Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-9595-9191-4747-7373-3333-9090-6363-8686-8585-8888-7676-104104-F
1Tomas Milan29:51+00:0001:23 (8)03:22 (2)09:08 (3)11:55 (1)13:03 (1)13:39 (1)17:17 (1)23:39 (3)25:38 (3)27:06 (3)27:54 (4)28:37 (3)29:51 (4)
KOS Tesla Brno01:23 (8)01:59 (4)05:46 (7)02:47 (5)01:08 (6)00:36 (3)03:38 (1)06:22 (11)01:59 (4)01:28 (3)00:48 (3)00:43 (1)01:14 (9)
2Damiano Bettega29:59+00:0802:24 (21)04:22 (13)09:46 (7)12:09 (2)13:14 (2)13:51 (2)18:31 (3)23:19 (2)25:28 (2)26:45 (2)27:50 (3)28:54 (4)29:59 (5)
G.S. Pavione - Imer02:24 (21)01:58 (2)05:24 (4)02:23 (1)01:05 (5)00:37 (4)04:40 (11)04:48 (2)02:09 (7)01:17 (1)01:05 (14)01:04 (12)01:05 (5)
3Joergen Deubel31:32+01:4101:39 (14)04:24 (14)09:47 (8)12:22 (5)13:44 (6)14:24 (5)18:50 (4)23:51 (4)25:57 (5)27:40 (4)28:38 (5)30:23 (5)31:32 (6)
ÖFOL Youth01:39 (14)02:45 (12)05:23 (3)02:35 (3)01:22 (14)00:40 (10)04:26 (6)05:01 (3)02:06 (6)01:43 (8)00:58 (10)01:45 (25)01:09 (6)
4Tomáš Janovský32:27+02:3601:18 (5)04:14 (10)09:43 (6)12:28 (6)14:03 (7)14:45 (7)19:47 (7)25:09 (5)28:03 (6)29:45 (5)30:35 (6)31:24 (6)32:27 (7)
SK Praga01:18 (5)02:56 (15)05:29 (6)02:45 (4)01:35 (21)00:42 (12)05:02 (15)05:22 (4)02:54 (19)01:42 (7)00:50 (4)00:49 (4)01:03 (3)
5Vojtech Gryc35:05+05:1401:27 (10)03:48 (8)11:45 (11)14:36 (9)15:49 (9)16:28 (9)21:06 (9)26:38 (6)28:40 (7)31:37 (8)32:56 (9)33:42 (8)35:05 (9)
KOS Tesla Brno01:27 (10)02:21 (9)07:57 (14)02:51 (6)01:13 (9)00:39 (7)04:38 (10)05:32 (6)02:02 (5)02:57 (22)01:19 (20)00:46 (2)01:23 (21)
6Lőrinc Pályi35:46+05:5501:28 (11)04:18 (12)11:11 (9)13:36 (8)14:39 (8)16:02 (8)20:50 (8)27:43 (7)29:32 (8)31:02 (7)31:53 (8)34:45 (9)35:46 (10)
MOM Budapest01:28 (11)02:50 (13)06:53 (10)02:25 (2)01:03 (2)01:23 (30)04:48 (13)06:53 (13)01:49 (2)01:30 (4)00:51 (6)02:52 (31)01:01 (2)
7Erik Bonek36:13+06:2201:20 (7)03:31 (5)08:45 (2)12:13 (3)13:16 (3)13:55 (3)18:18 (2)28:52 (9)30:41 (9)33:35 (11)34:26 (12)35:16 (11)36:13 (11)
ÖFOL Youth01:20 (7)02:11 (6)05:14 (2)03:28 (16)01:03 (2)00:39 (7)04:23 (5)10:34 (26)01:49 (2)02:54 (21)00:51 (6)00:50 (5)00:57 (1)
8Šimon Kurz36:19+06:2801:33 (12)03:50 (9)09:17 (4)12:16 (4)13:44 (6)14:38 (6)19:12 (6)29:06 (10)31:31 (12)33:04 (9)34:04 (10)35:00 (10)36:19 (12)
KOS Slavia Plzen01:33 (12)02:17 (7)05:27 (5)02:59 (8)01:28 (16)00:54 (25)04:34 (7)09:54 (25)02:25 (10)01:33 (6)01:00 (11)00:56 (10)01:19 (20)
9Florian Jandl37:13+07:2201:25 (9)03:24 (3)13:50 (16)17:34 (14)18:43 (14)19:29 (14)23:47 (11)29:24 (11)31:15 (11)33:23 (10)34:26 (12)35:47 (12)37:13 (13)
ÖFOL Youth01:25 (9)01:59 (4)10:26 (21)03:44 (19)01:09 (8)00:46 (16)04:18 (4)05:37 (8)01:51 (3)02:08 (14)01:03 (13)01:21 (21)01:26 (23)
10Augusts Velde40:09+10:1801:19 (6)03:43 (7)12:22 (12)15:28 (10)16:51 (10)18:04 (10)22:41 (10)28:17 (8)30:48 (10)34:59 (12)36:14 (13)38:54 (13)40:09 (14)
Azuolas01:19 (6)02:24 (10)08:39 (16)03:06 (10)01:23 (15)01:13 (29)04:37 (9)05:36 (7)02:31 (12)04:11 (25)01:15 (17)02:40 (30)01:15 (13)
11Jakob Wolfram40:43+10:5201:04 (1)03:10 (1)08:07 (1)19:55 (18)21:14 (18)21:57 (18)26:55 (16)32:24 (13)35:23 (15)37:34 (14)38:22 (14)39:28 (14)40:43 (15)
ÖFOL Youth01:04 (1)02:06 (5)04:57 (1)11:48 (31)01:19 (12)00:43 (14)04:58 (14)05:29 (5)02:59 (20)02:11 (15)00:48 (3)01:06 (14)01:15 (13)
12Matyáš Siegl40:53+11:0201:18 (5)04:15 (11)11:44 (10)18:56 (17)20:05 (17)20:45 (15)24:42 (14)33:28 (15)36:18 (16)37:50 (16)38:47 (17)39:34 (15)40:53 (16)
SK Praga01:18 (5)02:57 (17)07:29 (11)07:12 (26)01:09 (8)00:40 (10)03:57 (2)08:46 (21)02:50 (15)01:32 (5)00:57 (9)00:47 (3)01:19 (20)
13Matyas Jirka41:04+11:1301:47 (15)06:44 (22)13:21 (15)16:52 (13)17:57 (12)18:36 (12)24:04 (13)32:27 (14)34:46 (13)37:46 (15)38:40 (16)39:45 (16)41:04 (17)
SCM Hanacke oblasti01:47 (15)04:57 (27)06:37 (9)03:31 (17)01:05 (5)00:39 (7)05:28 (17)08:23 (18)02:19 (9)03:00 (23)00:54 (8)01:05 (13)01:19 (20)
14Lukas Novak42:05+12:1401:52 (16)04:54 (16)12:40 (13)16:07 (11)17:48 (11)18:31 (11)23:57 (12)31:23 (12)35:16 (14)37:03 (13)38:29 (15)40:35 (17)42:05 (18)
Leibnitzer AC -Orienteering01:52 (16)03:02 (18)07:46 (13)03:27 (14)01:41 (23)00:43 (14)05:26 (16)07:26 (16)03:53 (24)01:47 (9)01:26 (23)02:06 (27)01:30 (24)
15Jan Gobec43:43+13:5201:54 (17)05:19 (17)13:00 (14)16:24 (12)18:00 (13)18:52 (13)25:44 (15)34:14 (16)37:06 (17)39:40 (17)40:51 (18)42:19 (18)43:43 (19)
OK Vihor01:54 (17)03:25 (21)07:41 (12)03:24 (13)01:36 (22)00:52 (23)06:52 (21)08:30 (20)02:52 (16)02:34 (17)01:11 (16)01:28 (22)01:24 (22)
16Pietro Palumbo44:11+14:2001:08 (2)03:37 (6)21:14 (21)24:36 (21)25:51 (21)26:22 (21)30:28 (20)36:24 (18)39:18 (20)40:42 (18)42:00 (19)42:53 (19)44:11 (20)
Junior Team Trentino01:08 (2)02:29 (11)17:37 (27)03:22 (12)01:15 (10)00:31 (1)04:06 (3)05:56 (9)02:54 (19)01:24 (2)01:18 (19)00:53 (8)01:18 (17)
17Soma Gárdonyi45:39+15:4802:16 (19)06:00 (20)14:52 (18)18:27 (16)19:57 (16)21:24 (17)27:32 (18)35:56 (17)38:26 (18)41:13 (19)42:51 (20)44:03 (20)45:39 (21)
MOM Budapest02:16 (19)03:44 (23)08:52 (18)03:35 (18)01:30 (17)01:27 (31)06:08 (18)08:24 (19)02:30 (11)02:47 (20)01:38 (25)01:12 (16)01:36 (28)
18Zoltán Bujdosó47:46+17:5503:01 (24)04:43 (15)24:32 (25)27:31 (24)28:49 (23)29:29 (23)34:06 (21)38:51 (20)41:26 (21)43:34 (20)45:44 (21)46:36 (21)47:46 (22)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:01 (24)01:42 (1)19:49 (28)02:59 (8)01:18 (11)00:40 (10)04:37 (9)04:45 (1)02:35 (14)02:08 (14)02:10 (30)00:52 (7)01:10 (7)
19Sebastian Fabian49:20+19:2901:37 (13)05:42 (19)14:28 (17)18:22 (15)19:54 (15)20:46 (16)26:59 (17)36:32 (19)39:05 (19)43:55 (21)45:54 (22)47:42 (22)49:20 (23)
OC Fürstenfeld01:37 (13)04:05 (25)08:46 (17)03:54 (21)01:32 (18)00:52 (23)06:13 (19)09:33 (24)02:33 (13)04:50 (28)01:59 (28)01:48 (26)01:38 (29)
20Maximilian Steinwender53:44+23:5305:39 (26)11:14 (27)19:18 (20)22:46 (20)24:21 (20)25:08 (20)36:26 (22)42:52 (22)48:32 (23)50:30 (23)51:24 (23)52:27 (23)53:44 (25)
SPORTUNION Klagenfurt05:39 (26)05:35 (28)08:04 (15)03:28 (16)01:35 (21)00:47 (18)11:18 (28)06:26 (12)05:40 (30)01:58 (12)00:54 (8)01:03 (11)01:17 (16)
21Frantisek Hecl56:35+26:4402:25 (22)05:37 (18)15:15 (19)20:31 (19)21:52 (19)22:33 (19)30:22 (19)39:42 (21)43:53 (22)48:15 (22)53:46 (24)55:01 (24)56:35 (26)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:25 (22)03:12 (20)09:38 (20)05:16 (23)01:21 (13)00:41 (11)07:49 (25)09:20 (23)04:11 (26)04:22 (26)05:31 (32)01:15 (18)01:34 (26)
22Matthias Jeindl57:33+27:4210:45 (32)13:42 (28)23:11 (24)26:15 (22)28:02 (22)28:49 (22)42:20 (24)48:23 (24)51:17 (25)53:58 (24)55:22 (25)56:29 (25)57:33 (27)
OC Fürstenfeld10:45 (32)02:57 (17)09:29 (19)03:04 (9)01:47 (25)00:47 (18)13:31 (29)06:03 (10)02:54 (19)02:41 (19)01:24 (22)01:07 (15)01:04 (4)
23Giovanni Gaio62:59+33:0806:11 (28)09:49 (25)21:28 (22)27:30 (23)29:22 (24)30:19 (24)36:33 (23)45:33 (23)49:23 (24)54:51 (25)59:59 (26)61:16 (26)62:59 (28)
G.S. Pavione - Imer06:11 (28)03:38 (22)11:39 (23)06:02 (25)01:52 (26)00:57 (26)06:14 (20)09:00 (22)03:50 (22)05:28 (29)05:08 (31)01:17 (19)01:43 (30)
24Leonardo Casagrande70:16+40:2502:12 (18)07:58 (23)22:48 (23)28:17 (25)30:03 (25)32:15 (25)52:28 (27)63:08 (27)65:20 (28)67:09 (27)68:12 (28)69:04 (27)70:16 (29)
Orienteering Pergine02:12 (18)05:46 (29)14:50 (25)05:29 (24)01:46 (24)02:12 (32)20:13 (31)10:40 (27)02:12 (8)01:49 (10)01:03 (13)00:52 (7)01:12 (8)
25Gregor Kunc70:52+41:0114:29 (33)17:22 (30)29:28 (27)40:22 (27)43:16 (27)44:05 (27)50:59 (26)58:16 (25)62:20 (26)64:49 (26)65:59 (27)69:35 (28)70:52 (30)
OK Tivoli14:29 (33)02:53 (14)12:06 (24)10:54 (30)02:54 (32)00:49 (20)06:54 (22)07:17 (15)04:04 (25)02:29 (16)01:10 (15)03:36 (32)01:17 (16)
26Peter Berger74:36+44:4505:40 (27)08:45 (24)28:52 (26)38:34 (26)40:28 (26)41:22 (26)49:05 (25)60:12 (26)64:44 (27)70:14 (28)71:50 (29)73:21 (29)74:36 (31)
Der Berger-Clan05:40 (27)03:05 (19)20:07 (29)09:42 (29)01:54 (27)00:54 (25)07:43 (23)11:07 (29)04:32 (28)05:30 (30)01:36 (24)01:31 (23)01:15 (13)
27Jaka Grad76:26+46:3508:39 (30)24:44 (33)36:23 (29)44:39 (29)46:13 (29)47:03 (29)57:34 (29)64:51 (28)69:05 (29)71:42 (29)73:29 (30)74:50 (30)76:26 (32)
OK Tivoli08:39 (30)16:05 (32)11:39 (23)08:16 (28)01:34 (19)00:50 (21)10:31 (27)07:17 (15)04:14 (27)02:37 (18)01:47 (26)01:21 (21)01:36 (28)
28Jura Kukec80:59+51:0808:36 (29)23:12 (32)38:54 (30)42:51 (28)45:14 (28)46:18 (28)54:04 (28)68:38 (29)73:25 (30)75:22 (30)76:38 (31)78:49 (31)80:59 (33)
OK Vihor08:36 (29)14:36 (31)15:42 (26)03:57 (22)02:23 (30)01:04 (28)07:46 (24)14:34 (30)04:47 (29)01:57 (11)01:16 (18)02:11 (28)02:10 (32)
29Radek Svoboda88:20+58:2902:32 (23)18:56 (31)50:43 (31)54:34 (31)56:39 (31)57:28 (31)66:48 (31)74:28 (30)78:21 (31)84:12 (31)85:33 (32)86:46 (32)88:20 (34)
SCM Hanacke oblasti02:32 (23)16:24 (33)31:47 (31)03:51 (20)02:05 (29)00:49 (20)09:20 (26)07:40 (17)03:53 (24)05:51 (31)01:21 (21)01:13 (17)01:34 (26)
30Alexander Jeindl103:57+74:0602:20 (20)06:42 (21)31:43 (28)44:46 (30)46:43 (30)47:27 (30)64:08 (30)74:53 (31)78:27 (32)99:07 (32)101:01 (1)102:41 (1)103:57 (2)
OC Fürstenfeld02:20 (20)04:22 (26)25:01 (30)13:03 (32)01:57 (28)00:44 (15)16:41 (30)10:45 (28)03:34 (21)20:40 (32)01:54 (27)01:40 (24)01:16 (14)
Kilian Zapf+-30:09 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Safar33:23+03:3201:11 (3)03:31 (5)09:18 (5)12:32 (7)13:36 (4)14:10 (4)18:52 (5) (N/A)25:56 (4)30:26 (6)31:13 (7)32:08 (7)33:23 (8)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk01:11 (3)02:20 (8)05:47 (8)03:14 (11)01:04 (3)00:34 (2)04:42 (12)00:00 (N/A)25:56 (32)04:30 (27)00:47 (1)00:55 (9)01:15 (13)
Jan Marc101:04+71:1305:31 (25) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)101:04 (1)
Planinsko Društvo Ajdovščina05:31 (25)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)101:04 (33)
Peter Smrekar117:31+87:40 (N/A)10:16 (26)51:01 (32)58:36 (32)61:12 (32)62:10 (32)83:26 (32)101:34 (1)107:27 (1)110:58 (1)113:07 (2)115:22 (2)117:31 (3)
OK Tivoli00:00 (N/A)10:16 (30)40:45 (32)07:35 (27)02:36 (31)00:58 (27)21:16 (32)18:08 (31)05:53 (31)03:31 (24)02:09 (29)02:15 (29)02:09 (31)
Filip Petrovič+-30:09 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Luca Fontanot51:38+21:4710:24 (31)14:20 (29) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)51:38 (24)
Punto K Orienteering ASD10:24 (31)03:56 (24)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)51:38 (34)