Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 20 - Zimski kraški izziv - srednja

Orientacijski klub Azimut, Rupe, 19. 2. 2017

A (4.06km / m / 17KT)

1Mark BogatajOK Azimut OK Azimut41:47+00:00
2Simon StanonikOK Azimut OK Azimut43:50+02:03
3Žan RavnikarOK Komenda OK Komenda44:31+02:44
4Matic BlažOK Komenda OK Komenda48:00+06:13
5Gregor HvalaOK Azimut OK Azimut48:28+06:41
6Boštjan ČerinOK Tivoli OK Tivoli48:40+06:53
7Matej ŠkarabotOK Polaris OK Polaris51:07+09:20
8Oleksandr Ievstafiev 54:26+12:39
9Miha ŠkarabotOK Polaris OK Polaris61:14+19:27
10Janko BačnarOK Azimut OK Azimut64:11+22:24
11Zala ZavrlOK Komenda OK Komenda65:49+24:02
12Tomaž PustOK Komenda OK Komenda70:30+28:43
13Silvij MočnikOK Azimut OK Azimut70:38+28:51
14Aleš ČerinOK Tivoli OK Tivoli70:43+28:56
15Robert KuncOK Tivoli OK Tivoli72:23+30:36
16Tajda FoškiOK Polaris OK Polaris84:14+42:27
17Urban GregorcPD Ajdovščina PD Ajdovščina86:53+45:06
18Ambrož RupnikOK Azimut OK Azimut87:14+45:27
19Boris ErženŠOK ŠOK88:58+47:11
20Mojca FlerinKamniški OK Kamniški OK89:49+48:02
21Stanko ČuferPD Ajdovščina PD Ajdovščina93:46+51:59
22Marko DudicOK SG OK Slovenj Gradec104:00+62:13
23Mojca FoškiOK Polaris OK Polaris109:42+67:55
24Matej ČerinOK Tivoli OK Tivoli124:54+83:07
Iztok HadalinOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Brina FoškiOK Polaris OK PolarisDNS+ --:--
Valter FoškiOK Polaris OK PolarisMP+ --:--

B (3.02km / m / 13KT)

1Marko ObidOK Azimut OK Azimut50:42+00:00
2Igor BončinaOK Azimut OK Azimut50:51+00:09
3Simon KurinčičOK Komenda OK Komenda52:42+02:00
4Julijan KavčičOK Azimut OK Azimut55:53+05:11
5Teja TušarOK Azimut OK Azimut58:09+07:27
6Charles NelsonOK Azimut OK Azimut64:06+13:24
7Emil KacinOK Azimut OK Azimut64:52+14:10
8Ana Pia PogačarOK Komenda OK Komenda68:08+17:26
9Kristjan GantarOK Azimut OK Azimut69:39+18:57
10Ana PlavčakŠOK ŠOK72:47+22:05
11Damjana GantarOK Azimut OK Azimut73:19+22:37
12Erik LogarOK Azimut OK Azimut73:26+22:44
13Roman SladičŠOK ŠOK73:43+23:01
14Vlado SedejOK Azimut OK Azimut74:13+23:31
15Enej LogarOK Azimut OK Azimut80:45+30:03
16Zala ŠpenkoOK Komenda OK Komenda82:08+31:26
17Tilen ŽvanutPD Ajdovščina PD Ajdovščina104:19+53:37
Suzana DrevenšekKamniški OK Kamniški OKDNS+ --:--
Janko LapajneOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Janez ZavrlOK Komenda OK KomendaDNS+ --:--
Boštjan BogatajOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Tristan KofolOK Trzin OK TrzinDNS+ --:--
Sara FučkaPD Ajdovščina PD AjdovščinaDNS+ --:--
Karin PustOK Komenda OK KomendaMP+ --:--
Ema RodmanPD Ajdovščina PD AjdovščinaMP+ --:--
Aljaž ObidOK Azimut OK AzimutMP+ --:--

C (1.91km / m / 7KT)

1Natan Maj PoženelOK Azimut OK Azimut28:50+00:00
2Primož PodobnikOK Azimut OK Azimut31:41+02:51
3Oskar FoškiOK Polaris OK Polaris37:29+08:39
4Valentin KavčičOK Azimut OK Azimut37:48+08:58
5Maja ObidOK Azimut OK Azimut42:00+13:10
6Luka BayleyOK Azimut OK Azimut46:53+18:03
7Borut GantarOK Azimut OK Azimut49:59+21:09
8Hana MamičPD Ajdovščina PD Ajdovščina54:05+25:15
9Neža ObidOK Azimut OK Azimut55:58+27:08
10Špela KendaOK Azimut OK Azimut64:48+35:58
11Jakob NovakPD Ajdovščina PD Ajdovščina76:35+47:45
12Primož GantarOK Azimut OK Azimut82:51+54:01
Tamino HölzerOK Komenda OK KomendaDNS+ --:--
Mojca LazarOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Jakob PeršoljaPD Ajdovščina PD AjdovščinaDNF+ --:--
Zala LozarPD Ajdovščina PD AjdovščinaMP+ --:--
Rok BogatajOK Azimut OK AzimutDNS+ --:--
Delania HölzerOK Komenda OK KomendaDNS+ --:--