Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Državno univerzitetno prvenstvo - srednja

Orientacijski klub Polaris, Rožnik, Ljubljana, 15. 5. 2019
Kategorija: OPEN

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3333-3232-3434-3636-3737-3939-3838-F
1Marko Dudic54:21+00:0003:34 (1)05:30 (1)10:37 (1)19:34 (1)24:49 (1)29:39 (1)34:23 (1)40:14 (2)54:21 (5)
OK Slovenj Gradec03:34 (1)01:56 (5)05:07 (2)08:57 (5)05:15 (1)04:50 (1)04:44 (1)05:51 (1)14:07 (2)
2Janez Jaka Cerar71:51+17:3004:22 (3)06:01 (3)11:17 (2)28:07 (5)37:39 (6)44:33 (5)49:33 (4)57:15 (5)71:51 (6)
04:22 (3)01:39 (2)05:16 (3)16:50 (9)09:32 (7)06:54 (5)05:00 (2)07:42 (2)14:36 (3)
3Matej Sedej71:59+17:3803:41 (2)06:00 (2)13:39 (4)22:07 (2)30:15 (2)36:11 (2)42:45 (2)52:25 (3)71:59 (7)
OK Azimut03:41 (2)02:19 (8)07:39 (6)08:28 (2)08:08 (4)05:56 (3)06:34 (6)09:40 (3)19:34 (6)
4Toni Nagode73:59+19:3818:23 (8)19:42 (8)23:21 (7)29:50 (6)35:24 (4)41:00 (4)51:51 (6)62:36 (6)73:59 (8)
18:23 (8)01:19 (1)03:39 (1)06:29 (1)05:34 (2)05:36 (2)10:51 (9)10:45 (5)11:23 (1)
5David Sedej75:14+20:5305:20 (5)09:23 (5)16:52 (5)25:44 (4)33:31 (3)39:28 (3)45:58 (3)55:41 (4)75:14 (9)
OK Azimut05:20 (5)04:03 (9)07:29 (5)08:52 (4)07:47 (3)05:57 (4)06:30 (5)09:43 (4)19:33 (5)
6Maks Koncilja101:51+47:3010:29 (6)12:16 (6)21:13 (6)34:06 (8)42:37 (7)53:22 (7)61:51 (7)78:18 (8)101:51 (1)
10:29 (6)01:47 (4)08:57 (8)12:53 (8)08:31 (5)10:45 (8)08:29 (8)16:27 (9)23:33 (8)
7Miha Korenjak103:38+49:1704:23 (4)06:36 (4)13:08 (3)22:59 (3)35:34 (5)44:37 (6)51:12 (5)65:06 (7)103:38 (2)
Orientacijski klub Komenda04:23 (4)02:13 (6)06:32 (4)09:51 (6)12:35 (9)09:03 (6)06:35 (7)13:54 (6)38:32 (9)
8Manja Leban113:42+59:2114:55 (7)16:40 (7)25:03 (8)33:35 (7)44:15 (8)74:21 (8)79:42 (8)94:21 (9)113:42 (3)
OK Azimut14:55 (7)01:45 (3)08:23 (7)08:32 (3)10:40 (8)30:06 (9)05:21 (3)14:39 (7)19:21 (4)
9Ema Guštin129:25+75:0438:20 (9)40:39 (9)54:42 (9)66:04 (9)75:06 (9)85:11 (9)90:49 (9)106:13 (1)129:25 (4)
38:20 (9)02:19 (8)14:03 (9)11:22 (7)09:02 (6)10:05 (7)05:38 (4)15:24 (8)23:12 (7)
Zala Zavrl+-55:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Miha Škarabot+-55:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ana Pia Pogačar+-55:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ajda Flašker+-55:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Boris Eržen+-55:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Škofjeloški orientacijski klub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Igor Bončina+-55:39 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Slovenske Konjice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)