Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL2 - duatlon za precizne (sobota, 26. 11. 2022)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Logatec
Tip: trening
Razdalja: sprint
E-mail: susnik.rok@gmail.com

Razpis

Tokratna 2. tekma Zimske lige 2022-23 bo sestavljena iz dveh delov.


Prvi del bo PreO sprint, kjer kontrole rešuješ s poti in bo imel do 10 kontrol, pri katerih se odgovarja z A-Z. Če meniš, da je pravi odgovor A, perforiraš kontrolo ob cesti. Če pa meniš, da nobena od zastavic ni postavljena prav, potem ne perforiraš nobene.

Drugi del bo običajna orientacijska proga, kjer bo na KT lahko postavljenih več zastavic. Perforiraš tisto kontrolo, ki je postavljena prav, sicer nobene. Uporabljen bo sistem SportIdent (brez SIAC možnosti).

Vsaka napaka se kaznuje z 2 minutama pribitka. Čas se začne meriti na startu prvega dela in konča na koncu drugega dela. Na prehodu iz prvega v drugi del ne bo kontrolorja.

Na prvem delu tekmovalec oziroma tekmovalka ne sme zapuščati ceste.
Dirka bo potekala v A, B in C kategoriji ter na povečani Martinj hrib (zadnja verzija) ISOM karti, merila 1:5000. Na tekaškem delu bo proga A imela karto brez poti.

Prijave so odprte do vključno 23. 11. 2022 preko Orienteering Online.

Zberemo se na: 45.90125183304558, 14.230899785566233. Parkira se ob gozdni cesti do 300m od centra. Dirka se začne ob 11. uri.

Štartnine ni, dobrodošli so prostovoljni prispevki (papirnatih 5€ = minimum). Način zbiranja prostovoljnih prispevkov je SOLARNI (Pare na sunce!).

Tekmujete na lastno odgovornost.


POC: Rok Sušnik-Zverina

Karta: Martinj hrib 3

Standard: ISOM
št. karte: 418
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Lokacija: Nov prikaz
Avtorji: Radim Ondracek, Ivo Haban
Merilo: 1:10000
Stanje: VI.2022
Površina: 0.97km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

nedelja, 4. 12. 2022
SSOL1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Piran
nedelja, 4. 12. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Piran
sobota, 10. 12. 2022
ZL3 Parkljeva orientacija - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 18. 12. 2022
ZL4 Rolerji - drugo
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sreda, 28. 12. 2022
SkiO SOL1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rudno polje

januar

sobota, 7. 1. 2023
ZL5 MassOvka - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 15. 1. 2023
SkiO SOL2 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
nedelja, 22. 1. 2023
SSOL2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipava
sobota, 28. 1. 2023
ZL6 Nočni middle - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

februar

sobota, 18. 2. 2023
SSOL3 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 25. 2. 2023
SkiO SOL3 in DP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 26. 2. 2023
SkiO SOL4 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

nedelja, 5. 3. 2023
SSOL4 - sprint
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sistiano
sobota, 25. 3. 2023
SSOL5 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
nedelja, 26. 3. 2023
SOL1, DP - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

nedelja, 9. 4. 2023
MTBO SOL 1 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 15. 4. 2023
SOL2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
nedelja, 16. 4. 2023
SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Torovo
sobota, 22. 4. 2023
SOL4, DP - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 23. 4. 2023
DP - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

maj

nedelja, 14. 5. 2023
SOL5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
četrtek, 18. 5. 2023
WMMTBOC - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
petek, 19. 5. 2023
WMMTBOC - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 20. 5. 2023
WMMTBOC & SOL 2 - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 21. 5. 2023
WMMTBOC & SOL 3 - DP - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec

junij

petek, 2. 6. 2023
Alpe Adria 2023 - štafeta
Lombardia
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Livigno

september

sobota, 9. 9. 2023
MTBO SOL 4 - DP - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
nedelja, 10. 9. 2023
MTBO SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 16. 9. 2023
DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolenjske Toplice
sobota, 30. 9. 2023
DP knock-out sprint - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 7. 10. 2023
MTBO SOL 6 - DP - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
četrtek, 12. 10. 2023
DP osnovnih in srednjih šol - srednja
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 10. 2023
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 14. 10. 2023
DP nočne - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 28. 10. 2023
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 12. 11. 2023
DP mešane šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda