Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Registracije SprintO

Registracije SprintO

Registracija za tekoče leto

Orientacijski klub Azimut

OZS1048Kevin KerčmarM100
OZS1057Urban LadihaM100
OZS1058Robi MlakarM100
OZS1004Anže ObidM102132996
OZS1006Mihej PrezeljM102141155
OZS1060Erik Purgar1 3 4 M100
OZS924Rok SedejM10406859
OZS1061Mark SerjunM100
OZS1062Nik Tavčar1 3 4 M100
OZS1055Beno BizjakM122148495
OZS922Luka CvelbarM121398926
OZS1075Nejc NovakM120
OZS923David SedejM12406860
OZS1007Božo BizjakM162133344
OZS766Rok BogatajM162045663
OZS917Primož GantarM162107071
OZS920Borut GantarM16406857
OZS788Valentin KavčičM160
OZS1008Tadej LikarM160
OZS971Aljaž ŠkvarčaM162128527
OZS934Lev ŽižekM162141179
OZS907Benjamin JamšekM180
OZS872Enej LogarM182107061
OZS966Aljaž LuznarM182120869
OZS846Aljaž ObidM182107069
OZS677Mark BogatajM218000018
OZS481Andraž DreščekM21406734
OZS536Tjaž GantarM212077609
OZS424Gregor HvalaM211398955
OZS363Jošt LapajneM212077604
OZS190Nejc MočnikM211401614
OZS194Tibor MrakM211398950
OZS1042Sarhiy MukhidinovM21888042
OZS778Ambrož RupnikM212077612
OZS620Simon StanonikM212077620
OZS419Peter TušarM211401615
OZS769Matjaž ŠtanfelM21500459
OZS765Boštjan BogatajM352045683
OZS394Janez CimermanM35442822
OZS386Valentin ErženM351000555
OZS918Kristjan GantarM352107075
OZS106Jožko JazbarM351398949
OZS1Klemen KendaM35887795
OZS97Franc KnapM35406853
OZS239Matjaž KoprivcM35423845
OZS392Marko ObidM352107057
OZS1071Jože PeterneljM350
OZS176Aleš PoljanšekM35300750
OZS108Matej SedejM351413730
OZS308Rok SušnikM35435614
OZS757Matej VidičM352069845
OZS96Emil KacinM50300748
OZS186Marijan LebanM502109673
OZS105Janko LapajneM60406850
OZS193Silvij MočnikM601401599
OZS643Charles NelsonM602020151
OZS118Vlado SedejM601398546
OZS1005Silvester ZamanM60406784
OZS1054Julija BizjakŽ102148496
OZS942Mila CvelbarŽ102088818
OZS984Nika ErženŽ100
OZS1003Brina GantarŽ100
OZS1059Timeja PrezeljŽ102420719
OZS1010Ajda ŠkvarčaŽ102128450
OZS1056Ana ČadežŽ100
OZS994Zarja ŽižekŽ122132999
OZS597Nea ErženŽ162052183
OZS783Manja LebanŽ162069811
OZS987Špela MajdičŽ16442834
OZS1076Lana MohoričŽ160
OZS973Jana MočnikŽ16442805
OZS847Neža ObidŽ162107054
OZS1009Tajda RazpetŽ160
OZS936Zala Serženta SeljakŽ18435644
OZS735Teja TušarŽ182069843
OZS673Lara GantarŽ212077619
OZS421Nuša JeramŽ212052392
OZS257Nika PoljanšekŽ211398929
OZS733Deja RazpetŽ212077602
OZS117Urša ŠtanfelŽ217300413
OZS817Nataša BogatajŽ352088810
OZS919Damjana GantarŽ352107072
OZS930Maja IsteničŽ350
OZS933Maja ObidŽ352127797
OZS992Katarina SedejŽ352107081
OZS110Saša ŽižekŽ352141141
OZS188Marjanca PoljanšekŽ45406854
OZS1070Klavdija PrezeljŽ450
Skupaj: 88


Orientacijski klub Brežice

OZS585Martin JevševarM162077853
Skupaj: 1


Orientacijski klub Komenda

OZS895Drejc MalusM101425112
OZS1074Matej FerlugaM122084579
OZS879Anže KölnerM122113838
OZS970Florijan KremžarM12438988
OZS915Jakob KurinčičM12235878
OZS840Ožbej MalusM121425114
OZS928Enej ŠucM122113839
OZS897Jan CokanM162113837
OZS613Luka SeljakM16235894
OZS884Jaka SeljakM162069825
OZS701Nejc TurkM161425107
OZS700Tilen ZupanM161425109
OZS873Natan Maj PoženelM182107053
OZS520Matic BlažM219101667
OZS995Miha KorenjakM212113844
OZS397Žan RavnikarM217210496
OZS276Jernej ZormanM219988877
OZS967Igor GavrilovM351007956
OZS556Blaž KölnerM357210500
OZS910Tomaž KremžarM352103909
OZS838Simon KurinčičM352113833
OZS904Franc MalusM351425117
OZS959Marko PahorM352113835
OZS893Tomaž PustM358200080
OZS712Gregor ZupanM357210497
OZS946Timotej ŠucM352113841
OZS914Silvo BabičM502069808
OZS1040Mija JerajŽ102069813
OZS996Jerca KurinčičŽ102069798
OZS1046Manca PahorŽ102070919
OZS1002Leila Ema PoženelŽ102107083
OZS1001Teja ŠucŽ102070920
OZS1029Ajda JarcŽ122034095
OZS896Ajda JerajŽ12438993
OZS803Brina KölnerŽ122113842
OZS898Vita MalusŽ161425116
OZS647Tina KernŽ181425105
OZS837Karin PustŽ182069847
OZS441Nika RavnikarŽ181425106
OZS818Katja BabičŽ217210498
OZS715Polona JezeršekŽ217210499
OZS545Jona Mirnik CerarŽ21406880
OZS515Ana Pia PogačarŽ211425104
OZS357Monika RavnikarŽ219002007
OZS513Zala ZavrlŽ219011122
OZS762Lara ZupanŽ211425103
OZS1022Špela BogatajŽ352052362
OZS945Elena Gombač ŠucŽ352113840
OZS1025Darja Gorjup PoženelŽ352113845
OZS630Irena Hacin KölnerŽ351425110
OZS982Marta MalusŽ352113836
OZS1032Tina MočnikŽ352070918
OZS912Petra ParadižŽ351425118
OZS232Maja ProsenŽ452113831
OZS892Petra StojanŽ452069834
OZS612Alenka Vuga SeljakŽ452056924
OZS713Romana ZupanŽ451425101
Skupaj: 57


Orientacijski klub Polaris

OZS878Oskar FoškiM12435134
OZS474Luka AnderluhM16445698
OZS654Fedja MočnikM16443942
OZS471Enej SmoleM18446310
OZS664Elio GoljaM217760057
OZS323Saš MočnikM21443943
OZS70Blaž PetrovičM211398931
OZS71Gašper PetrovičM211401504
OZS711Aljoša ReboljM211408998
OZS317Juš SmoleM21438980
OZS318Brin SmoleM21439276
OZS132Matej ŠkarabotM211908999
OZS155Gregor AnderluhM35895021
OZS444Andrej CimermanM35889717
OZS58Valter FoškiM351398948
OZS67Sandi KmetičM351311971
OZS69Dušan PetrovičM351566506
OZS65Iztok RojcM35253333
OZS321Griša MočnikM50406815
OZS148Dalibor RadovanM502107073
OZS472Dušan SmoleM50232445
OZS55Aleš ZupanM507777808
OZS2Miro ŠalamunM501411624
OZS54Miha ŠkarabotM507841967
OZS813Ana Maja AnderluhŽ120
OZS445Katarina Eva AnderluhŽ18235899
OZS399Anja ŠkarabotŽ18253346
OZS128Brina FoškiŽ211401548
OZS129Tajda FoškiŽ211205995
OZS66Eneja OstermanŽ21232448
OZS855Lana ŠtrumbeljŽ210
OZS59Mojca FoškiŽ357101368
OZS400Marija AnderluhŽ4550289
OZS322Maruša DebeljakŽ45406816
OZS868Damjana JeršeŽ457441139
OZS1051Darja VodlanŽ450
OZS462Alenka ŠkarabotŽ45445705
Skupaj: 37


Orientacijski klub Slovenj Gradec

OZS1017Aljoša AndrejcM100
OZS1063Lenart AndrejcM100
OZS981Andraž MiheljakM100
OZS998Vidjan Lenart1 M120
OZS1064Ruj David MlakarM120
OZS1050Nik Potočan1 M120
OZS997Staš SvetecM120
OZS950Ištvan ValičM120
OZS902Tevž MiheljakM160
OZS956Matevž ŠtifterM160
OZS216Klemen AndrejcM210
OZS289David AndrejcM210
OZS470Žiga AndrejcM210
OZS1043Jaka CesarM210
OZS290Blaž MarotM210
OZS214Gregor AndrejcM35235873
OZS217Samo CokanM350
OZS467Marko DudićM350
OZS283Blaž MiheljakM350
OZS854Primož PogorelčnikM350
OZS957Tomaž PritržnikM350
OZS282Gregor RajM35406748
OZS640Marko Zanoškar1 M350
OZS288Mirko VodovnikM600
OZS1016Miša AndrejcŽ100
OZS1066Vilina Lenart1 Ž100
OZS979Frida MezgaŽ100
OZS1065Alicija MlakarŽ100
OZS1049Pia Potočan1 Ž100
OZS949Lili Ivana RajŽ100
OZS853Ema Pika RajŽ120
OZS294Petja BalažičŽ350
OZS1015Anja Mihelič PorogelčnikŽ350
OZS203Nastja RajŽ350
OZS229Maja Visinski AndrejcŽ350
OZS955Ksenija ŠtifterŽ350
OZS298Irena BalažičŽ450
OZS1000Tina FrasŽ450
OZS465Urška Kordiš MiheljakŽ450
OZS639Tanja Mezga1 Ž450
OZS958Olga PogorevčnikŽ450
Skupaj: 41


Orientacijski klub Slovenske Konjice

OZS5Zoran FurmanM21823198
OZS6Daniel LebarM35406893
OZS98Igor BončinaM501968213
OZS931Abigael Vanessa BončinaŽ351968213
Skupaj: 4


Orientacijski klub Tivoli

OZS578Matevž KuncM162050437
OZS25Andrej BorštnikM21887797
OZS410Jan DovčM211398938
OZS499Gregor KuncM212073099
OZS1038Davor PobegaM350
OZS24Aleš BorštnikM50406885
OZS726Robert KuncM50445687
OZS774Mojca KuncŽ162073099
OZS988Nikolina UgrinŽ160
OZS23Ana Pribaković BorštnikŽ35406886
OZS900Natalija Kunc RešekŽ450
Skupaj: 11


Orientacijski klub Trzin

OZS3Krešo KerestešM50581321
Skupaj: 1


Škofjeloški orientacijski klub

OZS1034Uroš CankarM210
OZS559Boris ErženM50520504
OZS39Roman SladičM60442575
OZS401Ana PlavčakŽ35406793
Skupaj: 4


Planinsko društvo Ajdovščina

OZS1069Matej BratožM12232466
OZS1068Rok CigojM122121782
OZS1041Vid FaganelM162107008
OZS1031Aljaž KerševanM162056392
OZS1030Jakob NovakM16253334
OZS859Urban GregorcM212034086
OZS412Ivo KeteM602034084
OZS336Stanko ČuferM602034098
OZS1067Sara KerševanŽ12438031
OZS1024Klara MahkovecŽ12253347
OZS863Zala LozarŽ162056372
OZS864Hana MamičŽ16445670
OZS352Marija KovačŽ45438027
Skupaj: 13


Mariborski orientacijski klub

OZS590Ivan Boyadzhiev ml.M21412636
OZS62Boris BaumanM35673167
OZS635Ivan BoyadzhievM60412842
Skupaj: 3


Kamniški orientacijski klub

OZS133Rajko KračunM21895022
OZS698Aleš ZobavnikM210
OZS436Denis KokeljM351404150
OZS123Miran KolmanM35406895
OZS102Janez PretnarM351652011
OZS82Mojca Flerin DrevenšekŽ211404141
OZS316Suzana Flerin DrevenšekŽ211404137
OZS667Barbara KmetecŽ211408132
OZS277Lidija BenigarŽ351404149
OZS668Katja KobentarŽ35889727
OZS670Tina ZagorcŽ351404145
OZS99Irma PretnarŽ451398945
Skupaj: 12


1Manjka podatek za EMŠO! Registracija do vnosa ni veljavna!
2Manjka podatek o datumu rojstva! Registracija do vnosa ni veljavna!
3Manjka podatek o naslovu tekmovalca! Registracija do vnosa ni veljavna!
4Napačen rojstni datum! Registracija do vnosa ni veljavna!

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018