Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / SSOL 2022

SSOL 2022

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Žiga Sedej
OK Azimut
15
0:17:10 (3)
2512201572
2Lan Kurtanjek
OK Azimut
12
0:20:15 (4)
25251262
3Tejo Gaber Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:16:00 (1)
20152560
4Luka Rožič
OK Slovenj Gradec
20
0:16:22 (2)
20152055
5Aljoša Bačnar Tušar
OK Azimut
2525
6Luka Košak
OK Slovenj Gradec
0
7Patrik Jereb Bubnič
OK Azimut
0
8Urh Pibernik
OK Komenda
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Rok Sedej
OK Azimut
25
0:07:12 (1)
2525252525100
2Val Jarc
OK Komenda
10
0:10:25 (5)
1020812201062
3Mihej Prezelj
OK Azimut
15
0:08:41 (3)
151015121557
4Drejc Malus
OK Komenda
12
0:09:13 (4)
2520-1257
5Anže Obid
OK Azimut
8
0:10:33 (6)
-121015845
6Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
20
0:08:35 (2)
152035
7Valentin Rodman
PD Ajdovščina
20828
8Kevin Kerčmar
OK Azimut
121527
9Robi Mlakar
OK Azimut
7
0:12:28 (7)
712726
10Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
5
0:15:26 (9)
20525
11Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
810725
12Lovro Nagy
OK Polaris
88
13Jurij Florjanič
OK Komenda
6
0:15:15 (8)
66
14Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
15Katka Šoster
OK Slovenj Gradec
0
16Mark Serjun
OK Azimut
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
15
0:12:07 (3)
25152525151590
2Matej Ferluga
OK Komenda
25
0:11:15 (1)
1512252577
3Lovro Kurtanjek
OK Azimut
1220202072
4David Sedej
OK Azimut
8
0:13:05 (6)
102520712867
5Ožbej Malus
OK Komenda
20
0:11:31 (2)
715102052
6Jaka Seljak
OK Komenda
10
0:12:11 (5)
20128101052
7Borut Gantar
OK Azimut
6
0:14:00 (8)
7855626
8Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
1510-25
9Florijan Kremžar
OK Komenda
5746725
10Beno Bizjak
OK Azimut
678-21
11Nejc Novak
OK Azimut
7
0:13:22 (7)
356721
12Rado Kalc
OK Komenda
12
0:12:08 (4)
81220
13Enej Šuc
OK Komenda
1612-19
14Tine Novak
PD Ajdovščina
8-1018
15Gal Nemeček
PD Ajdovščina
1438
16Matej Bratož
PD Ajdovščina
257
17Matija Bovcon
PD Ajdovščina
1326
18Jošt Hadalin
OK Azimut
5
0:14:03 (9)
55
19Oskar Foški
OK Polaris
4-4
20Vidjan Lenart
OK Slovenj Gradec
123
21Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
22Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0
23Timotej Hribar
OK Brežice
0
24Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
25Rok Cigoj
PD Ajdovščina
0
26Luka Pivk
OK Azimut
0
27Enej Česnik
OK Azimut
0
28Jakob Erjavec
OK Komenda
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Luka Seljak
OK Komenda
15
0:16:16 (3)
152525251590
2Nejc Turk
OK Komenda
25
0:15:39 (1)
252015202590
3Božo Bizjak
OK Azimut
12
0:19:14 (4)
12152081259
4Rok Bogataj
OK Azimut
20
0:16:14 (2)
20*122052
5Primož Gantar
OK Azimut
1012121549
6Lev Žižek
OK Azimut
882541
7Tilen Zupan
OK Komenda
10717
8Matevž Kunc
OK Tivoli
1010
9Martin Jevševar
OK Brežice
1010
10Enej Smole
OK Polaris
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Gregor Hvala
OK Azimut
25
0:14:17 (1)
2525202595
2Matic Blaž
OK Komenda
20
0:16:08 (2)
201220202080
3Žan Ravnikar
OK Azimut
15
0:16:47 (3)
15-251555
4Simon Stanonik
OK Azimut
8202553
5Natan Maj Poženel
OK Komenda
8
0:18:34 (6)
121515850
6Matjaž Štanfel
OK Azimut
102535
7Martin Ferenc
OK Tivoli
48712835
8Uroš Cankar
ŠOK
10
0:18:20 (5)
--15101035
9Peter Tušar
OK Azimut
151530
10Aleš Ferenc
OK Tivoli
35810629
11Jure Kavčič
OK Komenda
71219
12Ibrahim Bostan
OK Komenda
61016
13Nejc Rojc
OK Azimut
27615
14Nejc Lazar
OK Azimut
15
0:16:47 (3)
1515
15Erik Mikuž
OK Azimut
7
0:21:45 (7)
*7714
16Denis Mikuž
OK Azimut
6
0:32:58 (8)
*5611
17Tomaž Pirnat
OK Slovenj Gradec
1010
18Jaka Piltaver
OK Brežice
66
19Elio Golja
OK Polaris
55
20Gregor Leskovšek
OK Tivoli
1*1
21Eneja Osterman
OK Polaris
0
22Blaž Petrovič
OK Polaris
0
23Gašper Petrovič
OK Polaris
0
24Jan Šalamun
OK Polaris
0
25Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
26Juš Smole
OK Polaris
0
27Brin Smole
OK Polaris
0
28Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
29Gregor Kunc
OK Tivoli
0
30Samo Kralj
OK Azimut
0
31Vít Koštejn
OK Komenda
0
32David Čufer
PD Ajdovščina
-0
33Andraž Hribar
OK Brežice
0
34Vid Bogovič
OK Brežice
0
35Filip Petrovič
OK Polaris
*0
36Matjaž Draksler
ŠOK
0
37Nejc Močnik
OK Azimut
0
38Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
39Mark Bogataj
OK Azimut
0
40Aljaž Luznar
OK Azimut
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:15:13 (1)
2525252525100
2Igor Gavrilov
OK Komenda
2520201580
3Tomaž Kremžar
OK Komenda
151515152065
4Sergey Churkin
OK Komenda
20
0:16:54 (2)
7101102047
5Andrej Jarc
OK Komenda
7
0:18:21 (7)
81286735
6Gregor Zupan
OK Komenda
1071229
7Franc Malus
OK Komenda
12
0:17:19 (4)
1881229
8Aleš Poljanšek
OK Azimut
4
0:19:21 (10)
204*428
9Matej Sedej
OK Azimut
1
0:34:11 (16)
456102125
10Dušan Petrovič
OK Polaris
1012*22
11Gregor Pavlič
OK Azimut
8
0:18:10 (6)
-84820
12Iztok Rojc
OK Polaris
2020
13Valentin Eržen
OK Azimut
12611-20
14Maurizio Ficur
OK Komenda
1
0:44:50 (17)
1412118
15Tomaž Kupnik
OK Azimut
15
0:17:06 (3)
111517
16Marko Obid
OK Azimut
3
0:19:28 (11)
3155316
17Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
6
0:18:36 (8)
333615
18Kristjan Gantar
OK Azimut
71161-15
19Peter Ferluga
OK Komenda
10
0:17:23 (5)
21012
20Janko Bačnar
OK Azimut
6511
21Timotej Šuc
OK Komenda
211711
22Andrej Studen
OK Polaris
77
23Andraž Drešček
OK Azimut
55
24David Andrejc
OK Slovenj Gradec
21115
25Bojan Jevševar
OK Brežice
5
0:19:00 (9)
55
26Klemen Kenda
OK Azimut
1124
27Borut Seljak
OK Komenda
2
0:20:49 (12)
1124
28Andraž Ravnikar
OK Polaris
44
29Luka Kurtanjek
OK Azimut
11114
30Rok Sušnik
OK Azimut
1
0:30:21 (15)
1113
31Boštjan Bogataj
OK Azimut
33
32Natan Osterman
OK Polaris
112
33Rado Prezelj
OK Azimut
*11-2
34Tomaž Mlakar
OK Azimut
1
0:28:56 (14)
*112
35Uroš Petrovič
OK Polaris
11
36Matjaž Kerčmar
OK Azimut
11
37Matej Vidič
OK Azimut
11
38Andrej Cimerman
OK Polaris
1*1
39Dejan Sedej
OK Azimut
1
0:26:58 (13)
-11
40Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
41Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
42Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
43Davor Pobega
OK Tivoli
-0
44Ivan Nagy
OK Polaris
*0
45Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
46Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
47Blaž Kovačič
OK Azimut
0
48Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
49Rok Močnik
OK Azimut
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
25
0:11:20 (1)
2525252525100
2Tomaž Pust
OK Komenda
20
0:11:43 (2)
20202020-2080
3Boris Eržen
ŠOK
15
0:12:24 (3)
810251558
4Miha Škarabot
OK Polaris
1212101549
5Jožko Jazbar
OK Azimut
761252045
6Miro Šalamun
OK Polaris
10151237
7Valter Foški
OK Polaris
610781035
8Aleš Zupan
OK Polaris
85841233
9Gregor Anderluh
OK Polaris
151530
10Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
12
0:14:19 (4)
3781230
11Aleš Borštnik
OK Tivoli
8
0:15:02 (6)
5567826
12Dušan Smole
OK Polaris
4-61525
13Boštjan Bizjak
OK Azimut
10
0:14:26 (5)
241016
14Robert Kunc
OK Tivoli
8
0:15:02 (6)
88
15Silvo Babič
OK Komenda
77
16Andrej Korelc
OK Komenda
66
17Janez Pretnar
Kamniški OK
-0
18Robert Benko
OK Polaris
-0
19Emil Kacin
OK Azimut
0
20Janez Šumečki
OK Tivoli
0


M60

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Cesare Tarabocchia
OK Azimut
25252575
2Vlado Sedej
OK Azimut
25
0:12:54 (1)
10122015152575
3Marijan Leban
OK Azimut
20
0:14:53 (2)
252045
4Charles Nelson
OK Azimut
252045
5Janko Lapajne
OK Azimut
15
0:18:01 (3)
8201543
6Zdenko Pavlič
OK Azimut
12
0:19:37 (4)
610151243
7Stanko Čufer
PD Ajdovščina
122032
8Ivo Kete
PD Ajdovščina
151530
9Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
10
0:20:43 (5)
7121029
10Silvij Močnik
OK Azimut
2020
11Dalibor Radovan
OK Polaris
0
12Roman Sladič
ŠOK
-0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Timeja Prezelj
OK Azimut
25
0:09:41 (1)
1525202585
2Katarina Kremžar
OK Komenda
201515252080
3Inga Markovič
OK Slovenj Gradec
10
0:14:45 (5)
1020121052
4Ida Antonija Raj
OK Slovenj Gradec
8
0:19:12 (6)
201210850
5Manca Pahor
OK Komenda
12
0:11:52 (4)
12251249
6Beatrice Sessi
OK Komenda
15
0:11:24 (3)
251540
7Urša Rojc
OK Polaris
2525
8Špela Mlakar
OK Azimut
20
0:09:49 (2)
**2020
9Marja Nagy
OK Polaris
1515
10Tina Novak
OK Azimut
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:08:33 (1)
-2515252590
2Nika Eržen
OK Azimut
20
0:09:02 (2)
-252025202090
3Brina Gantar
OK Azimut
15
0:09:21 (3)
252078151575
4Julija Bizjak
OK Azimut
7
0:12:42 (7)
2012820760
5Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
12
0:09:35 (4)
1512121251
6Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
10
0:11:46 (5)
1515571047
7Teja Šuc
OK Komenda
10101010840
8Tinkara Cankar
ŠOK
*866626
9Giorgia Sessi
OK Komenda
8
0:12:40 (6)
12820
10Sofija Jerkič
PD Ajdovščina
77317
11Mija Jeraj
OK Komenda
6
0:15:46 (8)
10616
12Leila Ema Poženel
OK Komenda
45716
13Mija Marjanovič
PD Ajdovščina
1212
14Žana Rojc
OK Polaris
88
15Ajda Kerčmar
OK Azimut
66
16Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
17Vilina Lenart
OK Slovenj Gradec
0
18Lana Košak
OK Slovenj Gradec
0
19Ana Čadež
OK Azimut
0
20Tajda Lahajnar
OK Azimut
0
21Neža Kovačič
OK Azimut
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:08:20 (1)
252025252525100
2Špela Majdič
OK Azimut
20
0:09:31 (2)
12152012202075
3Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:09:52 (3)
102512201572
4Jana Močnik
OK Azimut
12
0:10:07 (4)
151215151257
5Ajda Jarc
OK Komenda
788101541
6Nikolina Ugrin
OK Tivoli
2020
7Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
101020
8Sara Kerševan
PD Ajdovščina
47718
9Mojca Kunc
OK Tivoli
12
0:10:07 (4)
1212
10Brina Kerčmar
OK Azimut
88
11Ajda Jeraj
OK Komenda
8
0:11:40 (6)
-88
12Zoja Ikič
OK Azimut
7
0:21:11 (7)
77
13Zarja Žižek
OK Azimut
66
14Taja Vrtnik
OK Komenda
55
15Tinka Ferenc
OK Tivoli
-0
16Ivana Valič
OK Slovenj Gradec
0
17Tia Vončina
OK Azimut
0
18Karolina Grmovšek
OK Azimut
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
25
0:10:40 (1)
202515202590
2Lana Mohorič
OK Azimut
15
0:11:20 (3)
2520121572
3Nastja Ferluga
OK Komenda
15
0:11:20 (3)
25251565
4Manja Leban
OK Azimut
10
0:12:04 (5)
151510251065
5Neža Obid
OK Azimut
20
0:10:47 (2)
720152062
6Neža Gnezda
OK Azimut
7
0:14:29 (7)
12121012746
7Izabel Peternel
OK Komenda
4
0:18:37 (10)
-820432
8Karin Pust
OK Komenda
6
0:14:44 (8)
8107631
9Vita Malus
OK Komenda
8
0:14:01 (6)
8816
10Tajda Razpet
OK Azimut
5
0:15:40 (9)
10515
11Zala Ferenc
OK Tivoli
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
202025121580
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
25
0:17:21 (1)
252072577
3Katja Babič
OK Komenda
25252575
4Nika Poljanšek
OK Azimut
20
0:17:24 (2)
101015202065
5Deja Razpet
OK Azimut
12
0:19:33 (4)
1515121254
6Polona Jezeršek
OK Komenda
121272051
7Ana Pia Pogačar
OK Komenda
861581243
8Teja Tušar
OK Azimut
15
0:19:10 (3)
10881541
9Nika Ravnikar
OK Komenda
10
0:20:10 (5)
676781032
10Zala Serženta Seljak
OK Azimut
8
0:25:43 (6)
7-410829
11Zala Zavrl
OK Komenda
551020
12Monika Ravnikar
OK Komenda
46616
13Ajda Lampe
OK Komenda
143513
14Urša Štanfel
OK Azimut
257
15Lara Gantar
OK Azimut
55
16Julija Ferenc
OK Tivoli
44
17Ana Šalamun
OK Polaris
33
18Brina Foški
OK Polaris
0
19Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
20Tina Kern
OK Komenda
0
21Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
22Jedert Jevševar
OK Brežice
0
23Alja Draksler
ŠOK
0
24Barbara Čibej
OK Azimut
0
25Maja Cankar
ŠOK
*0
26Pia Bogataj
OK Azimut
-0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Chiara Sepin
OK Komenda
25
0:12:25 (1)
25252525100
2Tina Močnik
OK Komenda
12
0:12:50 (4)
20251215201280
3Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
10
0:13:58 (5)
251520151075
4Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:12:25 (1)
15202560
5Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:12:43 (3)
201281555
6Irena Hacin Kölner
OK Komenda
8
0:14:44 (6)
121281012846
7Maja Istenič
OK Azimut
6
0:17:08 (8)
715546634
8Damjana Gantar
OK Azimut
10728-27
9Elena Gombač Šuc
OK Komenda
86721
10Maja Obid
OK Azimut
7
0:15:36 (7)
634720
11Marta Malus
OK Komenda
3
0:17:46 (11)
475319
12Katarina Sedej
OK Azimut
2
0:18:46 (12)
475-218
13Barbara Kmetec
Kamniški OK
8614
14Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
4
0:17:44 (10)
53412
15Anica Hribar
OK Brežice
12*12
16Ana Plavčak
ŠOK
1010
17Mojca Foški
OK Polaris
1010
18Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
2125
19Špela Bogataj
OK Komenda
5
0:17:28 (9)
55
20Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
314
21Tina Tušar
OK Azimut
11
22Lidija Benigar
Kamniški OK
0
23Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
0
24Tina Zagorc
Kamniški OK
0
25Tanja Kmetec
Kamniški OK
0
26Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
27Matjaž Koprivc
OK Azimut
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Saša Žižek
OK Azimut
20
0:11:00 (2)
2525252520100
2Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
15152020-70
3Maja Prosen
OK Komenda
15
0:15:24 (3)
2020121567
4Petra Stojan
OK Komenda
1212251564
5Damjana Jerše
OK Polaris
71015840
6Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
-8121030
7Klavdija Prezelj
OK Azimut
8
0:30:01 (6)
*687829
8Darja Vodlan
OK Polaris
6101026
9Nadia van Buuren
OK Komenda
25
0:10:14 (1)
2525
10Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
12
0:19:56 (4)
-121224
11Alenka Škarabot
OK Polaris
87823
12Marija Anderluh
OK Polaris
2020
13Marjanca Poljanšek
OK Azimut
-1515
14Irma Pretnar
Kamniški OK
1010
15Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
10
0:25:26 (5)
1010
16Maja Ugrin
OK Tivoli
55
17Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
18Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
19Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0
20Nataša Bogataj
OK Azimut
0
21Maja Blejec
OK Polaris
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut10828.72180.6%35.639.4%34.1%3099
2OK Komenda6839.1494.1%41.533.8%21.5%2656
3OK Slovenj Gradec4320.92151.2%40.811.4%13.6%897
4OK Polaris4011.31270%16.25.8%12.6%453
5OK Tivoli1813.1477.8%16.83%5.7%235
6PD Ajdovščina1415.8192.9%172.8%4.4%221
7ŠOK816.1275%21.51.6%2.5%129
8Kamniški OK812.6450%25.31.3%2.5%101
9OK Slovenske Konjice2210100%210.5%0.6%42
10OK Brežice84.1450%8.30.4%2.5%33

Udeležba po tekmah

SSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6
156123138123103127
Skupaj tekmovalcev: 317, neaktivnih: 73, vseh startov: 770

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.