Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP solsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, , 23. 9. 2020

Dijaki (3.88km / 120m / 18KT)

1Martin JEVŠEVARŠOLSKI CENTER KRŠKO - SEVNICA 37:55+00:00
2Julijan KAVČIČŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 38:28+00:33
3Nejc TURKŠC KRANJ - STROKOVNA GIMNAZIJA 39:51+01:56
4Matevž KUNCGIMNAZIJA BEŽIGRAD 46:17+08:22
5Tilen ZUPANŠOLSKI CENTER KRANJ STŠ 46:45+08:50
6Primož GANTARGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 49:02+11:07
8Matevž GOLOBGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 56:58+19:03
9Aljaž OBIDGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 58:54+20:59
10Timotej HRIBARGIMNAZIJA BREŽICE 64:28+26:33
11Urban KRKOČSREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA 69:29+31:34
12Jakob NOVAKSREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA 71:29+33:34
13Cris WEBERGIMNAZIJA LEDINA 77:13+39:18
14Luka PRISTOVNIKGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK 78:48+40:53
15Maj NOVAKGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK 80:19+42:24
16Anej LOGARGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 81:18+43:23
17Izak POLJANŠEKGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK 82:45+44:50
18Luka BOJKOVIČGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK 138:03+100:08
Nejc MOJŠKERCŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--
David MEDVEŠEKŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--
Eva NEMECGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK DNF+ --:--
Martin TRAJBARIČŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--
Miklavž GRUMŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--
Peter VOVKGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK DNS+ --:--
Aljaž BERLECGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK DNF+ --:--
Max KOTNIKGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK DNF+ --:--
Gal PAVLINIČGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK DNS+ --:--
David JAGODIČGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK DNS+ --:--
Jurij ROŽANECŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--

Dijakinje (3.75km / 110m / 17KT)

1Katja BABIČGIMNAZIJA ŠIŠKA 33:52+00:00
2Tina KERNGIMNAZIJA LEDINA 46:21+12:29
3Teja TUŠARGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 48:09+14:17
4Manja LEBANGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 51:19+17:27
5Karin PUSTGIMNAZIJA ŠIŠKA 55:38+21:46
6Zala FERENCGIMNAZIJA LEDINA 64:37+30:45
7Nika RAVNIKARGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK 68:01+34:09
8Tajda RAZPETGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 81:31+47:39
9Lana MOHORIČGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA 83:34+49:42
10Tjaša URŠIČGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK 105:46+71:54
11Nives JUHANTGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK 106:44+72:52
12Lotti PŠENIČNIKGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK 108:50+74:58
13Nika ŠKODIČWALFDORSKA GIMNAZIJA 164:05+130:13
Zala ŠPENKOGIMNAZIJA KRANJ DNS+ --:--
Lucija KAVČIČŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--
Maša HAJDINJAKŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--
Vita MALUSŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--
Hana LAZARŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--
Živa OBLAKŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--
Nika NOVAKŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA MP+ --:--

Učenci (2.99km / 80m / 10KT)

1Luka SELJAKOŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM 25:10+00:00
2David KRIŽNAROŠ POLJANE 41:23+16:13
3Rok BOGATAJOŠ CERKNO 42:49+17:39
4Valentin KAVČIČOŠ IDRIJA 43:33+18:23
5Jan COKANOŠ VIŽMARJE - BROD 43:43+18:33
6Božo BIZJAKOŠ CERKNO 45:15+20:05
7Jaka SELJAKOŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM 46:20+21:10
8Borut GANTAROŠ IDRIJA 47:25+22:15
9Tadej LIKAROŠ CERKNO 48:55+23:45
11Tine RUPNIKOŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE 52:32+27:22
12Žiga HRUPOŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE 54:33+29:23
13Nejc TRUNKOŠ KOMENDA MOSTE 58:13+33:03
14Jakob PISKOŠ POLJANE 58:24+33:14
15Dominik PISKOŠ POLJANE 60:20+35:10
16Aljaž ŠKVARČAOŠ CERKNO 62:29+37:19
17Grega JORDANOŠ ŠKOFLJICA 71:56+46:46
18Matija KAVČIČOŠ VODICE 76:11+51:01
19Dan KAVČIČOŠ VODICE 78:13+53:03
20Vid FAGANELOŠ DOBRAVLJE 79:05+53:55
21Matic MLAKAROŠ VODICE 80:12+55:02
22Lev ŽIŽEKOŠ N.H. MAKSA PEČARJA 82:21+57:11
23Svit KODEROŠ KAŠELJ 83:05+57:55
24Aljaž KERŠEVANOŠ DOBRAVLJE 84:42+59:32
25Nejc DOBRAVECOŠ KAŠELJ 85:06+59:56
26Nejc ŠTRUKELJOŠ ŠKOFLJICA 86:31+61:21
27Rok ILOVAROŠ KAŠELJ 87:05+61:55
28Rok GREGORIČOŠ ŠKOFLJICA 87:35+62:25
29Tine NOVAKOŠ DOBRAVLJE 88:46+63:36
30Luka MOREOŠ ŠKOFLJICA 89:58+64:48
31Žan ŠTRUKELJOŠ DOBRAVLJE 90:54+65:44
32Martin ŠUBELJOŠ SOSTRO 91:20+66:10
33Arti BRUČIOŠ TABOR 92:39+67:29
34Jakob PEČENKOOŠ DOBRAVLJE 92:49+67:39
35Patrik BELTRAMOŠ DOBRAVLJE 94:59+69:49
36Enej ČESNIKOŠ IDRIJA 96:10+71:00
37Jure BOŽIČOŠ TABOR 101:22+76:12
38Miloš RADAKOVIČOŠ TABOR 101:54+76:44
39Blaž ŠUBICOŠ POLJANE 109:11+84:01
40Timotej KOSOŠ POLJANE 111:17+86:07
41Žan GNEZDAOŠ IDRIJA 111:28+86:18
42Tadej KASTELECOŠ MONTESSORI 114:16+89:06
43Lenart HRASTNIKOŠ MONTESSORI 114:33+89:23
44Miha MOZETIČOŠ MONTESSORI 116:36+91:26
45Simon ŠTUHECOŠ SVETI TOMAŽ 117:28+92:18
46Matic MUNDAOŠ SVETI TOMAŽ 119:26+94:16
47Janez SIRCOŠ SVETI TOMAŽ 121:28+96:18
48Žan PEVECOŠ SVETI TOMAŽ 123:31+98:21
49Nino HEBAR KOSIOŠ SVETI TOMAŽ 125:24+100:14
50Marko VAJDIČOŠ TABOR 152:58+127:48
51Luka MATUŠANOŠ TABOR 157:15+132:05
Gal SMOLEOŠ MONTESSORI MP+ --:--
Anej ZAJECOŠ TABOR DNF+ --:--
Matajž Franci SELANOŠ SOSTRO DNS+ --:--
Miha DOLENCOŠ POLJANE MP+ --:--
Aljoša FAŠUNOŠ SOSTRO DNS+ --:--
David FESELOŠ TABOR DNF+ --:--
Jakob ZUPANČIČOŠ KAŠELJ DNS+ --:--
Simon Erik JEREBIČOŠ KOMENDA MOSTE DNS+ --:--
Domen LEBANOŠ IDRIJA DNS+ --:--

Učenke (2.47km / 70m / 11KT)

1Nea ERŽENOŠ CERKNO 22:35+00:00
2Neža OBIDOŠ CERKNO 38:26+15:51
3Tinka FERENCOŠ POLJE 39:05+16:30
4Taja BERTALANIČOŠ SOSTRO 42:13+19:38
5Jana MOČNIKOŠ CERKNO 44:47+22:12
6Zala LOZAROŠ DOBRAVLJE 46:02+23:27
7Vita POGAČAROŠ KOMENDA MOSTE 46:18+23:43
8Hana MAMIČOŠ DOBRAVLJE 47:12+24:37
9Nikolina UGRINOŠ SOSTRO 48:12+25:37
10Patricija KERNOŠ KOMENDA MOSTE 48:22+25:47
11Lucija KREMŽAROŠ VODICE 48:53+26:18
12Kaja FUČKAOŠ DOBRAVLJE 51:56+29:21
13Špela MAJDIČOŠ CERKNO 58:02+35:27
14Ana Lenka BEDRAČ PLAZOVNIKOŠ TABOR 58:53+36:18
15Iva PURGOŠ TABOR 61:03+38:28
16Angela MAHNIČOŠ MONTESSORI 62:51+40:16
17Ela KRUŠECOŠ TABOR 63:10+40:35
18Tea HOHNEC ROŠKEROŠ TABOR 65:05+42:30
19Kristina VUILOVAOŠ KAŠELJ 68:15+45:40
20Ajda DOVNIKOŠ TABOR 69:08+46:33
21Brina HERNECOŠ KAŠELJ 70:11+47:36
22Rahela DEMŠAROŠ MONTESSORI 70:42+48:07
23Lana LEŠNIKOŠ TABOR 71:14+48:39
24Maša MACEDONIOŠ KAŠELJ 72:10+49:35
25Kaja Zoe ROMIHOŠ MONTESSORI 74:19+51:44
26Pavla VEZJAKOŠ MONTESSORI 75:51+53:16
27Zala TROŠTOŠ MONTESSORI 76:47+54:12
28Nika ZDEŠAROŠ MONTESSORI 81:15+58:40
29Lučka FICKOOŠ POLJANE 82:05+59:30
30Brina FERLANOŠ POLJANE 84:07+61:32
31Ela DRNOVŠEKOŠ ŠKOFLJICA 88:26+65:51
32Lucija PINTAROŠ MONTESSORI 89:43+67:08
33Julija NOVAKOŠ SOSTRO 117:59+95:24
34Nika HABIČOŠ SOSTRO 119:59+97:24
35Arabela KEKECOŠ SVETI TOMAŽ 126:51+104:16
36Klara HEBAROŠ SVETI TOMAŽ 128:50+106:15
37Maša BECOŠ SVETI TOMAŽ 132:56+110:21
38Ilona CIZERLOŠ SVETI TOMAŽ 149:47+127:12
39Stela HEBAROŠ SVETI TOMAŽ 155:47+133:12
Sanela ŠERUGAOŠ SVETI TOMAŽ DNS+ --:--
Zala ZUPANOŠ MONTESSORI DNS+ --:--
Ajda MAČEKOŠ MONTESSORI DNS+ --:--
Agnes REMECOŠ DOBRAVLJE DNF+ --:--
Eva GOSTIČOŠ MONTESSORI DNS+ --:--
Manja ŽupaničOŠ TABOR MP+ --:--
Neža ŠTOROŠ DOBRAVLJE DNF+ --:--
Zala RUPNIKOŠ KAJETANA KOVIČA POLJČANE MP+ --:--
Mojca KUNCOŠ KAŠELJ DNS+ --:--