Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(Korona) ZL3 (15.1.-30.1.) (sobota, 15. 1. 2022)

Organizator: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Kraj: Ravne na Koroškem
Tip: trening
Razdalja: sprint

Razpis

V soboto, 15.1., bo postavljena proga z zastavicami in Sportidentom.

Štart bo mogoč od 13:00 do 15:00, zbirališče Športni park Ravne.
Štartnine ni, bo pa škatla s prostovoljnimi prispevki.
Do nedelje, 30.1., bo postavljena proga s trakci, karte bodo objavljene 15.1. zvečer.

Prijave / rezultati

Na voljo bodo 3 proge:

 

A: 
B: 
C: 
Seveda, se lahko katerekoli od prog udeležite tudi družinsko.

Karta: Grajski park - Čečovje

Standard: ISSprOM
št. karte: 408
Lastnik: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Gregor Raj
Merilo: 1:4000
Stanje: X.2021
Površina: 0.39km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3, DP - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 23. 1. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina

marec

sobota, 12. 3. 2022
Lipica TrailO 2022 - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 13. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobravlje/Kazlje
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 9. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 10. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
torek, 24. 5. 2022
ETOC 2022, EP v PreO - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lohja, Finska
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

junij

sobota, 18. 6. 2022
WTOC 2022, SP v PreO - PreO
Poljska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jelenia Góra, Poljska

avgust

petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 10. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin