Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: M55

NIme / klubČasZaostanekS-6262-7979-6666-3333-9090-8282-4343-4545-8080-5050-8585-7676-103103-F
1Martin Bagness36:41+00:0002:31 (1)06:48 (1)08:26 (1)10:04 (1)10:41 (1)17:34 (1)18:47 (1)24:35 (2)28:24 (2)31:25 (2)33:25 (2)35:04 (3)36:04 (4)36:41 (4)
WARRIOR OC02:31 (1)04:17 (1)01:38 (1)01:38 (1)00:37 (2)06:53 (1)01:13 (1)05:48 (2)03:49 (1)03:01 (3)02:00 (1)01:39 (1)01:00 (1)00:37 (2)
2Joachim Friessnig43:18+06:3702:44 (2)09:29 (8)11:15 (2)13:21 (3)14:00 (3)21:36 (2)22:52 (2)30:14 (4)34:45 (4)37:41 (4)39:50 (4)41:45 (4)42:47 (5)43:18 (5)
OC Fürstenfeld02:44 (2)06:45 (10)01:46 (2)02:06 (4)00:39 (5)07:36 (2)01:16 (3)07:22 (8)04:31 (3)02:56 (2)02:09 (2)01:55 (2)01:02 (2)00:31 (1)
3Anders Björklund44:21+07:4002:52 (3)09:22 (7)11:18 (4)13:10 (2)13:48 (2)22:26 (3)23:49 (3)30:18 (5)34:54 (5)38:17 (5)40:31 (5)42:28 (5)43:40 (6)44:21 (6)
Sävedalens AIK02:52 (3)06:30 (7)01:56 (3)01:52 (2)00:38 (3)08:38 (4)01:23 (5)06:29 (5)04:36 (4)03:23 (6)02:14 (3)01:57 (4)01:12 (4)00:41 (7)
4Hannes Pacher44:30+07:4903:21 (5)09:21 (6)11:41 (7)13:41 (5)14:24 (5)22:44 (4)24:04 (4)29:31 (3)33:55 (3)37:13 (3)39:41 (3)42:32 (6)43:51 (7)44:30 (7)
SU Schöckl Graz03:21 (5)06:00 (6)02:20 (6)02:00 (3)00:43 (7)08:20 (3)01:20 (4)05:27 (1)04:24 (2)03:18 (4)02:28 (5)02:51 (20)01:19 (8)00:39 (6)
5Christian Biland48:39+11:5803:29 (7)09:13 (2)11:16 (3)13:38 (4)14:10 (4)23:48 (5)25:15 (5)31:22 (6)38:52 (7)42:14 (6)44:35 (6)46:39 (7)47:49 (8)48:39 (8)
OLG Cordoba03:29 (7)05:44 (5)02:03 (4)02:22 (9)00:32 (1)09:38 (5)01:27 (6)06:07 (4)07:30 (18)03:22 (5)02:21 (4)02:04 (7)01:10 (3)00:50 (20)
6Iain Rochford50:27+13:4603:35 (8)09:14 (3)11:40 (6)13:57 (6)14:42 (6)24:29 (6)25:43 (6)33:19 (7)39:06 (9)43:37 (9)46:23 (8)48:30 (8)49:49 (10)50:27 (9)
OC Fürstenfeld03:35 (8)05:39 (4)02:26 (9)02:17 (5)00:45 (9)09:47 (6)01:14 (2)07:36 (10)05:47 (9)04:31 (20)02:46 (8)02:07 (8)01:19 (8)00:38 (4)
7Herwig Proske50:29+13:4803:43 (10)09:18 (4)11:38 (5)14:01 (7)14:49 (7)24:56 (7)26:45 (7)33:27 (8)39:05 (8)42:43 (7)45:18 (7)48:31 (9)49:47 (9)50:29 (10)
OC Fürstenfeld03:43 (10)05:35 (3)02:20 (6)02:23 (11)00:48 (12)10:07 (8)01:49 (19)06:42 (7)05:38 (8)03:38 (8)02:35 (6)03:13 (26)01:16 (6)00:42 (9)
8Lasse Pedersen51:08+14:2703:29 (7)10:04 (9)12:25 (9)14:56 (9)15:41 (9)26:15 (9)27:50 (9)33:46 (9)38:43 (6)42:53 (8)46:33 (9)48:33 (10)50:25 (11)51:08 (11)
Göteborg-Majorna OK03:29 (7)06:35 (8)02:21 (7)02:31 (14)00:45 (9)10:34 (11)01:35 (11)05:56 (3)04:57 (5)04:10 (14)03:40 (15)02:00 (5)01:52 (21)00:43 (12)
9Cesare Tarabocchia56:50+20:0904:40 (16)11:27 (11)13:55 (11)16:16 (11)17:03 (11)27:55 (11)29:41 (11)37:56 (11)45:58 (11)49:58 (11)52:46 (11)54:50 (12)56:06 (12)56:50 (12)
OK Azimut04:40 (16)06:47 (11)02:28 (10)02:21 (7)00:47 (11)10:52 (13)01:46 (15)08:15 (12)08:02 (23)04:00 (13)02:48 (9)02:04 (7)01:16 (6)00:44 (13)
10Karel Krsak57:06+20:2504:05 (13)11:40 (12)14:10 (12)16:41 (12)17:33 (12)28:30 (12)30:17 (12)37:48 (10)44:24 (10)48:46 (10)51:57 (10)54:46 (11)56:13 (13)57:06 (13)
OB Vizovice04:05 (13)07:35 (13)02:30 (11)02:31 (14)00:52 (13)10:57 (14)01:47 (17)07:31 (9)06:36 (13)04:22 (18)03:11 (11)02:49 (18)01:27 (10)00:53 (23)
11Fulvio Pacor60:39+23:5803:52 (11)09:20 (5)12:07 (8)14:34 (8)15:29 (8)25:47 (8)27:22 (8)37:58 (12)46:07 (12)50:06 (12)54:45 (12)57:12 (13)59:56 (14)60:39 (14)
SSD GAJA03:52 (11)05:28 (2)02:47 (16)02:27 (12)00:55 (16)10:18 (10)01:35 (11)10:36 (21)08:09 (25)03:59 (12)04:39 (26)02:27 (13)02:44 (30)00:43 (12)
12Zdeněk Blabla60:44+24:0304:02 (12)12:43 (13)15:56 (13)18:14 (13)18:57 (13)29:35 (13)31:15 (13)39:37 (13)47:23 (13)51:21 (13)55:53 (13)58:18 (14)59:57 (15)60:44 (15)
Expres Czech Team04:02 (12)08:41 (18)03:13 (24)02:18 (6)00:43 (7)10:38 (12)01:40 (13)08:22 (13)07:46 (21)03:58 (11)04:32 (24)02:25 (11)01:39 (14)00:47 (16)
13Adriano Bettega62:15+25:3403:41 (9)10:17 (10)12:58 (10)15:47 (10)16:33 (10)26:48 (10)28:37 (10)42:37 (14)50:21 (14)54:12 (14)57:18 (14)59:43 (15)61:27 (16)62:15 (16)
G.S. Pavione - Imer03:41 (9)06:36 (9)02:41 (14)02:49 (16)00:46 (10)10:15 (9)01:49 (19)14:00 (26)07:44 (20)03:51 (10)03:06 (10)02:25 (11)01:44 (16)00:48 (19)
14Stanko Čufer65:52+29:1103:20 (4)13:15 (17)16:44 (16)19:56 (15)20:35 (15)36:22 (18)41:21 (22)47:54 (17)54:12 (17)56:59 (16)61:04 (16)63:00 (16)65:09 (17)65:52 (17)
Planinsko Društvo Ajdovščina03:20 (4)09:55 (23)03:29 (26)03:12 (22)00:39 (5)15:47 (29)04:59 (33)06:33 (6)06:18 (12)02:47 (1)04:05 (19)01:56 (3)02:09 (28)00:43 (12)
15Charles Nelson66:36+29:5504:48 (18)14:27 (20)17:31 (19)20:48 (19)21:53 (19)33:56 (15)35:51 (15)45:11 (15)52:12 (15)56:32 (15)59:57 (15)64:03 (17)65:40 (18)66:36 (18)
OK Azimut04:48 (18)09:39 (22)03:04 (21)03:17 (24)01:05 (23)12:03 (18)01:55 (23)09:20 (19)07:01 (15)04:20 (17)03:25 (12)04:06 (31)01:37 (13)00:56 (24)
16Frederic Genevois67:26+30:4516:10 (32)23:53 (29)26:42 (27)29:05 (27)30:01 (26)39:50 (22)41:20 (21)50:18 (20)56:11 (19)59:38 (17)62:14 (17)64:40 (18)66:47 (19)67:26 (19)
Naturfreunde Wien16:10 (32)07:43 (14)02:49 (17)02:23 (11)00:56 (18)09:49 (7)01:30 (7)08:58 (14)05:53 (10)03:27 (7)02:36 (7)02:26 (12)02:07 (27)00:39 (6)
17Krasimir Danailov68:44+32:0307:56 (28)19:58 (24)22:38 (24)25:12 (22)26:05 (21)37:34 (20)39:18 (19)49:48 (19)55:45 (18)59:58 (19)63:55 (18)66:10 (19)67:56 (20)68:44 (20)
Mladost07:56 (28)12:02 (25)02:40 (13)02:34 (15)00:53 (14)11:29 (15)01:44 (14)10:30 (20)05:57 (11)04:13 (15)03:57 (18)02:15 (9)01:46 (18)00:48 (19)
18Jiri Gawel70:29+33:4804:54 (20)13:08 (15)16:35 (15)20:13 (16)21:24 (17)34:59 (16)37:41 (17)46:50 (16)53:48 (16)59:44 (18)64:34 (19)67:33 (20)69:27 (21)70:29 (21)
Expres Czech Team04:54 (20)08:14 (16)03:27 (25)03:38 (28)01:11 (27)13:35 (21)02:42 (31)09:09 (17)06:58 (14)05:56 (29)04:50 (29)02:59 (22)01:54 (23)01:02 (30)
19Roman Sladič72:44+36:0305:16 (22)14:07 (18)17:13 (17)21:05 (20)22:40 (20)36:54 (19)39:12 (18)50:53 (21)58:41 (21)63:30 (20)67:11 (20)70:02 (21)71:51 (22)72:44 (22)
OK Perkmandeljc Trbovlje05:16 (22)08:51 (19)03:06 (22)03:52 (31)01:35 (32)14:14 (23)02:18 (28)11:41 (22)07:48 (22)04:49 (23)03:41 (16)02:51 (20)01:49 (20)00:53 (23)
20László Pap74:01+37:2004:29 (14)18:17 (22)22:22 (23)25:13 (23)26:14 (22)38:09 (21)40:13 (20)49:13 (18)58:19 (20)63:40 (21)68:05 (21)71:06 (22)72:59 (23)74:01 (23)
Tipo Orienteering Club04:29 (14)13:48 (28)04:05 (28)02:51 (17)01:01 (21)11:55 (17)02:04 (25)09:00 (15)09:06 (28)05:21 (25)04:25 (22)03:01 (23)01:53 (22)01:02 (30)
21Marco Ongaro74:46+38:0505:48 (25)12:45 (14)18:01 (20)20:23 (17)21:17 (16)41:33 (24)43:04 (24)57:00 (26)62:35 (22)66:21 (22)70:08 (22)72:36 (23)73:59 (24)74:46 (24)
U.S. Primiero A.S.D05:48 (25)06:57 (12)05:16 (32)02:22 (9)00:54 (15)20:16 (31)01:31 (8)13:56 (25)05:35 (7)03:46 (9)03:47 (17)02:28 (14)01:23 (9)00:47 (16)
22Dario Štambuk76:21+39:4005:52 (26)14:13 (19)17:20 (18)20:24 (18)21:33 (18)33:10 (14)34:49 (14)56:01 (24)63:25 (23)67:51 (23)71:23 (23)74:05 (24)75:35 (25)76:21 (25)
Ivan Merz05:52 (26)08:21 (17)03:07 (23)03:04 (20)01:09 (26)11:37 (16)01:39 (12)21:12 (31)07:24 (17)04:26 (19)03:32 (13)02:42 (15)01:30 (12)00:46 (14)
23Manfred Huemer78:28+41:4717:02 (33)26:12 (31)28:37 (29)32:06 (28)33:04 (28)46:20 (27)48:07 (27)57:13 (28)64:20 (27)69:19 (26)72:52 (24)75:40 (25)77:37 (26)78:28 (26)
SPORTUNION Klagenfurt17:02 (33)09:10 (20)02:25 (8)03:29 (26)00:58 (20)13:16 (20)01:47 (17)09:06 (16)07:07 (16)04:59 (24)03:33 (14)02:48 (17)01:57 (25)00:51 (21)
24Janko Lapajne78:41+42:0004:44 (17)19:08 (23)22:06 (22)25:53 (24)27:00 (24)42:25 (25)44:18 (25)56:04 (25)64:09 (26)68:27 (25)72:56 (25)75:52 (26)77:53 (27)78:41 (27)
OK Azimut04:44 (17)14:24 (30)02:58 (20)03:47 (30)01:07 (25)15:25 (28)01:53 (22)11:46 (23)08:05 (24)04:18 (16)04:29 (23)02:56 (21)02:01 (26)00:48 (19)
25Lubomir Poklop80:38+43:5705:05 (21)13:13 (16)15:58 (14)19:15 (14)20:11 (14)35:02 (17)36:53 (16)55:04 (22)64:09 (26)69:41 (27)75:08 (27)77:52 (27)79:36 (28)80:38 (28)
SCM Hanacke oblasti05:05 (21)08:08 (15)02:45 (15)03:17 (24)00:56 (18)14:51 (26)01:51 (21)18:11 (29)09:05 (27)05:32 (27)05:27 (30)02:44 (16)01:44 (16)01:02 (30)
26Rudolf Koeller80:44+44:0311:37 (29)22:20 (26)25:53 (26)28:47 (26)30:14 (27)44:39 (26)46:46 (26)55:58 (23)63:37 (24)68:20 (24)74:14 (26)78:09 (28)80:06 (29)80:44 (29)
SPORTUNION Klagenfurt11:37 (29)10:43 (24)03:33 (27)02:54 (18)01:27 (31)14:25 (24)02:07 (26)09:12 (18)07:39 (19)04:43 (22)05:54 (31)03:55 (30)01:57 (25)00:38 (4)
27Vlado Sedej95:10+58:2913:52 (31)23:29 (28)28:14 (28)32:22 (29)34:06 (29)50:39 (30)53:30 (30)67:44 (29)76:01 (29)81:25 (29)85:37 (28)88:51 (29)94:09 (30)95:10 (30)
OK Azimut13:52 (31)09:37 (21)04:45 (31)04:08 (33)01:44 (33)16:33 (30)02:51 (32)14:14 (28)08:17 (26)05:24 (26)04:12 (21)03:14 (27)05:18 (33)01:01 (27)
28Mauro Vecellio96:58+60:1707:36 (27)20:02 (25)22:57 (25)25:55 (25)26:52 (23)41:05 (23)43:04 (24)57:10 (27)66:39 (28)73:39 (28)89:59 (29)93:22 (30)95:54 (31)96:58 (31)
Vicenza Orienteering Team07:36 (27)12:26 (27)02:55 (18)02:58 (19)00:57 (19)14:13 (22)01:59 (24)14:06 (27)09:29 (29)07:00 (33)16:20 (33)03:23 (29)02:32 (29)01:04 (31)
29Gianfranco Siega98:31+61:5005:29 (23)23:12 (27)30:51 (32)34:16 (31)35:23 (31)48:31 (28)50:21 (28)69:34 (30)80:19 (30)86:44 (30)91:24 (30)94:40 (31)97:49 (32)98:31 (32)
SSD GAJA05:29 (23)17:43 (31)07:39 (34)03:25 (25)01:07 (25)13:08 (19)01:50 (20)19:13 (30)10:45 (31)06:25 (32)04:40 (27)03:16 (28)03:09 (32)00:42 (9)
30Conci Alessandro99:13+62:3205:46 (24)17:58 (21)20:38 (21)24:37 (21)28:34 (25)68:24 (32)69:59 (32)78:00 (33)83:25 (31)89:16 (31)93:22 (31)96:30 (32)98:15 (33)99:13 (33)
Orienteering Crea Rossa A.S.D.05:46 (24)12:12 (26)02:40 (13)03:59 (32)03:57 (34)39:50 (33)01:35 (11)08:01 (11)05:25 (6)05:51 (28)04:06 (20)03:08 (24)01:45 (17)00:58 (26)
31Črtomir Knap102:55+66:1404:36 (15)34:11 (33)38:22 (33)41:57 (33)43:14 (33)58:26 (31)60:41 (31)73:06 (31)85:53 (32)92:08 (32)96:46 (32)99:58 (33)101:47 (1)102:55 (1)
OK Azimut04:36 (15)29:35 (34)04:11 (30)03:35 (27)01:17 (30)15:12 (27)02:15 (27)12:25 (24)12:47 (33)06:15 (31)04:38 (25)03:12 (25)01:49 (20)01:08 (32)
32Piero Taufer107:01+70:2004:53 (19)24:37 (30)30:02 (30)33:10 (30)34:25 (30)48:55 (29)51:18 (29)77:52 (32)90:20 (33)94:55 (33)99:38 (33)104:35 (1)106:04 (2)107:01 (2)
U.S. Primiero A.S.D04:53 (19)19:44 (33)05:25 (33)03:08 (21)01:15 (29)14:30 (25)02:23 (29)26:34 (32)12:28 (32)04:35 (21)04:43 (28)04:57 (32)01:29 (11)00:57 (25)
33Pavel Rejec148:37+111:5618:29 (34)36:47 (34)40:57 (34)44:39 (34)45:54 (34)75:33 (33)77:59 (33)114:00 (1)124:38 (1)130:50 (1)138:21 (1)143:51 (2)146:46 (3)148:37 (3)
OK Azimut18:29 (34)18:18 (32)04:10 (29)03:42 (29)01:15 (29)29:39 (32)02:26 (30)36:01 (33)10:38 (30)06:12 (30)07:31 (32)05:30 (33)02:55 (31)01:51 (33)
Fiorenzo Ruzzier+-37:1913:21 (30)27:19 (32)30:16 (31)34:57 (32)36:01 (32) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSD GAJA13:21 (30)13:58 (29)02:57 (19)04:41 (34)01:04 (22)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ivo Kete+-37:19 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ivanas Ziaziulia+-37:19 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Saule00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rudolf Hochwarter+-37:19 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
HSV Pinkafeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)