Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Novice

Novice

Novo vodstvo OZS

OZS, petek, 10. 1. 2014

Na občnem zboru 9. 1. 2014 je bilo izvoljeno novo vodstvo OZS.

  • Predsednik: Klemen Kenda (OK Azimut)
  • Podpredsednik: Dušan Petrovič (OK Polaris)
  • Tajnik: Ana Plavčak (Škofjeloški OK)
  • Blagajnik: Vladimir Sedej (OK Azimut)
     
  • Tekmovalno-sodniška komisija: Andrej Borštnik (OK Tivoli)
  • Trenersko-izobraževalna komisija: Dušan Petrovič (OK Polaris)
  • Komisija za karte: Daniel Lebar (OK Slovenske Konjice)
  • Komisija za šolska tekmovanja: Aleš Ferenc (OK Tivoli)
  • Koordinator za študentska tekmovanja: Eneja Osterman (OK Polaris)
  • Komisija za MTB-O: Grega Raj (OK Slovenj Gradec)
  • Komisija za Pre-O: Krešo Keresteš (OK Trzin)
  • Komisija za Ski-O: Iztok Rojc (OK Polaris)
     
  • Selektor članske reprezentance OT: Boris Bauman (MOK)
  • Selektor mladinske reprezentance OT: Jan Dovč (OK Tivoli)
     
  • Gospodar (skrbnik opreme): Jernej Zorman (OK Komenda)
  • Urednik spletne strani: Andrej Borštnik (OK Tivoli)
     
  • Predstavnik v OKS: Klemen Kenda (OK Azimut)

Izvršni odbor po novem sestavljajo:

  • 1. predsednik Klemen Kenda (OK Azimut)
  • 2. podpredsednik: Dušan Petrovič (OK Polaris)
  • 3. tajnica: Ana Plavčak (Škofjeloški OK)
  • 4. blagajnik: Vladimir Sedej (OK Azimut)

    predsedniki komisij:
  • 5. član: Andrej Borštnik (OK Tivoli)
  • 6. član: Daniel Lebar (OK Slovenske Konjice)
  • 7. član: Aleš Ferenc (OK Tivoli)
  • 8. član: Grega Raj (OK Slovenj Gradec)
  • 9. član: Krešo Keresteš (OK Trzin)

    izvoljeni člani:
  • 10. član: Andraž Hribar (OK Brežice)
  • 11. član: Mojca Flerin (Kamniški OK)
  • 12. član: Boris Bauman (Mariborski OK)
  • 13. član: Jernej Zorman (OK Komenda)

Nadzorni odbor:

  • Silvij Močnik (OK Azimut)
  • Nataša Matičič Aljančič (OK Komenda)
  • Bojan Jevševar (OK Brežice)

Disciplinsko sodišče:

  • Aleš Poljanšek (OK Azimut)
  • Roman Sladič (OK Perkmandeljc)
  • Miha Škarabot (OK Polaris)

    Dodatna člana:
  • Ana Pribaković Borštnik (OK Tivoli)
  • Boštjan Bohinc (OK Komenda)

Seznam novic

Občni zbor4. 1. 2010
Zimska liga tudi po italijansko30. 12. 2009
Nedeljska tekma Ski-O bo Foot-O. Sunday race in Ski-O in Pokljuka will be Foot-O!26. 12. 2009
Tečaj Ocada3. 12. 2009
Startna lista in obvestila za ultra dolge20. 11. 2009
Slovenska orientacijska liga2. 11. 2009
Klubsko prvenstvo OK Azimut18. 10. 2009
Štartna lista za jutrišnje klubsko prvenstvo OK Azimut17. 10. 2009
Bilten in startna lista za sobotno tekmo16. 10. 2009
Klubsko prvenstvo OK Azimut5. 10. 2009

Stran: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018