Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OLP1 - one-man relay - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 26. 3. 2017
Kategorija: B

NIme / klubČasZaostanekS-6464--6363-6767-6565--7070-6464--6363-F
1Tereza Cechová36:10+00:0001:57 (3)05:01 (2)06:37 (1)09:41 (1)12:16 (1)15:02 (1)16:46 (1)20:02 (1)23:10 (1)24:20 (1)36:10 (4)
OK Lokomotiva Pardubice01:57 (3)03:04 (10)01:36 (4)03:04 (1)02:35 (3)02:46 (1)01:44 (2)03:16 (1)03:08 (5)01:10 (2)11:50 (1)
2Lenka Knapová38:08+01:5802:14 (9)06:18 (12)07:40 (7)10:57 (5)13:14 (5)16:34 (4)18:22 (4)21:57 (4)24:29 (2)26:01 (3)38:08 (5)
OK Lokomotiva Pardubice02:14 (9)04:04 (15)01:22 (2)03:17 (5)02:17 (1)03:20 (6)01:48 (3)03:35 (4)02:32 (1)01:32 (5)12:07 (2)
3Jan Kaplan40:01+03:5103:13 (24)05:34 (9)07:15 (4)10:29 (4)12:58 (4)16:13 (3)18:11 (3)21:48 (3)25:10 (4)26:32 (4)40:01 (6)
OK Lokomotiva Pardubice03:13 (24)02:21 (1)01:41 (7)03:14 (3)02:29 (2)03:15 (4)01:58 (6)03:37 (5)03:22 (6)01:22 (3)13:29 (4)
4Jana Semrádová40:04+03:5401:55 (2)05:10 (4)06:47 (3)10:02 (3)12:51 (2)15:38 (2)17:22 (2)21:07 (2)24:49 (3)25:56 (2)40:04 (7)
OK Lokomotiva Pardubice01:55 (2)03:15 (11)01:37 (5)03:15 (4)02:49 (4)02:47 (2)01:44 (2)03:45 (8)03:42 (10)01:07 (1)14:08 (5)
5Anna Kopecká41:47+05:3701:50 (1)04:48 (1)06:41 (2)09:47 (2)12:55 (3)17:50 (5)19:49 (5)23:15 (5)27:19 (6)28:51 (6)41:47 (8)
OK Lokomotiva Pardubice01:50 (1)02:58 (7)01:53 (10)03:06 (2)03:08 (9)04:55 (19)01:59 (7)03:26 (2)04:04 (13)01:32 (5)12:56 (3)
6Martina Wanková44:29+08:1901:59 (4)05:28 (7)07:33 (6)11:01 (6)14:01 (6)17:58 (6)19:54 (6)23:25 (6)26:14 (5)27:56 (5)44:29 (9)
OK Lokomotiva Pardubice01:59 (4)03:29 (12)02:05 (13)03:28 (6)03:00 (7)03:57 (11)01:56 (5)03:31 (3)02:49 (4)01:42 (9)16:33 (7)
7Marko Obid50:10+14:0002:39 (14)05:08 (3)07:32 (5)11:45 (9)15:30 (10)19:24 (8)21:30 (7)25:55 (7)30:12 (7)31:45 (7)50:10 (10)
OK Azimut02:39 (14)02:29 (2)02:24 (15)04:13 (17)03:45 (16)03:54 (10)02:06 (10)04:25 (10)04:17 (14)01:33 (6)18:25 (11)
8Jana Peterová51:14+15:0402:12 (8)06:25 (14)07:53 (10)11:22 (7)14:55 (8)20:23 (9)22:27 (9)27:06 (8)30:31 (8)32:18 (8)51:14 (11)
OK Lokomotiva Pardubice02:12 (8)04:13 (16)01:28 (3)03:29 (7)03:33 (13)05:28 (20)02:04 (8)04:39 (14)03:25 (8)01:47 (10)18:56 (14)
9Simon Kurinčič51:50+15:4002:00 (5)08:34 (22)09:23 (15)19:09 (25)22:03 (22)25:18 (18)27:24 (16)31:53 (15)34:31 (12)36:26 (12)51:50 (12)
Orientacijski klub Komenda02:00 (5)06:34 (25)00:49 (1)09:46 (27)02:54 (5)03:15 (4)02:06 (10)04:29 (11)02:38 (2)01:55 (11)15:24 (6)
10Viktorie Vojtíšková53:10+17:0002:10 (7)06:02 (10)07:51 (9)11:34 (8)14:29 (7)22:21 (11)24:56 (12)29:51 (13)33:14 (11)35:33 (10)53:10 (13)
OK Lokomotiva Pardubice02:10 (7)03:52 (14)01:49 (9)03:43 (9)02:55 (6)07:52 (24)02:35 (16)04:55 (17)03:23 (7)02:19 (14)17:37 (9)
11Tomaž Pust57:34+21:2403:29 (26)06:22 (13)08:56 (13)15:01 (17)20:37 (20)24:47 (17)27:31 (17)32:01 (16)36:44 (13)38:23 (13)57:34 (14)
Orientacijski klub Komenda03:29 (26)02:53 (6)02:34 (17)06:05 (22)05:36 (25)04:10 (13)02:44 (18)04:30 (12)04:43 (17)01:39 (8)19:11 (15)
12Václav Roudný58:04+21:5402:41 (15)07:54 (21)11:17 (21)15:16 (19)18:45 (14)26:18 (19)28:58 (19)33:46 (19)38:09 (17)40:32 (16)58:04 (15)
OK Lokomotiva Pardubice02:41 (15)05:13 (21)03:23 (25)03:59 (13)03:29 (12)07:33 (23)02:40 (17)04:48 (15)04:23 (15)02:23 (17)17:32 (8)
13Enej Logar58:16+22:0602:44 (17)09:33 (26)11:11 (20)14:59 (16)19:13 (15)22:49 (14)25:04 (14)28:43 (11)32:36 (10)34:58 (9)58:16 (16)
OK Azimut02:44 (17)06:49 (27)01:38 (6)03:48 (11)04:14 (19)03:36 (7)02:15 (12)03:39 (6)03:53 (11)02:22 (16)23:18 (19)
14Boštjan Bogataj60:53+24:4302:36 (13)05:14 (5)07:43 (8)11:56 (10)15:33 (11)19:23 (7)22:13 (8)27:18 (9)37:22 (15)39:37 (14)60:53 (17)
OK Azimut02:36 (13)02:38 (5)02:29 (16)04:13 (17)03:37 (14)03:50 (9)02:50 (19)05:05 (18)10:04 (26)02:15 (13)21:16 (16)
15Thomas Hölzer61:58+25:4802:30 (11)05:29 (8)09:02 (14)13:12 (12)16:19 (12)26:26 (20)28:46 (18)33:05 (18)39:59 (18)43:20 (18)61:58 (19)
X-OL02:30 (11)02:59 (9)03:33 (26)04:10 (15)03:07 (8)10:07 (28)02:20 (14)04:19 (9)06:54 (20)03:21 (22)18:38 (12)
16Julijan Kavčič62:57+26:4704:25 (27)06:59 (16)11:19 (22)14:52 (14)19:21 (16)22:41 (13)24:58 (13)28:38 (10)36:47 (14)40:47 (17)62:57 (20)
OK Azimut04:25 (27)02:34 (3)04:20 (28)03:33 (8)04:29 (21)03:20 (6)02:17 (13)03:40 (7)08:09 (25)04:00 (27)22:10 (18)
17Eva Folyková69:01+32:5102:07 (6)08:54 (23)10:40 (19)14:31 (13)20:03 (19)24:43 (16)29:15 (20)42:22 (23)47:24 (23)50:19 (23)69:01 (21)
OK Lokomotiva Pardubice02:07 (6)06:47 (26)01:46 (8)03:51 (12)05:32 (24)04:40 (16)04:32 (28)13:07 (28)05:02 (18)02:55 (20)18:42 (13)
18Erik Logar69:11+33:0102:20 (10)11:03 (27)12:57 (27)17:30 (23)21:31 (21)34:35 (26)37:59 (26)43:47 (24)47:21 (22)51:02 (24)69:11 (22)
OK Azimut02:20 (10)08:43 (29)01:54 (11)04:33 (19)04:01 (18)13:04 (29)03:24 (24)05:48 (21)03:34 (9)03:41 (24)18:09 (10)
19Kristjan Gantar69:18+33:0802:33 (12)07:43 (19)11:29 (23)15:31 (20)18:44 (13)22:22 (12)24:17 (11)28:49 (12)31:37 (9)36:15 (11)69:18 (23)
OK Azimut02:33 (12)05:10 (20)03:46 (27)04:02 (14)03:13 (11)03:38 (8)01:55 (4)04:32 (13)02:48 (3)04:38 (28)33:03 (26)
20Charles Nelson69:54+33:4402:54 (18)07:33 (18)10:21 (17)15:38 (21)19:28 (17)23:29 (15)26:31 (15)32:17 (17)42:44 (20)45:40 (19)69:54 (24)
OK Azimut02:54 (18)04:39 (18)02:48 (19)05:17 (20)03:50 (17)04:01 (12)03:02 (21)05:46 (20)10:27 (27)02:56 (21)24:14 (20)
21Vlado Sedej70:52+34:4203:17 (25)06:47 (15)09:36 (16)14:54 (15)22:20 (23)27:15 (21)30:50 (22)36:04 (20)42:14 (19)46:09 (20)70:52 (25)
OK Azimut03:17 (25)03:30 (13)02:49 (20)05:18 (21)07:26 (28)04:55 (19)03:35 (25)05:14 (19)06:10 (19)03:55 (25)24:43 (21)
22Teja Tušar72:20+36:1002:56 (19)09:23 (25)12:42 (26)16:56 (22)24:17 (26)32:53 (25)35:08 (25)39:59 (22)44:00 (21)46:21 (21)72:20 (26)
OK Azimut02:56 (19)06:27 (24)03:19 (23)04:14 (18)07:21 (27)08:36 (25)02:15 (12)04:51 (16)04:01 (12)02:21 (15)25:59 (22)
23Tilen Žvanut79:46+43:3602:43 (16)05:20 (6)08:18 (12)15:11 (18)19:39 (18)29:14 (24)32:57 (24)39:47 (21)47:30 (24)50:05 (22)79:46 (27)
PD Ajdovščina02:43 (16)02:37 (4)02:58 (21)06:53 (24)04:28 (20)09:35 (26)03:43 (26)06:50 (24)07:43 (23)02:35 (19)29:41 (24)
24Damjana Gantar86:17+50:0703:08 (22)07:50 (20)12:25 (25)19:27 (27)23:07 (24)27:33 (22)30:33 (21)51:15 (27)55:41 (26)59:40 (26)86:17 (28)
OK Azimut03:08 (22)04:42 (19)04:35 (30)07:02 (25)03:40 (15)04:26 (14)03:00 (20)20:42 (30)04:26 (16)03:59 (26)26:37 (23)
25Maja Štalekar86:46+50:3605:49 (29)13:04 (29)16:24 (28)27:08 (28)32:22 (28)37:08 (28)39:32 (28)46:00 (25)54:00 (25)56:29 (25)86:46 (29)
OK Azimut05:49 (29)07:15 (28)03:20 (24)10:44 (28)05:14 (23)04:46 (17)02:24 (15)06:28 (22)08:00 (24)02:29 (18)30:17 (25)
26Zala Špenko100:53+64:4303:01 (20)09:07 (24)11:50 (24)18:34 (24)25:02 (27)34:54 (27)39:30 (27)49:19 (26)56:44 (27)62:06 (27)100:53 (1)
Orientacijski klub Komenda03:01 (20)06:06 (22)02:43 (18)06:44 (23)06:28 (26)09:52 (27)04:36 (29)09:49 (26)07:25 (22)05:22 (29)38:47 (28)
27Petra Paradiž111:32+75:2203:04 (21)07:33 (18)10:35 (18)19:22 (26)24:07 (25)28:40 (23)31:43 (23)51:16 (28)64:48 (28)66:22 (28)111:32 (2)
Orientacijski klub Komenda03:04 (21)04:29 (17)03:02 (22)08:47 (26)04:45 (22)04:33 (15)03:03 (22)19:33 (29)13:32 (29)01:34 (7)45:10 (29)
28Petra Stojan114:15+78:0506:04 (30)12:16 (28)16:47 (29)30:12 (29)38:20 (29)45:30 (29)52:20 (29)62:26 (29)74:02 (29)77:41 (29)114:15 (3)
Orientacijski klub Komenda06:04 (30)06:12 (23)04:31 (29)13:25 (30)08:08 (30)07:10 (22)06:50 (30)10:06 (27)11:36 (28)03:39 (23)36:34 (27)
Tigran Abrahamyan+-37:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
UWC Adriatic00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Aneta Mechutová+-37:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Lokomotiva Pardubice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Wan Yee Yim+-37:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
UWC Adriatic00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Kristina Ipavec88:07+51:5704:34 (28)24:07 (30)26:25 (30)37:54 (30)45:23 (30)69:32 (30)73:33 (30)82:49 (30) (N/A) (N/A)88:07 (30)
OK Azimut04:34 (28)19:33 (30)02:18 (14)11:29 (29)07:29 (29)24:09 (30)04:01 (27)09:16 (25)00:00 (N/A)00:00 (N/A)88:07 (30)
Deja Razpet61:45+25:3503:10 (23)06:09 (11)08:14 (11)12:01 (11)15:10 (9)20:47 (10)24:02 (10)30:31 (14)37:47 (16)39:43 (15)61:45 (18)
OK Azimut03:10 (23)02:59 (9)02:05 (13)03:47 (10)03:09 (10)05:37 (21)03:15 (23)06:29 (23)07:16 (21)01:56 (12)22:02 (17)
Vacant +-37:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Lokomotiva Pardubice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-37:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Lokomotiva Pardubice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Michele Bastione+-37:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
UWC Adriatic00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-37:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Lokomotiva Pardubice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Miha Vidmar+-37:50 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ind.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)