Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Azimut (nedelja, 8. 6. 2014)

Organizator: Jure Zmrzlikar
Kraj: Hotedrščica
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Razpis

povezava

Karta: Hotedršica 2

Standard: ISOM
št. karte: 72
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Prikaz
Avtorji: István Földi
Merilo: 1:10000
Stanje: VII. 1998
Površina: 1.33km2

Na novo izrisano, nekoliko skrčeno območje predhodne karte Hotedršica (št. 32).


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem (SOL in DP)

marec

nedelja, 24. 3. 2024
3 Region cup (SOL 1) - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Naklo
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO1, WRE, ECTO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana - Črnuče
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - Nočni PreO Sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Domžale
nedelja, 31. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO2, DP PreO, WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin

april

sobota, 13. 4. 2024
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 13. 4. 2024
MTBO SOL 1 - DP - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 14. 4. 2024
MTBO SOL 2 - DP - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 20. 4. 2024
Orange Cup, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
nedelja, 21. 4. 2024
Orange cup, SOL 3 DP dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice

maj

nedelja, 19. 5. 2024
DP štafete - štafeta
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vavta vas

junij

nedelja, 2. 6. 2024
SSOL DP - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tržič
sobota, 15. 6. 2024
MTBO SOL 3 - srednja
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach
nedelja, 16. 6. 2024
MTBO SOL 4 - sprint
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach

avgust

sobota, 3. 8. 2024
Cerkno cup, SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
sobota, 3. 8. 2024
DP TempO 2024 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko

september

sobota, 7. 9. 2024
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 14. 9. 2024
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
sobota, 21. 9. 2024
Őrség Cup, SOL 5 - dolga
Alpokalja Szabadidősport
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Csörötnek

oktober

sobota, 5. 10. 2024
DP Štafete 2024 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pranger - Ivanje selo
nedelja, 6. 10. 2024
MTBO SOL 5 - DP - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prevoje
sobota, 12. 10. 2024
JVP, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobrava pri Kostanjevici