Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - ZL 20 - Zimski kraški izziv - srednja

Orientacijski klub Azimut, Rupe, 19. 2. 2017
Kategorija: C

NIme / klubČasZaostanekS-8787-8888-8989-9090-9191-9292-F
1Natan Maj Poženel28:50+00:0002:35 (6)05:46 (2)10:33 (2)15:23 (2)18:48 (2)21:34 (2)28:50 (1)
OK Azimut02:35 (6)03:11 (1)04:47 (5)04:50 (5)03:25 (1)02:46 (4)07:16 (1)
2Primož Podobnik31:41+02:5101:50 (1)05:03 (1)08:21 (1)12:46 (1)16:41 (1)19:22 (1)31:41 (2)
OK Azimut01:50 (1)03:13 (2)03:18 (1)04:25 (3)03:55 (3)02:41 (3)12:19 (10)
3Oskar Foški37:29+08:3901:53 (2)06:36 (3)11:08 (3)15:40 (3)21:55 (3)25:29 (3)37:29 (3)
OK Polaris01:53 (2)04:43 (4)04:32 (3)04:32 (4)06:15 (6)03:34 (7)12:00 (9)
4Valentin Kavčič37:48+08:5801:58 (3)09:54 (11)13:32 (5)20:39 (5)24:21 (5)26:24 (4)37:48 (4)
OK Azimut01:58 (3)07:56 (12)03:38 (2)07:07 (12)03:42 (2)02:03 (1)11:24 (8)
5Maja Obid42:00+13:1002:45 (7)07:49 (6)12:35 (4)18:12 (4)24:12 (4)28:31 (5)42:00 (5)
OK Azimut02:45 (7)05:04 (5)04:46 (4)05:37 (8)06:00 (5)04:19 (9)13:29 (13)
6Luka Bayley46:53+18:0303:49 (9)10:02 (12)15:42 (6)22:22 (7)30:56 (6)37:17 (6)46:53 (6)
OK Azimut03:49 (9)06:13 (10)05:40 (6)06:40 (11)08:34 (10)06:21 (10)09:36 (6)
7Borut Gantar49:59+21:0903:51 (10)09:08 (9)26:40 (13)30:51 (12)34:50 (9)37:25 (7)49:59 (7)
OK Azimut03:51 (10)05:17 (7)17:32 (13)04:11 (1)03:59 (4)02:35 (2)12:34 (11)
8Hana Mamič54:05+25:1503:36 (8)09:07 (8)19:10 (9)24:31 (8)32:55 (7)44:23 (10)54:05 (10)
PD Ajdovščina03:36 (8)05:31 (9)10:03 (9)05:21 (7)08:24 (8)11:28 (12)09:42 (7)
9Neža Obid55:58+27:0802:10 (4)07:26 (4)27:14 (14)32:56 (13)43:48 (13)47:13 (11)55:58 (11)
OK Azimut02:10 (4)05:16 (6)19:48 (14)05:42 (9)10:52 (11)03:25 (5)08:45 (4)
10Špela Kenda64:48+35:5802:14 (5)07:32 (5)20:49 (10)26:59 (11)37:56 (12)56:19 (12)64:48 (12)
OK Azimut02:14 (5)05:18 (8)13:17 (11)06:10 (10)10:57 (12)18:23 (13)08:29 (3)
11Jakob Novak76:35+47:4504:23 (12)11:26 (14)26:05 (12)42:48 (14)50:40 (14)61:27 (13)76:35 (13)
PD Ajdovščina04:23 (12)07:03 (11)14:39 (12)16:43 (14)07:52 (7)10:47 (11)15:08 (14)
12Primož Gantar82:51+54:0104:13 (11)08:12 (7)21:13 (11)25:37 (9)37:00 (10)74:43 (14)82:51 (14)
OK Azimut04:13 (11)03:59 (3)13:01 (10)04:24 (2)11:23 (13)37:43 (14)08:08 (2)
Tamino Hölzer+-29:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mojca Lazar50:36+21:46 (N/A)09:19 (10)15:51 (7)21:01 (6)37:51 (11)41:19 (9)50:36 (8)
OK Azimut00:00 (N/A)09:19 (13)06:32 (7)05:10 (6)16:50 (14)03:28 (6)09:17 (5)
Jakob Peršolja+-29:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
PD Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Zala Lozar51:53+23:03 (N/A)10:29 (13)18:25 (8)26:03 (10)34:36 (8)38:47 (8)51:53 (9)
PD Ajdovščina00:00 (N/A)10:29 (14)07:56 (8)07:38 (13)08:33 (9)04:11 (8)13:06 (12)
Rok Bogataj+-29:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Delania Hölzer+-29:10 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)