Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 7 (nedelja, 22. 9. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Menina Planina
Tip: SOL
Razdalja: dolga
Startna lista: povezava

Razpis

Organizator: Orientacijski klub Polaris

Datum: 22.9.2019


Vodja tekmovanja: Tajda Foški

Traser: Blaž Petrovič

Sodnik: Zoran Furman


Karta: Menina planina, stanje 2014, ISOM, merilo 1 : 10 000


Tekmovalni center in cilj: Dom na Menini planini, parkiranje možno na urejenem parkirišču pri Domu.


Prvi start: 10:00

Podelitev: Predvidoma ob 14:00 


Kategorije: M10, Ž10, M12, Ž12, M14, Ž14, M61, Ž16, M18, Ž18, M21E, Ž21E, M21A, M21B, Ž21B, M35, Ž35, M45, Ž45, M55, M65, začetniška, otroška in rekreativna

Prijave: OrienteeringOnline.net

Rok za prijave: 16.9.2019

Startnina: 5 EUR do vključno MŽ18 in začetniška, otroška ter rekreativna, 10 EUR ostale kategorije

Merjenje časa: SportIdent, izposoja čipa 2 EUR


POMEMBNO: V domu bo možno pojesti tudi nekaj na žlico. Za lažje delo kuharja, prosimo, da ob prijavi odkljukate ali želite imeti obrok. Prav tako je ob prijavi možno označiti, da tekmujete isti dan tudi na PreO tekmi. Z označenim PreO poljem si boste zagotovili zgoden štart in tako možnost udeležbe na obeh tekmovanjih.


Opozorila: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce. Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!


Karta: Menina planina

Standard: ISOM
št. karte: 269
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Ivan Nagy, Mile Stevanović, Istvan Foldi
Merilo: 1:10000
Stanje: VII:2014
Površina: 2.9km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

sobota, 29. 1. 2022
SkiO usposabljanje in SOL 2 sobota ali nedelja - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
glede na snežne razmere

februar

nedelja, 6. 2. 2022
ZL5 (Sračja dolina) - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 12. 2. 2022
ZL 4 Skrajšane dolge proge Traške dobrave - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka

marec

sobota, 12. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kazlje
sobota, 12. 3. 2022
Lipica TrailO 2022 - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 9. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 10. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
torek, 24. 5. 2022
ETOC 2022, EP v PreO - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lohja, Finska
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

junij

sobota, 18. 6. 2022
WTOC 2022, SP v PreO - PreO
Poljska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jelenia Góra, Poljska

avgust

petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 10. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin