Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL16 (nedelja, 13. 2. 2011)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Dobravlje
Tip: trening
Razdalja: srednja
E-mail: kodric.nejc@hotmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

English version below.


 

ZIMSKA LIGA 16 / ZKOP IV / CIOC IV

Datum: 13. februar 2011
Organizator: OŠ Dobravlje (OK Azimut)
Traser: Nejc Kodrič
Merjenje časa: David Čufer (Klemen Kenda)

Zbirališče: OŠ Dobravlje 
Prijave: ob 9:30
Prvi start: 10:30 

Kategorije in proge:

  • A (LUNGO M/W)
  • B (MEDIO M/W)
  • C (CORTO M/W - GRUPPI - RAGAZZI)

Startnina: 5 EUR za prijave do četrtka, 10. 2., 7 EUR za prijave po tem datumu (samo do zapolnitve prostih mest!)

Merjenje časa: Sport Ident

Prijave: spletna prijavnica (seznam prijavljenih)


 

 

WINTER LEAGUE 16 / ZKOP - ZIMSKO KRAŠKO PRVENSTVO IV / CIOC - CIRCUTO INVERNALE ORIENTAMENTO CARSICO IV

Date: 13th of February 2011
Organizer: OŠ Dobravlje (OK Azimut)
Courses: Nejc Kodrič
Time taking: David Čufer (Klemen Kenda)

Competition center: OŠ Dobravlje 
Entries: ob 9:30
First start: 10:30 

Categories and courses:

  • (LUNGO M/W)
  • (MEDIO M/W)
  • (CORTO M/W - GRUPPI - RAGAZZI)

Entry fee: 5 EUR for entries before Thursday, 10. 2., 7 EUR for entries after the first deadline (only available if free spots will be available)

Time taking: Sport Ident

Entries: web entry form (list of entries)

 

Karta: Kukanje

Standard: ISOM
št. karte: 204
Lastnik: OZS in OŠ Dobravlje
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Zdenek Sokolar, Jan Drbal, Robert Miček, Daniel Lebar
Merilo: 1:7500
Stanje: XII.2009
Površina: 1.13km2

Povečana karta Mišje brdo (2008) - št.199.

2014 - še dodatno povečanje karte na sevenem delu; risal Ivo Kate


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija