Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP, Zimska liga 1 - ultra dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 22. 11. 2008

M21 (13.6km / m / 24KT)

1Andraž Hribar OK Brežice1:54:55+00:00
2Jure Zmrzlikar OK Komenda2:07:32+12:37
3Marco Seppi CUS Bologna2:09:07+14:12
4Jaka Piltaver OK Brežice2:28:48+33:53
5Bojan Jevševar OK Brežice2:32:57+38:02
6Tibor Golob-Mrak OK Azimut2:42:20+47:25
7Miha Škarabot OK Polaris2:47:00+52:05
8Valter Foški OK Polaris2:47:26+52:31
9Janko Bačnar OK Azimut3:20:21+85:26
10Stanko Čufer OŠ Dobravlje4:08:08+133:13
Daniel Lebar OK Slovenske KonjiceMP+ --:--

A (7.4km / m / 12KT)

1Vid Bogovič OK Brežice1:29:04+00:00
2Primož Mikložič OK Polaris1:29:29+00:25
3Tobija Cukjati indiv.1:30:59+01:55
4Robert Pobežin OK Trzin1:31:01+01:57
5Aljoša Pečar SV 9. BZO1:32:09+03:05
6Anica Hribar OK Brežice1:34:59+05:55
7Aleš Borštnik OK Tivoli1:36:01+06:57
8Roberto Cereatti Friuli MTB Orienteering1:36:27+07:23
9Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:37:46+08:42
10Miha Rakar SV 9. BZO1:49:25+20:21
11Vinko (SV 9.BZO) Pernek OK Brežice1:49:26+20:22
12Giuseppe Specogna Friuli MTB Orienteering1:50:31+21:27
13Roman Sladič OK Perkmandeljc1:59:25+30:21
14Denis Kokelj SV 9. BZO2:08:49+39:45
15Feike Alewijnse OK Trzin2:10:52+41:48
16Matjaž Štrakl OK Perkmandeljc2:43:14+74:10
Uroš Petrovič OK PolarisMP+ --:--
Tadej Mohorko SV 9. BZOMP+ --:--

B (5.3km / m / 11KT)

1Igor Bončina OK Azimut1:04:51+00:00
2Davor Kacin OK Azimut1:10:55+06:04
3Domen Seljak OK Azimut1:11:18+06:27
4Sergio Palusa CAI XXX. Ottobre1:15:18+10:27
5Matjaz Koprivc OK Azimut1:17:07+12:16
6Marirosa Hechich Semiperdo Orienteering1:17:11+12:20
7Miro Cvirn OK Tivoli1:17:18+12:27
8Vojko Kacin OK Azimut1:19:28+14:37
9Vlado Sedej OK Azimut1:19:32+14:41
10Urša Tomažin OK Azimut1:22:01+17:10
11Tina Miklavčič OK Azimut1:22:02+17:11
12Samo Vodopivec OK Azimut1:23:33+18:42
13Marko Mlakar OK Azimut1:23:40+18:49
14Marjan Smolej indiv.1:23:51+19:00
15Janko Lapajne OK Azimut1:30:31+25:40
16Nejc Rojc OK Azimut1:43:06+38:15
17Žiga Batič OŠ Dobravlje1:43:08+38:17
18David Čufer OŠ Dobravlje1:43:09+38:18
19Matej Rupnik OK Azimut2:00:40+55:49
Tina Rus indiv.DNF+ --:--
Žiga Kunčič indiv.DNF+ --:--
Elizabeta Mavrič indiv.DNS+ --:--

C (2.8km / m / 6KT)

1Matic Vogrič OK Azimut29:19+00:00
2Nejc Smolej OK Komenda50:04+20:45
3Urban Rupnik OK Azimut51:57+22:38
4Tajda Foški OK Polaris1:00:08+30:49
5Nejc Kodrič OŠ Dobravlje1:10:31+41:12
6Tina Mervič OK Azimut1:11:13+41:54
7Mark Štor OŠ Dobravlje1:11:42+42:23
8Danijel Sever OŠ Dobravlje1:11:52+42:33
9Sara Vidmar OK Azimut1:13:44+44:25
10Ana Čufer OŠ Dobravlje1:14:17+44:58
11Nina Černigoj OŠ Dobravlje1:23:31+54:12
12Ajda Hain OŠ Dobravlje1:24:38+55:19
13Mojca Blažič OK Perkmandeljc1:29:14+59:55
14Filip in Domen Petrovič OK Polaris2:01:29+92:10
15Simon Besednjak OŠ Dobravlje2:21:54+112:35
Petra Kavčič OK AzimutMP+ --:--
Jerca Prezelj OK AzimutMP+ --:--
Jan Likar OŠ DobravljeMP+ --:--
Matjaž Simonič OŠ DobravljeMP+ --:--
Dejan in Patrik Skvarc OŠ DobravljeMP+ --:--
Martina Palusa CAI XXX. OttobreMP+ --:--
Žiga Lulik OŠ DobravljeDNF+ --:--
Marija Kovač OŠ DobravljeDNF+ --:--