Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP solsko - srednja

Orientacijski klub Komenda, , 23. 9. 2020
Kategorija: Dijaki

NIme / klubČasZaostanekS-7171-7474-7878-8686-7676-7575-7979-8787-8888-8989-9090-8080-8282-8383-8484-9191-8585-F
1Martin JEVŠEVAR37:55+00:0001:56 (3)04:03 (1)07:23 (1)08:39 (1)10:44 (1)11:44 (1)20:03 (3)21:42 (3)23:31 (3)25:19 (4)26:44 (8)29:28 (4)32:31 (3)33:23 (3)35:13 (2)36:02 (2)36:49 (2)37:55 (5)
ŠOLSKI CENTER KRŠKO - SEVNICA01:56 (3)02:07 (1)03:20 (1)01:16 (1)02:05 (1)01:00 (3)08:19 (11)01:39 (1)01:49 (6)01:48 (7)01:25 (2)02:44 (1)03:03 (1)00:52 (3)01:50 (1)00:49 (2)00:47 (1)01:06 (8)
2Julijan KAVČIČ38:28+00:3301:43 (1)04:21 (2)08:02 (2)09:48 (2)13:33 (3)14:38 (3)19:35 (2)21:28 (2)23:01 (2)24:34 (3)25:59 (6)29:05 (3)32:31 (3)33:17 (2)35:26 (3)36:26 (3)37:29 (3)38:28 (6)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA01:43 (1)02:38 (7)03:41 (2)01:46 (4)03:45 (11)01:05 (4)04:57 (5)01:53 (3)01:33 (1)01:33 (6)01:25 (2)03:06 (6)03:26 (2)00:46 (1)02:09 (4)01:00 (6)01:03 (10)00:59 (3)
3Nejc TURK39:51+01:5601:50 (2)04:35 (4)08:40 (3)10:21 (3)12:29 (2)13:19 (2)17:57 (1)19:50 (1)21:46 (1)23:00 (2)26:02 (7)28:54 (2)33:38 (4)34:26 (4)36:27 (4)37:53 (4)38:56 (4)39:51 (7)
ŠC KRANJ - STROKOVNA GIMNAZIJA01:50 (2)02:45 (8)04:05 (3)01:41 (3)02:08 (2)00:50 (1)04:38 (4)01:53 (3)01:56 (10)01:14 (3)03:02 (12)02:52 (3)04:44 (6)00:48 (2)02:01 (2)01:26 (14)01:03 (10)00:55 (1)
4Matevž KUNC46:17+08:2202:27 (7)04:49 (5)09:48 (6)12:11 (5)15:21 (4)17:18 (6)23:22 (5)26:12 (5)27:57 (5)29:47 (7)31:41 (9)35:53 (6)40:13 (6)41:08 (5)43:16 (5)44:20 (5)45:09 (5)46:17 (8)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD02:27 (7)02:22 (5)04:59 (9)02:23 (11)03:10 (8)01:57 (14)06:04 (7)02:50 (10)01:45 (3)01:50 (8)01:54 (3)04:12 (14)04:20 (5)00:55 (4)02:08 (3)01:04 (7)00:49 (2)01:08 (10)
5Tilen ZUPAN46:45+08:5002:19 (6)04:50 (6)09:48 (6)12:43 (6)15:46 (6)17:08 (4)23:25 (6)26:17 (6)28:03 (6)29:28 (5)31:58 (10)35:45 (5)40:01 (5)41:18 (6)44:05 (6)44:47 (6)45:40 (6)46:45 (9)
ŠOLSKI CENTER KRANJ STŠ02:19 (6)02:31 (6)04:58 (8)02:55 (14)03:03 (7)01:22 (6)06:17 (8)02:52 (11)01:46 (4)01:25 (5)02:30 (4)03:47 (12)04:16 (4)01:17 (12)02:47 (9)00:42 (1)00:53 (4)01:05 (6)
6Primož GANTAR49:02+11:0702:06 (4)04:22 (3)08:45 (4)10:56 (4)15:24 (5)17:18 (6)22:53 (4)25:25 (4)27:24 (4)29:30 (6)32:38 (11)36:19 (7)41:30 (7)42:35 (7)44:45 (7)45:54 (7)47:54 (7)49:02 (10)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA02:06 (4)02:16 (2)04:23 (5)02:11 (9)04:28 (15)01:54 (13)05:35 (6)02:32 (8)01:59 (12)02:06 (9)03:08 (15)03:41 (10)05:11 (9)01:05 (9)02:10 (5)01:09 (11)02:00 (16)01:08 (10)
8Matevž GOLOB56:58+19:0305:16 (14)10:32 (16)15:05 (10)17:19 (8)19:59 (7)21:59 (8)29:06 (7)32:19 (7)34:31 (7)36:58 (8)39:40 (12)43:27 (8)50:32 (8)51:37 (8)53:48 (8)54:54 (8)55:53 (8)56:58 (11)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA05:16 (14)05:16 (17)04:33 (6)02:14 (10)02:40 (3)02:00 (15)07:07 (10)03:13 (15)02:12 (14)02:27 (15)02:42 (7)03:47 (12)07:05 (11)01:05 (9)02:11 (6)01:06 (9)00:59 (8)01:05 (6)
9Aljaž OBID58:54+20:5902:17 (5)06:37 (8)17:18 (12)19:20 (12)22:21 (11)24:07 (11)31:04 (8)34:11 (8)36:27 (8)39:00 (9)41:31 (13)45:36 (9)50:42 (9)52:02 (9)55:06 (9)56:22 (9)57:44 (9)58:54 (12)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA02:17 (5)04:20 (11)10:41 (16)02:02 (7)03:01 (6)01:46 (11)06:57 (9)03:07 (14)02:16 (15)02:33 (16)02:31 (5)04:05 (13)05:06 (8)01:20 (13)03:04 (10)01:16 (13)01:22 (13)01:10 (11)
10Timotej HRIBAR64:28+26:3303:28 (10)06:37 (8)13:40 (8)16:30 (7)20:13 (8)21:53 (7)35:56 (10)38:24 (9)40:36 (9)42:52 (10)45:27 (14)50:00 (10)55:21 (10)56:26 (10)59:47 (10)61:16 (10)63:02 (10)64:28 (13)
GIMNAZIJA BREŽICE03:28 (10)03:09 (9)07:03 (13)02:50 (13)03:43 (10)01:40 (10)14:03 (13)02:28 (7)02:12 (14)02:16 (12)02:35 (6)04:33 (15)05:21 (10)01:05 (9)03:21 (13)01:29 (15)01:46 (15)01:26 (16)
11Urban KRKOČ69:29+31:3405:39 (16)08:01 (9)15:29 (11)18:41 (11)21:40 (10)22:49 (10)39:37 (11)42:37 (11)44:24 (11)46:36 (12)49:25 (15)52:53 (11)61:55 (11)63:12 (11)65:49 (11)66:55 (11)68:07 (11)69:29 (14)
SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA05:39 (16)02:22 (5)07:28 (15)03:12 (16)02:59 (5)01:09 (5)16:48 (15)03:00 (13)01:47 (5)02:12 (10)02:49 (9)03:28 (9)09:02 (16)01:17 (12)02:37 (7)01:06 (9)01:12 (12)01:22 (14)
12Jakob NOVAK71:29+33:3407:43 (19)10:02 (13)17:26 (14)20:38 (14)23:51 (12)24:49 (12)41:43 (13)44:33 (12)46:28 (12)48:42 (13)51:31 (16)54:57 (12)63:52 (12)65:14 (12)67:53 (12)69:01 (12)70:08 (12)71:29 (15)
SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA07:43 (19)02:19 (3)07:24 (14)03:12 (16)03:13 (9)00:58 (2)16:54 (16)02:50 (10)01:55 (8)02:14 (11)02:49 (9)03:26 (8)08:55 (15)01:22 (14)02:39 (8)01:08 (10)01:07 (11)01:21 (13)
13Cris WEBER77:13+39:1805:37 (15)10:21 (14)17:19 (13)19:55 (13)23:57 (13)26:11 (13)41:24 (12)45:02 (13)48:45 (13)51:04 (14)54:09 (17)58:45 (13)67:55 (15)69:12 (14)72:19 (13)74:22 (13)75:48 (13)77:13 (16)
GIMNAZIJA LEDINA05:37 (15)04:44 (13)06:58 (12)02:36 (12)04:02 (12)02:14 (16)15:13 (14)03:38 (18)03:43 (18)02:19 (14)03:05 (13)04:36 (16)09:10 (17)01:17 (12)03:07 (11)02:03 (17)01:26 (14)01:25 (15)
14Luka PRISTOVNIK78:48+40:5306:12 (17)13:42 (17)30:03 (18)31:51 (17)39:42 (18)43:24 (18)48:01 (14)50:08 (14)51:49 (14)53:02 (15)56:01 (18)58:58 (14)66:44 (13)68:46 (13)75:50 (14)76:48 (14)77:45 (14)78:48 (17)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK06:12 (17)07:30 (21)16:21 (23)01:48 (5)07:51 (21)03:42 (23)04:37 (3)02:07 (6)01:41 (2)01:13 (1)02:59 (10)02:57 (5)07:46 (13)02:02 (16)07:04 (17)00:58 (3)00:57 (5)01:03 (4)
15Maj NOVAK80:19+42:2407:46 (20)15:13 (18)31:28 (19)33:21 (19)41:13 (19)44:51 (19)49:27 (15)51:22 (15)53:19 (15)54:33 (16)57:35 (19)60:28 (15)68:15 (16)70:17 (15)77:20 (15)78:20 (15)79:13 (15)80:19 (18)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK07:46 (20)07:27 (20)16:15 (22)01:53 (6)07:52 (22)03:38 (22)04:36 (2)01:55 (4)01:57 (11)01:14 (3)03:02 (12)02:53 (4)07:47 (14)02:02 (16)07:03 (16)01:00 (6)00:53 (4)01:06 (8)
16Anej LOGAR81:18+43:2303:33 (11)08:32 (10)12:47 (7)17:55 (9)20:40 (9)22:05 (9)35:55 (9)39:17 (10)41:13 (10)45:34 (11)65:57 (21)69:23 (17)73:31 (17)74:35 (17)77:45 (16)78:59 (16)79:58 (16)81:18 (19)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA03:33 (11)04:59 (14)04:15 (4)05:08 (18)02:45 (4)01:25 (7)13:50 (12)03:22 (16)01:56 (10)04:21 (17)20:23 (20)03:26 (8)04:08 (3)01:04 (6)03:10 (12)01:14 (12)00:59 (8)01:20 (12)
17Izak POLJANŠEK82:45+44:5003:28 (10)10:30 (15)21:12 (15)22:44 (15)43:49 (20)47:21 (20)51:52 (16)53:49 (16)55:39 (16)56:55 (17)60:01 (20)62:48 (16)67:34 (14)72:31 (16)79:47 (17)80:47 (17)81:46 (17)82:45 (20)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK03:28 (10)07:02 (19)10:42 (17)01:32 (2)21:05 (24)03:32 (21)04:31 (1)01:57 (5)01:50 (7)01:16 (4)03:06 (14)02:47 (2)04:46 (7)04:57 (17)07:16 (18)01:00 (6)00:59 (8)00:59 (3)
18Luka BOJKOVIČ138:03+100:0819:17 (22)23:06 (21)36:15 (20)42:00 (21)49:09 (21)52:03 (21)81:29 (20)85:06 (20)89:48 (20)107:01 (1)112:17 (4)117:13 (1)124:21 (1)125:24 (1)128:50 (1)133:40 (1)136:01 (1)138:03 (2)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK19:17 (22)03:49 (10)13:09 (21)05:45 (20)07:09 (20)02:54 (19)29:26 (20)03:37 (17)04:42 (21)17:13 (20)05:16 (16)04:56 (17)07:08 (12)01:03 (5)03:26 (14)04:50 (18)02:21 (17)02:02 (17)
Nejc MOJŠKERC95:40+57:4504:39 (13)30:45 (24)42:22 (23)44:26 (22)58:45 (24)63:40 (24) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)95:40 (22)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA04:39 (13)26:06 (24)11:37 (18)02:04 (8)14:19 (23)04:55 (24)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)95:40 (22)
David MEDVEŠEK141:35+103:4012:47 (21)21:29 (20)27:52 (17)34:01 (20)38:06 (16)39:41 (16)79:23 (19)84:11 (19)86:41 (19)92:30 (20)108:44 (3) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)141:35 (4)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA12:47 (21)08:42 (22)06:23 (10)06:09 (21)04:05 (14)01:35 (9)39:42 (21)04:48 (22)02:30 (17)05:49 (18)16:14 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)141:35 (20)
Eva NEMEC+-38:05 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin TRAJBARIČ85:11+47:1604:38 (12)09:52 (12) (N/A)32:02 (18)38:23 (17)41:00 (17) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)77:50 (18)81:46 (18)83:17 (18) (N/A)85:11 (21)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA04:38 (12)05:14 (16)00:00 (N/A)32:02 (24)06:21 (17)02:37 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)77:50 (18)03:56 (15)01:31 (16)00:00 (N/A)85:11 (21)
Miklavž GRUM139:39+101:4402:52 (8)08:49 (11)13:47 (9)18:14 (10)25:20 (14)27:11 (14)53:18 (17)56:17 (17)69:32 (17)71:49 (18)106:48 (2) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)139:39 (3)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA02:52 (8)05:57 (18)04:58 (8)04:27 (17)07:06 (19)01:51 (12)26:07 (17)02:59 (12)13:15 (22)02:17 (13)34:59 (21)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)139:39 (19)
Peter VOVK+-38:05 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Aljaž BERLEC+-38:0521:25 (23)26:25 (22)38:36 (21)46:37 (24)52:03 (22)54:43 (22)84:02 (21)88:12 (21)92:25 (21) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK21:25 (23)05:00 (15)12:11 (19)08:01 (23)05:26 (16)02:40 (18)29:19 (19)04:10 (20)04:13 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Max KOTNIK+-38:0523:52 (24)28:18 (23)40:45 (22)46:29 (23)53:34 (23)57:00 (23)85:50 (22)89:48 (22)94:17 (22) (N/A)117:14 (5) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK23:52 (24)04:26 (12)12:27 (20)05:44 (19)07:05 (18)03:26 (20)28:50 (18)03:58 (19)04:29 (20)00:00 (N/A)117:14 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gal PAVLINIČ+-38:05 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
David JAGODIČ+-38:05 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jurij ROŽANEC135:42+97:4706:33 (18)15:16 (19)21:45 (16)28:03 (16)32:07 (15)33:42 (15)73:30 (18)78:16 (18)80:35 (18)86:30 (19)102:46 (1) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)135:42 (1)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA06:33 (18)08:43 (23)06:29 (11)06:18 (22)04:04 (13)01:35 (9)39:48 (22)04:46 (21)02:19 (16)05:55 (19)16:16 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)135:42 (18)