Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Državno univerzitetno prvenstvo - srednja

Orientacijski klub Polaris, Rožnik, Ljubljana, 15. 5. 2019

OPEN (4.54km / m / 9KT)

1Marko DudicOK SG OK Slovenj Gradec54:21+00:00
2Janez Jaka Cerar 71:51+17:30
3Matej SedejOK Azimut OK Azimut71:59+17:38
4Toni Nagode 73:59+19:38
5David SedejOK Azimut OK Azimut75:14+20:53
6Maks Koncilja 101:51+47:30
7Miha KorenjakOK Komenda Orientacijski klub Komenda103:38+49:17
8Manja LebanOK Azimut OK Azimut113:42+59:21
9Ema Guštin 129:25+75:04
Zala ZavrlOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Miha ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNS+ --:--
Ana Pia PogačarOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--
Ajda FlaškerOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--
Boris ErženŠOK Škofjeloški orientacijski klubDNS+ --:--
Igor BončinaOK Slovenske Konjice Orientacijski klub Slovenske KonjiceDNS+ --:--

Študenti - REK (2.28km / m / 5KT)

1Mitja ŠadlFMF Fakulteta za matematiko in fiziko24:18+00:00
2Aljaz Smole 32:00+07:42
3David GolobFŠ Fakulteta za šport42:25+18:07
4Jure ČudičFŠ Fakulteta za šport42:43+18:25
5Aljaž JagerFŠ Fakulteta za šport45:56+21:38
6Alen BlatnikFŠ Fakulteta za šport47:37+23:19
7David ForsterFŠ Fakulteta za šport48:08+23:50
8Žan RibičFŠ Fakulteta za šport49:00+24:42
9Anže JavoršekFŠ Fakulteta za šport52:37+28:19
10Jure ZeličPF Pedagoška fakulteta52:54+28:36
11Žan VanturFŠ Fakulteta za šport54:37+30:19
12Marcel RakovnikFŠ Fakulteta za šport55:17+30:59
13Bine ŠtegerFŠ Fakulteta za šport57:20+33:02
14Don FrankovičFŠ Fakulteta za šport57:49+33:31
15Enrico AlbaneseFŠ Fakulteta za šport58:07+33:49
16Paulo ŠolićFGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo59:47+35:29
17Sandi OmeradžičFŠ Fakulteta za šport61:22+37:04
18Žan ŽepičFŠ Fakulteta za šport62:40+38:22
19Boštjan NahbergerFŠ Fakulteta za šport63:06+38:48
20Blaž BezjakFŠ Fakulteta za šport63:26+39:08
21Matic KoširFŠ Fakulteta za šport63:36+39:18
22Žarko MakivićFŠ Fakulteta za šport64:03+39:45
23Natan MuhičFŠ Fakulteta za šport64:05+39:47
24Ivan GeorgieskiFŠ Fakulteta za šport66:29+42:11
25Alen IvačičFŠ Fakulteta za šport67:04+42:46
26Anže HribarFŠ Fakulteta za šport67:27+43:09
27Patrik LukmanFŠ Fakulteta za šport67:36+43:18
28Matija IleršičFŠ Fakulteta za šport68:32+44:14
29Luka KrižajFŠ Fakulteta za šport68:34+44:16
30Nejc DonavalFŠ Fakulteta za šport74:06+49:48
31Sebastjan MarkežičFŠ Fakulteta za šport74:26+50:08
32Kristian rozmanFŠ Fakulteta za šport78:09+53:51
33Bine OderFŠ Fakulteta za šport78:59+54:41
34Dejan ZarićFŠ Fakulteta za šport82:39+58:21
35Tim RozmanFŠ Fakulteta za šport87:38+63:20
36Tim GradišekFŠ Fakulteta za šport89:28+65:10
37Dominik FurlanFŠ Fakulteta za šport90:00+65:42
38Jošt SelanFŠ Fakulteta za šport92:48+68:30
39Luka GostinčarFŠ Fakulteta za šport97:06+72:48
Janvit SabadinFA Fakulteta za arhitekturoDNS+ --:--
Matej ŠadlMPŠ Mednarodna podiplomska šola Jožefa StefanaDNS+ --:--
Klemen ViilharFŠ Fakulteta za športDNF+ --:--
Rok KramplFŠ Fakulteta za športDNS+ --:--
Jernej GlavičFGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijoDNS+ --:--

Študenti - TEK (4.54km / m / 9KT)

1Peter TušarFS Fakulteta za strojništvo38:32+00:00
2Simon StanonikFS Fakulteta za strojništvo41:22+02:50
3Gregor HvalaFS Fakulteta za strojništvo41:35+03:03
4Mark BogatajOK Azimut OK Azimut46:20+07:48
5Blaz PetrovicFŠ Fakulteta za šport47:16+08:44
6Žiga AndrejcOK SG OK Slovenj Gradec59:11+20:39
Žiga GregorinFMF Fakulteta za matematiko in fizikoMP+ --:--
Nejc ZormanFŠ Fakulteta za športDNS+ --:--

Študentke - REK (2.28km / m / 5KT)

1Klara MeršeFKKT Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo37:23+00:00
2Liza ŽvokeljFŠ Fakulteta za šport42:21+04:58
3Ana RatkajecFŠ Fakulteta za šport42:48+05:25
4Anja HumarFŠ Fakulteta za šport46:21+08:58
5Sara GrgicFŠ Fakulteta za šport49:33+12:10
6Ana BratužFŠ Fakulteta za šport49:35+12:12
7Ana ŠtermanFŠ Fakulteta za šport51:52+14:29
8Nins PavličFŠ Fakulteta za šport52:15+14:52
9Zala KoširFŠ Fakulteta za šport53:32+16:09
10Pija ŠarkoFŠ Fakulteta za šport58:43+21:20
11Nika PeklarFŠ Fakulteta za šport59:21+21:58
12Sara KraguljFŠ Fakulteta za šport61:11+23:48
13Gaja MedvedFGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo61:50+24:27
14Hana PrelogFŠ Fakulteta za šport63:00+25:37
15Zala FaleFGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo63:13+25:50
16Petra ProdanFŠ Fakulteta za šport63:27+26:04
17Ela PeklarFŠ Fakulteta za šport64:11+26:48
18Katja MrakFŠ Fakulteta za šport64:44+27:21
19Nastja JurcaFŠ Fakulteta za šport66:54+29:31
20Jelena PetrovićFŠ Fakulteta za šport67:27+30:04
21Zoja BrglezFŠ Fakulteta za šport68:01+30:38
22Nina JesenšekFŠ Fakulteta za šport68:40+31:17
23Tjaša PerparFŠ Fakulteta za šport70:31+33:08
24Andreja MiklavčičFŠ Fakulteta za šport70:43+33:20
25Petra SajeFŠ Fakulteta za šport70:48+33:25
26Teja KrajnčičFŠ Fakulteta za šport71:01+33:38
27Jasmina PišekFŠ Fakulteta za šport71:52+34:29
28Sara ZgoncFŠ Fakulteta za šport72:23+35:00
29Urška RadojčičFŠ Fakulteta za šport72:46+35:23
30Julijana ValekFŠ Fakulteta za šport73:01+35:38
31Jerneja StrgarFŠ Fakulteta za šport73:36+36:13
32Klavdija ZidarFŠ Fakulteta za šport74:01+36:38
33Katarina GadnikFŠ Fakulteta za šport75:00+37:37
34Karin RemecFŠ Fakulteta za šport75:01+37:38
35Lea JanežičFŠ Fakulteta za šport78:50+41:27
36Zala KuštrinFŠ Fakulteta za šport80:41+43:18
37Maja MencinFŠ Fakulteta za šport82:13+44:50
38Stella OžboltFŠ Fakulteta za šport84:16+46:53
39Ana BerzelakFŠ Fakulteta za šport88:39+51:16
40Klara ŽalecFŠ Fakulteta za šport93:28+56:05
41Nika TopoleFŠ Fakulteta za šport94:50+57:27
Nataša RžekFA Fakulteta za arhitekturoDNS+ --:--
Laura SieglFTŠ Fakulteta za turistične študije - TuristicaDNS+ --:--
Barbara ButaraFA Fakulteta za arhitekturoDNS+ --:--

Študentke - TEK (4.54km / m / 9KT)

1Nuša JeramOK Azimut OK Azimut52:42+00:00
2Tina ArhFMF Fakulteta za matematiko in fiziko69:49+17:07
3Monika RavnikarPF Pedagoška fakulteta75:42+23:00
4Petra PavšičBF Biotehniška fakulteta105:26+52:44
5Maria Suarez RodriguezFGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo107:03+54:21

Začetniki (2.28km / m / 5KT)

1Timotej ŠucOK Komenda Orientacijski klub Komenda35:04+00:00
2Vlado SedejOK Azimut OK Azimut54:02+18:58
3Svit PuričOK Azimut OK Azimut56:32+21:28
4Rok SedejOK Azimut OK Azimut57:59+22:55
5Matej Višnjar 61:13+26:09
6Enej ŠucOK Komenda Orientacijski klub Komenda63:16+28:12
Frida MezgaOK SG OK Slovenj GradecDNS+ --:--
Elena Gombač ŠucOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNS+ --:--

Zaposleni (4.54km / m / 9KT)

1Dušan PetrovičFGG Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo52:34+00:00
2Natan OstermanFMF Fakulteta za matematiko in fiziko62:04+09:30
3Vid AgrežFS Fakulteta za strojništvo79:08+26:34
4Marijan LebanFE Fakulteta za elektrotehniko90:44+38:10
5Jaša SaražinBF Biotehniška fakulteta96:50+44:16
6Igor PetrovićFS Fakulteta za strojništvo121:16+68:42
Matej FisterNTF Naravoslovno tehniška fakultetaDNF+ --:--
Žiga KušarMF Medicinska fakultetaDNS+ --:--
Luka ČerneFS Fakulteta za strojništvoDNS+ --:--