Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP (sobota, 30. 5. 2009)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Logatec
Tip: DP
Razdalja: srednja
Sodnik: Ana Pribakovič Borštnik

WWW: http://azimut.cerkno-cup.com/
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Vrsta tekmovanja: srednje proge, državno prvenstvo
Datum: sobota, 30. maj 2009
Organizator: OK Azimut Cerkno-Idrija

Vodja tekmovanja: Klemen Kenda, info@cerkno-cup.com
Traser: Klemen Kenda
Sodnica OZS: Ana Pribaković-Borštnik

Karta: Martinj Hrib 2, maj 2007, merilo 1:7500, E = 5m
Teren: Izjemno kamnit, težko prehoden, kraški, z veliko detajli, relativno gosta mreža poti

Zbirališče: Kmetija Kališče (dostop bo označen s ceste Kalce-Planina)
Parkiranje: Možno ob makadamski cesti, oddaljenost do cilja do 700m
Prvi start: 10:00
Oddaljenost starta od cilja: 500m / 50m vzpona
Zaključek tekmovanja: predvidoma ob 12:30

Prijave: Prek spletne aplikacije orienteeringonline.net, zaradi morebitnih težav z uporabo aplikacije poskrbite za pravočasno prijavo, prijave so možne do 18. maja 2009 do 24:00. Naknadne prijave so možne do popolnitve mest ob dvojni štartnini.

Štartnina:

  • MŽ16+ (9 EUR, po 18. 5. 2009 18 EUR)
  • M/Ž12, ODPRTA, OTROŠKA, ZAČETNIŠKA (5 EUR, po 18. 5. 2009 10 EUR)
  • Najem SI kartice znaša 2 EUR.

Tekmovalne kategorije:

  • Za DP: M/Ž16, M/Ž18, M/Ž20, M/Ž21, M/Ž35, M45
  • Ne štejejo za DP: MŽ12, OTROŠKA, ZAČETNIŠKA, M/Ž21B, ODPRTA

Preliminarni podatki o progah

Proga

Dolžina (km)

Vzpon (m)
KT
M21
4,2
205
20
Ž21
3,4
140
12
M35
3,5
165
12
Ž20, Ž35
3,0
165
12
M20
2,8
110
14
M45
2,9
140
12
M18
2,8
165
13
Ž18
2,4
100
12
M16
2,4
95
11
Ž16
2,1
100
11
MŽ12, ZAČ
1,2
25
6
M21B
2,3
95
9
Ž21B
2,1
55
10
OTROŠKA
0,7
10
4

Opombe:

  • Karta vsebuje večje število nevarnih brezen, ki so na karti označena s črnim krožcem.
  • Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost. 
  • V primeru premajhne prijave v posamezni kategoriji, bomo glede na zahteve OKS za kategorizacijo in OZS za izvedbo DP kategorije ustrezno združili.
  • Za DP lahko tekmujejo samo registrirani tekmovalci!

Karta: Martinj Hrib 2

Standard: ISOM
št. karte: 166
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Ivo Habán, Luděk Krtička, Radim Ondráček, Zdeněk Švec
Merilo: 1:10000
Stanje: III. 2007
Površina: 3.66km2

Proti jugu in na travnate površine v okolici Sekirce razširjena karta št. 158 Martinj hrib. Območje karte pokriva razgiban, težje prehoden kraški teren. Zlasti južni del karte je izredno bogat s kamnitimi in reliefnimi detajli.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sobota, 24. 8. 2019
Trening tekma - TK Bohinj - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gozdna šola Bohinj
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij