Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2022

M10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Lan Kurtanjek
OK Azimut
25
0:21:21 (1)
152525252575
2Žiga Sedej
OK Azimut
15
0:31:48 (3)
201212201555
3Tejo Gaber Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:23:52 (2)
1515122050
4Urh Pibernik
OK Komenda
201535
5Luka Rožič
OK Slovenj Gradec
12
0:39:47 (4)
201232
6Aljoša Bačnar Tušar
OK Azimut
2525
7Teodor Cankar
ŠOK
0
8Patrik Jereb Bubnič
OK Azimut
0
9Luka Košak
OK Slovenj Gradec
0


M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Rok Sedej
OK Azimut
25
0:36:20 (1)
202015252570
2Drejc Malus
OK Komenda
20
0:44:28 (2)
42525202070
3Val Jarc
OK Komenda
2515201560
4Mihej Prezelj
OK Azimut
51212731
5Lovro Nagy
OK Polaris
15
1:29:59 (3)
6101531
6Anže Obid
OK Azimut
108812-30
7Kevin Kerčmar
OK Azimut
151025
8Robi Mlakar
OK Azimut
87823
9Jurij Florjanič
OK Komenda
10616
10Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
7714
11Mark Serjun
OK Azimut
1212
12Valentin Rodman
PD Ajdovščina
66
13Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
55
14Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
15Katka Šoster
OK Slovenj Gradec
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
25
0:34:27 (1)
25-25202575
2Ožbej Malus
OK Komenda
20
0:40:02 (2)
52020252065
3David Sedej
OK Azimut
15
0:45:46 (3)
102512121552
4Lovro Kurtanjek
OK Azimut
10
1:02:31 (5)
151015151045
5Martin Ferenc
OK Tivoli
12151037
6Nejc Novak
OK Azimut
8
1:03:39 (6)
6128828
7Rado Kalc
OK Komenda
20525
8Florijan Kremžar
OK Komenda
2127625
9Jakob Erjavec
OK Komenda
12
0:57:48 (4)
451221
10Enej Šuc
OK Komenda
46717
11Matej Ferluga
OK Komenda
8816
12Beno Bizjak
OK Azimut
87-15
13Matej Bratož
PD Ajdovščina
77
14Oskar Foški
OK Polaris
66
15Matija Bovcon
PD Ajdovščina
33
16Gal Nemeček
PD Ajdovščina
11
17Rok Cigoj
PD Ajdovščina
11
18Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0
19Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
20Vidjan Lenart
OK Slovenj Gradec
-0
21Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:59:21 (1)
25252575
2Borut Gantar
OK Azimut
15
1:49:29 (3)
1025251565
3Jaka Seljak
OK Komenda
20
1:17:49 (2)
12202052
4Božo Bizjak
OK Azimut
2020
5Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
1515
6Tine Novak
PD Ajdovščina
88
7Luka Pivk
OK Azimut
77
8Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
9Enej Česnik
OK Azimut
0
10Jošt Hadalin
OK Azimut
**0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Nejc Turk
OK Komenda
25
1:01:29 (1)
20252570
2Luka Seljak
OK Komenda
20
1:01:56 (2)
25202065
3Primož Gantar
OK Azimut
15
1:35:25 (3)
1515251555
4Matevž Kunc
OK Tivoli
12
2:04:05 (4)
121224
5Enej Smole
OK Polaris
0
6Martin Jevševar
OK Brežice
---0
7Timotej Hribar
OK Brežice
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Gregor Zupan
OK Komenda
25
1:16:17 (1)
252525252575
2Nejc Lazar
OK Azimut
20152055
3Marko Obid
OK Azimut
15
1:27:56 (3)
82015151550
4Maurizio Ficur
OK Komenda
12
1:50:37 (4)
101012121236
5Jure Kavčič
OK Komenda
152035
6Valentin Eržen
OK Azimut
20
1:22:44 (2)
*122032
7Nejc Močnik
OK Azimut
121022
8Aljaž Luznar
OK Azimut
77
9Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
10Gašper Petrovič
OK Polaris
0
11Matjaž Draksler
ŠOK
0
12Jan Šalamun
OK Polaris
0
13Filip Petrovič
OK Polaris
0
14Matjaž Kerčmar
OK Azimut
0
15Elio Golja
OK Polaris
0
16Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Timotej Šuc
OK Komenda
25
0:51:30 (1)
25252122575
2Andrej Jarc
OK Komenda
20
0:53:21 (2)
20128202060
3Erik Mikuž
OK Azimut
2062551
4Matej Vidič
OK Azimut
68251548
5Boštjan Bogataj
OK Azimut
12
1:01:36 (4)
12151239
6Klemen Kenda
OK Azimut
1015121037
7Borut Seljak
OK Komenda
15
0:59:20 (3)
151530
8Franc Malus
OK Komenda
8510826
9Denis Mikuž
OK Azimut
10
1:05:21 (5)
7151022
10Luka Kurtanjek
OK Azimut
8
1:10:40 (6)
76-6821
11Rok Močnik
OK Azimut
2020
12Blaž Kovačič
OK Azimut
27716
13Boštjan Bizjak
OK Azimut
7
1:15:06 (7)
52714
14David Andrejc
OK Slovenj Gradec
-1010
15Rado Prezelj
OK Azimut
13339
16Tilen Zupan
OK Komenda
448
17Emil Kacin
OK Azimut
55
18Ibrahim Bostan
OK Komenda
145
19Tomaž Mlakar
OK Azimut
4-4
20Nejc Rojc
OK Azimut
33
21Jakob Valič
PD Ajdovščina
22
22Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
23Juš Smole
OK Polaris
0
24Brin Smole
OK Polaris
0
25Andraž Drešček
OK Azimut
0
26Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0
27Samo Kralj
OK Azimut
0
28Tomaž Kupnik
OK Azimut
*0
29Dejan Sedej
OK Azimut
0
30Uroš Cvelbar
OK Azimut
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Mark Bogataj
OK Azimut
20
1:21:27 (2)
25252070
2Simon Stanonik
OK Azimut
25
1:20:47 (1)
1525202570
3Peter Tušar
OK Azimut
15
1:31:23 (3)
20201555
4Žan Ravnikar
OK Azimut
10
1:41:34 (5)
-15151040
5Uroš Cankar
ŠOK
681015-33
6Matic Blaž
OK Komenda
122032
7Aleš Ferenc
OK Tivoli
5771226
8Matjaž Štanfel
OK Azimut
*2525
9Gregor Hvala
OK Azimut
12
1:32:31 (4)
101222
10Tomaž Pirnat
OK Slovenj Gradec
812-20
11Natan Maj Poženel
OK Komenda
*108*18
12Davor Pobega
OK Tivoli
76-13
13Vid Bogovič
OK Brežice
*1212
14Andraž Hribar
OK Brežice
0
15Blaž Petrovič
OK Polaris
0
16David Čufer
PD Ajdovščina
0
17Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
18Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Igor Gavrilov
OK Komenda
20
1:12:55 (2)
252525202075
2Blaž Kölner
OK Komenda
15
1:18:57 (3)
1520201555
3Sergey Churkin
OK Komenda
12
1:23:47 (4)
121512251252
4Rajko Kračun
Kamniški OK
25
1:12:53 (1)
*8152548
5Aleš Poljanšek
OK Azimut
2012*32
6Tomaž Kremžar
OK Komenda
610101232
7Matej Sedej
OK Azimut
10
1:48:37 (5)
583101028
8Kristjan Gantar
OK Azimut
8
1:53:02 (6)
7568823
9Jaka Piltaver
OK Brežice
1515
10Bojan Jevševar
OK Brežice
4711
11Andraž Ravnikar
OK Polaris
7411
12Dušan Petrovič
OK Polaris
10**10
13Janko Bačnar
OK Azimut
88
14Andrej Studen
OK Polaris
-617
15Ivan Nagy
OK Polaris
5*5
16Miran Kolman
Kamniški OK
22
17Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
18Uroš Petrovič
OK Polaris
0
19Iztok Rojc
OK Polaris
0
20Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
21Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
22Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
23Natan Osterman
OK Polaris
0
24Bojan Lebar
Kamniški OK
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Tomaž Pust
OK Komenda
8
1:23:04 (6)
20152015855
2Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
25
1:06:20 (1)
252550
3Miha Škarabot
OK Polaris
20
1:11:33 (2)
4252049
4Boris Eržen
ŠOK
10
1:20:55 (5)
1025*1045
5Jožko Jazbar
OK Azimut
15
1:14:27 (3)
1212151542
6Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
12
1:14:46 (4)
7201239
7Valter Foški
OK Polaris
6102036
8Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
3121227
9Gregor Anderluh
OK Polaris
25*25
10Rok Sušnik
OK Azimut
6
2:23:16 (8)
28616
11Gregor Pavlič
OK Azimut
1515
12Robert Kunc
OK Tivoli
7
1:23:41 (7)
8715
13Andrej Cimerman
OK Polaris
5813
14Peter Ferluga
OK Komenda
1010
15Janez Pretnar
Kamniški OK
0
16Primož Savinšek
OK Polaris
0
17Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
18Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
19Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
20Janez Šumečki
OK Tivoli
*0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Dušan Smole
OK Polaris
25
1:12:37 (1)
620-252570
2Aleš Borštnik
OK Tivoli
15
1:22:10 (3)
81225151555
3Silvij Močnik
OK Azimut
20
1:14:12 (2)
12202052
4Andrej Korelc
OK Komenda
12
1:28:49 (4)
5715121239
5Miro Šalamun
OK Polaris
102535
6Dalibor Radovan
OK Polaris
1520-35
7Marijan Leban
OK Azimut
10
1:30:30 (5)
10101030
8Aleš Zupan
OK Polaris
7101229
9Silvo Babič
OK Komenda
20828
10Marco Giovannini
OK Trzin
2525
11Robert Benko
OK Polaris
1515
12Roman Volčič
OK Tivoli
44
13Roman Sladič
ŠOK
0
14Cesare Tarabocchia
OK Azimut
*0
15Aleš Čerin
OK Tivoli
0


M65

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Charles Nelson
OK Azimut
20
1:19:48 (2)
15-25252070
2Janko Lapajne
OK Azimut
25
1:19:34 (1)
102515152565
3Vlado Sedej
OK Azimut
15
1:32:38 (3)
122020201560
4Stanko Čufer
PD Ajdovščina
2525
5Ivo Kete
PD Ajdovščina
2020
6Zdenko Pavlič
OK Azimut
88
7Srečo Pirman
ŠOK
*0
8Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
0


Ž10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Timeja Prezelj
OK Azimut
2025252575
2Katarina Kremžar
OK Komenda
2520201565
3Inga Markovič
OK Slovenj Gradec
25
0:25:45 (1)
15122552
4Ida Antonija Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:27:56 (2)
-152035
5Špela Mlakar
OK Azimut
-152035
6Marja Nagy
OK Polaris
15
0:45:57 (3)
*101525
7Manca Pahor
OK Komenda
121224
8Urša Rojc
OK Polaris
0
9Tina Novak
OK Azimut
0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:38:12 (2)
252525152075
2Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
25
0:31:09 (1)
1220252570
3Brina Gantar
OK Azimut
10
0:54:21 (5)
102015201055
4Teja Šuc
OK Komenda
12
0:50:19 (4)
20151281247
5Julija Bizjak
OK Azimut
15
0:41:39 (3)
157-1537
6Leila Ema Poženel
OK Komenda
121071032
7Mija Jeraj
OK Komenda
101222
8Neža Kovačič
OK Azimut
86721
9Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
8
0:56:28 (6)
-88
10Mija Marjanovič
PD Ajdovščina
88
11Tinkara Cankar
ŠOK
-8-8
12Sofija Jerkič
PD Ajdovščina
77
13Ana Čadež
OK Azimut
0
14Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
15Ajda Kerčmar
OK Azimut
0
16Tajda Lahajnar
OK Azimut
0
17Žana Rojc
OK Polaris
0
18Lana Košak
OK Slovenj Gradec
0
19Giorgia Sessi
OK Komenda
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:38:10 (1)
25202570
2Ajda Jarc
OK Komenda
20
1:01:05 (2)
202525202070
3Ajda Jeraj
OK Komenda
2025-45
4Nika Eržen
OK Azimut
*151215-42
5Taja Vrtnik
OK Komenda
151227
6Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
1515
7Sara Kerševan
PD Ajdovščina
1212


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:55:08 (1)
202525252575
2Neža Obid
OK Azimut
20
0:57:50 (2)
25202065
3Špela Majdič
OK Azimut
12
1:19:58 (4)
1512201247
4Jana Močnik
OK Azimut
10
1:39:01 (5)
12151037
5Nikolina Ugrin
OK Tivoli
15
1:17:37 (3)
10101535
6Tinka Ferenc
OK Tivoli
88
7Mojca Kunc
OK Tivoli
77
8Brina Kerčmar
OK Azimut
0
9Tia Vončina
OK Azimut
0
10Karolina Grmovšek
OK Azimut
0
11Zoja Ikič
OK Azimut
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Karin Pust
OK Komenda
15
1:29:11 (3)
2025251570
2Manja Leban
OK Azimut
20
1:19:23 (2)
1520202060
3Nastja Ferluga
OK Komenda
252550
4Nea Eržen
OK Azimut
25
0:56:40 (1)
*202545
5Neža Gnezda
OK Azimut
15-15
6Zala Ferenc
OK Tivoli
0
7Vita Malus
OK Komenda
-0
8Tajda Razpet
OK Azimut
0
9Lana Mohorič
OK Azimut
0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Jedert Jevševar
OK Brežice
25*2550
2Ajda Lampe
OK Komenda
20
1:06:55 (2)
15-12122047
3Urša Štanfel
OK Azimut
202545
4Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
72015542
5Elena Gombač Šuc
OK Komenda
7
1:46:17 (7)
10-720737
6Maja Istenič
OK Azimut
15
1:18:27 (3)
8126101537
7Marta Malus
OK Komenda
12
1:27:56 (4)
2151061237
8Izabel Peternel
OK Komenda
4725436
9Špela Bogataj
OK Komenda
208-28
10Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
581528
11Katarina Sedej
OK Azimut
6
1:53:40 (8)
12837627
12Petra Močnik
OK Komenda
25
1:04:54 (1)
2525
13Maja Obid
OK Azimut
10
1:28:15 (5)
-10431024
14Nataša Bogataj
OK Azimut
8
1:30:40 (6)
35816
15Klavdija Prezelj
OK Azimut
162210
16Tina Tušar
OK Azimut
66
17Petra Kalan
ŠOK
0
18Alja Draksler
ŠOK
0
19Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
20Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
21Barbara Čibej
OK Azimut
0
22Maja Cankar
ŠOK
0
23Neža Sluga
OK Polaris
0
24Tanja Kmetec
Kamniški OK
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
1:13:19 (1)
252525202575
2Polona Jezeršek
OK Komenda
20
1:19:39 (2)
20202060
3Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
-202545
4Nuša Jeram
OK Azimut
15151242
5Ana Pia Pogačar
OK Komenda
1212101539
6Zala Zavrl
OK Komenda
15
1:38:06 (3)
10121537
7Nika Ravnikar
OK Komenda
12
1:46:03 (4)
1087101232
8Nika Poljanšek
OK Azimut
8
2:04:20 (6)
668822
9Monika Ravnikar
OK Komenda
10
1:57:10 (5)
53*1018
10Eneja Osterman
OK Polaris
1515
11Teja Tušar
OK Azimut
7613
12Zala Serženta Seljak
OK Azimut
54110
13Deja Razpet
OK Azimut
88
14Pia Bogataj
OK Azimut
77
15Julija Ferenc
OK Tivoli
*55
16Lara Gantar
OK Azimut
44
17Ana Šalamun
OK Polaris
*22
18Brina Foški
OK Polaris
*0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
25
1:02:59 (1)
2025202570
2Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
20
1:05:49 (2)
2515252070
3Tina Močnik
OK Komenda
15
1:09:45 (3)
152020251565
4Irena Hacin Kölner
OK Komenda
8
1:29:03 (6)
68815831
5Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
10
1:25:09 (5)
5121027
6Chiara Sepin
OK Komenda
101525
7Damjana Gantar
OK Azimut
7
1:37:32 (7)
3612-725
8Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
12
1:20:50 (4)
71219
9Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
41014
10Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
6
1:45:50 (8)
7613
11Ana Plavčak
ŠOK
1212
12Barbara Kmetec
Kamniški OK
1010
13Tina Zagorc
Kamniški OK
88
14Lidija Benigar
Kamniški OK
*0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Mojca Foški
OK Polaris
2525251275
2Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
25
1:11:09 (1)
2012252570
3Saša Žižek
OK Azimut
20
1:24:04 (2)
121520202060
4Petra Stojan
OK Komenda
12
1:32:15 (4)
151210151242
5Maja Prosen
OK Komenda
15
1:32:11 (3)
-15101540
6Marjanca Poljanšek
OK Azimut
10
1:41:49 (5)
8201038
7Alenka Škarabot
OK Polaris
8
2:29:06 (6)
78823
8Darja Vodlan
OK Polaris
7
2:44:06 (7)
68721
9Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
1010
10Maja Blejec
OK Polaris
1010
11Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
77
12Irma Pretnar
Kamniški OK
0
13Marija Anderluh
OK Polaris
0
14Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
15Damjana Jerše
OK Polaris
0
16Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
17Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0
18Nadia van Buuren
OK Komenda
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut10626.61982.1%32.437.4%32.9%2822
2OK Komenda6640.5297%41.735.4%20.5%2671
3OK Slovenj Gradec4015.22050%30.38%12.4%606
4OK Polaris42131954.8%23.87.3%13%548
5OK Tivoli1618.7381.3%234%5%299
6OK Brežice819.8275%26.32.1%2.5%158
7PD Ajdovščina158.7193.3%9.31.7%4.7%130
8Kamniški OK1210.6558.3%18.11.7%3.7%127
9ŠOK118.9645.5%19.61.3%3.4%98
10OK Slovenske Konjice413.8250%27.50.7%1.2%55
11OK Trzin1250100%250.3%0.3%25
12MOK1010%N/A0%0.3%0

Udeležba po tekmah

SOL1SOL2SOL3SOL4SOL5
196140138113118
Skupaj tekmovalcev: 322, neaktivnih: 80, vseh startov: 705

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.