Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: Beginners

NIme / klubČasZaostanekS-9797-5656-9898-9999-101101-5757-5858-5959-6060-102102-F
1Tinka Ferenc32:31+00:0006:24 (6)08:52 (6)13:01 (5)14:56 (6)19:13 (8)21:55 (8)24:46 (4)26:33 (5)30:23 (6)31:36 (8)32:31 (8)
OK Tivoli06:24 (6)02:28 (6)04:09 (6)01:55 (16)04:17 (32)02:42 (14)02:51 (5)01:47 (9)03:50 (1)01:13 (2)00:55 (17)
2Viktoria Zacharias33:22+00:5105:26 (4)08:46 (5)12:25 (4)14:24 (4)16:58 (4)19:03 (4)25:44 (6)26:24 (4)30:37 (8)32:11 (9)33:22 (9)
Leibnitzer AC -Orienteering05:26 (4)03:20 (25)03:39 (3)01:59 (17)02:34 (12)02:05 (5)06:41 (27)00:40 (1)04:13 (2)01:34 (10)01:11 (23)
3Gyöngyi Dalos33:24+00:5306:32 (8)09:03 (8)13:40 (8)15:11 (7)17:24 (5)19:49 (5)23:07 (3)26:12 (3)30:36 (7)32:25 (10)33:24 (10)
Tipo Orienteering Club06:32 (8)02:31 (8)04:37 (9)01:31 (14)02:13 (6)02:25 (11)03:18 (9)03:05 (20)04:24 (4)01:49 (13)00:59 (19)
4Nea Eržen35:55+03:2406:42 (10)09:28 (10)13:12 (6)14:37 (5)17:54 (6)21:11 (7)24:49 (5)26:34 (6)32:45 (10)35:01 (12)35:55 (12)
OK Azimut06:42 (10)02:46 (14)03:44 (5)01:25 (11)03:17 (24)03:17 (20)03:38 (12)01:45 (8)06:11 (11)02:16 (19)00:54 (13)
5Sophie Bauer37:34+05:0304:23 (1)06:13 (1)09:45 (1)14:10 (3)16:00 (3)18:05 (3)26:49 (8)28:32 (8)33:55 (11)36:39 (13)37:34 (13)
Leibnitzer AC -Orienteering04:23 (1)01:50 (3)03:32 (2)04:25 (33)01:50 (2)02:05 (5)08:44 (31)01:43 (7)05:23 (8)02:44 (24)00:55 (17)
6Agim Mazreku37:58+05:2705:21 (2)06:45 (2)09:47 (2)10:49 (1)12:24 (1)13:51 (1)22:41 (2)23:56 (2)35:43 (14)36:58 (14)37:58 (14)
UWC Adriatic05:21 (2)01:24 (1)03:02 (1)01:02 (3)01:35 (1)01:27 (1)08:50 (32)01:15 (4)11:47 (27)01:15 (3)01:00 (20)
7Sara Lipovac37:59+05:2805:34 (5)08:59 (7)13:33 (7)15:21 (8)18:04 (7)21:04 (6)26:33 (7)28:33 (9)35:23 (13)37:04 (15)37:59 (15)
05:34 (5)03:25 (26)04:34 (8)01:48 (15)02:43 (14)03:00 (17)05:29 (25)02:00 (12)06:50 (14)01:41 (12)00:55 (17)
8Kostadin Ivanov39:34+07:0305:23 (3)08:30 (4)14:31 (9)16:39 (9)19:35 (9)23:16 (9)28:14 (10)30:11 (10)37:10 (16)38:41 (16)39:34 (17)
Mladost05:23 (3)03:07 (19)06:01 (13)02:08 (20)02:56 (16)03:41 (24)04:58 (16)01:57 (11)06:59 (15)01:31 (9)00:53 (9)
9Enej Kolander39:43+07:1208:43 (13)11:28 (14)17:01 (10)18:17 (10)21:17 (10)23:28 (10)26:55 (9)30:57 (11)36:09 (15)38:46 (17)39:43 (18)
Orientacijski klub Komenda08:43 (13)02:45 (13)05:33 (12)01:16 (10)03:00 (17)02:11 (8)03:27 (11)04:02 (21)05:12 (7)02:37 (22)00:57 (18)
10Matija Deržek40:11+07:4009:40 (14)12:05 (15)20:33 (14)22:43 (15)25:23 (15)27:50 (15)32:10 (14)33:31 (14)37:50 (17)39:16 (18)40:11 (19)
OK Bovec09:40 (14)02:25 (5)08:28 (18)02:10 (21)02:40 (13)02:27 (12)04:20 (13)01:21 (5)04:19 (3)01:26 (7)00:55 (17)
11Javi Luri41:39+09:0806:37 (9)09:11 (9)20:41 (16)21:55 (13)24:16 (13)26:34 (12)29:05 (11)31:45 (12)38:02 (18)40:14 (19)41:39 (20)
OK JAMAKUKO06:37 (9)02:34 (10)11:30 (24)01:14 (8)02:21 (10)02:18 (9)02:31 (2)02:40 (15)06:17 (12)02:12 (16)01:25 (26)
12Jorge Salgado41:42+09:1106:58 (11)09:33 (11)21:11 (17)22:21 (14)24:32 (14)26:51 (14)29:41 (13)32:30 (13)38:06 (19)40:22 (20)41:42 (21)
OK JAMAKUKO06:58 (11)02:35 (11)11:38 (26)01:10 (6)02:11 (5)02:19 (10)02:50 (4)02:49 (16)05:36 (9)02:16 (19)01:20 (25)
13Marina Sikerina42:12+09:4116:20 (28)19:05 (28)24:07 (18)26:08 (17)28:29 (16)30:35 (16)33:58 (15)35:08 (16)40:05 (21)41:18 (21)42:12 (22)
U.S. Aldo Moro Paluzza16:20 (28)02:45 (13)05:02 (11)02:01 (18)02:21 (10)02:06 (6)03:23 (10)01:10 (3)04:57 (5)01:13 (2)00:54 (13)
14Lara Zupan42:33+10:0211:30 (19)13:52 (17)20:03 (13)21:19 (12)23:26 (11)26:16 (11)29:32 (12)34:07 (15)39:19 (20)41:47 (22)42:33 (23)
Orientacijski klub Komenda11:30 (19)02:22 (4)06:11 (14)01:16 (10)02:07 (3)02:50 (16)03:16 (8)04:35 (27)05:12 (7)02:28 (21)00:46 (6)
15Maurizio Grillo62:20+29:4906:28 (7)09:36 (12)19:08 (12)20:21 (11)23:50 (12)26:40 (13)47:09 (22)48:07 (17)59:40 (25)61:18 (23)62:20 (24)
Semiperdo Orienteering Maniago06:28 (7)03:08 (20)09:32 (22)01:13 (7)03:29 (26)02:50 (16)20:29 (36)00:58 (2)11:33 (25)01:38 (11)01:02 (22)
16Naja Uršič Popovski63:51+31:2013:28 (26)17:56 (25)27:21 (25)31:31 (23)34:58 (22)39:15 (21)44:35 (17)49:43 (20)58:39 (22)62:07 (24)63:51 (25)
13:28 (26)04:28 (33)09:25 (21)04:10 (32)03:27 (25)04:17 (30)05:20 (24)05:08 (28)08:56 (16)03:28 (30)01:44 (28)
17Nik Pečjak64:28+31:5714:08 (27)18:14 (26)27:12 (24)32:11 (24)36:04 (23)39:58 (23)45:17 (19)51:03 (21)60:24 (26)62:40 (25)64:28 (26)
14:08 (27)04:06 (31)08:58 (19)04:59 (34)03:53 (28)03:54 (27)05:19 (22)05:46 (30)09:21 (17)02:16 (19)01:48 (31)
18Monika Polster65:21+32:5012:40 (23)16:46 (22)24:08 (19)27:49 (18)30:59 (17)34:09 (17)45:34 (20)48:09 (19)58:58 (23)63:34 (26)65:21 (27)
HSV Spittal/Drau12:40 (23)04:06 (31)07:22 (17)03:41 (31)03:10 (21)03:10 (18)11:25 (34)02:35 (14)10:49 (23)04:36 (35)01:47 (29)
19Sigrun Gotthardt65:24+32:5313:22 (25)16:50 (23)24:12 (20)27:53 (19)31:02 (18)34:13 (18)45:40 (21)48:08 (18)59:10 (24)63:36 (27)65:24 (28)
HSV Spittal/Drau13:22 (25)03:28 (27)07:22 (17)03:41 (31)03:09 (20)03:11 (19)11:27 (35)02:28 (13)11:02 (24)04:26 (34)01:48 (31)
20Daniela Bärnthaler67:27+34:5620:18 (31)23:29 (32)38:19 (31)39:45 (29)42:03 (29)45:25 (27)48:23 (23)52:34 (22)64:38 (27)66:39 (28)67:27 (29)
OC Fürstenfeld20:18 (31)03:11 (21)14:50 (31)01:26 (13)02:18 (8)03:22 (21)02:58 (6)04:11 (22)12:04 (30)02:01 (14)00:48 (7)
21Paulina Maitz67:44+35:1320:29 (32)23:49 (33)38:37 (32)40:03 (30)42:20 (30)45:43 (28)48:42 (24)52:58 (24)64:56 (28)67:03 (29)67:44 (30)
OC Fürstenfeld20:29 (32)03:20 (25)14:48 (30)01:26 (13)02:17 (7)03:23 (22)02:59 (7)04:16 (23)11:58 (29)02:07 (15)00:41 (1)
22Laura Venhauer73:02+40:3112:02 (21)18:54 (27)31:29 (27)33:54 (25)38:07 (24)43:56 (25)51:02 (26)56:40 (28)69:11 (31)72:08 (31)73:02 (31)
OLC Union Viktring12:02 (21)06:52 (38)12:35 (28)02:25 (24)04:13 (29)05:49 (36)07:06 (28)05:38 (29)12:31 (33)02:57 (27)00:54 (13)
23Kristjan Kalc74:45+42:1439:06 (36)40:55 (35)44:38 (33)46:46 (31)48:55 (31)50:55 (31)53:13 (29)60:41 (30)71:10 (34)74:02 (35)74:45 (32)
SSD GAJA39:06 (36)01:49 (2)03:43 (4)02:08 (20)02:09 (4)02:00 (2)02:18 (1)07:28 (33)10:29 (21)02:52 (26)00:43 (3)
24Alvina Venhauer75:18+42:4712:40 (23)19:25 (29)31:50 (28)34:33 (26)39:27 (25)44:46 (26)51:00 (25)58:14 (29)69:57 (32)73:04 (33)75:18 (33)
OLC Union Viktring12:40 (23)06:45 (36)12:25 (27)02:43 (25)04:54 (36)05:19 (32)06:14 (26)07:14 (32)11:43 (26)03:07 (28)02:14 (33)
25Lara Deržek75:33+43:0210:50 (17)14:09 (18)20:40 (15)28:49 (21)33:14 (20)38:55 (20)43:56 (16)55:02 (26)68:05 (30)71:56 (30)75:33 (34)
OK Bovec10:50 (17)03:19 (23)06:31 (15)08:09 (36)04:25 (33)05:41 (35)05:01 (18)11:06 (34)13:03 (35)03:51 (31)03:37 (38)
26Nina Zverinova75:56+43:2513:18 (24)17:45 (24)34:04 (30)36:58 (28)40:40 (26)46:34 (29)51:54 (28)54:46 (25)65:27 (29)72:53 (32)75:56 (35)
OK Lokomotiva Pardubice13:18 (24)04:27 (32)16:19 (34)02:54 (29)03:42 (27)05:54 (38)05:20 (24)02:52 (17)10:41 (22)07:26 (37)03:03 (37)
27Jan Deržek76:00+43:2911:13 (18)15:09 (19)26:44 (23)29:32 (22)34:33 (21)39:46 (22)44:40 (18)56:18 (27)70:29 (33)73:13 (34)76:00 (36)
OK Bovec11:13 (18)03:56 (29)11:35 (25)02:48 (26)05:01 (37)05:13 (31)04:54 (14)11:38 (35)14:11 (36)02:44 (24)02:47 (36)
28Nataša Canziani77:27+44:5610:14 (16)12:47 (16)17:04 (11)23:23 (16)41:01 (27)43:36 (24)51:05 (27)52:46 (23)73:46 (35)76:33 (36)77:27 (37)
SSD GAJA10:14 (16)02:33 (9)04:17 (7)06:19 (35)17:38 (38)02:35 (13)07:29 (29)01:41 (6)21:00 (37)02:47 (25)00:54 (13)
29Arianna Privato84:33+52:0234:24 (33)36:54 (34)51:45 (34)53:59 (32)58:16 (32)62:02 (32)72:12 (31)74:03 (31)80:22 (36)83:31 (37)84:33 (38)
Punto K Orienteering ASD34:24 (33)02:30 (7)14:51 (33)02:14 (23)04:17 (32)03:46 (26)10:10 (33)01:51 (10)06:19 (13)03:09 (29)01:02 (22)
30Mojca Kunc93:03+60:3219:04 (29)22:53 (31)33:44 (29)36:34 (27)41:02 (28)46:52 (30)54:23 (30)76:09 (32)86:36 (37)90:38 (38)93:03 (39)
OK Tivoli19:04 (29)03:49 (28)10:51 (23)02:50 (27)04:28 (34)05:50 (37)07:31 (30)21:46 (37)10:27 (20)04:02 (32)02:25 (34)
31Manuela Crepaz105:33+73:0211:53 (20)16:22 (21)25:38 (21)71:08 (34)75:46 (34)81:14 (34)86:14 (32)89:17 (34)99:20 (38)103:34 (1)105:33 (1)
U.S. Primiero A.S.D11:53 (20)04:29 (34)09:16 (20)45:30 (38)04:38 (35)05:28 (33)05:00 (17)03:03 (19)10:03 (19)04:14 (33)01:59 (32)
32Adriana Donini109:39+77:0810:04 (15)15:54 (20)28:35 (26)73:14 (35)77:29 (35)83:07 (35)88:04 (33)91:05 (35)100:51 (1)107:12 (2)109:39 (2)
SSD GAJA10:04 (15)05:50 (35)12:41 (29)44:39 (37)04:15 (30)05:38 (34)04:57 (15)03:01 (18)09:46 (18)06:21 (36)02:27 (35)
33Anna Pleunik111:21+78:5038:34 (34)41:31 (36)79:41 (36)80:44 (36)83:57 (36)87:33 (36)92:49 (34)97:09 (36)109:18 (2)110:37 (4)111:21 (4)
OC Fürstenfeld38:34 (34)02:57 (16)38:10 (38)01:03 (4)03:13 (22)03:36 (23)05:16 (21)04:20 (24)12:09 (31)01:19 (4)00:44 (5)
34Ann-sophie Deimel111:51+79:2039:00 (35)42:01 (37)80:06 (37)80:59 (37)84:04 (37)88:03 (37)93:10 (35)97:39 (38)109:37 (3)111:07 (5)111:51 (5)
OC Fürstenfeld39:00 (35)03:01 (17)38:05 (37)00:53 (1)03:05 (18)03:59 (29)05:07 (20)04:29 (26)11:58 (29)01:30 (8)00:44 (5)
35Nina Lang112:23+79:5239:36 (37)42:33 (38)80:38 (38)81:34 (38)84:41 (38)88:36 (38)93:39 (36)98:07 (39)110:20 (5)111:40 (6)112:23 (6)
OC Fürstenfeld39:36 (37)02:57 (16)38:05 (37)00:56 (2)03:07 (19)03:55 (28)05:03 (19)04:28 (25)12:13 (32)01:20 (5)00:43 (3)
Tania Rossetto111:17+78:4607:44 (12)10:56 (13)25:47 (22)28:39 (20)31:55 (19)35:39 (19) (N/A)97:37 (37) (N/A)109:41 (3)111:17 (3)
Vicenza Orienteering Team07:44 (12)03:12 (22)14:51 (33)02:52 (28)03:16 (23)03:44 (25)00:00 (N/A)97:37 (39)00:00 (N/A)109:41 (38)01:36 (27)
Andrea Sponza+-33:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSD GAJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Marlene Glawitsch34:38+02:07 (N/A)06:48 (3)11:46 (3)12:52 (2)15:36 (2)17:43 (2)20:24 (1)26:40 (7)32:21 (9)33:47 (11)34:38 (11)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)06:48 (37)04:58 (10)01:06 (5)02:44 (15)02:07 (7)02:41 (3)06:16 (31)05:41 (10)01:26 (7)00:51 (8)
Katja Jalovec+-33:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Tivoli00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gabriele Giudici+-33:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ORIENTEERING TRIESTE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Michael Zollner113:43+81:1219:32 (30)22:37 (30)60:04 (35)62:16 (33)64:44 (33)66:46 (33) (N/A)86:05 (33)110:01 (4)112:25 (7)113:43 (7)
HSV Villach19:32 (30)03:05 (18)37:27 (35)02:12 (22)02:28 (11)02:02 (3)00:00 (N/A)86:05 (38)23:56 (38)02:24 (20)01:18 (24)
Tina Hudax+-33:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mirko Tišljar+-33:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Orion00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Andrea Ienco+-33:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Punto K Orienteering ASD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gaia Rossella Degiorgi+-33:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Punto K Orienteering ASD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Franz Winkler39:17+06:46 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)21:04 (1)33:59 (12) (N/A)39:17 (16)
HSV Villach00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)21:04 (36)12:55 (34)00:00 (N/A)39:17 (39)