Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP (sobota, 12. 6. 2010)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Ljubljana
Tip: DP
Razdalja: sprint
Sodnik: Roman Volčič

Startna lista: povezava

Razpis

Organizator:

OK POLARIS

Datum:

12. 6. 2010

Tekmovalni center:

 

Parkirišče:

Koseze, pri lokostrelskem klubu (glej karto)

 

Športni park Ilirija ali trgovina Mercator (glej karto)

 

Vrsta tekmovanja:

Državno prvenstvo v šprintu

Karta:

Koseški bajer, 1 : 4000, ISSOM, 2010.

Vodja tekmovanja:

 

Mojca Foški

Traser:

Gregor Anderluh

Sodnik OZS:

Roman Volčič

Kontrolni sistem:

Sport Ident

Vrsta terena:

Delno gozd z mnogo detajli, delno naselje blokov, delno urejeno sprehajališče

Kategorije za DP

 

 

 

Kategorije, ki niso za DP:

moški: M - 16, 18, 20, 21, 35, 45

ženske: Ž- 16, 18, 20, 21, 35
v primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategorije združevali

 

mešano: MŽ 12, Rekreativna (REK), začetniška (ZAČ)

 

Prijave:

V sistem prijav http://www.orienteeringonline.net/ do 7. 6. 2010

Kasnejše prijave do zapolnitve prostih mest ob dvojni štartnini.

Prijave v rekreativno in začetniško kategorijo možne na dan tekmovanja.

Štartnina:

 

Štartnina: za članske in mladinske kategorije (MŽ18 -)             10 €

                   za otroške kategorije ( - MŽ16)                                    5 €

                   za rekreativno in začetniško kategorijo                     3 €

izposoja čipa Sport Ident                                               1,5

Prvi štart:

10.00

 

Nagrade:

Kolajne za DP za prva tri mesta v vsaki kategoriji

Praktične nagrade

Razglasitev rezultatov:

Po prihodu tekmovalcev v cilj

Folije:

Karte ne bodo v folijah, pač pa bodo na razpolago tekmovalcu na štartu.

Štartna lista in dodatne informacije:

Objavljena bo v četrtek, 10.6.2010 na http://www.okpolaris.si/

Opozorilo:

Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce!

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

Ne bodite agresivni do domačinov in sprehajalcev.

 

 

Karta: Koseški bajer

Standard: ISSOM
št. karte: 207
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Gregor Anderluh, Dušan Petrovič, Lavra Babič, Brigita Mandelj, Mirjana Pešl, Nina Kerpan, Mario Vaffo
Merilo: 1:5000
Stanje: V.2010
Površina: 0.47km2

Del karte Koseški boršt - št.9

2014 je bila karta reambulirana in povečana


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

četrtek, 23. 1. 2020
Doza raznih orientacijskih tehnik DROT#7 - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Iška vas
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

februar

sobota, 1. 2. 2020
ZL12 score - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trebenče
sobota, 8. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 9. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 28. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica