Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL2 - Bajer (sobota, 27. 11. 2010)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Godovič
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Tip tekmovanja: orientacijski tek, srednja razdalja, ZL (zimska liga)
Organizator: Orientacijski klub Azimut

Vodja tekmovanja in traser: Klemen Kenda

Zbirališče: bajer (Geopedia - novo!!!; lahko si pomagate tudi s tole skico - Cerkno Cup 2010), Godovič (pot NE BO označena)
Prvi start: 11:00 

Kategorije in proge:

  • A (3,4km / 200m / 10KT)
  • B (2,6km / 140m / 7KT)
  • C (1,8km / 100m / 5KT - ni primerna za mlajše otroke)

Štartnina in prijave:

  • 5 EUR (prijave do četrtka 25. 11.), po tem datumu 50% več (v primeru prostih mest)
  • mladinci OK Azimut (do vključno M/Ž18) v primeru pravočasne prijave brezplačno, sicer 2 EUR

    Prijave na info@cerkno-cup.com.  

Perforiranje in merjenje časa: klasično

Karta: Klavžar

Standard: ISOM
št. karte: 132
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk
Merilo: 1:10000
Stanje: 2004
Površina: 7.19km2

Kraško področje med Črnim Vrhom nad Idrijo in Godovičem, ki je bilo predhodno prikazano na kartah št. 56 Lome (severni del karte) in št. 109 Godovič. Reambulacija VII./2004 in prej: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk.

2010 - reambulacija severnega dela od makadamske ceste, ki gre od domačije Klavžar proti Novem Svetu - Mile Stevanović

 


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija