Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup, WRE - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 23. 8. 2008

MW10 (1.4km / 40m / 5KT)

1Emi Minoiu Universitatea Craiova17:57+00:00
2Annachiara Tonolo Erebus Vicenza20:43+02:46
3Brina Foški OK Polaris22:09+04:12
4Gašper Petrovič OK Polaris22:33+04:36
5Škarabot Matej OK Polaris25:24+07:27
6Jerneja Slapnik Anžur OK Komenda26:23+08:26

M12 (1.7km / 60m / 6KT)

1Blaž Petrovič OK Polaris15:33+00:00
2Fabiano Bettega GS Pavione16:36+01:03
3Rafael Dobnik OLC Union Viktring16:45+01:12
4Jernej Kacin OK Azimut49:02+33:29
5Matic Bremšak OK Komenda53:18+37:45

M14 (1.6km / 60m / 7KT)

1Leeuws Evert Omega13:10+00:00
2Francesco Tonolo Erebus Vicenza15:41+02:31
3Francesco Meneghel GS Pavione17:16+04:06
4Klemen Verbovšek OK Komenda19:45+06:35
5Fabré Nelis Omega21:53+08:43
6Nejc Smolej No club25:21+12:11

M16 (2.7km / 95m / 9KT)

1Andrej Borštnik OK Tivoli33:02+00:00
2Marko Orešnik OK Tivoli33:51+00:49
3Vid Bogovič OK Brežice37:28+04:26
4Davor Kacin OK Azimut37:56+04:54
5Ivano Bettega GS Pavione38:24+05:22
6Jernej Podobnik OK Azimut41:42+08:40
7Giacomo Nisi C-O Club Roma44:30+11:28
8Tibor Golob Mrak OK Azimut47:32+14:30
9Jaka Pišljar OK Komenda51:44+18:42
10Matjaž Pahor OK Komenda1:00:38+27:36
11Vorsters Wouters Omega1:14:26+41:24
12Marino Meneghel GS Pavione1:27:30+54:28
13Tremul Michael CAI XXX Ottobre1:31:27+58:25
Theys Jeroen OmegaMP+ --:--
Fernando Bagetto GS PavioneMP+ --:--

M18 (2.7km / 100m / 11KT)

1Leeuws Wouter Omega30:24+00:00
2Blaž Grah OK Azimut45:22+14:58
3Marco Segarich CAI XXX Ottobre1:01:19+30:55

M20 (3.0km / 105m / 11KT)

1Bruffaerts Jonathan Omega41:36+00:00
2Marcelin Giurgica Romanian National Team1:04:04+22:28

M21E (4.0km / 175m / 16KT)

1Ionut Zinca Universitatea Craiova35:16+00:00
2Marcus Millegard Sävedalens AIK36:18+01:02
3Marco Seppi CUS Bologna38:38+03:22
4Lino Legac OK Ursus38:49+03:33
5Vitek Pospisil Sparta Prague41:41+06:25
6Andraž Hribar OK Brežice42:55+07:39
7Jan Kocbach Fana/Gular43:44+08:28
8Ales Drahokoupil EUOC45:35+10:19
9Allwinger Herwig OK Brežice49:26+14:10
10Piero Turra GS Pavione50:01+14:45
11Andrea Seppi Semiperdo Orienteering50:43+15:27
12Edmond Bajraktari Tirana Orienteering Club54:41+19:25
13Boris Bauman (M21E) OK Brežice54:43+19:27
14Matjaž Štanfel OK Ris-Delnice57:40+22:24
15Ivan Nagy OK Ursus1:03:03+27:47
16Aleš Poljanšek OK Azimut1:05:15+29:59
17Škarabot Miha OK Polaris1:11:03+35:47
18Renato Bettin Orienteering Swallows Noale1:12:50+37:34
19Andrej Studen OK Polaris1:19:11+43:55

M21A (3.0km / 150m / 13KT)

1Vítězslav Khýn KOB Dobruška32:06+00:00
2Thomas Hudax TV Fürstenfeld32:33+00:27
3Zef Segal ASA-Tech35:01+02:55
4Ducro Dennis Omega36:39+04:33
5Tomáš Leštínský KOB Dobruška36:53+04:47
6Delobel Jan Omega40:13+08:07
7Sagi Levy ASA-Tech43:18+11:12
8Franc Knap OK Azimut44:20+12:14
9Primož Mikložič OK Polaris46:27+14:21
10David Aloni Ramat Hasharon O-Club49:50+17:44
11Trummer Herfried TV Fürstenfeld49:58+17:52
12Gur Fabrikant ASA-Tech52:23+20:17
13Joan Fernandez C.E. FARRA-O52:53+20:47
14Jordi Masana COC55:23+23:17
15Davide Bettega GS Pavione56:25+24:19
16Yuval Berg ASA-Tech1:07:55+35:49

M21B (2.5km / 100m / 13KT)

1Andrea Foschian Semiperdo Orienteering35:06+00:00
2Martin Lžíčař KOB Dobruška36:27+01:21
3Josh Parish-Plass ASA-Tech37:16+02:10
4Mirko Montibeller Orienteering Crea Rosso37:25+02:19
5Igor Bončina OK Azimut37:31+02:25
6Remo Madella remmaps.it40:41+05:35
7Luca Sbaraglia G.O. Subiaco46:11+11:05
8Petr Hampl KOB Dobruška50:09+15:03
9Nijst Tino Omega51:04+15:58
10Zemer Aloni Ramat Hasharon O-Club53:07+18:01
11Andreu Blanchar C.E. FARRA-O56:01+20:55
12Emilian Minoiu Universitatea Craiova56:30+21:24
13Aleš Zupan OK Polaris1:02:57+27:51
14Vojko Kacin OK Azimut1:15:11+40:05
Roger de Ros C.E. FARRA-OMP+ --:--

M35 (3.0km / 150m / 13KT)

1Niggli Jurg O.Jura33:05+00:00
2Bojan Jevševar OK Brežice39:50+06:45
3Buchtele Markus SU Klagenfurt40:49+07:44
4Dan Chissick Galilee O-Club40:55+07:50
5Robert Pobežin OK Trzin44:03+10:58
6Roman Koucky Ekonom Praha45:13+12:08
7Mladen Vukmanović OK Kapela45:41+12:36
8Gregor Chudoba OLC Union Viktring51:59+18:54
9Valter Foški OK Polaris52:35+19:30
10Francisco Delgado Vihor56:56+23:51
11Dušan Petrovič OK Polaris57:33+24:28
12Boštjan Bohinc OK Komenda1:00:50+27:45
13Gil Rinat Galilee O-Club1:03:21+30:16

M45 (3.0km / 105m / 11KT)

1Geza Molnar HS LS-3740:45+00:00
2Richard Lecky-Thompson Lakeland Orienteering Club45:07+04:22
3Iain Bell DEE47:16+06:31
4Günter Kradischnig OLC Graz50:18+09:33
5Roman Sladič OK Perkmandeljc52:00+11:15
6Günther Rosenkranz OL Andritz52:54+12:09
7Aleš Borštnik OK Tivoli53:50+13:05
8Karlo Gobec OK Vihor57:35+16:50
9Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc58:00+17:15
10Sergio Palusa CAI XXX Ottobre1:03:41+22:56

M50 (2.7km / 100m / 11KT)

1Adriano Bettega GS Pavione47:10+00:00
2Pete Jones Southern Navigators48:33+01:23
3Silvano Tonolo Erebus Vicenza49:05+01:55
4Massimo Accorroni Varese Orienteering56:16+09:06
5Stefano Zonato Lessinia Orienteering1:00:18+13:08
6Günther Dobnik OLC Union Viktring1:01:00+13:50
7Roberto Cereatti Friuli MTB Udine1:03:55+16:45
8Fulvio Pacor SŠD Gaja1:05:01+17:51
9Petr Černy KOB Dobruška1:28:42+41:32

M55 (2.5km / 100m / 13KT)

1Renzo Bernabe ORI - Pergine47:37+00:00
2Martin Checkley Totana Nomads52:52+05:15
3Ofer Avital Galilee O-Club56:06+08:29
4Miro Cvirn OK Tivoli58:32+10:55
5Wolfgang Germ Naturfreunde Kühnsdorf1:00:51+13:14
6Ezio Paris Orienteering Mezzocorona1:03:36+15:59
7Giuseppe Specogna Friuli MTB Udine1:04:10+16:33
8Karl Pongratz HSV Pinkafeld1:08:44+21:07
9Shmual Abugani Galilee O-Club1:14:38+27:01
10Janko Lapajne OK Azimut1:16:33+28:56
11Vlado Sedej OK Azimut1:19:22+31:45
12Črtomir Knap OK Azimut1:46:40+59:03

M60 (2.7km / 95m / 9KT)

1Franz Käfer HSV Pinkafeld47:23+00:00
2Wilhelm Grabenhofer LZ OMAHA47:49+00:26
3Otto Venhauer OLC Union Viktring59:05+11:42
4Giancarlo Gozzer Orienteering Crea Rosso1:15:14+27:51
5Franco Casatta Orienteering Mezzocorona1:18:34+31:11
6Lucio Cereatti Orientalp Roma1:33:53+46:30

W12 (1.7km / 60m / 6KT)

1Verdeyen Elke Omega18:57+00:00
2Katjuša Poljanšek OK Azimut23:23+04:26
3Eva Orešnik OK Tivoli28:52+09:55
4Noam Glaser ASA-Tech38:29+19:32

W14 (1.6km / 60m / 7KT)

1Deijgers Jill Omega19:46+00:00
2Maren Herrgesell OLC Graz21:57+02:11
3Laura Meneghel GS Pavione22:00+02:14
4Lefranc Pien Omega23:52+04:06
5Paola Grisoni Semiperdo Orienteering26:36+06:50
6Tajda Foški OK Polaris32:16+12:30

W16 (2.0km / 95m / 11KT)

1Valeria Grisoni Semiperdo Orienteering27:59+00:00
2Giada Franz Semiperdo Orienteering31:03+03:04
3Maddalena Zupin CAI XXX Ottobre31:56+03:57
4Lefranc Lith Omega35:46+07:47
5Put Nele Omega37:02+09:03
6Marta Pacor CAI XXX Ottobre38:56+10:57
7Sara Gregl OK Brežice39:49+11:50
8Ines Blaževič OK Brežice48:09+20:10
Alessia Albano CAI XXX OttobreMP+ --:--

W18 (2.5km / 100m / 13KT)

1Tanja Pretnar OK Azimut43:41+00:00
2Urša Tomažin OK Azimut48:47+05:06
3Patricia Carausean Romanian National Team57:23+13:42
4Katarina Bremšak OK Komenda57:49+14:08
5Katja Prezelj OK Azimut59:52+16:11
6Barbara Pogačar OK Komenda1:03:05+19:24

W20 (2.7km / 100m / 11KT)

1Alena Peterová KOB Dobruška40:37+00:00
2Andreea Danila Romanian National Team42:00+01:23

W21E (3.0km / 150m / 13KT)

1Katarína Labašová KOB Dobruška32:38+00:00
2Adrienne Brandi C-O Club Roma41:07+08:29
3Michela Guizzardi CUS Bologna42:11+09:33
4Veronica Minoiu Universitatea Craiova45:47+13:09
5Christiane Trösse Fana/Gular46:18+13:40
6Jennie Andersson Sävedalens AIK46:22+13:44
7Maria Novella Sbaraglia G.O. Subiaco48:50+16:12
8Vinka Kvočić OK Kapela49:36+16:58
9Hechich Marirosa Semiperdo Orienteering1:29:37+56:59

W21A (3.0km / 105m / 11KT)

1Geypen Kim Omega43:40+00:00
2Roni Harish Galilee O-Club45:50+02:10
3Clare Brownridge Bendigo Orienteers50:20+06:40
4Věra Peterová KOB Dobruška51:01+07:21
5Nicole Kucher LZ OMAHA1:03:14+19:34
6Petra Matušová Sportcentrum Jičin1:12:19+28:39
7Elisheva Sabo ASA-Tech1:17:14+33:34
8Yael Segal ASA-Tech2:04:36+80:56

W21B (2.0km / 95m / 11KT)

1Dita Štěpánová KOB Dobruška32:15+00:00
2Lenka Stolinová KOB Dobruška37:14+04:59
3Polona Zupan OK Polaris44:22+12:07
4Niggli Daria O.Jura47:42+15:27
5Monica Perez COC1:06:27+34:12
6Sara Prat C.E. FARRA-O1:12:39+40:24
7Maria del Mar López C.E. FARRA-O1:15:28+43:13
8Maria Gracia C.E. FARRA-O1:49:30+77:15
9Paola Spinelli SŠD Gaja2:21:40+109:25
Mojca Blažič OK PerkmandeljcMP+ --:--

W35 (2.7km / 100m / 11KT)

1Neda Gobec OK Vihor43:55+00:00
2Pia Molnar HS LS-3748:27+04:32
3Anica Hribar OK Brežice58:35+14:40
4Andreja Anžur OK Komenda1:03:32+19:37
5Ivana Koucka Ekonom Praha1:10:53+26:58
6Fabiola Foffano Erebus Vicenza1:21:30+37:35
7Rosella Talamona Varese Orienteering1:23:08+39:13
Sabina Crepaz CAI XXX OttobreMP+ --:--
Mojca Foški OK PolarisMP+ --:--

W45 (2.5km / 100m / 13KT)

1Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:01:32+00:00
2Judith Checkley Totana Nomads1:03:02+01:30
3Francesca Guarato Erebus Vicenza1:03:19+01:47
4Marina Plesnicar CAI XXX Ottobre1:03:58+02:26
5Paola Viliotti ORI - Pergine1:13:37+12:05
6Lucia Bragagna Orienteering Mezzocorona1:21:12+19:40
7Päivi Mäkinen Angelniemen Ankkuri1:43:24+41:52

W55 (2.7km / 95m / 9KT)

1Licia Kalcich CAI XXX Ottobre1:05:49+00:00
2Cristina Casatta Orienteering Mezzocorona1:08:11+02:22
3Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring1:09:20+03:31
4Annamaria Abram Orienteering Crea Rosso1:13:08+07:19
5Gerti Schandor TV Fürstenfeld1:17:32+11:43
6Fiorella Lin Semiperdo Orienteering1:28:30+22:41
7Stefania Boido Orientalp Roma1:38:59+33:10
Adriana Donini CAI XXX OttobreMP+ --:--
Donatella Gratton CAI XXX OttobreMP+ --:--

BEG (1.6km / 60m / 7KT)

1Martin Koucky Ekonom Praha42:35+00:00
2Luise Oswald HSV Pinkafeld46:55+04:20
3Salvador Masana COC47:21+04:46
4Škarabot Anja OK Polaris56:00+13:25
5Daniele Serafini G.O. Subiaco1:49:39+67:04
6Niccolo Campono CAI XXX Ottobre1:51:32+68:57

OPEN (2.7km / 95m / 9KT)

1Jaroslav Stolina KOB Dobruška42:38+00:00
2Mauro Felchero Friuli MTB Udine1:04:17+21:39
3Stefano Collodet Friuli MTB Udine1:05:52+23:14
4Loris Ebegela Orienteering Swallows Noale1:06:30+23:52
5Anna-Maria Jaeger LZ OMAHA1:19:33+36:55
6Theresa Jaeger LZ OMAHA1:25:30+42:52
7Goossens Rene HOC '931:32:22+49:44
8van den Heuvel Louis HOC '932:01:08+78:30

KIDS (1.4km / 40m / 5KT)

1Nika Poljanšek OK Azimut19:46+00:00
2Peter Zupan OK Polaris20:04+00:18
3Neža Zupan OK Polaris24:45+04:59
4Mateja Slapnik Anžur OK Komenda27:49+08:03