Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-6262-7979-6666-3333-9090-8282-4343-4545-8080-5050-8585-7676-103103-F
1Herwig Allwinger39:26+00:0003:18 (5)07:48 (1)09:38 (1)11:31 (1)12:08 (1)19:36 (1)20:53 (1)25:27 (2)30:39 (3)33:26 (4)35:49 (4)37:46 (5)38:50 (7)39:26 (7)
Mariborski OK03:18 (5)04:30 (1)01:50 (1)01:53 (5)00:37 (4)07:28 (1)01:17 (8)04:34 (1)05:12 (7)02:47 (2)02:23 (4)01:57 (5)01:04 (5)00:36 (10)
2Pavel Matl46:39+07:1303:29 (6)08:20 (2)10:25 (2)12:14 (2)13:05 (2)23:29 (3)24:48 (3)33:59 (4)38:12 (5)41:07 (5)43:11 (5)44:58 (6)46:01 (8)46:39 (8)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk03:29 (6)04:51 (2)02:05 (4)01:49 (3)00:51 (20)10:24 (9)01:19 (10)09:11 (19)04:13 (2)02:55 (5)02:04 (2)01:47 (1)01:03 (4)00:38 (17)
3Davide Zuin47:53+08:2702:53 (1)09:45 (5)11:51 (4)14:03 (3)14:38 (3)23:08 (2)24:37 (2)30:52 (3)37:01 (4)41:29 (6)43:54 (6)46:03 (7)47:17 (9)47:53 (9)
Vicenza Orienteering Team02:53 (1)06:52 (12)02:06 (6)02:12 (11)00:35 (2)08:30 (2)01:29 (18)06:15 (2)06:09 (17)04:28 (34)02:25 (5)02:09 (12)01:14 (12)00:36 (10)
4Tomislav Varnica49:10+09:4405:11 (23)10:30 (7)13:43 (9)16:19 (9)17:00 (9)26:06 (6)27:37 (6)34:58 (5)39:41 (6)42:44 (7)45:18 (7)47:19 (8)48:30 (10)49:10 (10)
OK Vihor05:11 (23)05:19 (3)03:13 (30)02:36 (19)00:41 (11)09:06 (3)01:31 (19)07:21 (8)04:43 (3)03:03 (7)02:34 (8)02:01 (9)01:11 (8)00:40 (21)
5Valentin Eržen51:42+12:1603:42 (9)11:05 (10)13:13 (8)15:39 (8)16:25 (8)27:06 (7)28:33 (7)35:50 (6)41:11 (7)44:51 (8)47:28 (8)49:52 (9)51:06 (11)51:42 (11)
OK Azimut03:42 (9)07:23 (19)02:08 (7)02:26 (14)00:46 (14)10:41 (10)01:27 (15)07:17 (7)05:21 (9)03:40 (14)02:37 (10)02:24 (19)01:14 (12)00:36 (10)
6Jakub Jilek52:22+12:5602:59 (2)09:14 (4)11:39 (3)14:39 (5)15:08 (5)25:57 (5)27:03 (5)37:09 (7)42:05 (8)44:58 (9)48:00 (9)50:35 (10)51:48 (12)52:22 (12)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk02:59 (2)06:15 (5)02:25 (12)03:00 (30)00:29 (1)10:49 (11)01:06 (2)10:06 (21)04:56 (5)02:53 (4)03:02 (17)02:35 (23)01:13 (9)00:34 (5)
7Vito Satrapa54:22+14:5604:40 (18)11:44 (12)17:25 (22)19:02 (18)19:44 (14)29:17 (9)30:43 (10)38:29 (9)44:46 (10)47:55 (11)50:36 (11)52:30 (11)53:38 (13)54:22 (13)
OLC Wienerwald04:40 (18)07:04 (15)05:41 (42)01:37 (1)00:42 (12)09:33 (5)01:26 (14)07:46 (10)06:17 (19)03:09 (9)02:41 (12)01:54 (4)01:08 (7)00:44 (30)
8Gerhard Jöbstl55:34+16:0803:32 (8)12:22 (15)14:37 (10)16:39 (10)17:18 (10)28:33 (8)30:01 (8)38:01 (8)43:18 (9)47:21 (10)49:57 (10)53:30 (12)54:50 (14)55:34 (14)
OLC Graz03:32 (8)08:50 (25)02:15 (8)02:02 (9)00:39 (9)11:15 (16)01:28 (17)08:00 (11)05:17 (8)04:03 (25)02:36 (9)03:33 (32)01:20 (16)00:44 (30)
9Jaroslav Hlavač55:40+16:1403:08 (3)08:54 (3)13:08 (7)14:49 (6)15:28 (6)25:17 (4)26:29 (4)41:36 (13)45:47 (12)50:15 (14)52:13 (13)54:13 (14)55:13 (15)55:40 (15)
Co kde Radim posbiral (CZE)03:08 (3)05:46 (4)04:14 (41)01:41 (2)00:39 (9)09:49 (6)01:12 (5)15:07 (38)04:11 (1)04:28 (34)01:58 (1)02:00 (8)01:00 (2)00:27 (1)
10Janko Bačnar56:32+17:0604:28 (15)11:00 (8)12:54 (6)14:55 (7)15:34 (7)30:39 (12)31:55 (12)39:09 (10)45:06 (11)49:09 (12)51:39 (12)54:02 (13)55:56 (16)56:32 (16)
OK Azimut04:28 (15)06:32 (8)01:54 (2)02:01 (8)00:39 (9)15:05 (35)01:16 (7)07:14 (6)05:57 (12)04:03 (25)02:30 (7)02:23 (16)01:54 (34)00:36 (10)
11Pavel Petr56:39+17:1303:54 (12)10:13 (6)12:19 (5)14:10 (4)14:48 (4)29:20 (10)30:28 (9)40:43 (12)47:32 (14)50:31 (15)53:01 (14)55:00 (15)56:01 (17)56:39 (17)
Slavia Liberec Orienteering03:54 (12)06:19 (6)02:06 (6)01:51 (4)00:38 (5)14:32 (32)01:08 (3)10:15 (22)06:49 (24)02:59 (6)02:30 (7)01:59 (6)01:01 (3)00:38 (17)
12Zoltan Kovacs58:18+18:5204:03 (14)13:29 (20)16:16 (17)19:01 (16)20:27 (17)30:43 (13)32:22 (13)39:25 (11)46:20 (13)50:00 (13)53:23 (15)55:55 (16)57:33 (18)58:18 (18)
Siralyok Se.04:03 (14)09:26 (28)02:47 (17)02:45 (24)01:26 (38)10:16 (8)01:39 (25)07:03 (5)06:55 (25)03:40 (14)03:23 (22)02:32 (22)01:38 (27)00:45 (34)
13Milan Matousek58:40+19:1410:41 (41)18:31 (33)21:00 (30)22:54 (29)23:33 (28)32:55 (15)34:10 (15)45:12 (19)50:15 (17)53:08 (17)55:14 (16)57:06 (17)58:03 (19)58:40 (19)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk10:41 (41)07:50 (21)02:29 (15)01:54 (6)00:39 (9)09:22 (4)01:15 (6)11:02 (29)05:03 (6)02:53 (4)02:06 (3)01:52 (3)00:57 (1)00:37 (14)
14Pako Delgado60:15+20:4904:57 (20)11:18 (11)14:54 (12)17:31 (11)18:31 (11)29:38 (11)31:25 (11)41:54 (14)48:32 (15)52:10 (16)55:55 (17)58:09 (18)59:39 (20)60:15 (20)
OK Vihor04:57 (20)06:21 (7)03:36 (38)02:37 (20)01:00 (28)11:07 (13)01:47 (31)10:29 (23)06:38 (22)03:38 (12)03:45 (28)02:14 (14)01:30 (21)00:36 (10)
15Milos Hecl61:18+21:5203:32 (8)14:44 (27)18:30 (25)20:37 (24)21:21 (23)37:01 (29)38:04 (27)44:54 (18)50:52 (18)53:37 (18)56:50 (18)58:40 (19)60:48 (21)61:18 (21)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk03:32 (8)11:12 (36)03:46 (39)02:07 (10)00:44 (13)15:40 (38)01:03 (1)06:50 (3)05:58 (13)02:45 (1)03:13 (19)01:50 (2)02:08 (38)00:30 (3)
16Áron Dalos64:27+25:0103:09 (4)14:26 (23)17:35 (24)20:22 (23)21:10 (21)34:54 (23)36:26 (22)46:59 (23)53:05 (22)57:07 (24)60:03 (22)62:15 (20)63:47 (22)64:27 (22)
Tipo Orienteering Club03:09 (4)11:17 (37)03:09 (26)02:47 (25)00:48 (17)13:44 (26)01:32 (20)10:33 (24)06:06 (15)04:02 (22)02:56 (14)02:12 (13)01:32 (22)00:40 (21)
17Edoardo Tona64:40+25:1404:58 (21)14:41 (26)17:08 (21)19:27 (19)20:04 (16)33:45 (19)35:18 (18)44:10 (17)51:35 (19)55:39 (20)60:23 (23)62:49 (21)64:03 (23)64:40 (23)
Orienteering Tarzo a.s.d.04:58 (21)09:43 (31)02:27 (13)02:19 (13)00:37 (4)13:41 (25)01:33 (21)08:52 (17)07:25 (30)04:04 (26)04:44 (37)02:26 (20)01:14 (12)00:37 (14)
18Matjaž Draksler65:21+25:5503:48 (11)11:05 (10)21:57 (34)23:53 (31)24:34 (30)34:27 (21)35:39 (19)42:35 (15)53:03 (21)56:19 (21)61:35 (26)63:35 (22)64:50 (24)65:21 (24)
Škofjeloški orientacijski klub03:48 (11)07:17 (18)10:52 (46)01:56 (7)00:41 (11)09:53 (7)01:12 (5)06:56 (4)10:28 (42)03:16 (10)05:16 (42)02:00 (8)01:15 (13)00:31 (4)
19Robert Lapanja65:37+26:1105:32 (26)12:47 (18)15:40 (14)17:58 (13)18:49 (13)35:43 (25)37:06 (23)45:45 (22)53:12 (23)56:55 (22)59:58 (21)63:38 (23)64:55 (25)65:37 (25)
OK Azimut05:32 (26)07:15 (17)02:53 (20)02:18 (12)00:51 (20)16:54 (41)01:23 (12)08:39 (15)07:27 (31)03:43 (15)03:03 (18)03:40 (33)01:17 (14)00:42 (26)
20Diego Milani66:06+26:4003:47 (10)22:00 (39)24:57 (37)27:26 (37)28:36 (36)39:47 (33)41:12 (32)48:41 (27)55:04 (26)58:13 (25)61:35 (26)63:44 (24)65:25 (26)66:06 (26)
Orient-Express Verona03:47 (10)18:13 (44)02:57 (23)02:29 (16)01:10 (35)11:11 (15)01:25 (13)07:29 (9)06:23 (20)03:09 (9)03:22 (21)02:09 (12)01:41 (28)00:41 (23)
21Borut Seljak66:23+26:5705:41 (27)12:19 (14)15:50 (16)19:02 (18)20:00 (15)33:02 (16)34:49 (16)45:38 (21)54:19 (25)58:26 (27)61:07 (24)64:00 (26)65:36 (27)66:23 (27)
Orientacijski klub Komenda05:41 (27)06:38 (9)03:31 (37)03:12 (35)00:58 (26)13:02 (23)01:47 (31)10:49 (28)08:41 (38)04:07 (28)02:41 (12)02:53 (29)01:36 (24)00:47 (36)
22Franz Prach66:26+27:0005:12 (24)12:13 (13)15:43 (15)18:34 (14)21:16 (22)34:13 (20)36:16 (20)48:18 (24)54:09 (24)58:14 (26)61:50 (27)64:14 (27)65:49 (29)66:26 (28)
Leibnitzer AC -Orienteering05:12 (24)07:01 (14)03:30 (36)02:51 (27)02:42 (45)12:57 (22)02:03 (39)12:02 (32)05:51 (11)04:05 (27)03:36 (25)02:24 (19)01:35 (23)00:37 (14)
23Laták Rudolf66:34+27:0804:29 (17)16:24 (29)19:00 (27)21:57 (27)23:28 (27)34:28 (22)36:17 (21)45:25 (20)52:56 (20)56:56 (23)59:53 (20)63:54 (25)65:40 (28)66:34 (29)
BÖF04:29 (17)11:55 (38)02:36 (16)02:57 (28)01:31 (39)11:00 (12)01:49 (32)09:08 (18)07:31 (32)04:00 (20)02:57 (15)04:01 (38)01:46 (31)00:54 (44)
24Denis Mitri67:02+27:3607:57 (37)14:38 (25)17:07 (20)20:15 (22)21:59 (25)33:08 (17)34:54 (17)43:29 (16)49:42 (16)53:45 (19)57:50 (19)64:50 (28)66:18 (30)67:02 (30)
Friuli MTB & Orienteering07:57 (37)06:41 (10)02:29 (15)03:08 (34)01:44 (41)11:09 (14)01:46 (29)08:35 (14)06:13 (18)04:03 (25)04:05 (30)07:00 (46)01:28 (18)00:44 (30)
25Roland Berner68:45+29:1905:04 (22)12:55 (19)16:22 (18)19:53 (21)20:48 (19)33:10 (18)37:23 (24)48:33 (26)55:41 (28)59:40 (29)63:44 (29)66:24 (29)67:53 (31)68:45 (31)
SSV Hallein-Neualm05:04 (22)07:51 (22)03:27 (35)03:31 (39)00:55 (21)12:22 (21)04:13 (46)11:10 (30)07:08 (26)03:59 (19)04:04 (29)02:40 (26)01:29 (19)00:52 (43)
26Stefan Ruch69:28+30:0204:29 (17)14:33 (24)17:30 (23)20:47 (25)21:55 (24)35:43 (25)37:55 (26)48:33 (26)55:17 (27)59:31 (28)64:11 (30)66:51 (30)68:38 (32)69:28 (32)
Swiss O Tours04:29 (17)10:04 (34)02:57 (23)03:17 (36)01:08 (32)13:48 (27)02:12 (42)10:38 (25)06:44 (23)04:14 (32)04:40 (34)02:40 (26)01:47 (33)00:50 (39)
27Felix Berner69:29+30:0309:44 (39)18:40 (34)21:02 (31)24:23 (34)25:14 (33)41:28 (35)42:47 (35)51:37 (31)56:28 (29)60:03 (30)63:34 (28)67:40 (31)68:48 (33)69:29 (33)
SSV Hallein-Neualm09:44 (39)08:56 (26)02:22 (11)03:21 (38)00:51 (20)16:14 (40)01:19 (10)08:50 (16)04:51 (4)03:35 (11)03:31 (23)04:06 (39)01:08 (7)00:41 (23)
28Andrea Migliore71:19+31:5314:02 (43)23:19 (41)26:37 (39)29:15 (39)30:13 (39)42:23 (37)44:28 (37)52:35 (33)58:24 (30)62:26 (32)65:25 (31)69:22 (32)70:40 (34)71:19 (34)
Oricuneo14:02 (43)09:17 (27)03:18 (33)02:38 (21)00:58 (26)12:10 (20)02:05 (40)08:07 (12)05:49 (10)04:02 (22)02:59 (16)03:57 (36)01:18 (15)00:39 (18)
29Emil Kacin74:20+34:5407:35 (35)17:23 (31)20:38 (29)23:59 (32)25:20 (34)39:22 (32)42:08 (34)50:35 (30)58:25 (31)63:53 (33)68:26 (32)71:31 (33)73:28 (35)74:20 (35)
OK Azimut07:35 (35)09:48 (32)03:15 (32)03:21 (38)01:21 (37)14:02 (29)02:46 (45)08:27 (13)07:50 (33)05:28 (39)04:33 (32)03:05 (30)01:57 (35)00:52 (43)
30Zdenek Janu S.75:05+35:3904:00 (13)12:37 (17)14:54 (12)17:33 (12)18:38 (12)37:49 (30)39:24 (30)53:34 (35)61:34 (35)65:48 (35)68:43 (33)72:43 (35)74:13 (36)75:05 (36)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk04:00 (13)08:37 (24)02:17 (9)02:39 (22)01:05 (31)19:11 (44)01:35 (22)14:10 (36)08:00 (34)04:14 (32)02:55 (13)04:00 (37)01:30 (21)00:52 (43)
31Gabriele Bauci75:12+35:4605:46 (29)13:47 (21)16:37 (19)19:35 (20)20:51 (20)36:34 (27)38:10 (28)50:09 (29)58:37 (33)65:30 (34)70:13 (34)72:37 (34)74:35 (37)75:12 (37)
Punto K Orienteering ASD05:46 (29)08:01 (23)02:50 (18)02:58 (29)01:16 (36)15:43 (39)01:36 (23)11:59 (31)08:28 (36)06:53 (43)04:43 (36)02:24 (19)01:58 (36)00:37 (14)
32Christopher Immervoll77:23+37:5705:56 (30)15:24 (28)18:36 (26)21:43 (26)22:41 (26)36:44 (28)38:47 (29)54:47 (36)62:05 (36)67:10 (36)71:40 (35)74:28 (36)76:33 (38)77:23 (38)
SU Schöckl Graz05:56 (30)09:28 (29)03:12 (28)03:07 (31)00:58 (26)14:03 (30)02:03 (39)16:00 (41)07:18 (28)05:05 (35)04:30 (31)02:48 (27)02:05 (37)00:50 (39)
33Horst Mayer77:28+38:0204:53 (19)12:37 (17)15:31 (13)18:39 (15)20:32 (18)31:58 (14)33:44 (14)50:01 (28)58:29 (32)62:23 (31)72:47 (36)75:15 (37)76:43 (39)77:28 (39)
SSV Hallein-Neualm04:53 (19)07:44 (20)02:54 (21)03:08 (34)01:53 (42)11:26 (18)01:46 (29)16:17 (42)08:28 (36)03:54 (18)10:24 (46)02:28 (21)01:28 (18)00:45 (34)
34Luka Plavčak82:05+42:3905:43 (28)16:28 (30)19:42 (28)22:50 (28)23:37 (29)39:17 (31)40:56 (31)51:38 (32)60:53 (34)70:05 (38)74:54 (37)79:08 (38)81:27 (40)82:05 (40)
Škofjeloški orientacijski klub05:43 (28)10:45 (35)03:14 (31)03:08 (34)00:47 (15)15:40 (38)01:39 (25)10:42 (26)09:15 (40)09:12 (47)04:49 (38)04:14 (40)02:19 (40)00:38 (17)
35Diego Ruzzier85:11+45:4507:24 (32)14:22 (22)21:09 (32)23:45 (30)24:41 (31)36:05 (26)37:33 (25)61:22 (40)68:43 (37)73:50 (39)78:51 (38)82:44 (39)84:26 (41)85:11 (41)
Punto K Orienteering ASD07:24 (32)06:58 (13)06:47 (43)02:36 (19)00:56 (22)11:24 (17)01:28 (17)23:49 (47)07:21 (29)05:07 (36)05:01 (40)03:53 (34)01:42 (30)00:45 (34)
36Herwig Stütz86:19+46:5306:18 (31)18:51 (35)21:58 (35)25:51 (35)26:52 (35)44:29 (39)46:24 (39)60:12 (39)69:24 (38)77:13 (42)80:50 (41)83:56 (40)85:33 (42)86:19 (42)
OLG Deutsch Kaltenbrunn06:18 (31)12:33 (40)03:07 (24)03:53 (43)01:01 (29)17:37 (43)01:55 (37)13:48 (34)09:12 (39)07:49 (46)03:37 (26)03:06 (31)01:37 (26)00:46 (35)
37Daniel Ekhlas88:13+48:4713:54 (42)20:40 (37)24:07 (36)26:34 (36)29:19 (37)43:10 (38)44:33 (38)58:58 (37)72:26 (40)76:14 (41)82:09 (42)84:27 (41)87:31 (43)88:13 (43)
Leibnitzer AC -Orienteering13:54 (42)06:46 (11)03:27 (35)02:27 (15)02:45 (47)13:51 (28)01:23 (12)14:25 (37)13:28 (46)03:48 (16)05:55 (44)02:18 (15)03:04 (42)00:42 (26)
38Fabrizio Banal90:30+51:0419:28 (46)26:41 (42)29:54 (41)39:33 (41)41:07 (41)56:25 (41)58:17 (41)68:12 (42)75:30 (41)80:50 (43)84:07 (43)88:03 (43)89:50 (45)90:30 (45)
Junior Team Trentino19:28 (46)07:13 (16)03:13 (30)09:39 (46)01:34 (40)15:18 (36)01:52 (36)09:55 (20)07:18 (28)05:20 (37)03:17 (20)03:56 (35)01:47 (33)00:40 (21)
39Zdeněk Olexa92:41+53:1507:54 (36)17:51 (32)28:27 (40)32:03 (40)33:12 (40)50:40 (40)53:00 (40)66:57 (41)76:31 (42)81:56 (44)87:20 (44)90:13 (44)91:50 (46)92:41 (47)
Expres Czech Team07:54 (36)09:57 (33)10:36 (45)03:36 (40)01:09 (34)17:28 (42)02:20 (43)13:57 (35)09:34 (41)05:25 (38)05:24 (43)02:53 (29)01:37 (26)00:51 (40)
40Gregor Zupan99:16+59:5005:15 (25)27:09 (43)36:48 (43)40:26 (43)42:26 (43)57:02 (42)58:53 (42)71:15 (43)82:50 (45)88:48 (46)93:45 (47)96:23 (46)98:34 (47)99:16 (48)
Orientacijski klub Komenda05:15 (25)21:54 (46)09:39 (44)03:38 (41)02:00 (43)14:36 (33)01:51 (34)12:22 (33)11:35 (45)05:58 (41)04:57 (39)02:38 (24)02:11 (39)00:42 (26)
41Paolo Jerman102:10+62:4415:57 (44)33:46 (44)36:55 (44)41:33 (44)44:18 (44)57:51 (43)60:31 (43)75:57 (44)82:04 (44)89:11 (47)92:50 (46)98:16 (47)101:25 (1)102:10 (1)
ORIENTEERING TRIESTE15:57 (44)17:49 (43)03:09 (26)04:38 (45)02:45 (47)13:33 (24)02:40 (44)15:26 (39)06:07 (16)07:07 (44)03:39 (27)05:26 (44)03:09 (43)00:45 (34)
42Daniel Stocker102:26+63:0009:33 (38)19:16 (36)21:16 (33)24:05 (33)25:10 (32)40:14 (34)42:04 (33)52:49 (34)80:22 (43)84:30 (45)89:07 (45)98:42 (48)101:56 (2)102:26 (2)
HSV Villach09:33 (38)09:43 (31)02:00 (3)02:49 (26)01:05 (31)15:04 (34)01:50 (33)10:45 (27)27:33 (47)04:08 (29)04:37 (33)09:35 (47)03:14 (44)00:30 (3)
43Akos Szabo109:45+70:1916:54 (45)38:07 (45)40:58 (45)44:48 (45)45:36 (45)59:44 (44)64:47 (44)80:23 (45)88:54 (46)94:35 (48)99:39 (48)104:54 (1)109:01 (3)109:45 (3)
PVM Pécs16:54 (45)21:13 (45)02:51 (19)03:50 (42)00:48 (17)14:08 (31)05:03 (47)15:36 (40)08:31 (37)05:41 (40)05:04 (41)05:15 (41)04:07 (47)00:44 (30)
44Marco Mancini118:21+78:5507:33 (34)21:15 (38)35:40 (42)40:09 (42)41:18 (42)72:10 (45)74:18 (45)91:55 (46)98:01 (47)105:20 (1)108:55 (1)114:12 (2)117:31 (4)118:21 (4)
ORIENTEERING TRIESTE07:33 (34)13:42 (41)14:25 (47)04:29 (44)01:09 (34)30:52 (47)02:08 (41)17:37 (44)06:06 (15)07:19 (45)03:35 (24)05:17 (42)03:19 (45)00:50 (39)
45Grega Voglar132:35+93:0924:49 (47)47:26 (47)49:45 (47)52:21 (46)54:46 (46)74:19 (46)76:03 (46)97:47 (47)108:40 (1)114:41 (2)122:24 (2)127:47 (3)130:44 (5)132:35 (5)
Societa Corse d'Orientamento Mendrisio24:49 (47)22:37 (47)02:19 (10)02:36 (19)02:25 (44)19:33 (45)01:44 (27)21:44 (46)10:53 (43)06:01 (42)07:43 (45)05:23 (43)02:57 (41)01:51 (47)
46Janez Zavrl137:46+98:2025:58 (48)43:32 (46)46:42 (46)58:32 (47)59:31 (47)83:59 (47)85:42 (47)107:11 (1)113:40 (2)117:50 (3)131:00 (3)133:04 (4)136:49 (6)137:46 (6)
Orientacijski klub Komenda25:58 (48)17:34 (42)03:10 (27)11:50 (47)00:59 (27)24:28 (46)01:43 (26)21:29 (45)06:29 (21)04:10 (30)13:10 (48)02:04 (10)03:45 (46)00:57 (45)
Enrico Ferigutti92:28+53:0210:07 (40)22:11 (40)26:16 (38)29:00 (38)29:58 (38)41:43 (36)43:35 (36)59:55 (38)71:04 (39)74:57 (40)79:38 (39)90:26 (45) (N/A)92:28 (46)
Semiperdo Orienteering Maniago10:07 (40)12:04 (39)04:05 (40)02:44 (23)00:58 (26)11:45 (19)01:52 (36)16:20 (43)11:09 (44)03:53 (17)04:41 (35)10:48 (48)00:00 (N/A)92:28 (48)
Piero Giudici89:06+49:4007:29 (33) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)69:16 (37)80:35 (40)86:25 (42)88:07 (44)89:06 (44)
ORIENTEERING TRIESTE07:29 (33)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)69:16 (48)11:19 (47)05:50 (45)01:42 (30)00:59 (46)
Marco Dorigo+-40:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Punto K Orienteering ASD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Blaž Kovačič+-40:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Thomas Hudax+-40:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Andrea Tuniz+-40:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Semiperdo Orienteering Maniago00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Matjaž Koprivc+-40:34 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)