Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP TempO 2023, SPOL3 (sobota, 22. 4. 2023)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Črni Vrh nad Idrijo
Tip: DP
Razdalja: TempO
Startna lista: povezava

Razpis

Vrsta tekmovanja: TempO, DP, SPOL
Vodja tekmovanja: Emil Kacin
Traser: Emil Kacin

Karta: Predgriže, E=5m, merilo 1:10000 (povečana 1:4000; simboli 175% velikosti simbolov ISOM 2017-2), 2022

Tekmovalni center: 45°55`49.4"N 14°03`00.7"E (https://goo.gl/maps/dv36owoksCt5nFYu8)

Startnina: 10 eur

Start: od 14.30 do 16.00 brez startne liste (po končanem SOL4)

Kategorije: TempO E

Rok za prijave: 20.04.2023, TUDI NA DAN TEKMOVANJA DO 12.30

Prijave: orienteeringonline.net

Opozorila: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Nekaj dodatnih informacij tudi na FB: povezava

 

Invitation

Type of competition: TempO, national championships
Event manager: Emil Kacin
Course setter: Emil Kacin

Map: Predgriže, E=5m, merilo 1:10000 (enlarged to 1:4000, symbols 175% of ISOM 2017-2), 2022

Competition center: 45°55`49.4"N 14°03`00.7"E (https://goo.gl/maps/dv36owoksCt5nFYu8)

Entry fee: 10 eur

Start: 14.30-16.00 without start list

Categories: TempO E

Entries: orienteeringonline.net

Deadline for entries: 20.4.2023, also at the event .12.30

Notes: The organizer does not assume any responsibility for the competitors! Each competitor competes at your own risk!

Some additional info can be obtained at: facebook

Karta: Predgriže 3

Standard: ISOM
št. karte: 404
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Prikaz
Avtorji: Jan Drbal, Otto Hartvich, Zdeněk Sokolář. Jiří Vištejn
Merilo: 1:10000
Stanje: VIII.2021 in V.2022 severni del
Površina: 5.3km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

marec

sobota, 2. 3. 2024
ZL 9 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Križ
nedelja, 17. 3. 2024
OLP1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokojišče
nedelja, 24. 3. 2024
3 Region cup (SOL 1) - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Naklo
sreda, 27. 3. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO1, WRE, ECTO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana - Črnuče
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - Nočni PreO Sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Domžale
nedelja, 31. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO2, DP PreO, WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin

april

sobota, 13. 4. 2024
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 13. 4. 2024
MTBO SOL 1 - DP - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 14. 4. 2024
MTBO SOL 2 - DP - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 20. 4. 2024
Orange Cup, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
nedelja, 21. 4. 2024
Orange cup, SOL 3 DP dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
sreda, 24. 4. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

maj

četrtek, 16. 5. 2024
Univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Rožnik
nedelja, 19. 5. 2024
DP štafete - štafeta
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vavta vas
sreda, 29. 5. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

junij

nedelja, 2. 6. 2024
SSOL DP - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tržič
sobota, 15. 6. 2024
MTBO SOL 3 - srednja
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach
nedelja, 16. 6. 2024
MTBO SOL 4 - sprint
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach
sreda, 26. 6. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

avgust

sobota, 3. 8. 2024
Cerkno cup, SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
sobota, 3. 8. 2024
DP TempO 2024 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko

september

sobota, 7. 9. 2024
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 14. 9. 2024
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
sobota, 21. 9. 2024
Őrség Cup, SOL 5 - dolga
Alpokalja Szabadidősport
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Csörötnek
nedelja, 29. 9. 2024
3 region MTB-O Cup - dolga
Comitato Regionale Friuli Venezia Giulia
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolegna del Collio - Italy

oktober

sobota, 5. 10. 2024
DP Štafete 2024 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pranger - Ivanje selo
nedelja, 6. 10. 2024
MTBO SOL 5 - DP - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prevoje
sobota, 12. 10. 2024
JVP, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobrava pri Kostanjevici