Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Azimut (nedelja, 8. 6. 2014)

Organizator: Jure Zmrzlikar
Kraj: Hotedrščica
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Razpis

povezava

Karta: Hotedršica 2

Standard: ISOM
št. karte: 72
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Lokacija: Nov prikaz
Avtorji: István Földi
Merilo: 1:10000
Stanje: VII. 1998
Površina: 1.33km2

Na novo izrisano, nekoliko skrčeno območje predhodne karte Hotedršica (št. 32).


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem OT (SOL in DP)

februar

sobota, 18. 2. 2023
SSOL3 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana

marec

nedelja, 5. 3. 2023
SSOL4 - sprint
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sistiano
sobota, 25. 3. 2023
SSOL5 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
nedelja, 26. 3. 2023
SOL1, DP - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 15. 4. 2023
SOL2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
nedelja, 16. 4. 2023
SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Torovo-Vodice
sobota, 22. 4. 2023
SOL4, DP - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 23. 4. 2023
DP - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

maj

nedelja, 14. 5. 2023
SOL5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 16. 9. 2023
DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolenjske Toplice

oktober

nedelja, 1. 10. 2023
DP knock-out sprint - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice
četrtek, 12. 10. 2023
DP osnovnih in srednjih šol - srednja
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 10. 2023
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 14. 10. 2023
DP nočne - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 28. 10. 2023
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 12. 11. 2023
DP mešane šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda