Partnerji:
|
Rezultati
Cerkno Cup - 1. dan (petek, 13. 8. 2010) | Organizator: Orientacijski klub Azimut Kraj: Godovič Tip: mednarodna Razdalja: dolga
Rezultati Razpis: povezava WWW: http//www.cerkno-cup.com E-mail: info@cerkno-cup.com
Karta: Klavžar | Standard: ISOM št. karte: 132 Lastnik: Orientacijski klub Azimut Lokacija: Prikaz Avtorji: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk Merilo: 1:10000 Stanje: 2004 Površina: 7.19km2
| Kraško področje med Črnim Vrhom nad Idrijo in Godovičem, ki je bilo predhodno prikazano na kartah št. 56 Lome (severni del karte) in št. 109 Godovič. Reambulacija VII./2004 in prej: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk.
2010 - reambulacija severnega dela od makadamske ceste, ki gre od domačije Klavžar proti Novem Svetu - Mile Stevanović
| Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezultati / 2024april | | sreda, 24. 4. 2024 Trening za prave orientaciste - TempO TORUS & PreO komisija |
-
| | nedelja, 21. 4. 2024 Orange cup, SOL 3 DP dolge - dolga Orientacijski klub Komenda | Vodice
| | sobota, 20. 4. 2024 Orange Cup, SOL 2 - srednja Orientacijski klub Komenda | Vodice
| | sobota, 20. 4. 2024 Orange Cup (2. etapa) sprint - sprint Orientacijski klub Komenda |
| | nedelja, 14. 4. 2024 MTBO SOL 2 - DP - srednja Orientacijski klub Slovenj Gradec |
Slovenj Gradec
| | sobota, 13. 4. 2024 MTBO SOL 1 - DP - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
| | sobota, 13. 4. 2024 3. tekma PreO promo lige 2023/24 - TempO Orientacijski klub Slovenj Gradec |
Slovenj Gradec
| | sobota, 13. 4. 2024 SSOL 4 - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec |
Slovenj Gradec
| marec | | nedelja, 31. 3. 2024 Trzin TrailO 2024 - PreO2, DP PreO, WRE, ECTO, SPOL3 - PreO Orientacijski klub Trzin |
Trzin
| | sobota, 30. 3. 2024 Trzin TrailO 2024 - Nočni PreO Sprint, SPOL2 - sprint Orientacijski klub Polaris | Domžale
| | sobota, 30. 3. 2024 Trzin TrailO 2024 - PreO1, WRE, ECTO, SPOL1 - PreO Orientacijski klub Trzin | Ljubljana - Črnuče
| | sreda, 27. 3. 2024 Trening za prave orientaciste - TempO TORUS & PreO komisija |
-
| | nedelja, 24. 3. 2024 3 Region cup (SOL 1) - srednja Škofjeloški orientacijski klub | Naklo
| | nedelja, 17. 3. 2024 OLP1 - srednja Orientacijski klub Azimut | Pokojišče
| | sobota, 2. 3. 2024 ZL 9 - srednja Orientacijski klub Komenda | Križ
| februar | | sreda, 28. 2. 2024 Trening za prave orientaciste - TempO TORUS & PreO komisija |
-
| | sobota, 17. 2. 2024 ZL8 Marš-evo - srednja Orientacijski klub Brežice | Veliko Mraševo
| januar | | sreda, 31. 1. 2024 Trening za prave orientaciste - TempO TORUS & PreO komisija | -
| | nedelja, 28. 1. 2024 SSOL3 - sprint Planinsko društvo Ajdovščina | Vipavski Križ
| | sobota, 13. 1. 2024 ZL7 - score - drugo Orientacijski klub Komenda | Črnuče, Ljubljana
| | sobota, 6. 1. 2024 ZL Cerkno nočni sprint - sprint Orientacijski klub Azimut |
|
|
|
Vabljeni na orientacijski tabor.
26. - 30. 6. 2024, Tabor Mojca, Dolenjske Toplice
Prijave (do 20. 5., omejeno število mest).
|
|