Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Cerkno Cup prolog - DAN 1 (petek, 12. 8. 2022)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Cerkno
Tip: mednarodna
Razdalja: sprint
WWW: http://www.cerkno-cup.com
E-mail: info@cerkno-cup.com

Razpis

ni razpisa

Karta: Cerkno 3

Standard: ISSOM
št. karte: 354
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Jan Drbal
Merilo: 1:4000
Stanje: VI.2018
Površina: 0.54km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

sobota, 18. 12. 2021
SSOL2 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Fužine

januar

nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina

marec

nedelja, 13. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobravlje/Kazlje
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6, DP - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

julij

petek, 1. 7. 2022
SP v Pre-O - srednja
Češka orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zákupy, Češka

avgust

torek, 2. 8. 2022
EP v Pre-O - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Turku, Finska
petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin