Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Novice

Novice

Novo vodstvo OZS

OZS, petek, 10. 1. 2014

Na občnem zboru 9. 1. 2014 je bilo izvoljeno novo vodstvo OZS.

  • Predsednik: Klemen Kenda (OK Azimut)
  • Podpredsednik: Dušan Petrovič (OK Polaris)
  • Tajnik: Ana Plavčak (Škofjeloški OK)
  • Blagajnik: Vladimir Sedej (OK Azimut)
     
  • Tekmovalno-sodniška komisija: Andrej Borštnik (OK Tivoli)
  • Trenersko-izobraževalna komisija: Dušan Petrovič (OK Polaris)
  • Komisija za karte: Daniel Lebar (OK Slovenske Konjice)
  • Komisija za šolska tekmovanja: Aleš Ferenc (OK Tivoli)
  • Koordinator za študentska tekmovanja: Eneja Osterman (OK Polaris)
  • Komisija za MTB-O: Grega Raj (OK Slovenj Gradec)
  • Komisija za Pre-O: Krešo Keresteš (OK Trzin)
  • Komisija za Ski-O: Iztok Rojc (OK Polaris)
     
  • Selektor članske reprezentance OT: Boris Bauman (MOK)
  • Selektor mladinske reprezentance OT: Jan Dovč (OK Tivoli)
     
  • Gospodar (skrbnik opreme): Jernej Zorman (OK Komenda)
  • Urednik spletne strani: Andrej Borštnik (OK Tivoli)
     
  • Predstavnik v OKS: Klemen Kenda (OK Azimut)

Izvršni odbor po novem sestavljajo:

  • 1. predsednik Klemen Kenda (OK Azimut)
  • 2. podpredsednik: Dušan Petrovič (OK Polaris)
  • 3. tajnica: Ana Plavčak (Škofjeloški OK)
  • 4. blagajnik: Vladimir Sedej (OK Azimut)

    predsedniki komisij:
  • 5. član: Andrej Borštnik (OK Tivoli)
  • 6. član: Daniel Lebar (OK Slovenske Konjice)
  • 7. član: Aleš Ferenc (OK Tivoli)
  • 8. član: Grega Raj (OK Slovenj Gradec)
  • 9. član: Krešo Keresteš (OK Trzin)

    izvoljeni člani:
  • 10. član: Andraž Hribar (OK Brežice)
  • 11. član: Mojca Flerin (Kamniški OK)
  • 12. član: Boris Bauman (Mariborski OK)
  • 13. član: Jernej Zorman (OK Komenda)

Nadzorni odbor:

  • Silvij Močnik (OK Azimut)
  • Nataša Matičič Aljančič (OK Komenda)
  • Bojan Jevševar (OK Brežice)

Disciplinsko sodišče:

  • Aleš Poljanšek (OK Azimut)
  • Roman Sladič (OK Perkmandeljc)
  • Miha Škarabot (OK Polaris)

    Dodatna člana:
  • Ana Pribaković Borštnik (OK Tivoli)
  • Boštjan Bohinc (OK Komenda)

Seznam novic

"WinSplits" analiza6. 7. 2012
Novice z EYOC odprave ...26. 6. 2012
Predstavitev orientacije6. 6. 2012
Bilten za DP šprint2. 6. 2012
Končano DP v štafetah in dolgi razdalji21. 5. 2012
Štartna lista DP Postojna17. 5. 2012
Bilten za DP dolge in štafete16. 5. 2012
Dolžine prog DP dolge in štafete Postojna14. 5. 2012
DP dolge in štafeta Postojna13. 5. 2012
115 gasilskih ekip na OT v centru Ljubljane21. 4. 2012

Stran: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018