Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP1 - one-man relay - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 26. 3. 2017

A (3.97km / m / 22KT)

1David ProcházkaLPU 36:41+00:00
2Tomáš KřivdaLPU 37:09+00:28
3Jan BorilLPU 37:21+00:40
4Simon StanonikOK Azimut 39:08+02:27
5Peter TušarOK Azimut 39:28+02:47
6Vit ZakourilLPU 40:32+03:51
7Gregor HvalaOK Azimut 40:35+03:54
8Mark BogatajOK Azimut 41:56+05:15
9Šimon MarecevLPU 42:59+06:18
10Petr CechLPU 44:27+07:46
11Jan RusinLPU 46:00+09:19
12Ondřej VolákLPU 46:25+09:44
13Ladislav SemrádLPU 47:02+10:21
14Martin RoudnýLPU 47:12+10:31
14Jan MechanckýLPU 47:12+10:31
16Rusin Jan Sr.LPU 47:18+10:37
17Vacláv RoudnyLPU 54:23+17:42
18Tjaž GantarOK Azimut 54:26+17:45
19Ambrož RupnikOK Azimut 54:28+17:47
20Valentin ErženOK Azimut 57:00+20:19
21Franc KnapOK Azimut 63:22+26:41
22Jiri FenclLPU 63:28+26:47
23Ondŕej PipekLPU 65:08+28:27
Mark SylvesterUWCAd DNS+ --:--
Vacant +-37:19
Jonáš FenclLPU MP+ --:--

B (3.19km / m / 15KT)

1Tereza CechováLPU 36:10+00:00
2Lenka KnapováLPU 38:08+01:58
3Jan KaplanLPU 40:01+03:51
4Jana SemrádováLPU 40:04+03:54
5Anna KopeckáLPU 41:47+05:37
6Martina WankováLPU 44:29+08:19
7Marko ObidOK Azimut 50:10+14:00
8Jana PeterováLPU 51:14+15:04
9Simon KurinčičOK Komenda 51:50+15:40
10Viktorie VojtíškováLPU 53:10+17:00
11Tomaž PustOK Komenda 57:34+21:24
12Václav RoudnýLPU 58:04+21:54
13Enej LogarOK Azimut 58:16+22:06
14Boštjan BogatajOK Azimut 60:53+24:43
15Thomas HölzerX-OL 61:58+25:48
16Julijan KavčičOK Azimut 62:57+26:47
17Eva FolykováLPU 69:01+32:51
18Erik LogarOK Azimut 69:11+33:01
19Kristjan GantarOK Azimut 69:18+33:08
20Charles NelsonOK Azimut 69:54+33:44
21Vlado SedejOK Azimut 70:52+34:42
22Teja TušarOK Azimut 72:20+36:10
23Tilen ŽvanutPD Ajdovščina 79:46+43:36
24Damjana GantarOK Azimut 86:17+50:07
25Maja ŠtalekarOK Azimut 86:46+50:36
26Zala ŠpenkoOK Komenda 100:53+64:43
27Petra ParadižOK Komenda 111:32+75:22
28Petra StojanOK Komenda 114:15+78:05
Tigran AbrahamyanUWCAd DNS+ --:--
Aneta MechutováLPU DNF+ --:--
Wan Yee YimUWCAd DNS+ --:--
Kristina IpavecOK Azimut MP+ --:--
Deja RazpetOK Azimut MP+ --:--
Vacant LPU +-37:50
Vacant LPU +-37:50
Michele BastioneUWCAd DNS+ --:--
Vacant LPU +-37:50
Miha Vidmarind. DNF+ --:--

C (1.31km / m / 7KT)

1Borut GantarOK Azimut 21:02+00:00
2Primož GantarOK Azimut 23:57+02:55
3Nea ErženOK Azimut 25:55+04:53
4Delania HölzerOK Komenda 26:09+05:07
5Neža ObidOK Azimut 27:17+06:15
6Tamino HölzerOK Komenda 27:26+06:24
7David SedejOK Azimut 33:30+12:28
8Rok SedejOK Azimut 33:37+12:35
Vilijam ŽvanutPD Ajdovščina MP+ --:--