Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / SSOL 2022

SSOL 2022

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Žiga Sedej
OK Azimut
2525
2Aljoša Bačnar Tušar
OK Azimut
25
0:09:47 (1)
2525
3Luka Rožič
OK Slovenj Gradec
20
0:13:51 (2)
2020
4Tejo Gaber Raj
OK Slovenj Gradec
0
5Lan Kurtanjek
OK Azimut
0
6Luka Košak
OK Slovenj Gradec
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Rok Sedej
OK Azimut
252550
2Val Jarc
OK Komenda
8
0:18:32 (6)
1020838
3Valentin Rodman
PD Ajdovščina
20828
4Kevin Kerčmar
OK Azimut
15
0:12:49 (3)
121527
5Mihej Prezelj
OK Azimut
151025
6Drejc Malus
OK Komenda
25
0:11:43 (1)
2525
7Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
20
0:12:09 (2)
2020
8Robi Mlakar
OK Azimut
71219
9Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
10
0:15:36 (5)
81018
10Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
1515
11Anže Obid
OK Azimut
12
0:14:43 (4)
-1212
12Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
13Katka Šoster
OK Slovenj Gradec
0
14Lovro Nagy
OK Polaris
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
25
0:11:40 (1)
25152565
2David Sedej
OK Azimut
20
0:13:34 (2)
10252055
3Jaka Seljak
OK Komenda
8
0:15:02 (6)
2012840
4Lovro Kurtanjek
OK Azimut
122032
5Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
1510-25
6Borut Gantar
OK Azimut
5
0:15:22 (9)
78520
7Enej Šuc
OK Komenda
12
0:14:21 (4)
161219
8Tine Novak
PD Ajdovščina
10
0:14:48 (5)
8-1018
9Florijan Kremžar
OK Komenda
4
0:17:56 (10)
57416
10Matej Ferluga
OK Komenda
15
0:14:10 (3)
1515
11Beno Bizjak
OK Azimut
7
0:15:20 (7)
6713
12Gal Nemeček
PD Ajdovščina
3
0:19:52 (11)
1438
13Matej Bratož
PD Ajdovščina
257
14Ožbej Malus
OK Komenda
7
0:15:20 (7)
77
15Matija Bovcon
PD Ajdovščina
2
0:20:44 (12)
1326
16Oskar Foški
OK Polaris
4-4
17Nejc Novak
OK Azimut
33
18Vidjan Lenart
OK Slovenj Gradec
123
19Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
20Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0
21Timotej Hribar
OK Brežice
0
22Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
23Rado Kalc
OK Komenda
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Luka Seljak
OK Komenda
25
0:14:32 (1)
15252565
2Nejc Turk
OK Komenda
15
0:15:56 (3)
25201560
3Božo Bizjak
OK Azimut
20
0:15:26 (2)
12152047
4Primož Gantar
OK Azimut
12
0:16:07 (4)
10121234
5Rok Bogataj
OK Azimut
20*20
6Lev Žižek
OK Azimut
8816
7Matevž Kunc
OK Tivoli
1010
8Tilen Zupan
OK Komenda
10
0:20:57 (5)
1010
9Enej Smole
OK Polaris
0
10Martin Jevševar
OK Brežice
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Gregor Hvala
OK Azimut
20
0:14:38 (2)
25252070
2Simon Stanonik
OK Azimut
25
0:14:01 (1)
8202553
3Matic Blaž
OK Komenda
201232
4Peter Tušar
OK Azimut
151530
5Martin Ferenc
OK Tivoli
7
0:28:14 (7)
48719
6Ibrahim Bostan
OK Komenda
10
0:24:15 (5)
61016
7Aleš Ferenc
OK Tivoli
8
0:26:54 (6)
35816
8Nejc Rojc
OK Azimut
6
0:37:34 (8)
27615
9Žan Ravnikar
OK Azimut
1515
10Uroš Cankar
ŠOK
15
0:17:52 (3)
--1515
11Natan Maj Poženel
OK Komenda
12
0:18:14 (4)
1212
12Matjaž Štanfel
OK Azimut
1010
13Tomaž Pirnat
OK Slovenj Gradec
1010
14Jure Kavčič
OK Komenda
77
15Jaka Piltaver
OK Brežice
66
16Elio Golja
OK Polaris
55
17Gregor Leskovšek
OK Tivoli
11
18Eneja Osterman
OK Polaris
0
19Blaž Petrovič
OK Polaris
0
20Gašper Petrovič
OK Polaris
0
21Jan Šalamun
OK Polaris
0
22Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
23Juš Smole
OK Polaris
0
24Brin Smole
OK Polaris
0
25Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
26Gregor Kunc
OK Tivoli
0
27Samo Kralj
OK Azimut
0
28Vít Koštejn
OK Komenda
0
29David Čufer
PD Ajdovščina
-0
30Andraž Hribar
OK Brežice
0
31Vid Bogovič
OK Brežice
0
32Filip Petrovič
OK Polaris
*0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:13:58 (1)
252550
2Igor Gavrilov
OK Komenda
20
0:14:30 (2)
252045
3Tomaž Kremžar
OK Komenda
15
0:15:05 (3)
15151545
4Andrej Jarc
OK Komenda
8
0:17:02 (6)
812828
5Aleš Poljanšek
OK Azimut
204*24
6Dušan Petrovič
OK Polaris
12
0:15:29 (4)
101222
7Iztok Rojc
OK Polaris
2020
8Valentin Eržen
OK Azimut
1
0:18:06 (15)
126119
9Gregor Zupan
OK Komenda
7
0:17:08 (7)
10717
10Sergey Churkin
OK Komenda
10
0:15:55 (5)
71017
11Matej Sedej
OK Azimut
6
0:17:11 (8)
45615
12Gregor Pavlič
OK Azimut
4
0:17:32 (10)
-8412
13Janko Bačnar
OK Azimut
5
0:17:16 (9)
6511
14Kristjan Gantar
OK Azimut
1
0:18:33 (17)
7119
15Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
3
0:17:36 (11)
336
16Andraž Drešček
OK Azimut
55
17Marko Obid
OK Azimut
1
0:19:49 (19)
314
18David Andrejc
OK Slovenj Gradec
1
0:19:57 (20)
2114
19Timotej Šuc
OK Komenda
1
0:17:55 (14)
213
20Natan Osterman
OK Polaris
112
21Klemen Kenda
OK Azimut
1
0:30:41 (24)
112
22Borut Seljak
OK Komenda
112
23Peter Ferluga
OK Komenda
2
0:17:44 (12)
22
24Luka Kurtanjek
OK Azimut
112
25Maurizio Ficur
OK Komenda
1
0:17:50 (13)
11
26Franc Malus
OK Komenda
1
0:18:27 (16)
11
27Uroš Petrovič
OK Polaris
1
0:19:06 (18)
11
28Tomaž Kupnik
OK Azimut
1
0:22:28 (21)
11
29Matjaž Kerčmar
OK Azimut
11
30Rado Prezelj
OK Azimut
*11
31Matej Vidič
OK Azimut
1
0:28:09 (22)
11
32Andrej Cimerman
OK Polaris
1*1
33Tomaž Mlakar
OK Azimut
*11
34Rok Sušnik
OK Azimut
1
0:29:37 (23)
11
35Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
36Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
37Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
38Davor Pobega
OK Tivoli
-0
39Ivan Nagy
OK Polaris
0
40Bojan Jevševar
OK Brežice
0
41Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
42Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
43Dejan Sedej
OK Azimut
-0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
25
0:13:12 (1)
25252575
2Tomaž Pust
OK Komenda
20
0:13:25 (2)
20202060
3Miha Škarabot
OK Polaris
10
0:15:04 (5)
12121034
4Gregor Anderluh
OK Polaris
15
0:13:59 (3)
151530
5Miro Šalamun
OK Polaris
101525
6Jožko Jazbar
OK Azimut
12
0:14:47 (4)
761225
7Valter Foški
OK Polaris
7
0:16:09 (7)
610723
8Aleš Zupan
OK Polaris
8
0:15:47 (6)
85821
9Aleš Borštnik
OK Tivoli
5
0:18:01 (9)
5510
10Dušan Smole
OK Polaris
6
0:16:19 (8)
4-610
11Boris Eržen
ŠOK
88
12Silvo Babič
OK Komenda
77
13Boštjan Bizjak
OK Azimut
246
14Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
33
15Janez Pretnar
Kamniški OK
-0
16Robert Benko
OK Polaris
-0
17Robert Kunc
OK Tivoli
0
18Emil Kacin
OK Azimut
0


M60

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Cesare Tarabocchia
OK Azimut
25
0:16:57 (1)
25252575
2Vlado Sedej
OK Azimut
20
0:26:30 (2)
10122042
3Stanko Čufer
PD Ajdovščina
122032
4Zdenko Pavlič
OK Azimut
15
0:36:16 (3)
6101531
5Ivo Kete
PD Ajdovščina
151530
6Silvij Močnik
OK Azimut
2020
7Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
12
0:36:44 (4)
71219
8Janko Lapajne
OK Azimut
88
9Dalibor Radovan
OK Polaris
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Katarina Kremžar
OK Komenda
15
0:15:51 (3)
20151550
2Timeja Prezelj
OK Azimut
152540
3Ida Antonija Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:16:22 (4)
201232
4Inga Markovič
OK Slovenj Gradec
20
0:14:18 (2)
102030
5Urša Rojc
OK Polaris
2525
6Beatrice Sessi
OK Komenda
25
0:13:32 (1)
2525
7Manca Pahor
OK Komenda
1212
8Špela Mlakar
OK Azimut
**0
9Marja Nagy
OK Polaris
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Brina Gantar
OK Azimut
7
0:16:18 (7)
2520752
2Nika Eržen
OK Azimut
20
0:11:59 (2)
-252045
3Julija Bizjak
OK Azimut
8
0:15:38 (6)
2012840
4Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
5
0:17:39 (9)
1515535
5Teja Šuc
OK Komenda
10
0:14:04 (5)
10101030
6Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:11:32 (1)
-2525
7Sofija Jerkič
PD Ajdovščina
3
0:33:13 (11)
77317
8Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
15
0:12:57 (3)
1515
9Tinkara Cankar
ŠOK
6
0:17:05 (8)
*8614
10Mija Marjanovič
PD Ajdovščina
1212
11Giorgia Sessi
OK Komenda
12
0:13:03 (4)
1212
12Žana Rojc
OK Polaris
88
13Ajda Kerčmar
OK Azimut
66
14Leila Ema Poženel
OK Komenda
4
0:18:18 (10)
44
15Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
16Vilina Lenart
OK Slovenj Gradec
0
17Lana Košak
OK Slovenj Gradec
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:11:30 (1)
25202570
2Špela Majdič
OK Azimut
20
0:12:03 (2)
12152047
3Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:12:50 (4)
10251247
4Jana Močnik
OK Azimut
15
0:12:44 (3)
15121542
5Ajda Jarc
OK Komenda
8
0:16:42 (6)
78823
6Nikolina Ugrin
OK Tivoli
2020
7Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
10
0:14:44 (5)
101020
8Sara Kerševan
PD Ajdovščina
7
0:28:51 (7)
47718
9Brina Kerčmar
OK Azimut
88
10Zarja Žižek
OK Azimut
66
11Taja Vrtnik
OK Komenda
55
12Tinka Ferenc
OK Tivoli
-0
13Mojca Kunc
OK Tivoli
0
14Ivana Valič
OK Slovenj Gradec
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
15
0:16:15 (3)
20251560
2Lana Mohorič
OK Azimut
12
0:16:53 (4)
25201257
3Neža Gnezda
OK Azimut
10
0:18:23 (5)
12121034
4Manja Leban
OK Azimut
151530
5Neža Obid
OK Azimut
20
0:16:11 (2)
72027
6Nastja Ferluga
OK Komenda
25
0:14:45 (1)
2525
7Karin Pust
OK Komenda
7
0:20:53 (7)
810725
8Tajda Razpet
OK Azimut
1010
9Vita Malus
OK Komenda
8
0:18:33 (6)
88
10Zala Ferenc
OK Tivoli
0
11Izabel Peternel
OK Komenda
-0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
25
0:15:08 (1)
20202565
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
20
0:16:16 (2)
252045
3Deja Razpet
OK Azimut
12
0:17:25 (4)
15151242
4Polona Jezeršek
OK Komenda
7
0:18:16 (7)
1212731
5Ana Pia Pogačar
OK Komenda
15
0:16:19 (3)
861529
6Teja Tušar
OK Azimut
8
0:17:52 (6)
108826
7Katja Babič
OK Komenda
2525
8Nika Poljanšek
OK Azimut
10
0:17:33 (5)
101020
9Nika Ravnikar
OK Komenda
6
0:18:37 (8)
67619
10Zala Zavrl
OK Komenda
5
0:19:04 (9)
5510
11Ajda Lampe
OK Komenda
3
0:22:14 (11)
1438
12Zala Serženta Seljak
OK Azimut
7-7
13Lara Gantar
OK Azimut
55
14Monika Ravnikar
OK Komenda
44
15Julija Ferenc
OK Tivoli
4
0:19:47 (10)
44
16Ana Šalamun
OK Polaris
33
17Urša Štanfel
OK Azimut
22
18Brina Foški
OK Polaris
0
19Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
20Tina Kern
OK Komenda
0
21Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
22Jedert Jevševar
OK Brežice
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Tina Močnik
OK Komenda
12
0:20:31 (4)
20251257
2Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
15
0:20:25 (3)
251540
3Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
20
0:19:07 (2)
152035
4Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:20:31 (4)
201232
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
8
0:21:15 (6)
1212832
6Maja Istenič
OK Azimut
5
0:24:20 (9)
715527
7Chiara Sepin
OK Komenda
25
0:18:07 (1)
2525
8Damjana Gantar
OK Azimut
7
0:22:23 (7)
10717
9Barbara Kmetec
Kamniški OK
6
0:24:01 (8)
8614
10Katarina Sedej
OK Azimut
4711
11Ana Plavčak
ŠOK
1010
12Elena Gombač Šuc
OK Komenda
88
13Maja Obid
OK Azimut
66
14Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
55
15Marta Malus
OK Komenda
4
0:27:40 (10)
44
16Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
3
0:28:59 (11)
33
17Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
2
0:31:34 (12)
22
18Tina Tušar
OK Azimut
1
1:00:23 (13)
11
19Lidija Benigar
Kamniški OK
0
20Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
0
21Tina Zagorc
Kamniški OK
0
22Tanja Kmetec
Kamniški OK
0
23Anica Hribar
OK Brežice
0
24Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Saša Žižek
OK Azimut
25
0:17:55 (1)
25252575
2Maja Prosen
OK Komenda
202040
3Damjana Jerše
OK Polaris
15
0:25:33 (3)
7101532
4Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
151530
5Petra Stojan
OK Komenda
121224
6Alenka Škarabot
OK Polaris
8
0:36:45 (6)
87823
7Marija Anderluh
OK Polaris
20
0:20:21 (2)
2020
8Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
12
0:29:08 (4)
-81220
9Darja Vodlan
OK Polaris
10
0:32:06 (5)
61016
10Irma Pretnar
Kamniški OK
1010
11Klavdija Prezelj
OK Azimut
*66
12Maja Ugrin
OK Tivoli
55
13Marjanca Poljanšek
OK Azimut
-0
14Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
-0
15Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
16Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
17Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
18Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut8021.8396.3%22.740.1%29.6%1746
2OK Komenda6022.4395%23.530.8%22.2%1342
3OK Slovenj Gradec4310.82248.8%22.110.7%15.9%464
4OK Polaris3691461.1%14.87.5%13.3%325
5PD Ajdovščina13170100%175.1%4.8%221
6OK Tivoli167.8568.8%11.42.9%5.9%125
7Kamniški OK88.6450%17.31.6%3%69
8ŠOK411.80100%11.81.1%1.5%47
9OK Slovenske Konjice240100%40.2%0.7%8
10OK Brežice80.8712.5%60.1%3%6

Skupaj tekmovalcev: 270, neaktivnih: 58, vseh startov: 417

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.