Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: M21A

NIme / klubČasZaostanekS-6666-6767-3535-3636-3737-7171-4343-6868-6969-4747-4848-5050-5353-5454-6060-103103-F
1Vojtěch Vozda55:03+00:0007:28 (8)07:55 (6)18:35 (2)19:00 (1)21:46 (1)23:01 (1)32:27 (1)34:57 (1)38:22 (1)39:52 (1)42:25 (1)48:26 (2)50:03 (1)52:50 (1)53:49 (3)54:36 (5)55:03 (5)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk07:28 (8)00:27 (4)10:40 (2)00:25 (3)02:46 (4)01:15 (1)09:26 (1)02:30 (10)03:25 (2)01:30 (7)02:33 (1)06:01 (14)01:37 (3)02:47 (4)00:59 (3)00:47 (4)00:27 (1)
2Gunther Deferme58:30+03:2707:43 (10)08:11 (10)18:32 (1)19:05 (2)21:52 (2)23:32 (2)35:16 (2)37:31 (2)41:17 (2)42:42 (2)45:25 (2)50:26 (3)52:07 (2)55:26 (3)56:43 (4)57:48 (6)58:30 (6)
hamok07:43 (10)00:28 (6)10:21 (1)00:33 (12)02:47 (5)01:40 (7)11:44 (9)02:15 (3)03:46 (4)01:25 (3)02:43 (3)05:01 (5)01:41 (7)03:19 (12)01:17 (16)01:05 (22)00:42 (26)
3Wojtek Pachnik58:55+03:5207:21 (6)07:53 (5)18:46 (4)19:14 (3)22:11 (3)23:48 (3)35:27 (3)37:46 (3)41:39 (3)43:17 (3)46:03 (3)50:58 (4)52:28 (3)55:24 (2)57:24 (5)58:24 (7)58:55 (7)
UKS "TUKAN" Iwiny07:21 (6)00:32 (14)10:53 (3)00:28 (5)02:57 (10)01:37 (6)11:39 (8)02:19 (6)03:53 (9)01:38 (12)02:46 (4)04:55 (2)01:30 (1)02:56 (7)02:00 (37)01:00 (13)00:31 (4)
4Michal Jirasek59:25+04:2207:21 (6)07:52 (4)19:59 (8)20:32 (8)22:51 (4)24:48 (4)35:48 (4)38:26 (5)42:09 (5)43:37 (5)47:29 (6)52:21 (6)54:01 (5)56:46 (4)57:48 (6)58:52 (8)59:25 (8)
SK Zabovresky Brno07:21 (6)00:31 (11)12:07 (9)00:33 (12)02:19 (2)01:57 (21)11:00 (4)02:38 (13)03:43 (3)01:28 (4)03:52 (18)04:52 (1)01:40 (5)02:45 (3)01:02 (5)01:04 (19)00:33 (8)
5Petr Turczer59:32+04:2907:08 (2)07:39 (2)19:59 (8)20:26 (7)23:21 (5)25:25 (6)36:09 (6)38:21 (4)42:28 (6)43:52 (6)47:11 (4)52:07 (5)53:51 (4)57:19 (5)58:19 (7)58:58 (9)59:32 (9)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk07:08 (2)00:31 (11)12:20 (11)00:27 (4)02:55 (9)02:04 (24)10:44 (3)02:12 (1)04:07 (10)01:24 (2)03:19 (10)04:56 (3)01:44 (9)03:28 (14)01:00 (4)00:39 (1)00:34 (11)
6Ivan Boyadzhiev ml.62:32+07:2907:12 (3)07:40 (3)18:50 (5)19:21 (4)23:38 (6)25:25 (6)36:35 (7)38:49 (6)42:09 (5)43:31 (4)47:24 (5)54:38 (7)56:35 (6)59:25 (6)60:45 (8)61:55 (10)62:32 (10)
Mariborski OK07:12 (3)00:28 (6)11:10 (4)00:31 (10)04:17 (22)01:47 (15)11:10 (5)02:14 (2)03:20 (1)01:22 (1)03:53 (19)07:14 (28)01:57 (14)02:50 (6)01:20 (19)01:10 (28)00:37 (17)
7Zdenek Janu J.63:34+08:3106:29 (1)07:01 (1)18:40 (3)20:25 (6)23:41 (7)25:50 (7)38:48 (9)41:08 (9)46:01 (9)47:45 (9)50:53 (8)56:29 (10)58:13 (8)61:02 (7)62:00 (9)63:00 (11)63:34 (11)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk06:29 (1)00:32 (14)11:39 (7)01:45 (42)03:16 (12)02:09 (26)12:58 (16)02:20 (7)04:53 (24)01:44 (15)03:08 (8)05:36 (9)01:44 (9)02:49 (5)00:58 (2)01:00 (13)00:34 (11)
8Mateusz Madej63:53+08:5007:28 (8)08:00 (7)19:55 (6)20:17 (5)24:28 (10)25:52 (8)35:50 (5)40:34 (8)45:04 (7)46:33 (7)49:56 (7)55:53 (8)59:11 (10)61:19 (8)62:41 (10)63:23 (12)63:53 (12)
UKS "TUKAN" Iwiny07:28 (8)00:32 (14)11:55 (8)00:22 (1)04:11 (21)01:24 (3)09:58 (2)04:44 (41)04:30 (17)01:29 (5)03:23 (13)05:57 (13)03:18 (41)02:08 (1)01:22 (21)00:42 (2)00:30 (2)
9Marc Kerckhofs64:51+09:4811:40 (37)12:09 (35)24:36 (21)25:00 (18)27:50 (16)29:09 (15)40:35 (12)43:36 (12)47:23 (11)48:53 (11)51:52 (10)57:26 (11)59:04 (9)62:14 (9)63:32 (11)64:18 (13)64:51 (13)
Belgian Military Orienteering Team11:40 (37)00:29 (8)12:27 (13)00:24 (2)02:50 (7)01:19 (2)11:26 (6)03:01 (23)03:47 (6)01:30 (7)02:59 (6)05:34 (8)01:38 (4)03:10 (10)01:18 (17)00:46 (3)00:33 (8)
10Leon Kropivšek65:28+10:2508:47 (17)09:26 (19)20:48 (11)21:32 (11)24:49 (11)27:24 (11)39:31 (10)41:48 (10)48:13 (13)50:06 (13)53:09 (11)58:13 (12)60:00 (11)63:07 (11)64:03 (12)64:52 (14)65:28 (14)
Mariborski OK08:47 (17)00:39 (30)11:22 (5)00:44 (22)03:17 (13)02:35 (37)12:07 (12)02:17 (4)06:25 (42)01:53 (24)03:03 (7)05:04 (6)01:47 (11)03:07 (8)00:56 (1)00:49 (6)00:36 (14)
11Jiri Martan66:49+11:4608:49 (19)09:16 (16)20:52 (12)21:23 (10)24:06 (8)26:21 (9)38:06 (8)40:32 (7)45:29 (8)47:04 (8)51:10 (9)56:09 (9)58:08 (7)63:59 (12)65:12 (14)66:10 (15)66:49 (15)
Slavia Liberec Orienteering08:49 (19)00:27 (4)11:36 (6)00:31 (10)02:43 (3)02:15 (30)11:45 (10)02:26 (8)04:57 (26)01:35 (10)04:06 (25)04:59 (4)01:59 (16)05:51 (37)01:13 (11)00:58 (9)00:39 (21)
12Marek Wojnowicz66:58+11:5508:07 (12)08:40 (12)21:32 (13)22:03 (12)24:18 (9)28:32 (13)40:39 (13)43:11 (11)46:58 (10)48:45 (10)53:39 (13)59:04 (13)60:35 (12)63:05 (10)64:34 (13)66:27 (16)66:58 (16)
UKS "TUKAN" Iwiny08:07 (12)00:33 (15)12:52 (14)00:31 (10)02:15 (1)04:14 (44)12:07 (12)02:32 (11)03:47 (6)01:47 (18)04:54 (35)05:25 (7)01:31 (2)02:30 (2)01:29 (25)01:53 (42)00:31 (4)
13Nicolo Liva67:23+12:2007:50 (11)08:19 (11)20:43 (10)21:20 (9)26:10 (13)27:46 (12)40:56 (14)43:38 (13)48:00 (12)49:45 (12)53:29 (12)59:07 (14)61:09 (13)64:21 (13)65:35 (15)66:45 (17)67:23 (17)
Semiperdo Orienteering Maniago07:50 (11)00:29 (8)12:24 (12)00:37 (13)04:50 (28)01:36 (5)13:10 (18)02:42 (14)04:22 (14)01:45 (16)03:44 (16)05:38 (10)02:02 (17)03:12 (11)01:14 (14)01:10 (28)00:38 (18)
14Jaromir Sramek68:51+13:4808:33 (14)09:09 (15)25:31 (25)26:01 (23)28:49 (18)30:34 (18)42:13 (15)44:51 (15)49:11 (15)50:44 (15)54:00 (14)59:49 (15)61:36 (14)64:45 (14)67:11 (16)68:08 (18)68:51 (18)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk08:33 (14)00:36 (20)16:22 (30)00:30 (6)02:48 (6)01:45 (13)11:39 (8)02:38 (13)04:20 (13)01:33 (8)03:16 (9)05:49 (12)01:47 (11)03:09 (9)02:26 (40)00:57 (8)00:43 (30)
15Vid Bogovič71:06+16:0309:58 (25)10:24 (24)24:27 (20)25:40 (20)29:22 (21)31:27 (21)46:04 (20)48:23 (20)52:13 (19)53:56 (20)56:39 (16)62:19 (17)64:10 (16)68:11 (16)69:15 (17)70:32 (19)71:06 (19)
OK Brežice09:58 (25)00:26 (2)14:03 (21)01:13 (39)03:42 (18)02:05 (25)14:37 (26)02:19 (6)03:50 (7)01:43 (13)02:43 (3)05:40 (11)01:51 (13)04:01 (23)01:04 (6)01:17 (34)00:34 (11)
16Jan Skoupy71:19+16:1607:32 (9)08:06 (9)20:22 (9)22:33 (13)25:39 (12)27:24 (11)40:35 (12)44:01 (14)48:53 (14)50:40 (14)54:02 (15)60:40 (16)62:21 (15)67:59 (15)69:45 (18)70:46 (20)71:19 (20)
SCM Hanacke oblasti07:32 (9)00:34 (18)12:16 (10)02:11 (44)03:06 (11)01:45 (13)13:11 (19)03:26 (32)04:52 (23)01:47 (18)03:22 (12)06:38 (19)01:41 (7)05:38 (36)01:46 (32)01:01 (15)00:33 (8)
17Petr Klimeš74:15+19:1208:34 (15)09:05 (14)22:59 (14)23:39 (14)27:06 (14)28:56 (14)43:58 (18)47:10 (18)52:16 (20)53:52 (19)57:46 (19)64:46 (21)67:07 (20)71:21 (19)72:46 (21)73:36 (21)74:15 (22)
Co kde Radim posbiral (CZE)08:34 (15)00:31 (11)13:54 (19)00:40 (18)03:27 (15)01:50 (18)15:02 (28)03:12 (28)05:06 (30)01:36 (11)03:54 (20)07:00 (27)02:21 (27)04:14 (26)01:25 (23)00:50 (7)00:39 (21)
18Tihomir Despetović74:18+19:1509:19 (22)09:56 (22)23:17 (16)23:48 (16)27:46 (15)29:46 (16)43:27 (16)46:25 (17)51:24 (17)53:31 (17)57:55 (20)64:34 (20)66:47 (19)71:20 (18)72:40 (20)73:41 (22)74:18 (23)
OK Bjelovar09:19 (22)00:37 (23)13:21 (15)00:31 (10)03:58 (19)02:00 (22)13:41 (22)02:58 (21)04:59 (27)02:07 (30)04:24 (27)06:39 (20)02:13 (22)04:33 (30)01:20 (19)01:01 (15)00:37 (17)
19Rok Močnik74:46+19:4308:48 (18)09:22 (18)24:19 (19)25:12 (19)29:35 (22)31:29 (22)46:40 (22)49:10 (21)53:19 (21)55:15 (21)59:18 (21)65:22 (22)67:37 (21)71:24 (20)72:57 (22)74:00 (23)74:46 (24)
OK Azimut08:48 (18)00:34 (18)14:57 (27)00:53 (30)04:23 (25)01:54 (19)15:11 (29)02:30 (10)04:09 (11)01:56 (26)04:03 (24)06:04 (15)02:15 (23)03:47 (19)01:33 (27)01:03 (16)00:46 (36)
20Mario Štambuk75:30+20:2708:37 (16)09:19 (17)23:40 (17)24:20 (17)27:59 (17)29:48 (17)44:18 (19)47:15 (19)51:39 (18)53:38 (18)57:11 (17)63:25 (18)65:23 (17)72:23 (21)73:40 (23)74:50 (24)75:30 (25)
Ivan Merz08:37 (16)00:42 (38)14:21 (24)00:40 (18)03:39 (17)01:49 (17)14:30 (25)02:57 (19)04:24 (15)01:59 (28)03:33 (15)06:14 (16)01:58 (15)07:00 (42)01:17 (16)01:10 (28)00:40 (23)
21Uroš Burič76:36+21:3310:31 (31)11:09 (30)26:02 (27)27:05 (27)31:42 (26)33:53 (25)47:17 (23)50:13 (23)54:52 (23)56:36 (22)60:38 (22)66:58 (23)69:16 (22)73:00 (22)74:51 (24)75:59 (25)76:36 (26)
OK Azimut10:31 (31)00:38 (26)14:53 (26)01:03 (36)04:37 (26)02:11 (28)13:24 (21)02:56 (18)04:39 (19)01:44 (15)04:02 (23)06:20 (17)02:18 (25)03:44 (17)01:51 (33)01:08 (23)00:37 (17)
22Edoardo De Vallier78:19+23:1607:14 (4)08:05 (8)25:13 (23)25:52 (22)33:29 (32)35:12 (30)47:34 (25)50:43 (24)56:07 (27)58:33 (26)62:30 (26)69:27 (25)71:17 (23)75:15 (23)76:50 (26)77:38 (26)78:19 (27)
ASD Erebus Orientamento Vicenza07:14 (4)00:51 (41)17:08 (37)00:39 (16)07:37 (43)01:43 (10)12:22 (13)03:09 (27)05:24 (34)02:26 (34)03:57 (21)06:57 (25)01:50 (12)03:58 (22)01:35 (29)00:48 (5)00:41 (24)
23Alessandro Giacchetto78:28+23:2511:52 (38)12:33 (36)26:54 (28)27:32 (28)31:54 (27)33:39 (24)47:44 (26)50:44 (25)55:33 (26)58:45 (27)62:06 (24)69:01 (24)71:28 (24)75:24 (24)76:48 (25)77:52 (27)78:28 (28)
Semiperdo Orienteering Maniago11:52 (38)00:41 (34)14:21 (24)00:38 (14)04:22 (24)01:45 (13)14:05 (23)03:00 (22)04:49 (22)03:12 (42)03:21 (11)06:55 (24)02:27 (29)03:56 (20)01:24 (22)01:04 (19)00:36 (14)
24Markus Seppele78:42+23:3911:07 (35)11:52 (34)25:19 (24)26:11 (25)31:07 (24)34:16 (28)47:19 (24)50:49 (26)55:28 (24)59:14 (28)63:40 (28)70:06 (28)72:16 (26)75:47 (25)76:58 (27)77:58 (28)78:42 (29)
Naturfreunde Villach Orienteering11:07 (35)00:45 (40)13:27 (17)00:52 (28)04:56 (31)03:09 (38)13:03 (17)03:30 (34)04:39 (19)03:46 (44)04:26 (28)06:26 (18)02:10 (21)03:31 (15)01:11 (8)01:00 (13)00:44 (34)
25Michal Hodek79:34+24:3109:08 (21)09:46 (21)23:09 (15)23:48 (16)29:22 (21)31:23 (20)47:54 (27)51:02 (27)55:31 (25)58:17 (25)61:45 (23)69:43 (26)72:03 (25)76:00 (26)77:35 (28)78:54 (29)79:34 (30)
Co kde Radim posbiral (CZE)09:08 (21)00:38 (26)13:23 (16)00:39 (16)05:34 (37)02:01 (23)16:31 (34)03:08 (26)04:29 (16)02:46 (39)03:28 (14)07:58 (34)02:20 (26)03:57 (21)01:35 (29)01:19 (35)00:40 (23)
26Michele Cera80:33+25:3009:23 (23)10:00 (23)23:53 (18)26:02 (24)31:07 (24)32:48 (23)46:07 (21)49:30 (22)54:44 (22)56:40 (23)63:23 (27)70:21 (29)73:01 (27)76:22 (27)78:45 (29)79:49 (30)80:33 (31)
ASD Erebus Orientamento Vicenza09:23 (23)00:37 (23)13:53 (18)02:09 (43)05:05 (33)01:41 (9)13:19 (20)03:23 (31)05:14 (32)01:56 (26)06:43 (39)06:58 (26)02:40 (33)03:21 (13)02:23 (39)01:04 (19)00:44 (34)
27Matteo Zoppe84:39+29:3610:26 (30)11:05 (29)29:52 (35)30:41 (36)37:10 (38)39:33 (37)52:14 (29)56:31 (32)60:49 (30)62:59 (30)65:55 (29)73:33 (30)75:42 (28)81:51 (28)83:05 (30)84:04 (31)84:39 (34)
Panda Orienteering Valsugana10:26 (30)00:39 (30)18:47 (43)00:49 (26)06:29 (41)02:23 (33)12:41 (14)04:17 (40)04:18 (12)02:10 (31)02:56 (5)07:38 (33)02:09 (20)06:09 (38)01:14 (14)00:59 (10)00:35 (12)
28Alessandro Cecon87:56+32:5310:42 (32)11:24 (32)28:29 (33)29:53 (34)34:14 (33)36:02 (33)53:47 (32)58:04 (35)63:05 (33)65:46 (33)69:48 (32)77:58 (33)80:15 (30)84:19 (29)86:04 (31)87:13 (32)87:56 (35)
Friuli MTB & Orienteering10:42 (32)00:42 (38)17:05 (34)01:24 (40)04:21 (23)01:48 (16)17:45 (38)04:17 (40)05:01 (28)02:41 (38)04:02 (23)08:10 (37)02:17 (24)04:04 (24)01:45 (31)01:09 (25)00:43 (30)
29Herfried Trummer88:56+33:5310:15 (28)10:49 (27)27:41 (32)28:22 (31)31:57 (28)34:24 (29)49:14 (28)52:12 (28)57:34 (29)59:26 (29)66:26 (30)76:38 (31)80:20 (31)85:17 (30)86:49 (32)88:04 (33)88:56 (36)
OC Fürstenfeld10:15 (28)00:34 (18)16:52 (33)00:41 (19)03:35 (16)02:27 (34)14:50 (27)02:58 (21)05:22 (33)01:52 (22)07:00 (41)10:12 (42)03:42 (42)04:57 (33)01:32 (26)01:15 (32)00:52 (41)
30Martin Černy90:02+34:5911:39 (36)13:45 (39)30:51 (40)31:37 (41)37:39 (39)39:20 (35)55:29 (35)59:18 (36)65:10 (37)66:58 (36)70:47 (33)78:50 (34)81:29 (32)86:00 (31)87:52 (33)89:12 (34)90:02 (37)
Co kde Radim posbiral (CZE)11:39 (36)02:06 (43)17:06 (35)00:46 (24)06:02 (40)01:41 (9)16:09 (32)03:49 (37)05:52 (38)01:48 (19)03:49 (17)08:03 (36)02:39 (32)04:31 (29)01:52 (34)01:20 (36)00:50 (40)
31Joel Perarnau90:06+35:0309:43 (24)10:25 (25)27:00 (29)28:10 (30)33:04 (30)35:26 (32)54:35 (33)57:55 (33)63:55 (34)66:25 (34)71:03 (35)79:06 (35)81:33 (33)86:39 (32)88:08 (34)89:23 (35)90:06 (38)
Club Orientació Bergueda09:43 (24)00:42 (38)16:35 (32)01:10 (38)04:54 (30)02:22 (32)19:09 (42)03:20 (30)06:00 (40)02:30 (35)04:38 (32)08:03 (36)02:27 (29)05:06 (34)01:29 (25)01:15 (32)00:43 (30)
32Zoran Furman91:57+36:5412:28 (41)13:06 (37)30:36 (39)31:22 (39)35:22 (34)40:36 (41)56:24 (37)59:20 (37)64:59 (36)67:50 (37)72:34 (37)80:11 (36)83:10 (34)87:30 (33)89:39 (35)91:11 (36)91:57 (39)
Orientacijski klub Slovenske Konjice12:28 (41)00:38 (26)17:30 (39)00:46 (24)04:00 (20)05:14 (45)15:48 (31)02:56 (18)05:39 (36)02:51 (40)04:44 (33)07:37 (31)02:59 (38)04:20 (27)02:09 (38)01:32 (41)00:46 (36)
33Elio Golja92:42+37:3910:54 (34)11:35 (33)25:33 (26)26:29 (26)31:59 (29)34:09 (27)52:52 (30)56:21 (31)61:27 (31)63:49 (31)68:16 (31)77:01 (32)83:29 (35)89:50 (34)91:04 (36)92:09 (37)92:42 (40)
Orientacijski Klub Polaris10:54 (34)00:41 (34)13:58 (20)00:56 (34)05:30 (36)02:10 (27)18:43 (41)03:29 (33)05:06 (30)02:22 (32)04:27 (29)08:45 (38)06:28 (43)06:21 (39)01:14 (14)01:05 (22)00:33 (8)
34Carlo Giacometti93:28+38:2508:55 (20)09:36 (20)27:22 (31)28:49 (33)36:26 (36)40:24 (40)54:51 (34)57:59 (34)63:57 (35)66:29 (35)70:50 (34)83:27 (38)85:35 (37)90:01 (35)91:14 (37)92:45 (38)93:28 (41)
SSD GAJA08:55 (20)00:41 (34)17:46 (40)01:27 (41)07:37 (43)03:58 (42)14:27 (24)03:08 (26)05:58 (39)02:32 (36)04:21 (26)12:37 (45)02:08 (18)04:26 (28)01:13 (11)01:31 (39)00:43 (30)
35Martin Lžičar93:36+38:3309:59 (26)10:41 (26)27:04 (30)27:57 (29)33:26 (31)35:21 (31)52:54 (31)56:10 (30)62:26 (32)64:17 (32)71:29 (36)81:24 (37)84:29 (36)90:07 (36)91:44 (38)92:49 (39)93:36 (42)
Co kde Radim posbiral (CZE)09:59 (26)00:42 (38)16:23 (31)00:53 (30)05:29 (35)01:55 (20)17:33 (37)03:16 (29)06:16 (41)01:51 (21)07:12 (42)09:55 (41)03:05 (39)05:38 (36)01:37 (30)01:05 (22)00:47 (38)
36Nejc Močnik96:46+41:4311:55 (40)13:44 (38)32:01 (42)32:48 (43)38:08 (42)41:47 (42)61:07 (43)64:41 (43)69:38 (42)71:36 (40)76:25 (40)85:23 (40)88:16 (39)91:52 (37)94:46 (39)96:02 (40)96:46 (43)
OK Azimut11:55 (40)01:49 (42)18:17 (42)00:47 (25)05:20 (34)03:39 (41)19:20 (43)03:34 (36)04:57 (26)01:58 (27)04:49 (34)08:58 (39)02:53 (37)03:36 (16)02:54 (42)01:16 (33)00:44 (34)
37Jaka Pišljar97:22+42:1915:21 (44)16:00 (43)30:35 (38)31:29 (40)40:44 (44)44:48 (45)60:33 (42)63:28 (40)68:14 (39)70:07 (39)75:12 (38)87:41 (43)90:20 (42)94:05 (40)95:26 (40)96:35 (41)97:22 (44)
Orientacijski klub Komenda15:21 (44)00:39 (30)14:35 (25)00:54 (31)09:15 (45)04:04 (43)15:45 (30)02:55 (16)04:46 (20)01:53 (24)05:05 (36)12:29 (44)02:39 (32)03:45 (18)01:21 (20)01:09 (25)00:47 (38)
38Fabio Ronzani97:40+42:3710:17 (29)15:41 (42)29:56 (36)30:54 (37)35:55 (35)39:33 (37)56:40 (38)60:12 (38)66:00 (38)68:04 (38)75:28 (39)84:34 (39)87:06 (38)93:52 (39)95:47 (41)96:58 (42)97:40 (45)
ASD Erebus Orientamento Vicenza10:17 (29)05:24 (44)14:15 (22)00:58 (35)05:01 (32)03:38 (40)17:07 (36)03:32 (35)05:48 (37)02:04 (29)07:24 (44)09:06 (40)02:32 (30)06:46 (41)01:55 (36)01:11 (29)00:42 (26)
39Boris Eržen99:12+44:0913:20 (42)14:03 (40)31:10 (41)32:06 (42)37:41 (40)40:14 (39)58:28 (40)61:36 (39)69:32 (41)71:55 (41)79:11 (41)86:27 (42)89:08 (40)93:51 (38)97:11 (42)98:33 (43)99:12 (46)
Škofjeloški orientacijski klub13:20 (42)00:43 (39)17:07 (36)00:56 (34)05:35 (38)02:33 (36)18:14 (40)03:08 (26)07:56 (43)02:23 (33)07:16 (43)07:16 (29)02:41 (34)04:43 (31)03:20 (43)01:22 (37)00:39 (21)
40Dimitar Dimitrov101:04+46:0110:13 (27)10:52 (28)30:14 (37)30:58 (38)36:36 (37)38:50 (34)55:30 (36)68:33 (44)74:06 (44)76:41 (44)82:47 (44)89:33 (45)92:25 (44)97:14 (41)99:07 (43)100:20 (1)101:04 (1)
Sarnena Gora10:13 (27)00:39 (30)19:22 (44)00:44 (22)05:38 (39)02:14 (29)16:40 (35)13:03 (43)05:33 (35)02:35 (37)06:06 (37)06:46 (23)02:52 (36)04:49 (32)01:53 (35)01:13 (30)00:44 (34)
41Gašper Cerar102:06+47:0320:18 (45)20:43 (44)36:11 (44)37:06 (45)41:58 (45)43:44 (44)60:05 (41)64:08 (42)72:18 (43)75:10 (43)81:29 (43)89:07 (44)91:59 (43)98:28 (43)99:38 (44)101:10 (2)102:06 (2)
20:18 (45)00:25 (1)15:28 (28)00:55 (32)04:52 (29)01:46 (14)16:21 (33)04:03 (38)08:10 (44)02:52 (41)06:19 (38)07:38 (33)02:52 (36)06:29 (40)01:10 (7)01:32 (41)00:56 (42)
42Aljaž Černe102:29+47:2614:24 (43)15:01 (41)32:14 (43)33:06 (44)37:45 (41)40:03 (38)57:55 (39)63:46 (41)69:00 (40)72:33 (42)79:31 (42)86:13 (41)89:21 (41)97:38 (42)100:16 (1)101:39 (3)102:29 (3)
OK Tivoli14:24 (43)00:37 (23)17:13 (38)00:52 (28)04:39 (27)02:18 (31)17:52 (39)05:51 (42)05:14 (32)03:33 (43)06:58 (40)06:42 (22)03:08 (40)08:17 (43)02:38 (41)01:23 (38)00:50 (40)
Kristian Narbro Porath81:23+26:2011:55 (40) (N/A) (N/A)28:38 (32)31:33 (25)34:05 (26) (N/A)52:21 (29)56:12 (28)57:47 (24)62:15 (25)69:51 (27)76:30 (29) (N/A) (N/A) (N/A)81:23 (33)
Tolered Utby OL11:55 (40)00:00 (N/A)00:00 (N/A)28:38 (45)02:55 (9)02:32 (35)00:00 (N/A)52:21 (44)03:51 (8)01:35 (10)04:28 (31)07:36 (30)06:39 (44)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)81:23 (46)
Andrea Marzolla+-56:57 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
CUS BOLOGNA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Aljaž Borštnik+-56:57 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Tivoli00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Federico Bacci+-56:57 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Polisportiva G.Masi00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Franc Knap24:43+-31:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)12:00 (1) (N/A) (N/A)21:04 (2)23:05 (4)24:43 (4)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)12:00 (43)00:00 (N/A)00:00 (N/A)21:04 (44)02:01 (43)01:38 (43)
Lorenzo Bartulovich73:23+18:2008:12 (13)08:52 (13)25:03 (22)25:47 (21)29:06 (19)30:41 (19)43:32 (17)46:17 (16)51:04 (16)52:53 (16)57:21 (18)64:01 (19)66:10 (18)70:22 (17)71:34 (19) (N/A)73:23 (21)
SSD GAJA08:12 (13)00:40 (31)16:11 (29)00:44 (22)03:19 (14)01:35 (4)12:51 (15)02:45 (15)04:47 (21)01:49 (20)04:28 (31)06:40 (21)02:09 (20)04:12 (25)01:12 (9)00:00 (N/A)73:23 (44)
Silvano Daves81:19+26:1610:48 (33)11:24 (32)29:23 (34)30:29 (35)39:03 (43)42:34 (43) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)81:19 (32)
AD Trento Orienteering10:48 (33)00:36 (20)17:59 (41)01:06 (37)08:34 (44)03:31 (39)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)81:19 (45)
Aljoša Pečar+-56:57 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Mariborski OK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)