Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Pokal Idrije, SOL 3 (nedelja, 16. 5. 2010)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Vojsko
Tip: SOL
Razdalja: srednja
Sodnik: Jaka Piltaver

E-mail: ok.azimut@siol.net
Startna lista: povezava

Razpis

POKAL IDRIJE

16. maj 2010 / May 16, 2010

Bilten tekmovanja

 

DOSTOP NA VOJSKO

·         12 km iz Idrije

 

TEKMOVALNI CENTER

·         Vojsko nad Idrijo, Lovska koča

·         do starta je 1100m, vzpon 15m

·         do cilja je 900m, spust 50m

            (cilj bo na terenu in ne pri tekmovalnem centru; v TC bo potekala samo kontrola čipov)

 

CILJ

·         do starta je 200m, vzpon 15m

 

PARKIRIŠČE

·         do tekmovalnega centra je 50m

 

PRVI START

·         11:00

 

RAZGLASITEV REZULTATOV

·         15:00

 

OZNAKE

·         Do parkirišča jih ne bo, bodo pa označeni ostali objekti na tekmi

 

DOLŽINE PROG

 

Razdalja (km)

Višinska razlika (m)

Število KT

M21E

3,3

160

20

M21A

3,3

160

20

M35

3,3

160

20

Ž21A

2,8

150

15

M45

2,8

150

15

M18

2,8

150

15

Ž35

2,2

140

12

M50

2,2

140

12

M21B

2,2

140

12

Ž18

2,1

130

12

Ž21B

2,1

130

12

M55

2,1

130

12

M16

1,8

95

10

ODPRTA

1,8

95

10

Ž16

1,8

95

10

ZAČETNIKI

1,3

65

9

M14

1,3

65

9

Ž14

1,3

65

9

M12

1,1

40

6

Ž12

1,1

40

6

MŽ10

0,8

40

5

 

 

PRAVILA

·         Kategorija MŽ10 je namenjena otrokom brez spremstva. Otroci, ki rabijo spremstvo naj se prijavijo v kategorijo Začetniki

·         Ostala pravila so zapisana v razpisu tekmovanja

POKAL IDRIJE

16. maj 2010 / May 16, 2010

Razpis tekmovanja

VABILO NA ORIENTACIJSKO TEKMOVANJE       POKAL IDRIJE 2010

INVITATION TO ORIENTEERING COMPETITION   IDRIJA CUP 2010

ORGANIZATOR

ORGANISER

ORIENTACIJSKI KLUB AZIMUT Idrija - Cerkno

ZBIRALIŠČE

MEETING POINT

Vojsko (Lovska koča), Slovenija

VRSTA  TEKMOVANJA

TYPE OF THE COMPETITION

Srednja

Tekmovanje šteje tudi za ligo Slovenije (SOL3)

Middle

Race counts for Slovenian Ranking (SOL3)

VODJA TEKMOVANJA

COMPETITION MANAGER

Aleš Poljanšek

TRASER

COURSE SETTER

Jožko Jazbar

SODNIK OZS

Slovene O-federation controller

Jaka Piltaver

KARTA

MAP

Štrangel; IOF; 1:7500, E = 5m, 2002

KATEGORIJE

CLASSES

MŽ10, M12, M14, M16, M18, M21E, M21A, M21B, M35, M45, M50, M55, Ž12, Ž14, Ž16, Ž18, Ž21A, Ž21B, Ž35, ZAČETNIKI, ODPRTA, (M = Men, Ž =Women, ZAČETNIKI = Beginners, ODPRTA = Open)

PRIJAVE

ENTRIES

Vključno do 5. maja 2010 na naslednji strani

Until May 5, 2010 at following page

www.orienteeringonline.net

Prijave po 5. maju 2010 sprejemamo samo še do zasedbe prostih mest

Entries after May 5, 2010. will be taken only to complete classes

ŠTARTNINA

ENTRY FEE

10 EUR do vključno 5. maja 2010

20 EUR od 6. maja 2010 dalje

Najem SI kartice znaša 2 EUR.

10 EUR until May 5, 2010

20 EUR from May 6, 2010

SI chips can be rented for the price of 2 EUR.

ŠTART

START

11:00

11AM

NAGRADE

PRIZES

Medalje za prve tri uvrščene v vsaki kategoriji

Medals for the best three runners in each class

Podelitev nagrad in zaključek tekmovanja

Prize giving ceremony and race closing

15:00

3 PM

PRAVILA

RULES

VSAK TEKMOVALEC TEKMUJE NA LASTNO ODGOVORNOST!!!

Tekmovanje je v skladu s pravilnikom OZS - Liga 2010.

 Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.

V uporabi bo Sport Ident.

OK AZIMUT takes no responsibility for the racers!!!

Competition is according to OZS - Liga 2010

Competition will take place regardless of the weather

Sport Ident punching system will be used.

INFORMACIJE

INFORMATION

http://www.orientacijska-zveza.si

Karta: Štrangel

Standard: ISOM
št. karte: 110
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Martin Lejsek, Hannu Mähönen
Merilo: 1:10000
Stanje: VIII. 2002
Površina: 1.5km2

Izjemno razčlenjen in ponekod tudi kamnit kraški teren na Vojskem.

Delna reambulacija 2016: Matjaž Štanfel


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

nedelja, 24. 2. 2019
ZL17 - drugo
TOPOteam, ZTS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 2. 3. 2019
SPOL 1 - Regionalno prvenstvo FVG - PreO
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gorizia / Gorica (ITA)
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - Most med kulturami - sprint
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gorica
nedelja, 10. 3. 2019
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 16. 3. 2019
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 16. 3. 2019
SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
nedelja, 17. 3. 2019
SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
sobota, 23. 3. 2019
Orseg Cup - srednja
Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pečarovci
sobota, 23. 3. 2019
SPOL 4 - Őrség Cup PreO - PreO
Zalaegerszegi TFC
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kercaszomor / Krčica (HUN)
sobota, 30. 3. 2019
SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob
nedelja, 31. 3. 2019
SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

april

sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše

maj

sobota, 4. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 5. 5. 2019
WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
EOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Estonija
nedelja, 5. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 22. 6. 2019
OLP1 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 23. 6. 2019
OLP2 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper