Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SSOL6 (nedelja, 29. 5. 2022)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Žiri
Tip: SOL
Razdalja: sprint
Sodnik: Jaka Piltaver (OK Brežice)

WWW: http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=11492
E-mail: orienteering.azimut@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

povezava

Karta: Žiri

Standard: ISSOM
št. karte: 305
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Janko Lapajne, Mark Bogataj
Merilo: 1:4000
Stanje: IV.2016
Površina: 1.01km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri

junij

nedelja, 5. 6. 2022
Klubsko prvenstvo OK Polaris 2022 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranjska Gora
sreda, 29. 6. 2022
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
http://torus.yq.cz/

julij

ponedeljek, 18. 7. 2022
WTOC 2022, SP v PreO - PreO
Poljska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jelenia Góra, Poljska

avgust

petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 SOL6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 13. 8. 2022
DP TempO 2022 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 3. 9. 2022
Orange MTBO Cup (SOL3) & MTBO World Masters Series - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica nad Dobom
nedelja, 4. 9. 2022
Orange MTBO Cup (SOL4) & MTBO World Masters Series - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Suhadole
sobota, 10. 9. 2022
DP PreO 2022 & Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 8. 10. 2022
MTBO 2022 SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prevoje
nedelja, 9. 10. 2022
MTBO 2022 SOL 6 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vir
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin