Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL8 MassOvka (sobota, 11. 2. 2023)

Organizator: Orientacijski klub Brežice
Kraj: Globočice
Tip: trening
Razdalja: dolga
WWW: https://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=12700
E-mail: jpiltaver@gmail.com

Razpis

povezava

Karta: Globočice

Standard: ISOM
št. karte: 424
Lastnik: Orientacijski klub Brežice
Lokacija: Nov prikaz
Avtorji: Jaka Piltaver
Merilo: 1:10000
Stanje: IX.2022
Površina: 0.85km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem (SOL in DP)

april

sobota, 8. 4. 2023
MTBO SOL 1 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 15. 4. 2023
SOL2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
nedelja, 16. 4. 2023
SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Torovo-Vodice
sobota, 22. 4. 2023
SOL4, DP - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 22. 4. 2023
DP TempO 2023, SPOL3 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 23. 4. 2023
DP - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

maj

nedelja, 14. 5. 2023
SOL5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
četrtek, 18. 5. 2023
WMMTBOC - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
petek, 19. 5. 2023
WMMTBOC - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 20. 5. 2023
WMMTBOC & SOL 2 - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 21. 5. 2023
WMMTBOC & SOL 3 - DP - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec

september

sobota, 2. 9. 2023
MTBO SOL 4 - DP - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
nedelja, 3. 9. 2023
MTBO SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 16. 9. 2023
DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolenjske Toplice
sobota, 23. 9. 2023
DP PreO 2023, SPOL4 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
nedelja, 24. 9. 2023
SPOL5 - Rak TrailO 2023 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

oktober

nedelja, 1. 10. 2023
DP knock-out sprint - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice
sobota, 7. 10. 2023
MTBO SOL 6 - DP - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
četrtek, 12. 10. 2023
DP osnovnih in srednjih šol - srednja
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 10. 2023
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 14. 10. 2023
DP nočne - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 28. 10. 2023
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 12. 11. 2023
DP mešane šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda