Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Pokal Idrije, SOL 3 (nedelja, 16. 5. 2010)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Vojsko
Tip: SOL
Razdalja: srednja
Sodnik: Jaka Piltaver

E-mail: ok.azimut@siol.net
Startna lista: povezava

Razpis

POKAL IDRIJE

16. maj 2010 / May 16, 2010

Bilten tekmovanja

 

DOSTOP NA VOJSKO

·         12 km iz Idrije

 

TEKMOVALNI CENTER

·         Vojsko nad Idrijo, Lovska koča

·         do starta je 1100m, vzpon 15m

·         do cilja je 900m, spust 50m

            (cilj bo na terenu in ne pri tekmovalnem centru; v TC bo potekala samo kontrola čipov)

 

CILJ

·         do starta je 200m, vzpon 15m

 

PARKIRIŠČE

·         do tekmovalnega centra je 50m

 

PRVI START

·         11:00

 

RAZGLASITEV REZULTATOV

·         15:00

 

OZNAKE

·         Do parkirišča jih ne bo, bodo pa označeni ostali objekti na tekmi

 

DOLŽINE PROG

 

Razdalja (km)

Višinska razlika (m)

Število KT

M21E

3,3

160

20

M21A

3,3

160

20

M35

3,3

160

20

Ž21A

2,8

150

15

M45

2,8

150

15

M18

2,8

150

15

Ž35

2,2

140

12

M50

2,2

140

12

M21B

2,2

140

12

Ž18

2,1

130

12

Ž21B

2,1

130

12

M55

2,1

130

12

M16

1,8

95

10

ODPRTA

1,8

95

10

Ž16

1,8

95

10

ZAČETNIKI

1,3

65

9

M14

1,3

65

9

Ž14

1,3

65

9

M12

1,1

40

6

Ž12

1,1

40

6

MŽ10

0,8

40

5

 

 

PRAVILA

·         Kategorija MŽ10 je namenjena otrokom brez spremstva. Otroci, ki rabijo spremstvo naj se prijavijo v kategorijo Začetniki

·         Ostala pravila so zapisana v razpisu tekmovanja

POKAL IDRIJE

16. maj 2010 / May 16, 2010

Razpis tekmovanja

VABILO NA ORIENTACIJSKO TEKMOVANJE       POKAL IDRIJE 2010

INVITATION TO ORIENTEERING COMPETITION   IDRIJA CUP 2010

ORGANIZATOR

ORGANISER

ORIENTACIJSKI KLUB AZIMUT Idrija - Cerkno

ZBIRALIŠČE

MEETING POINT

Vojsko (Lovska koča), Slovenija

VRSTA  TEKMOVANJA

TYPE OF THE COMPETITION

Srednja

Tekmovanje šteje tudi za ligo Slovenije (SOL3)

Middle

Race counts for Slovenian Ranking (SOL3)

VODJA TEKMOVANJA

COMPETITION MANAGER

Aleš Poljanšek

TRASER

COURSE SETTER

Jožko Jazbar

SODNIK OZS

Slovene O-federation controller

Jaka Piltaver

KARTA

MAP

Štrangel; IOF; 1:7500, E = 5m, 2002

KATEGORIJE

CLASSES

MŽ10, M12, M14, M16, M18, M21E, M21A, M21B, M35, M45, M50, M55, Ž12, Ž14, Ž16, Ž18, Ž21A, Ž21B, Ž35, ZAČETNIKI, ODPRTA, (M = Men, Ž =Women, ZAČETNIKI = Beginners, ODPRTA = Open)

PRIJAVE

ENTRIES

Vključno do 5. maja 2010 na naslednji strani

Until May 5, 2010 at following page

www.orienteeringonline.net

Prijave po 5. maju 2010 sprejemamo samo še do zasedbe prostih mest

Entries after May 5, 2010. will be taken only to complete classes

ŠTARTNINA

ENTRY FEE

10 EUR do vključno 5. maja 2010

20 EUR od 6. maja 2010 dalje

Najem SI kartice znaša 2 EUR.

10 EUR until May 5, 2010

20 EUR from May 6, 2010

SI chips can be rented for the price of 2 EUR.

ŠTART

START

11:00

11AM

NAGRADE

PRIZES

Medalje za prve tri uvrščene v vsaki kategoriji

Medals for the best three runners in each class

Podelitev nagrad in zaključek tekmovanja

Prize giving ceremony and race closing

15:00

3 PM

PRAVILA

RULES

VSAK TEKMOVALEC TEKMUJE NA LASTNO ODGOVORNOST!!!

Tekmovanje je v skladu s pravilnikom OZS - Liga 2010.

 Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.

V uporabi bo Sport Ident.

OK AZIMUT takes no responsibility for the racers!!!

Competition is according to OZS - Liga 2010

Competition will take place regardless of the weather

Sport Ident punching system will be used.

INFORMACIJE

INFORMATION

http://www.orientacijska-zveza.si

Karta: Štrangel

Standard: ISOM
št. karte: 110
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Martin Lejsek, Hannu Mähönen
Merilo: 1:10000
Stanje: VIII. 2002
Površina: 1.5km2

Izjemno razčlenjen in ponekod tudi kamnit kraški teren na Vojskem.

Delna reambulacija 2016: Matjaž Štanfel


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

november

sobota, 18. 11. 2017
ZL4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 19. 11. 2017
SOM - Slovenski orientacijski maraton - ultra dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sromlje
nedelja, 26. 11. 2017
SSOL1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Milje, Italija

december

sobota, 2. 12. 2017
ZL5 - Po spominu - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Suhadole
nedelja, 3. 12. 2017
ZL6 - Hribovska - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 9. 12. 2017
SSOL 2 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 16. 12. 2017
ZL7 - nočna one man relay - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hotedršica
sobota, 23. 12. 2017
ZL8 - predbožični šprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 30. 12. 2017
ZL9 - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka

januar

sobota, 6. 1. 2018
ZL10 - Novoletni Labirint - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 7. 1. 2018
ZL11 - Tekma presenečenja - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 13. 1. 2018
ZL12 - Tekma v okviru prireditve Orientacist leta 2017 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
nedelja, 14. 1. 2018
ZL13 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 21. 1. 2018
ZL14 - drugo
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeško Jezero
nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka

februar

sobota, 3. 2. 2018
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 10. 2. 2018
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 2. 2018
ZL18 - sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gmajnica
sobota, 17. 2. 2018
ZL19 - Tekma dvojic - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Medvode
nedelja, 25. 2. 2018
ZL20 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL21 - Presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 3. 2018
ZL22 - Zaključek ZL - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

maj

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij