
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Ajda Jarc
OK Komenda
20
0:37:09 (2)
20252520202090
2Nika Eržen
OK Azimut
25
0:29:36 (1)
*151215-252580
3Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
25202570
4Ajda Jeraj
OK Komenda
2025-45
5Taja Vrtnik
OK Komenda
151227
6Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
1515
7Sara Kerševan
PD Ajdovščina
1212


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
20
0:41:08 (2)
20252525252020100
2Neža Obid
OK Azimut
25
0:37:47 (1)
252020252595
3Špela Majdič
OK Azimut
151220121562
4Nikolina Ugrin
OK Tivoli
15
1:05:12 (3)
101015121552
5Jana Močnik
OK Azimut
12
1:08:12 (4)
1215101249
6Tinka Ferenc
OK Tivoli
88
7Mojca Kunc
OK Tivoli
77
8Brina Kerčmar
OK Azimut
0
9Tia Vončina
OK Azimut
0
10Karolina Grmovšek
OK Azimut
0
11Zoja Ikič
OK Azimut
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
25
0:39:08 (1)
*2025202590
2Karin Pust
OK Komenda
20
0:40:57 (2)
202525152090
3Manja Leban
OK Azimut
15
1:00:24 (3)
15202020251585
4Nastja Ferluga
OK Komenda
252550
5Neža Gnezda
OK Azimut
12
1:15:00 (4)
15-1227
6Zala Ferenc
OK Tivoli
0
7Vita Malus
OK Komenda
-0
8Tajda Razpet
OK Azimut
0
9Lana Mohorič
OK Azimut
0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Urša Štanfel
OK Azimut
20
0:37:35 (2)
2025202085
2Jedert Jevševar
OK Brežice
25
0:27:05 (1)
25*252575
3Ajda Lampe
OK Komenda
7
0:45:43 (7)
15-12122025772
4Elena Gombač Šuc
OK Komenda
15
0:41:20 (3)
10-72071552
5Maja Istenič
OK Azimut
8
0:45:33 (6)
8126101515852
6Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
5
0:49:50 (9)
72015510552
7Izabel Peternel
OK Komenda
12
0:41:35 (4)
4725461250
8Marta Malus
OK Komenda
6
0:47:47 (8)
21510612643
9Katarina Sedej
OK Azimut
10
0:41:45 (5)
12837641037
10Maja Obid
OK Azimut
4
0:55:38 (10)
-1043105429
11Petra Močnik
OK Komenda
3
0:58:37 (11)
25328
12Špela Bogataj
OK Komenda
208-28
13Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
581528
14Nataša Bogataj
OK Azimut
358824
15Klavdija Prezelj
OK Azimut
1
1:22:25 (13)
16223113
16Romana Zupan
OK Komenda
1212
17Tina Tušar
OK Azimut
2
1:03:59 (12)
62210
18Tanja Kmetec
Kamniški OK
77
19Petra Kalan
ŠOK
0
20Alja Draksler
ŠOK
0
21Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
22Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
23Barbara Čibej
OK Azimut
0
24Maja Cankar
ŠOK
*0
25Neža Sluga
OK Polaris
0
26Anja Škarabot
OK Polaris
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
252525202520100
2Polona Jezeršek
OK Komenda
25
0:38:42 (1)
202020122585
3Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
-20252570
4Ana Pia Pogačar
OK Komenda
1212101549
5Nika Ravnikar
OK Komenda
12
0:50:10 (4)
10871012151249
6Zala Zavrl
OK Komenda
10
0:53:13 (5)
10121571047
7Nika Poljanšek
OK Azimut
20
0:46:12 (2)
6688102046
8Nuša Jeram
OK Azimut
15151242
9Monika Ravnikar
OK Komenda
8
1:04:38 (6)
53*10826
10Deja Razpet
OK Azimut
7
1:09:34 (7)
86721
11Teja Tušar
OK Azimut
76821
12Lara Gantar
OK Azimut
15
0:48:39 (3)
41519
13Eneja Osterman
OK Polaris
1515
14Pia Bogataj
OK Azimut
7512
15Zala Serženta Seljak
OK Azimut
54110
16Julija Ferenc
OK Tivoli
*55
17Ana Šalamun
OK Polaris
*22
18Brina Foški
OK Polaris
*0
19Tajda Knafelj
OK Azimut
0
20Barbara Jolič
OK Komenda
0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
25
0:47:27 (1)
20252025202595
2Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
20
0:47:35 (2)
25152520252095
3Tina Močnik
OK Komenda
15
0:47:55 (3)
15202025151580
4Damjana Gantar
OK Azimut
12
1:09:44 (4)
3612-7151246
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
10
1:14:16 (5)
688158101043
6Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
512101239
7Chiara Sepin
OK Komenda
101525
8Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
410721
9Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
71219
10Barbara Kmetec
Kamniški OK
10818
11Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
7613
12Ana Plavčak
ŠOK
1212
13Tina Zagorc
Kamniški OK
88
14Lidija Benigar
Kamniški OK
*0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Mojca Foški
OK Polaris
20
1:06:20 (2)
252525122095
2Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
15
1:08:18 (3)
20122525201590
3Saša Žižek
OK Azimut
12
1:11:43 (4)
12152020201275
4Petra Stojan
OK Komenda
10
1:41:21 (5)
1512101512151057
5Nadia van Buuren
OK Komenda
25
0:44:59 (1)
252550
6Maja Prosen
OK Komenda
-15101540
7Marjanca Poljanšek
OK Azimut
8201038
8Alenka Škarabot
OK Polaris
7881235
9Darja Vodlan
OK Polaris
68710-31
10Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
1010
11Maja Blejec
OK Polaris
1010
12Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
77
13Irma Pretnar
Kamniški OK
0
14Marija Anderluh
OK Polaris
0
15Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
16Damjana Jerše
OK Polaris
0
17Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
18Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut10838.41982.4%46.539.6%32.6%4142
2OK Komenda7050.8297.1%52.334%21.1%3553
3OK Polaris4516.31762.2%26.37%13.6%735
4OK Slovenj Gradec4016.92050%33.76.4%12.1%674
5OK Tivoli1627.3381.3%33.64.2%4.8%437
6OK Brežice835.8187.5%40.92.7%2.4%286
7PD Ajdovščina1513.5193.3%14.41.9%4.5%202
8Kamniški OK1215.1466.7%22.61.7%3.6%181
9ŠOK1113.1554.5%241.4%3.3%144
10OK Slovenske Konjice418.8250%37.50.7%1.2%75
11OK Trzin1250100%250.2%0.3%25
12MOK1010%N/A0%0.3%0

Udeležba po tekmah

SOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7
196140138113118117131
Skupaj tekmovalcev: 331, neaktivnih: 75, vseh startov: 953

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.