Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL 1 - DP (sobota, 21. 11. 2009)

Organizator: Igor Bončina
Kraj: Godovič
Tip: DP
Razdalja: ultra dolga
E-mail: igor.boncina@kolektor.si

Razpis

Organizator: OK Azimut

Datu:21.11.2009 s prvim startom ob 11:00 h

Vodja tekme: Igor Bončina

Traser: Emil Kacin

Postavljanje in rezultati: Rok Močnik

Zbirališče, start, cilj in parkirišče: pri Bajerju v Godoviču -  pot NE BO OZNAČENA

http://213.143.65.25/~ozveza/admin/img.php?r=photos&id=76&field=ph_image

Kategorije:

A – 11700 m – 21 kt (tekmovalna)

B - 5180 m – 10 kt (rekreacijska)

C – 1640 m -6 kt (otroška)

Startnina: 2€ za A in B

Prijave na igor.boncina@kolektor.si ozirmoa na Mobile: +386 41 468 129
Uporabljeni bodo ročni ''perforatorji''.
Opombe:
  •        Tekmovanje bo poteklo v vsakem vremenu.
  •        Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost. 
  •        Posebno pozornost je potrebno posvetiti morebitnem teku po glavnih cestah.

 

Karta: Klavžar

Standard: ISOM
št. karte: 132
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk
Merilo: 1:10000
Stanje: 2004
Površina: 7.19km2

Kraško področje med Črnim Vrhom nad Idrijo in Godovičem, ki je bilo predhodno prikazano na kartah št. 56 Lome (severni del karte) in št. 109 Godovič. Reambulacija VII./2004 in prej: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk.

2010 - reambulacija severnega dela od makadamske ceste, ki gre od domačije Klavžar proti Novem Svetu - Mile Stevanović

 


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

april

sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 31. 5. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong