Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

ZL 18 (nedelja, 12. 2. 2017)

Organizator: ZTS TopoTim
Kraj: Ljubljana
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Rezultati
Rezultati: stran

Organizatorji ZL18 se vsem tekačem zahvaljujemo, da ste si vzeli čas in prišli na progo. V cilju smo imeli nekaj težav z branjem čipov in preden smo ugotovili da sistem ne deluje pravilno, se nam je izmuznilo prvih nekaj tekačev iz vsake kategorije. Upamo, da smo od vseh uspeli dobiti ponovno natisnjen izpis iz čipa. Sedaj smo izpise še enkrat preverili in na njihovi podlagi objavili rezultate. V kolikor smo se kje zmotili, nas o tem prosim obvestite po elektronski pošti, da bomo lahko popravili napako. (Za kontakt glejte razpis)

TOPO tim



Razpis: povezava

Karta: Koseški bajer

Standard: ISSOM
št. karte: 207
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Gregor Anderluh, Dušan Petrovič, Lavra Babič, Brigita Mandelj, Mirjana Pešl, Nina Kerpan, Mario Vaffo
Merilo: 1:5000
Stanje: V.2010
Površina: 0.47km2

Del karte Koseški boršt - št.9

2014 je bila karta reambulirana in povečana


Karta je bila doslej uporabljena:




Rezultati / 2017

november

nedelja, 19. 11. 2017
SOM - Slovenski orientacijski maraton - ultra dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Sromlje
sobota, 18. 11. 2017
ZL4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Dole nad Idrijo
sobota, 11. 11. 2017
ZL2 - sodniška - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
sobota, 4. 11. 2017
ZL1 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

oktober

sobota, 21. 10. 2017
DP mešane sprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Kranj
sobota, 14. 10. 2017
OLP7 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
sobota, 14. 10. 2017
DP TempO, SPOL 7 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Idrija
petek, 13. 10. 2017
Labirint Idrija - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 7. 10. 2017
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rogla
nedelja, 1. 10. 2017
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Soriška planina

september

četrtek, 28. 9. 2017
Mobilna orientacija - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sreda, 27. 9. 2017
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - ultra dolga
OK Azimut, PD Ajdovščina, ZTS
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Otlica
nedelja, 17. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - SPOL 7 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Toško Čelo
sobota, 16. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - DP PreO, SOL 6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Toško Čelo
četrtek, 14. 9. 2017
Odprto prvenstvo MOL v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 9. 2017
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Celje
sobota, 9. 9. 2017
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Zgornji Podvin

avgust

sobota, 26. 8. 2017
Bohinjski 3kotnik - srednja
OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Bohinj, gozdna šola
sreda, 2. 8. 2017
Bubo Cup 2. dan - srednja
Ursus Outdoor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cres
torek, 1. 8. 2017
Bubo Cup 1. dan - srednja
Ursus Outdoor
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cres

julij

petek, 28. 7. 2017
OO Cup 5.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
četrtek, 27. 7. 2017
OO Cup 4.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
sreda, 26. 7. 2017
OO Cup 3.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
torek, 25. 7. 2017
OO Cup 2.dan - srednja
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
ponedeljek, 24. 7. 2017
OO Cup 1.dan - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana - Rakitna
nedelja, 2. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerkno

junij

nedelja, 25. 6. 2017
Kamniška Bistrica TrailO - SPOL 5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Kamniška Bistrica
sobota, 24. 6. 2017
Kamniška Bistrica TrailO - SPOL 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Kamniška Bistrica
nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rašica
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
petek, 16. 6. 2017
AA, štafeta - štafeta
OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Cerklje
nedelja, 11. 6. 2017
OLP3, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
sobota, 10. 6. 2017
SSOL3, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Tolmin
torek, 6. 6. 2017
Alpe Adria - trening dan - srednja
Mladinska/članska reprezentanca
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 3. 6. 2017
OLP2 - KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hleviše, Idrija

maj

sobota, 27. 5. 2017
Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Komenda
četrtek, 25. 5. 2017
Terenske vaje - srednja
UL FGG
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Velika planina
nedelja, 21. 5. 2017
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lome
sobota, 20. 5. 2017
SOL 5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lome
četrtek, 18. 5. 2017
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Kodeljevo, Ljubljana
nedelja, 7. 5. 2017
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Prenje

april

četrtek, 27. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - srednja
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ficuzza, Sicilija
torek, 25. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - štafeta
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Palermo, Sicilija
ponedeljek, 24. 4. 2017
ISF World School Orienteering Championships - dolga
ISF / FISO
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ficuzza, Sicilija
ponedeljek, 17. 4. 2017
Easter4 - 4. dan - srednja
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 16. 4. 2017
Easter4 - 3. dan - dolga
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrušica - Podgrad
sobota, 15. 4. 2017
Easter4 - 2. dan - srednja
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrušica - Podgrad
petek, 14. 4. 2017
Easter4 - 1. dan - sprint
Društvo za razvoj orientacijskega teka
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Koper
nedelja, 9. 4. 2017
SG MTBO 2017 - DP Srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 4. 2017
SOL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Crngrob
sobota, 8. 4. 2017
SG MTBO 2017 - Šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 2. 4. 2017
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Hrastovec

marec

nedelja, 26. 3. 2017
OLP1 - one-man relay - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 19. 3. 2017
Lipica TrailO (PreO) - ECTO 2, CIS 2, SPOL 3 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
sobota, 18. 3. 2017
Lipica TrailO (TempO) - ECTO 1, CIS 1, SPOL 1 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Lipica
nedelja, 12. 3. 2017
SOL 1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Krajna vas
sobota, 4. 3. 2017
ZL 21 - finale - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Fotogalerija
Idrija

februar

nedelja, 19. 2. 2017
ZL 20 - Zimski kraški izziv - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Rupe
nedelja, 12. 2. 2017
ZL 18 - srednja
ZTS TopoTim
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana
sobota, 11. 2. 2017
ZL 17 Mobil-O - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Komenda
sreda, 8. 2. 2017
ZL 16 - Kulturno dolga - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubno
nedelja, 5. 2. 2017
ZL 15 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Podboršt

januar

sobota, 21. 1. 2017
DP SKIO, SKI SOL 1 in ZL - srednja
PD Ajdovščina in OK Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
FotogalerijaSkupni rezultati
Hotedršica
nedelja, 15. 1. 2017
ZL 14 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Srednje Bitnje
petek, 13. 1. 2017
ZL 13 rojstnodnevna - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Skupni rezultati
Ljubljana Koseze
nedelja, 8. 1. 2017
ZL 12 - Brez meja - srednja
AŠD Gaja
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Gropada
sobota, 7. 1. 2017
ZL11 - knock out sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Ljubljana

Leto: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 0

Izšel je nov e-priročnik za delo z mladimi: Igre orientacije. Priročnik je na voljo na tej povezavi, obsežno gradivo pa dobite tukaj. Avtor priročnika je Nejc Zorman.

Izdajo priročnika je omogočila Fundacija za šport v sodelovanju z Orientacijsko zvezo Slovenije.

SEEOC 2018