Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-9191-6969-6666-7373-3333-8282-4444-6868-6363-7070-8686-5353-7676-104104-F
1Clemens Wolfram39:09+00:0002:19 (5)06:40 (9)09:30 (7)10:36 (4)11:34 (4)19:17 (6)21:25 (4)22:50 (3)27:34 (2)29:41 (2)33:15 (2)34:51 (2)37:25 (2)38:15 (3)39:09 (3)
ÖFOL Youth02:19 (5)04:21 (14)02:50 (9)01:06 (10)00:58 (8)07:43 (6)02:08 (3)01:25 (6)04:44 (3)02:07 (8)03:34 (2)01:36 (18)02:34 (7)00:50 (15)00:54 (2)
2Georg Groell39:23+00:1402:07 (1)05:47 (1)09:46 (8)10:52 (7)11:49 (7)19:14 (5)21:29 (6)23:17 (7)27:51 (3)30:00 (4)34:02 (4)35:34 (4)37:33 (3)38:12 (2)39:23 (4)
ÖFOL Youth02:07 (1)03:40 (8)03:59 (27)01:06 (10)00:57 (7)07:25 (5)02:15 (8)01:48 (18)04:34 (1)02:09 (11)04:02 (17)01:32 (13)01:59 (1)00:39 (1)01:11 (21)
3Mihály Ormay40:11+01:0203:00 (17)06:36 (8)09:20 (5)10:23 (3)11:28 (3)18:10 (1)20:22 (1)21:45 (1)26:21 (1)28:32 (1)32:10 (1)33:34 (1)38:22 (4)39:07 (4)40:11 (5)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:00 (17)03:36 (7)02:44 (5)01:03 (6)01:05 (17)06:42 (1)02:12 (5)01:23 (4)04:36 (2)02:11 (12)03:38 (4)01:24 (5)04:48 (33)00:45 (6)01:04 (13)
4Michal Boranek40:17+01:0803:45 (30)07:12 (13)09:54 (9)11:33 (12)12:24 (9)19:14 (5)21:27 (5)23:04 (5)27:58 (4)29:57 (3)33:51 (3)35:19 (3)38:37 (5)39:25 (5)40:17 (6)
SCM Hanacke oblasti03:45 (30)03:27 (3)02:42 (4)01:39 (25)00:51 (2)06:50 (2)02:13 (6)01:37 (14)04:54 (4)01:59 (5)03:54 (12)01:28 (9)03:18 (19)00:48 (13)00:52 (1)
5Mikulas Jirka41:13+02:0402:11 (2)06:23 (6)09:01 (3)10:13 (2)11:12 (1)19:00 (3)21:21 (3)22:54 (4)28:57 (5)31:21 (5)35:17 (5)36:52 (5)39:16 (6)40:15 (6)41:13 (7)
SCM Hanacke oblasti02:11 (2)04:12 (12)02:38 (3)01:12 (13)00:59 (10)07:48 (7)02:21 (10)01:33 (13)06:03 (16)02:24 (14)03:56 (13)01:35 (16)02:24 (4)00:59 (23)00:58 (3)
6Ondrej Sramek42:44+03:3503:02 (20)06:08 (5)08:39 (1)09:40 (1)11:23 (2)19:23 (7)21:38 (7)23:08 (6)31:35 (10)33:38 (9)37:18 (8)38:55 (8)40:59 (7)41:45 (7)42:44 (8)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk03:02 (20)03:06 (1)02:31 (1)01:01 (5)01:43 (40)08:00 (8)02:15 (8)01:30 (11)08:27 (32)02:03 (7)03:40 (5)01:37 (19)02:04 (2)00:46 (9)00:59 (5)
7Ravil Iniyatullin43:10+04:0102:52 (16)07:41 (16)10:55 (15)12:01 (15)13:20 (15)21:31 (12)23:41 (11)25:14 (10)30:33 (6)32:41 (6)36:43 (7)38:17 (6)41:02 (8)41:53 (8)43:10 (9)
Orienta-Zarya02:52 (16)04:49 (17)03:14 (15)01:06 (10)01:19 (28)08:11 (10)02:10 (4)01:33 (13)05:19 (6)02:08 (10)04:02 (17)01:34 (14)02:45 (9)00:51 (16)01:17 (31)
8Josef Kroul43:49+04:4002:48 (14)06:30 (7)09:15 (4)10:57 (8)12:06 (8)20:37 (10)23:30 (10)24:59 (9)30:46 (7)32:43 (7)36:43 (7)38:18 (7)41:44 (9)42:49 (9)43:49 (10)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:48 (14)03:42 (9)02:45 (6)01:42 (27)01:09 (19)08:31 (13)02:53 (24)01:29 (10)05:47 (10)01:57 (3)04:00 (15)01:35 (16)03:26 (22)01:05 (28)01:00 (8)
9Jonas Muller44:22+05:1302:50 (15)06:00 (3)08:47 (2)10:42 (6)11:35 (6)18:44 (2)20:41 (2)22:06 (2)32:04 (12)34:16 (12)38:01 (9)39:33 (9)42:19 (10)43:07 (10)44:22 (11)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:50 (15)03:10 (2)02:47 (8)01:55 (29)00:53 (4)07:09 (3)01:57 (1)01:25 (6)09:58 (37)02:12 (13)03:45 (8)01:32 (13)02:46 (10)00:48 (13)01:15 (26)
10Matic Blaž44:36+05:2703:26 (26)07:02 (11)10:20 (10)11:29 (11)12:34 (12)23:02 (16)25:31 (16)26:57 (14)32:09 (13)34:40 (14)38:02 (10)39:45 (11)42:46 (11)43:33 (11)44:36 (12)
Orientacijski klub Komenda03:26 (26)03:36 (7)03:18 (17)01:09 (12)01:05 (17)10:28 (27)02:29 (12)01:26 (7)05:12 (5)02:31 (17)03:22 (1)01:43 (23)03:01 (15)00:47 (11)01:03 (11)
11Matej Matousek45:08+05:5902:25 (8)09:55 (28)12:42 (25)13:40 (18)15:02 (19)23:22 (17)25:56 (17)27:25 (15)33:19 (15)35:18 (15)39:01 (13)40:40 (13)43:12 (12)43:59 (12)45:08 (13)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:25 (8)07:30 (31)02:47 (8)00:58 (1)01:22 (32)08:20 (11)02:34 (15)01:29 (10)05:54 (11)01:59 (5)03:43 (6)01:39 (21)02:32 (6)00:47 (11)01:09 (18)
12Erik Kálmán45:21+06:1202:14 (4)07:31 (14)10:23 (12)11:24 (10)12:29 (10)19:51 (8)22:23 (8)23:41 (8)30:47 (8)33:55 (10)39:10 (14)40:41 (14)43:41 (13)44:21 (13)45:21 (14)
Budapest Mix02:14 (4)05:17 (20)02:52 (11)01:01 (5)01:05 (17)07:22 (4)02:32 (13)01:18 (3)07:06 (20)03:08 (27)05:15 (25)01:31 (11)03:00 (14)00:40 (2)01:00 (8)
13Žan Ravnikar46:28+07:1902:23 (6)05:52 (2)09:29 (6)10:42 (6)11:35 (6)20:26 (9)23:11 (9)26:14 (12)32:16 (14)34:16 (12)38:13 (11)39:41 (10)44:15 (14)45:15 (14)46:28 (15)
Orientacijski klub Komenda02:23 (6)03:29 (4)03:37 (21)01:13 (14)00:53 (4)08:51 (17)02:45 (21)03:03 (36)06:02 (14)02:00 (6)03:57 (14)01:28 (9)04:34 (30)01:00 (24)01:13 (22)
14Vit Horcicka46:45+07:3602:14 (4)08:34 (21)11:44 (16)13:02 (16)14:03 (16)22:11 (14)24:27 (13)26:20 (13)31:43 (11)34:21 (13)38:39 (12)39:59 (12)44:54 (15)45:39 (15)46:45 (16)
SCM Hanacke oblasti02:14 (4)06:20 (30)03:10 (13)01:18 (18)01:01 (13)08:08 (9)02:16 (9)01:53 (22)05:23 (7)02:38 (22)04:18 (19)01:20 (2)04:55 (34)00:45 (6)01:06 (15)
15Matej Škarabot47:31+08:2203:10 (22)07:03 (12)10:44 (14)11:59 (14)13:13 (14)22:34 (15)25:01 (15)27:26 (16)33:22 (16)36:47 (16)40:41 (16)42:26 (16)44:57 (17)46:14 (16)47:31 (17)
Orientacijski Klub Polaris03:10 (22)03:53 (11)03:41 (24)01:15 (16)01:14 (25)09:21 (22)02:27 (11)02:25 (27)05:56 (13)03:25 (32)03:54 (12)01:45 (25)02:31 (5)01:17 (29)01:17 (31)
16Andro Vladimir Štambuk49:55+10:4603:01 (18)06:50 (10)10:23 (12)11:24 (10)12:31 (11)21:13 (11)24:04 (12)25:31 (11)30:59 (9)32:47 (8)40:29 (15)42:00 (15)44:57 (17)48:41 (17)49:55 (18)
Ivan Merz03:01 (18)03:49 (10)03:33 (19)01:01 (5)01:07 (18)08:42 (16)02:51 (23)01:27 (8)05:28 (8)01:48 (2)07:42 (39)01:31 (11)02:57 (13)03:44 (43)01:14 (24)
17Vince Weiler50:13+11:0402:36 (10)06:07 (4)10:41 (13)11:42 (13)12:42 (13)22:02 (13)24:44 (14)29:57 (20)36:00 (17)38:36 (17)42:21 (17)43:43 (17)48:28 (18)49:14 (18)50:13 (19)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:36 (10)03:31 (5)04:34 (34)01:01 (5)01:00 (11)09:20 (21)02:42 (19)05:13 (39)06:03 (16)02:36 (20)03:45 (8)01:22 (3)04:45 (32)00:46 (9)00:59 (5)
18Thomas Kohlbacher50:18+11:0903:47 (31)09:07 (24)12:16 (20)14:44 (25)18:30 (31)27:35 (27)30:15 (26)32:08 (25)37:41 (22)39:49 (19)43:36 (18)45:00 (18)48:35 (19)49:18 (19)50:18 (20)
ÖFOL Youth03:47 (31)05:20 (23)03:09 (12)02:28 (39)03:46 (44)09:05 (20)02:40 (17)01:53 (22)05:33 (9)02:08 (10)03:47 (9)01:24 (5)03:35 (26)00:43 (4)01:00 (8)
19Leo Holper50:25+11:1602:29 (9)08:47 (22)11:59 (18)14:04 (22)15:07 (20)23:40 (18)26:23 (18)29:21 (18)37:29 (20)40:36 (21)44:27 (20)45:52 (20)48:41 (20)49:24 (20)50:25 (21)
OC Fürstenfeld02:29 (9)06:18 (29)03:12 (14)02:05 (30)01:03 (14)08:33 (14)02:43 (20)02:58 (33)08:08 (27)03:07 (26)03:51 (10)01:25 (6)02:49 (11)00:43 (4)01:01 (10)
20Martin Kinc51:22+12:1304:13 (33)08:50 (23)12:27 (23)13:48 (19)15:08 (21)25:04 (20)27:38 (20)29:24 (19)36:23 (18)39:15 (18)43:45 (19)45:29 (19)49:16 (21)50:08 (21)51:22 (22)
SK Zabovresky Brno04:13 (33)04:37 (15)03:37 (21)01:21 (19)01:20 (30)09:56 (25)02:34 (15)01:46 (17)06:59 (19)02:52 (23)04:30 (21)01:44 (24)03:47 (28)00:52 (18)01:14 (24)
21Attila Szőcs52:07+12:5802:45 (12)12:13 (31)14:48 (30)16:18 (29)17:14 (28)26:19 (24)29:00 (24)30:18 (22)39:12 (24)40:53 (23)45:20 (22)46:46 (21)50:14 (22)51:00 (22)52:07 (23)
C.S. TranSilva Cluj02:45 (12)09:28 (37)02:35 (2)01:30 (22)00:56 (5)09:05 (20)02:41 (18)01:18 (3)08:54 (34)01:41 (1)04:27 (20)01:26 (7)03:28 (23)00:46 (9)01:07 (17)
22Jan Ritter52:14+13:0502:47 (13)11:11 (29)15:09 (31)16:26 (30)17:25 (29)26:07 (23)29:12 (25)32:16 (26)38:12 (23)40:43 (22)44:51 (21)47:06 (22)50:20 (23)51:10 (23)52:14 (24)
OC Fürstenfeld02:47 (13)08:24 (34)03:58 (26)01:17 (17)00:59 (10)08:42 (16)03:05 (28)03:04 (37)05:56 (13)02:31 (17)04:08 (18)02:15 (35)03:14 (18)00:50 (15)01:04 (13)
23Maurizio Castellaz53:16+14:0703:04 (21)08:22 (17)12:01 (19)14:14 (23)15:54 (23)25:47 (22)28:50 (22)30:42 (23)37:39 (21)40:14 (20)45:27 (23)47:23 (23)50:57 (24)51:59 (24)53:16 (25)
G.S. Pavione - Imer03:04 (21)05:18 (21)03:39 (22)02:13 (34)01:40 (39)09:53 (23)03:03 (26)01:52 (20)06:57 (18)02:35 (19)05:13 (24)01:56 (29)03:34 (25)01:02 (25)01:17 (31)
24Tjaž Gantar53:49+14:4004:20 (36)09:14 (25)12:41 (24)13:56 (20)15:18 (22)25:12 (21)28:33 (21)30:17 (21)37:08 (19)41:00 (24)46:18 (24)48:10 (24)51:24 (25)52:42 (25)53:49 (26)
OK Azimut04:20 (36)04:54 (18)03:27 (18)01:15 (16)01:22 (32)09:54 (24)03:21 (30)01:44 (16)06:51 (17)03:52 (35)05:18 (27)01:52 (28)03:14 (18)01:18 (31)01:07 (17)
25Ondrej Jilek55:21+16:1202:25 (8)08:26 (19)12:26 (22)14:03 (21)14:54 (18)26:23 (25)28:58 (23)31:52 (24)40:10 (25)42:44 (25)48:44 (25)50:04 (25)53:01 (26)53:59 (26)55:21 (27)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:25 (8)06:01 (27)04:00 (28)01:37 (24)00:51 (2)11:29 (33)02:35 (16)02:54 (32)08:18 (30)02:34 (18)06:00 (33)01:20 (2)02:57 (13)00:58 (21)01:22 (33)
26Francesco Magenes60:11+21:0203:15 (24)07:35 (15)13:57 (28)15:04 (26)16:05 (25)24:26 (19)26:28 (19)27:40 (17)44:35 (28)47:06 (26)50:42 (26)52:25 (26)58:12 (27)59:10 (27)60:11 (28)
Polisportiva Besanese03:15 (24)04:20 (13)06:22 (40)01:07 (11)01:01 (13)08:21 (12)02:02 (2)01:12 (1)16:55 (42)02:31 (17)03:36 (3)01:43 (23)05:47 (39)00:58 (21)01:01 (10)
27Samuel Markel62:45+23:3603:24 (25)13:01 (33)16:45 (32)18:21 (32)19:34 (32)28:32 (28)31:19 (27)37:58 (30)45:37 (30)51:14 (31)56:23 (31)57:59 (29)60:18 (29)61:10 (28)62:45 (29)
ASKÖ Henndorf03:24 (25)09:37 (39)03:44 (25)01:36 (23)01:13 (24)08:58 (18)02:47 (22)06:39 (43)07:39 (24)05:37 (41)05:09 (23)01:36 (18)02:19 (3)00:52 (18)01:35 (39)
28Gašper Petrovič62:46+23:3707:00 (39)11:46 (30)14:38 (29)15:42 (28)16:39 (26)29:54 (30)34:00 (30)36:14 (29)44:30 (27)48:02 (28)55:59 (29)57:37 (28)60:12 (28)61:17 (29)62:46 (30)
Orientacijski Klub Polaris07:00 (39)04:46 (16)02:52 (11)01:04 (7)00:57 (7)13:15 (38)04:06 (36)02:14 (25)08:16 (29)03:32 (33)07:57 (41)01:38 (20)02:35 (8)01:05 (28)01:29 (37)
29Gabriele Bizzarri63:33+24:2403:02 (20)08:34 (21)11:51 (17)13:17 (17)14:30 (17)30:14 (31)33:08 (28)35:36 (27)43:38 (26)47:31 (27)52:23 (27)57:34 (27)61:00 (30)62:18 (30)63:33 (31)
U.S. Primiero A.S.D03:02 (20)05:32 (24)03:17 (16)01:26 (21)01:13 (24)15:44 (42)02:54 (25)02:28 (28)08:02 (26)03:53 (36)04:52 (22)05:11 (44)03:26 (22)01:18 (31)01:15 (26)
30Samuel Kremshofer63:58+24:4908:13 (40)13:33 (35)17:42 (33)19:05 (33)20:17 (33)31:44 (33)36:48 (31)39:10 (31)46:49 (31)50:00 (30)55:17 (28)58:14 (30)61:24 (31)62:48 (31)63:58 (32)
OC Fürstenfeld08:13 (40)05:20 (23)04:09 (31)01:23 (20)01:12 (22)11:27 (31)05:04 (40)02:22 (26)07:39 (24)03:11 (29)05:17 (26)02:57 (40)03:10 (16)01:24 (32)01:10 (19)
31Martin Manov66:07+26:5803:29 (27)09:23 (27)13:35 (27)15:26 (27)16:46 (27)30:40 (32)33:49 (29)35:38 (28)45:36 (29)49:54 (29)56:21 (30)59:03 (31)63:43 (32)64:40 (32)66:07 (33)
Mladost03:29 (27)05:54 (26)04:12 (32)01:51 (28)01:20 (30)13:54 (40)03:09 (29)01:49 (19)09:58 (37)04:18 (39)06:27 (36)02:42 (39)04:40 (31)00:57 (19)01:27 (36)
32Leonardo Bonfiglioli71:06+31:5704:18 (35)09:16 (26)13:25 (26)16:40 (31)17:58 (30)29:19 (29)40:41 (32)43:21 (33)51:13 (32)55:08 (33)60:30 (32)62:37 (32)68:21 (33)69:20 (33)71:06 (34)
SSD GAJA04:18 (35)04:58 (19)04:09 (31)03:15 (42)01:18 (27)11:21 (30)11:22 (43)02:40 (30)07:52 (25)03:55 (37)05:22 (28)02:07 (33)05:44 (38)00:59 (23)01:46 (41)
33William Fenk74:59+35:5008:54 (42)15:12 (36)18:52 (35)21:04 (35)22:35 (35)35:17 (34)40:51 (33)43:23 (34)51:38 (33)54:34 (32)62:29 (33)64:34 (33)71:50 (34)73:28 (34)74:59 (35)
WiN Team08:54 (42)06:18 (29)03:40 (23)02:12 (33)01:31 (37)12:42 (37)05:34 (41)02:32 (29)08:15 (28)02:56 (24)07:55 (40)02:05 (32)07:16 (41)01:38 (37)01:31 (38)
34Florian Nestelberger76:04+36:5503:39 (29)17:03 (40)21:38 (38)24:29 (39)26:00 (39)37:59 (36)41:48 (34)47:58 (38)56:39 (36)60:24 (36)66:24 (34)68:53 (35)72:12 (35)74:48 (35)76:04 (36)
OC Fürstenfeld03:39 (29)13:24 (42)04:35 (35)02:51 (40)01:31 (37)11:59 (34)03:49 (34)06:10 (42)08:41 (33)03:45 (34)06:00 (33)02:29 (37)03:19 (20)02:36 (41)01:16 (27)
35Jan Kundörfer77:21+38:1204:16 (34)21:28 (44)29:10 (42)33:44 (43)35:14 (43)45:41 (41)48:46 (40)50:30 (40)58:04 (38)61:07 (38)67:04 (36)68:56 (36)74:33 (37)76:10 (36)77:21 (37)
SU Schöckl Graz04:16 (34)17:12 (44)07:42 (41)04:34 (43)01:30 (35)10:27 (26)03:05 (28)01:44 (16)07:34 (22)03:03 (25)05:57 (31)01:52 (28)05:37 (37)01:37 (36)01:11 (21)
36Maks Rodman79:58+40:4904:06 (32)13:03 (34)21:43 (39)23:54 (38)25:04 (36)36:18 (35)42:25 (35)46:33 (36)59:18 (40)62:27 (40)70:59 (40)73:00 (39)76:31 (38)77:34 (37)79:58 (38)
Planinsko Društvo Ajdovščina04:06 (32)08:57 (35)08:40 (42)02:11 (32)01:10 (20)11:14 (29)06:07 (42)04:08 (38)12:45 (41)03:09 (28)08:32 (42)02:01 (31)03:31 (24)01:03 (26)02:24 (43)
37Luca Libardoni80:31+41:2203:33 (28)20:20 (42)26:30 (40)28:10 (40)30:04 (40)42:26 (40)46:02 (39)51:17 (41)58:25 (39)61:02 (37)67:19 (37)69:56 (37)76:39 (39)79:08 (38)80:31 (39)
Junior Team Trentino03:33 (28)16:47 (43)06:10 (39)01:40 (26)01:54 (42)12:22 (36)03:36 (32)05:15 (40)07:08 (21)02:37 (21)06:17 (35)02:37 (38)06:43 (40)02:29 (40)01:23 (34)
38Silvio Gaio83:16+44:0711:08 (44)20:41 (43)26:35 (41)28:55 (41)30:06 (41)40:59 (39)44:47 (38)46:53 (37)56:04 (35)59:26 (35)66:28 (35)68:41 (34)73:08 (36)81:33 (40)83:16 (41)
G.S. Pavione - Imer11:08 (44)09:33 (38)05:54 (38)02:20 (35)01:11 (21)10:53 (28)03:48 (33)02:06 (24)09:11 (35)03:22 (31)07:02 (37)02:13 (34)04:27 (29)08:25 (44)01:43 (40)
39Robert Babin85:52+46:4308:27 (41)16:28 (39)20:44 (36)23:51 (37)25:36 (38)39:27 (37)43:03 (36)46:02 (35)57:11 (37)61:11 (39)70:02 (39)73:46 (40)82:27 (41)84:03 (41)85:52 (42)
Naturfreunde Villach Orienteering08:27 (41)08:01 (33)04:16 (33)03:07 (41)01:45 (41)13:51 (39)03:36 (32)02:59 (34)11:09 (38)04:00 (38)08:51 (43)03:44 (43)08:41 (44)01:36 (35)01:49 (42)
40Domen Kavčič95:12+56:0305:54 (38)16:07 (38)21:22 (37)23:47 (36)25:26 (37)40:34 (38)44:32 (37)50:04 (39)72:39 (41)80:30 (41)86:03 (41)88:32 (41)92:12 (42)93:54 (42)95:12 (43)
OK Azimut05:54 (38)10:13 (40)05:15 (36)02:25 (36)01:39 (38)15:08 (41)03:58 (35)05:32 (41)22:35 (44)07:51 (44)05:33 (29)02:29 (37)03:40 (27)01:42 (38)01:18 (32)
41Stefano De Eccher97:17+58:0810:03 (43)17:53 (41)34:34 (44)45:16 (44)46:33 (44)58:42 (43)63:34 (42)66:37 (43)77:49 (43)81:09 (43)87:20 (43)89:06 (43)94:43 (43)96:12 (43)97:17 (44)
Sci club Udine10:03 (43)07:50 (32)16:41 (44)10:42 (44)01:17 (26)12:09 (35)04:52 (39)03:03 (36)11:12 (39)03:20 (30)06:11 (34)01:46 (26)05:37 (37)01:29 (34)01:05 (14)
42Elias Wachmann100:35+61:2603:11 (23)12:27 (32)18:21 (34)20:48 (34)22:14 (34)60:59 (44)65:34 (43)67:39 (44)75:58 (42)80:51 (42)86:45 (42)88:46 (42)96:18 (44)99:18 (44)100:35 (1)
OC Fürstenfeld03:11 (23)09:16 (36)05:54 (38)02:27 (38)01:26 (33)38:45 (44)04:35 (38)02:05 (23)08:19 (31)04:53 (40)05:54 (30)02:01 (31)07:32 (42)03:00 (42)01:17 (31)
43Gašper Čopi104:54+65:4505:11 (37)15:48 (37)29:51 (43)32:18 (42)34:38 (42)52:47 (42)57:20 (41)60:11 (42)78:22 (44)84:11 (44)91:41 (44)95:01 (44)100:34 (1)102:26 (1)104:54 (2)
OK Azimut05:11 (37)10:37 (41)14:03 (43)02:27 (38)02:20 (43)18:09 (43)04:33 (37)02:51 (31)18:11 (43)05:49 (42)07:30 (38)03:20 (42)05:33 (35)01:52 (39)02:28 (44)
Vacant +-40:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Stefan Rainer82:13+43:0402:42 (11)08:23 (18)12:24 (21)14:35 (24)16:05 (25)27:33 (26) (N/A)39:40 (32)51:42 (34)58:20 (34)67:59 (38)71:09 (38)79:20 (40)80:47 (39)82:13 (40)
SSV Hallein-Neualm02:42 (11)05:41 (25)04:01 (29)02:11 (32)01:30 (35)11:28 (32)00:00 (N/A)39:40 (44)12:02 (40)06:38 (43)09:39 (44)03:10 (41)08:11 (43)01:27 (33)01:26 (35)
Tobias Micko+-40:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
WiN Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Raphael Stadlober+-40:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Herwig Jun. Allwinger+-40:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Leibnitzer AC -Orienteering00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)