Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Zaključek lige, DP šprint štefete (nedelja, 19. 10. 2014)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Koseze
Tip: DP
Razdalja: štafeta
Sodnik: Eneja Osterman

Razpis

Vrsta tekmovanja:
Zaključek lige 2014 – državno prvenstvo mešanih štafet v šprintu

Kraj: Ljubljana, Koseze

Datum: nedelja, 19. oktober 2014

Organizator: Orientacijski klub Polaris

Vodja tekmovanja: Mojca Foški

Traserja: Blaž Petrovič, Gregor Anderluh

Prvi štart:
Za štafete je skupni štart ob 11.00
Za posameznike je štart poljuben po 11.00 (štartna kontrola).

Karta:
Koseški bajer, 1 : 5000 / 2 m, stanje oktober 2014

Teren:
gozd, delno ravninski zaraščen in močviren, delno čistejše pobočje; naselje blokov

Kategorije:

Mešane štafete -16, Mešane štafete 17+, Open - posamezniki, Začetniki - posamezniki

Mešane štafete so 3-članske, v kateri sodeluje najmanj ena tekmovalka. V 2. izmeni mora biti obvezno tekmovalka.

Prijave:
do srede, 15. oktobra, izključno na Orienteeringonline.net. Po tem terminu se zaračuna za 50% višja štartnina. Po tisku kart in na samem tekmovanju bo možna le še prijava v posamični kategoriji (Open in Začetniki).

Ob prijavah obvezno vnesite tudi podatek o članih štafet in njihov vrstni red - stolpec "OZNAKA ŠTAFETE". Štafete označite s črko (npr. A), vrstni red tekmovalcev pa s številko (1, 2, 3). Primer: 1. Jakec, 2. Francka, 3. Jožek zapišite Jakec - A1, Francka - A2 in Jožek - A3, naslednjim štafetam dodelite oznake B, C itd.

Štartnina:

Štartnine so določene na posameznega tekmovalca:

Kategorije

do roka  

po roku

Mešane štafete -16

5 €

7,50 €

Mešane štafete 17+

8 €

12 €

Open - posamezniki  

8 €

12 €

Začetniki - posamezniki

5 €

7,50 €

Izposoja SI čipa: 2 €

Razglasitev rezultatov: predvidoma ob 15.00. Takoj za tem sledi podelitev priznanj najboljšim v SOL.

Dodatne informacije: mojca.foski@gmail.com

Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu. Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

--------------------------------------

Competiton type:
Conclusion od Slovenian Orienteering League 2014 – National mixed relay sprint Championship

Place: Ljubljana, Koseze

Date: Sunday, 19th October, 2014

Organizer: Orienteering club Polaris

Competition leader: Mojca Foš

Course planners: Blaž Petrovič, Gregor Anderluh

 

First start:
For all relays at 11.00 am.
For individuals as they wish after 11.00 (start control).

Map:
Koseški bajer 1 : 5000 / 2 m, stand October 2014

Type of terrain:
forest, partly flat with marshes and dense vegetation, partly clear slope; settlement of flats

Classes:

Mixed relays -16, Mixed relays 17+, Open - individual, Beginners - individual

Mixed relays consisting of 3 members, wherein at least one woman competitor. Women must compete in the second leg.

Entries:
Until Wednesday, 15th October only at Orienteeringonline.net. Late entries will be 50% higher. After 17thOctober registration will be possible only into individual classes (Open and Beginners).

When you made a registration input also information about the relay members and their order- column "Oznaka štafete". Relays mark with a letter (eg A) and the order of competitors withthe number (1, 2, 3). Example: 1 Jack, 2 Mary, 3 Joe write Jack - A1, Mary - A2 and Joe - A3. For the following relays use letters B, C, etc.

Entry fees:

Categories

before deadline  

after deadline

Mixed relays -16

5 €

7,50 €

Mixed relays 17+

8 €

12 €

Open - individual

8 €

12 €

Beginners - individual

5 €

7,50 €

SI card rental: 2 €

Prize giving: planned at 3.00 pm.

Additional info: mojca.foski@gmail.com

Competition will take place at any kind of weather. Each competitor starts at his own responsibility.

Karta: Koseški bajer

Standard: ISSOM
št. karte: 207
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Gregor Anderluh, Dušan Petrovič, Lavra Babič, Brigita Mandelj, Mirjana Pešl, Nina Kerpan, Mario Vaffo
Merilo: 1:5000
Stanje: V.2010
Površina: 0.47km2

Del karte Koseški boršt - št.9

2014 je bila karta reambulirana in povečana


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija