Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: M20

NIme / klubČasZaostanekS-6161-6666-3232-7272-3636-3737-7171-7474-6868-6969-4747-4848-5050-5151-7575-5353-7676-104104-F
1William Pommer54:01+00:0000:42 (5)05:26 (2)06:56 (1)15:15 (5)18:59 (3)21:15 (2)22:44 (2)33:20 (4)35:05 (4)38:28 (4)40:01 (4)42:31 (2)46:53 (2)47:47 (2)48:33 (2)50:20 (4)52:22 (3)53:01 (4)54:01 (4)
Stora Tuna OK00:42 (5)04:44 (1)01:30 (3)08:19 (13)03:44 (4)02:16 (2)01:29 (8)10:36 (6)01:45 (4)03:23 (8)01:33 (16)02:30 (3)04:22 (2)00:54 (6)00:46 (1)01:47 (1)02:02 (1)00:39 (4)01:00 (19)
2Mathias Peter54:03+00:0201:17 (30)06:31 (6)08:01 (5)15:09 (4)19:02 (4)21:17 (3)22:37 (1)32:44 (2)34:20 (1)37:29 (1)38:58 (1)41:29 (1)46:04 (1)46:58 (1)47:59 (1)49:57 (3)52:27 (4)53:08 (5)54:03 (5)
OLC Graz01:17 (30)05:14 (4)01:30 (3)07:08 (4)03:53 (5)02:15 (1)01:20 (3)10:07 (3)01:36 (2)03:09 (3)01:29 (12)02:31 (4)04:35 (5)00:54 (6)01:01 (7)01:58 (5)02:30 (10)00:41 (8)00:55 (5)
3Riccardo Scalet54:58+00:5700:38 (1)05:25 (1)07:10 (3)16:31 (12)19:58 (6)22:25 (6)24:08 (6)34:40 (6)36:29 (6)39:05 (6)40:11 (5)42:36 (3)47:25 (3)48:19 (3)49:14 (3)51:06 (5)53:12 (5)54:02 (6)54:58 (6)
FISO Junior Team00:38 (1)04:47 (2)01:45 (12)09:21 (21)03:27 (1)02:27 (5)01:43 (20)10:32 (5)01:49 (5)02:36 (1)01:06 (1)02:25 (1)04:49 (8)00:54 (6)00:55 (3)01:52 (3)02:06 (2)00:50 (20)00:56 (9)
4Matthias Groell55:49+01:4800:43 (7)05:43 (3)07:09 (2)14:11 (1)19:15 (5)21:59 (5)23:16 (4)32:43 (1)34:37 (2)37:47 (2)39:47 (3)42:57 (4)47:43 (4)48:36 (4)49:39 (4)51:54 (6)54:14 (6)54:53 (7)55:49 (7)
OLC Graz00:43 (7)05:00 (3)01:26 (1)07:02 (3)05:04 (22)02:44 (11)01:17 (2)09:27 (1)01:54 (9)03:10 (4)02:00 (26)03:10 (16)04:46 (6)00:53 (3)01:03 (12)02:15 (10)02:20 (9)00:39 (4)00:56 (9)
5Martin Ponev57:19+03:1800:50 (18)07:01 (10)08:38 (10)14:54 (3)18:26 (1)21:05 (1)23:12 (3)32:58 (3)35:05 (4)38:19 (3)39:31 (2)45:01 (6)49:01 (5)50:03 (5)50:56 (5)52:47 (7)55:28 (7)56:23 (8)57:19 (8)
Bulgaria National Team00:50 (18)06:11 (12)01:37 (6)06:16 (1)03:32 (2)02:39 (7)02:07 (34)09:46 (2)02:07 (15)03:14 (6)01:12 (4)05:30 (33)04:00 (1)01:02 (10)00:53 (2)01:51 (2)02:41 (14)00:55 (25)00:56 (9)
6Apostol Atanasov57:34+03:3300:41 (4)06:13 (4)07:57 (4)14:49 (2)18:51 (2)21:32 (4)23:18 (5)33:58 (5)35:51 (5)39:03 (5)40:15 (6)43:26 (5)49:19 (6)50:18 (6)51:19 (6)53:17 (8)56:00 (8)56:41 (9)57:34 (9)
Bulgaria National Team00:41 (4)05:32 (6)01:44 (10)06:52 (2)04:02 (8)02:41 (8)01:46 (24)10:40 (7)01:53 (8)03:12 (5)01:12 (4)03:11 (17)05:53 (21)00:59 (8)01:01 (7)01:58 (5)02:43 (16)00:41 (8)00:53 (3)
7Šimon Navrátil59:39+05:3801:48 (35)07:08 (14)08:39 (11)16:59 (15)20:32 (12)23:54 (13)25:10 (12)36:06 (8)38:20 (7)42:25 (8)43:44 (8)46:30 (8)51:01 (8)52:06 (8)53:09 (8)55:46 (9)58:00 (9)58:41 (10)59:39 (10)
SK Praga01:48 (35)05:20 (5)01:31 (4)08:20 (14)03:33 (3)03:22 (20)01:16 (1)10:56 (9)02:14 (20)04:05 (13)01:19 (8)02:46 (9)04:31 (4)01:05 (12)01:03 (12)02:37 (18)02:14 (6)00:41 (8)00:58 (13)
8Mattia Debertolis59:56+05:5500:44 (8)06:32 (7)08:14 (7)15:35 (6)20:24 (8)23:23 (9)25:06 (10)35:34 (7)38:23 (8)41:23 (7)42:38 (7)45:08 (7)50:10 (7)51:01 (7)52:03 (7)56:00 (10)58:17 (10)58:58 (11)59:56 (11)
FISO Junior Team00:44 (8)05:48 (10)01:42 (8)07:21 (6)04:49 (16)02:59 (15)01:43 (20)10:28 (4)02:49 (27)03:00 (2)01:15 (6)02:30 (3)05:02 (12)00:51 (1)01:02 (10)03:57 (32)02:17 (8)00:41 (8)00:58 (13)
9Fabiano Bettega60:33+06:3200:41 (4)07:22 (16)09:03 (15)16:29 (10)20:32 (12)23:24 (10)24:45 (8)37:14 (10)39:25 (10)42:56 (9)44:10 (9)47:18 (9)52:05 (9)53:05 (9)54:12 (9)56:35 (11)59:07 (11)59:43 (12)60:33 (12)
FISO Junior Team00:41 (4)06:41 (19)01:41 (7)07:26 (7)04:03 (9)02:52 (13)01:21 (4)12:29 (14)02:11 (18)03:31 (10)01:14 (5)03:08 (15)04:47 (7)01:00 (9)01:07 (17)02:23 (12)02:32 (11)00:36 (1)00:50 (1)
10Adrián Tóth61:35+07:3400:52 (20)06:42 (9)08:33 (9)16:17 (8)20:30 (10)23:35 (12)25:15 (13)37:40 (12)39:48 (12)43:18 (10)44:37 (10)47:35 (10)52:37 (10)53:42 (10)54:50 (10)56:57 (12)59:37 (12)60:38 (13)61:35 (13)
Tipo Orienteering Club00:52 (20)05:50 (11)01:51 (19)07:44 (9)04:13 (11)03:05 (16)01:40 (16)12:25 (13)02:08 (16)03:30 (9)01:19 (8)02:58 (13)05:02 (12)01:05 (12)01:08 (18)02:07 (7)02:40 (13)01:01 (27)00:57 (11)
11Vojta Kettner61:50+07:4900:41 (4)07:08 (14)08:43 (12)18:30 (17)22:30 (16)25:54 (16)27:19 (16)38:11 (13)39:45 (11)43:55 (11)45:04 (11)47:41 (11)52:47 (11)54:43 (11)55:39 (11)57:52 (13)60:07 (13)60:50 (14)61:50 (14)
Kam junior-o team00:41 (4)06:27 (16)01:35 (5)09:47 (23)04:00 (7)03:24 (22)01:25 (6)10:52 (8)01:34 (1)04:10 (14)01:09 (2)02:37 (6)05:06 (14)01:56 (32)00:56 (4)02:13 (9)02:15 (7)00:43 (10)01:00 (19)
12Peter Tušar62:14+08:1300:48 (14)07:06 (11)08:50 (13)16:29 (10)20:27 (9)23:04 (8)24:49 (9)37:36 (11)40:28 (13)44:53 (14)46:26 (14)49:07 (13)54:13 (13)55:09 (13)56:14 (13)58:22 (15)60:35 (14)61:14 (15)62:14 (15)
OK Azimut00:48 (14)06:18 (13)01:44 (10)07:39 (8)03:58 (6)02:37 (6)01:45 (23)12:47 (17)02:52 (30)04:25 (21)01:33 (16)02:41 (7)05:06 (14)00:56 (7)01:05 (15)02:08 (8)02:13 (5)00:39 (4)01:00 (19)
13Jakub Hruška62:43+08:4201:35 (32)07:19 (15)09:15 (16)16:30 (11)20:49 (13)23:33 (11)25:10 (12)36:21 (9)39:07 (9)44:42 (13)46:14 (12)48:46 (12)53:14 (12)54:53 (12)56:08 (12)58:10 (14)60:58 (15)61:44 (16)62:43 (16)
SK Zabovresky Brno01:35 (32)05:44 (8)01:56 (23)07:15 (5)04:19 (12)02:44 (11)01:37 (14)11:11 (10)02:46 (25)05:35 (31)01:32 (13)02:32 (5)04:28 (3)01:39 (28)01:15 (21)02:02 (6)02:48 (18)00:46 (15)00:59 (14)
14Stefan Falk65:05+11:0400:47 (11)06:33 (8)08:18 (8)16:10 (7)20:16 (7)22:41 (7)24:19 (7)39:43 (14)41:22 (14)44:38 (12)46:23 (13)49:14 (14)54:45 (14)56:05 (14)57:26 (14)60:36 (16)63:10 (16)64:04 (17)65:05 (17)
Austrian junior team00:47 (11)05:46 (9)01:45 (12)07:52 (11)04:06 (10)02:25 (4)01:38 (15)15:24 (27)01:39 (3)03:16 (7)01:45 (22)02:51 (12)05:31 (17)01:20 (21)01:21 (24)03:10 (26)02:34 (12)00:54 (24)01:01 (20)
15Stefan Kubelka68:49+14:4802:23 (38)09:00 (27)11:06 (25)20:55 (23)25:46 (24)28:53 (21)30:20 (20)41:47 (18)43:52 (18)48:08 (17)49:58 (17)53:56 (17)59:05 (15)60:12 (15)61:14 (15)63:32 (17)66:47 (17)67:34 (18)68:49 (18)
Austrian junior team02:23 (38)06:37 (17)02:06 (27)09:49 (25)04:51 (18)03:07 (18)01:27 (7)11:27 (11)02:05 (12)04:16 (17)01:50 (24)03:58 (24)05:09 (15)01:07 (13)01:02 (10)02:18 (11)03:15 (27)00:47 (18)01:15 (27)
16Walter Bettega69:50+15:4900:48 (14)07:30 (17)09:27 (18)18:32 (18)23:42 (18)26:59 (18)28:21 (17)42:26 (19)44:32 (19)48:15 (18)49:40 (16)52:31 (16)59:41 (17)61:00 (17)62:04 (17)64:40 (19)67:58 (18)68:50 (19)69:50 (19)
G.S. Pavione - Imer00:48 (14)06:42 (20)01:57 (24)09:05 (18)05:10 (26)03:17 (19)01:22 (5)14:05 (22)02:06 (14)03:43 (11)01:25 (10)02:51 (12)07:10 (28)01:19 (20)01:04 (13)02:36 (17)03:18 (29)00:52 (23)01:00 (19)
17Alexander Bergstrom70:22+16:2100:43 (7)07:07 (12)08:58 (14)16:47 (14)21:49 (14)24:14 (14)25:59 (14)40:02 (15)42:12 (15)46:34 (15)48:13 (15)51:40 (15)59:08 (16)60:17 (16)61:37 (16)64:26 (18)68:39 (19)69:22 (20)70:22 (21)
Ottawa Orienteering Club00:43 (7)06:24 (15)01:51 (19)07:49 (10)05:02 (20)02:25 (4)01:45 (23)14:03 (21)02:10 (17)04:22 (19)01:39 (18)03:27 (20)07:28 (31)01:09 (14)01:20 (23)02:49 (21)04:13 (33)00:43 (10)01:00 (19)
17Jakub Landovský70:22+16:2100:53 (22)07:33 (18)09:20 (17)18:41 (19)24:02 (19)28:17 (19)30:22 (21)43:26 (20)46:22 (22)50:54 (21)53:11 (22)56:02 (22)60:53 (21)62:03 (21)63:08 (21)65:56 (21)68:41 (20)69:28 (21)70:22 (21)
SK Praga00:53 (22)06:40 (18)01:47 (13)09:21 (21)05:21 (28)04:15 (28)02:05 (32)13:04 (19)02:56 (31)04:32 (22)02:17 (31)02:51 (12)04:51 (9)01:10 (15)01:05 (15)02:48 (19)02:45 (17)00:47 (18)00:54 (4)
19Blaž Petrovič70:37+16:3600:49 (15)08:47 (25)10:41 (22)20:30 (22)25:34 (22)28:31 (20)30:07 (19)43:43 (22)45:34 (20)51:28 (22)52:50 (21)55:54 (21)61:27 (22)63:10 (22)64:12 (22)66:46 (23)68:56 (21)69:40 (22)70:37 (22)
Orientacijski Klub Polaris00:49 (15)07:58 (28)01:54 (21)09:49 (25)05:04 (22)02:57 (14)01:36 (13)13:36 (20)01:51 (6)05:54 (34)01:22 (9)03:04 (14)05:33 (19)01:43 (29)01:02 (10)02:34 (16)02:10 (3)00:44 (12)00:57 (11)
20Hajdu Erik70:52+16:5100:56 (24)08:13 (21)10:03 (21)18:08 (16)22:59 (17)26:05 (17)28:29 (18)41:15 (17)43:21 (17)48:25 (19)50:03 (19)54:03 (18)60:20 (19)61:43 (19)63:05 (20)66:07 (22)69:09 (23)69:56 (23)70:52 (23)
Tipo Orienteering Club00:56 (24)07:17 (24)01:50 (17)08:05 (12)04:51 (18)03:06 (17)02:24 (36)12:46 (16)02:06 (14)05:04 (27)01:38 (17)04:00 (25)06:17 (25)01:23 (25)01:22 (25)03:02 (23)03:02 (22)00:47 (18)00:56 (9)
21Balázs Miavecz71:40+17:3900:50 (18)06:24 (5)08:13 (6)16:34 (13)21:51 (15)24:34 (15)26:15 (15)40:27 (16)42:26 (16)47:56 (16)50:03 (19)54:50 (20)60:24 (20)61:45 (20)62:58 (19)65:26 (20)69:06 (22)70:30 (24)71:40 (24)
MOM Budapest00:50 (18)05:34 (7)01:49 (15)08:21 (15)05:17 (27)02:43 (9)01:41 (18)14:12 (24)01:59 (10)05:30 (30)02:07 (29)04:47 (31)05:34 (20)01:21 (23)01:13 (20)02:28 (14)03:40 (32)01:24 (35)01:10 (25)
22Fabio Brunet72:52+18:5100:52 (20)08:55 (26)10:57 (23)21:12 (25)26:19 (25)30:20 (24)31:56 (23)43:38 (21)45:43 (21)49:37 (20)51:03 (20)54:15 (19)60:13 (18)61:05 (18)62:12 (18)67:45 (24)70:44 (24)71:35 (25)72:52 (25)
FISO Junior Team00:52 (20)08:03 (29)02:02 (26)10:15 (28)05:07 (24)04:01 (27)01:36 (13)11:42 (12)02:05 (12)03:54 (12)01:26 (11)03:12 (18)05:58 (22)00:52 (2)01:07 (17)05:33 (35)02:59 (21)00:51 (22)01:17 (28)
23Cesare Mattiroli73:26+19:2502:16 (37)10:05 (31)11:57 (30)21:05 (24)25:31 (21)31:21 (25)33:26 (26)46:07 (24)47:59 (24)52:23 (24)54:05 (24)58:26 (24)63:25 (24)64:37 (23)66:02 (23)68:53 (25)71:05 (25)71:56 (26)73:26 (26)
FISO Junior Team02:16 (37)07:49 (27)01:52 (20)09:08 (19)04:26 (13)05:50 (37)02:05 (32)12:41 (15)01:52 (7)04:24 (20)01:42 (20)04:21 (28)04:59 (10)01:12 (17)01:25 (26)02:51 (22)02:12 (4)00:51 (22)01:30 (34)
24Dimitar Zhelyazkov74:29+20:2800:46 (10)10:37 (33)13:15 (33)23:46 (31)28:31 (28)31:55 (28)33:50 (28)47:56 (25)50:30 (26)54:44 (25)56:25 (25)59:11 (25)64:22 (25)65:33 (25)66:42 (24)69:31 (26)72:35 (26)73:20 (27)74:29 (27)
Bulgaria National Team00:46 (10)09:51 (33)02:38 (32)10:31 (30)04:45 (15)03:24 (22)01:55 (29)14:06 (23)02:34 (22)04:14 (16)01:41 (19)02:46 (9)05:11 (16)01:11 (16)01:09 (19)02:49 (21)03:04 (23)00:45 (14)01:09 (24)
25Samuele Tait77:14+23:1300:45 (9)11:10 (34)13:10 (32)22:03 (28)27:00 (27)29:49 (23)31:20 (22)44:08 (23)47:08 (23)51:46 (23)53:19 (23)56:50 (23)62:23 (23)65:17 (24)66:44 (25)72:45 (27)75:27 (27)76:11 (28)77:14 (28)
FISO Junior Team00:45 (9)10:25 (34)02:00 (25)08:53 (17)04:57 (19)02:49 (12)01:31 (10)12:48 (18)03:00 (32)04:38 (24)01:33 (16)03:31 (21)05:33 (19)02:54 (37)01:27 (28)06:01 (37)02:42 (15)00:44 (12)01:03 (22)
26Tomáš Aster79:36+25:3500:53 (22)10:13 (32)12:01 (31)21:36 (26)26:41 (26)31:23 (26)32:53 (25)48:07 (26)50:19 (25)55:11 (26)57:50 (27)61:35 (26)67:51 (26)69:47 (26)71:07 (26)74:37 (28)77:48 (28)78:33 (29)79:36 (29)
SK Praga00:53 (22)09:20 (32)01:48 (14)09:35 (22)05:05 (23)04:42 (30)01:30 (9)15:14 (26)02:12 (19)04:52 (25)02:39 (33)03:45 (22)06:16 (24)01:56 (32)01:20 (23)03:30 (30)03:11 (26)00:45 (14)01:03 (22)
27Marsel Iniyatullin82:07+28:0600:58 (26)07:46 (20)09:36 (20)20:30 (22)25:39 (23)29:34 (22)32:53 (25)48:37 (27)50:55 (27)56:44 (28)58:28 (28)62:33 (27)70:15 (27)71:37 (27)73:05 (27)76:34 (29)79:43 (29)80:54 (30)82:07 (30)
Orienta-Zarya00:58 (26)06:48 (21)01:50 (17)10:54 (32)05:09 (25)03:55 (26)03:19 (38)15:44 (28)02:18 (21)05:49 (33)01:44 (21)04:05 (27)07:42 (33)01:22 (24)01:28 (29)03:29 (29)03:09 (24)01:11 (33)01:13 (26)
28Alex Bernardin85:36+31:3500:50 (18)16:56 (38)19:14 (38)27:52 (38)33:27 (35)37:07 (33)38:48 (33)55:20 (31)58:11 (31)62:46 (31)64:51 (31)68:42 (28)75:19 (29)76:36 (28)77:37 (28)80:04 (30)83:14 (30)84:12 (31)85:36 (31)
U.S. Primiero A.S.D00:50 (18)16:06 (38)02:18 (30)08:38 (16)05:35 (30)03:40 (24)01:41 (18)16:32 (30)02:51 (29)04:35 (23)02:05 (28)03:51 (23)06:37 (26)01:17 (18)01:01 (7)02:27 (13)03:10 (25)00:58 (26)01:24 (33)
29Brenno Pasto86:13+32:1200:48 (14)08:25 (22)11:07 (26)22:17 (30)29:04 (29)32:37 (29)34:13 (29)49:04 (28)51:43 (28)55:55 (27)57:43 (26)69:11 (30)75:17 (28)76:38 (29)78:14 (29)80:45 (31)83:44 (31)84:53 (32)86:13 (32)
ASD Erebus Orientamento Vicenza00:48 (14)07:37 (26)02:42 (34)11:10 (33)06:47 (34)03:33 (23)01:36 (13)14:51 (25)02:39 (24)04:12 (15)01:48 (23)11:28 (37)06:06 (23)01:21 (23)01:36 (33)02:31 (15)02:59 (21)01:09 (32)01:20 (30)
30Michele Bertelle88:53+34:5201:19 (31)07:40 (19)09:36 (20)19:44 (20)25:18 (20)31:50 (27)33:41 (27)50:07 (29)54:22 (29)59:16 (29)62:30 (29)69:00 (29)76:11 (30)77:45 (30)79:21 (30)82:42 (32)86:03 (32)87:07 (33)88:53 (33)
FISO Junior Team01:19 (31)06:21 (14)01:56 (23)10:08 (27)05:34 (29)06:32 (38)01:51 (28)16:26 (29)04:15 (37)04:54 (26)03:14 (35)06:30 (36)07:11 (29)01:34 (27)01:36 (33)03:21 (27)03:21 (30)01:04 (28)01:46 (37)
31Paride Grava90:17+36:1601:42 (33)12:35 (37)14:47 (36)26:13 (34)30:58 (32)36:05 (31)38:02 (31)57:18 (34)60:32 (33)64:50 (33)66:53 (33)70:09 (32)77:49 (31)79:19 (31)81:36 (31)85:08 (33)88:36 (33)89:24 (34)90:17 (34)
Orienteering Dolomiti01:42 (33)10:53 (36)02:12 (28)11:26 (34)04:45 (15)05:07 (33)01:57 (30)19:16 (35)03:14 (33)04:18 (18)02:03 (27)03:16 (19)07:40 (32)01:30 (26)02:17 (37)03:32 (31)03:28 (31)00:48 (19)00:53 (3)
32Gábor Prezensky93:14+39:1300:57 (25)11:59 (36)17:16 (37)27:22 (37)33:03 (33)38:10 (34)40:16 (35)57:06 (33)60:49 (34)66:55 (34)70:13 (34)74:18 (34)81:05 (32)82:56 (32)84:32 (32)87:38 (34)90:29 (34)91:50 (35)93:14 (35)
C.S. TranSilva Cluj00:57 (25)11:02 (37)05:17 (37)10:06 (26)05:41 (31)05:07 (33)02:06 (33)16:50 (31)03:43 (35)06:06 (35)03:18 (36)04:05 (27)06:47 (27)01:51 (30)01:36 (33)03:06 (25)02:51 (19)01:21 (34)01:24 (33)
33Stefano Raus96:01+42:0001:04 (27)09:11 (29)11:57 (30)24:26 (32)30:46 (31)36:28 (32)38:19 (32)56:10 (32)58:58 (32)64:26 (32)66:36 (32)72:23 (33)81:27 (33)83:27 (33)85:27 (34)88:50 (35)93:35 (35)94:40 (36)96:01 (36)
AD Trento Orienteering01:04 (27)08:07 (30)02:46 (35)12:29 (37)06:20 (32)05:42 (36)01:51 (28)17:51 (32)02:48 (26)05:28 (28)02:10 (30)05:47 (35)09:04 (34)02:00 (33)02:00 (36)03:23 (28)04:45 (37)01:05 (30)01:21 (31)
34Michael Sittlinger97:10+43:0900:55 (23)09:32 (30)11:54 (27)22:16 (29)29:33 (30)34:20 (30)36:09 (30)54:30 (30)57:08 (30)62:38 (30)64:30 (30)69:23 (31)81:34 (34)83:40 (34)85:16 (33)90:05 (36)94:47 (36)95:52 (37)97:10 (37)
HSV Spittal/Drau00:55 (23)08:37 (31)02:22 (31)10:22 (29)07:17 (35)04:47 (31)01:49 (26)18:21 (33)02:38 (23)05:30 (30)01:52 (25)04:53 (32)12:11 (37)02:06 (35)01:36 (33)04:49 (34)04:42 (36)01:05 (30)01:18 (29)
35Alexandr Jordanov102:10+48:0901:06 (28)08:35 (23)14:23 (34)26:42 (35)33:08 (34)38:25 (35)40:14 (34)59:19 (35)63:32 (35)69:08 (35)71:41 (35)76:27 (35)86:17 (35)88:23 (35)90:08 (35)94:30 (37)99:06 (37)100:37 (1)102:10 (1)
SK Zabovresky Brno01:06 (28)07:29 (25)05:48 (38)12:19 (35)06:26 (33)05:17 (34)01:49 (26)19:05 (34)04:13 (36)05:36 (32)02:33 (32)04:46 (30)09:50 (36)02:06 (35)01:45 (34)04:22 (33)04:36 (35)01:31 (36)01:33 (35)
36Michele Maritano108:09+54:0801:49 (36)09:02 (28)11:55 (28)25:38 (33)36:58 (38)42:34 (38)44:59 (38)65:33 (38)68:59 (37)76:31 (36)79:41 (36)85:23 (36)92:43 (36)94:59 (36)96:51 (36)102:37 (1)105:54 (1)107:01 (2)108:09 (2)
Polisportiva Besanese01:49 (36)07:13 (23)02:53 (36)13:43 (38)11:20 (37)05:36 (35)02:25 (37)20:34 (38)03:26 (34)07:32 (36)03:10 (34)05:42 (34)07:20 (30)02:16 (36)01:52 (35)05:46 (36)03:17 (28)01:07 (31)01:08 (23)
37Andreas Mayer111:16+57:1501:08 (29)11:49 (35)14:28 (35)26:55 (36)34:59 (36)39:37 (36)41:21 (36)61:10 (36)64:00 (36)78:43 (37)83:06 (37)87:42 (37)97:09 (37)98:28 (37)99:55 (37)103:01 (2)107:29 (2)109:38 (3)111:16 (3)
OLC Wienerwald01:08 (29)10:41 (35)02:39 (33)12:27 (36)08:04 (36)04:38 (29)01:44 (21)19:49 (37)02:50 (28)14:43 (37)04:23 (37)04:36 (29)09:27 (35)01:19 (20)01:27 (28)03:06 (25)04:28 (34)02:09 (37)01:38 (36)
Andrea Melioli+-55:59 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
FISO Junior Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Erik Nielsen+-55:5901:46 (34)08:43 (24)11:00 (24)21:44 (27)36:04 (37)39:46 (37)42:06 (37)61:44 (37) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
FISO Junior Team01:46 (34)06:57 (22)02:17 (29)10:44 (31)14:20 (38)03:42 (25)02:20 (35)19:38 (36)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)