Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SSOL3, DP (nedelja, 23. 1. 2022)

Organizator: Planinsko društvo Ajdovščina
Kraj: Ajdovščina
Tip: DP
Razdalja: sprint
Sodnik: Eneja Osterman

Razpis

         

Organizator:  PD Ajdovščina v sodelovanju z OŠ Dobravlje in OŠ Ajdovščina


Vodja tekmovanja: Marija Kovač (PD Ajdovščina), Luka Ruter (OŠ Dobravlje)

Tehnična podpora: Stanko Čufer

Traser:    Ivo Kete

Sodnik:    Eneja Osterman

Predstavnik tekmovalcev:   Igor Bončina


Karta:  Ajdovščina, ISSOM standard, 1:4000, december 2021

Teren: urbano naselje


Tekmovalni center: OŠ Ajdovščina 9:00h - 16:00h

 POVEZAVA:                       

https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1xblT4k6QxKjwzKshsbovG-fUbbF2pecT&usp=sharing  

 

Prvi štart:  11:30h

 

OBVESTILO: na štartno/ciljnem prostoru bo tekmovalcem omogočeno

                       (v kolikor bodo to dopuščalo PCT ukrepi):

                      - da pred startom odložijo osebno opremo

                      - da počakajo v avli OŠ Ajdovščina

                      - uporaba sanitarij v OŠ Ajdovščina

Parking:  Parking pred Športnim centrom Police

Gibanje dovoljeno samo med Športnim centrom Police in zaprtim  prostorom v OŠ- Ajdovščina.  


Prijave:   do 20.januarja 2022 na:

                http://www.orienteeringonline.net

                ali david.cufr@hotmail.com


                Prijave in spremembe možne tudi na dan tekmovanja.

 


Kategorija dolžina proge      št.kontrol          SI-Air

M10 DP      1100m           12  
Ž10 DP      1100m           12  
M12 DP      1650m           18  
Ž12 DP      1650m           18  
M16 DP      2200m           17            DA
Ž16 DP      2200m           17            DA
M18 DP      3200m           20            DA 
Ž18 DP      3200m           20            DA
M20 DP      3800m           23  
Ž20 DP      3150m           19  
M21 DP      3800m           23            DA
Ž21 DP      3150m           19            DA
M35 DP      3159m           19  
Ž35 DP      3200m           20  
Ž45 DP      2650m           17  
M50 DP      2650m           17  
M60 DP      2650m           17  
OPEN        3800m           23  
DRUŽ./ OTROŠKA      1450m           14  

Za začetnike je proga enaka kot MŽ10

Karte so natisnjene na vodoodpornem papirju.

 

STARTNINA:     5  €  -   MŽ10 do vključno MŽ18,  open  in družinska

                          10 €  -   MŽ21 in starejš        

                                 

MERJENJE ČASA: SportIdent, omogočeno branje SIAC čipov.

                                Za kategorije od MŽ16 do MŽ21 se  bodo uporabili SI AIR čipi!!

                                Tekmovalci dobijo čipe od predstavnika kluba, ki jih bo prevzel na

                                prijavnem mestu. Pazite, da prevzamete čip s pravo številko čipa.

                                V štartnem koridorju preverite delovanje čipa.

                                Preverite zvočni in svetlobni signal postaje ali čipa.

                                Čipe na cilju  po branju VRNETE!

                                Ostale kategorije lahko uporabljajo vse vrste čipov

                                Možna izposaja čipov ob prijavi.


OBDELAVA REZULTATOV:    David Čufer, Urban Gregorc


OBVESTILA:     Opisi kontrol (mikrolokacije) bodo na voljo v tekmovalnem centru,

                           na startu in natisnjene na kartah.

                           Po prihodu na cilj se karte poberejo in razdelijo šele po odhodu

                           vseh tekmovalcev na progo.       

                           Podelitev bo predvidoma ob 13:30h

                           V kolikor bodo PCT razmere dovoljevale, bo po končanem 

                           tekmovanju  v tekmovalnem centru standarden zaključek.                                          

OPOZORILO:    TEKMOVANJE BO POTEKALO OB UPOŠTEVANJU VSEH 

                           EPIDEMIOLOŠKIH UKREPOV .

                            Vsi prisotni v Tekmovalnem centru so dolžni izpolnjevati PCT pogoj.

            Preverjanje PCT pogojev bo potekalo na vhodu v Tekmovalni center.

                            DOKAZILO O IZPOLNJEVANJU PTC POGOJA LAHKO

                            POŠLJETE  DO  22.01.2022 ( do 18:00h) na:

                            darja.cufer@guest.arnes.si

                            Predstavnik kluba, ki prevzame čipe, podpiše izjavo o izpolnjevanju 

                            PCT pogojev za člane kluba.


Gibanje po Ajdovščini pred tekmovanjem ni dovoljeno.

Tekmovanje poteka  po urbanem okolju, ki ni zaprto za promet.

Obvezno je spoštovanje vseh pravil v cestnem prometu.

Na progi bodite pozorni na avtomobile in morebitne druge 

udeležence  (pešce,  kolesarje).

V ozkih ulicah velja desno pravilo.

Čez področja olivno zelene barve prehod ni dovoljen.

Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce!

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

 

Karta: Ajdovščina

Standard: ISSOM
št. karte: 298
Lastnik: Planinsko društvo Ajdovščina
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Ivo Kete, Daniel Lebar
Merilo: 1:4000
Stanje: I.2016
Površina: 0.3km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3, DP - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 23. 1. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina

marec

sobota, 12. 3. 2022
Lipica TrailO 2022 - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 13. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobravlje/Kazlje
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 9. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 10. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
torek, 24. 5. 2022
ETOC 2022, EP v PreO - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lohja, Finska
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

junij

sobota, 18. 6. 2022
WTOC 2022, SP v PreO - PreO
Poljska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jelenia Góra, Poljska

avgust

petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 10. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin