Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: OPEN

NIme / klubČasZaostanekS-9191-6969-6666-7373-3333-8282-4444-6868-6363-7070-8686-5353-7676-104104-F
1Vladan Henek39:54+00:0002:39 (1)06:42 (1)09:30 (1)10:53 (1)11:57 (1)18:57 (1)20:58 (1)22:24 (1)27:36 (5)30:00 (6)33:22 (10)34:46 (10)37:48 (13)38:33 (15)39:54 (14)
Expres Czech Team02:39 (1)04:03 (1)02:48 (1)01:23 (3)01:04 (2)07:00 (1)02:01 (1)01:26 (1)05:12 (1)02:24 (4)03:22 (1)01:24 (1)03:02 (4)00:45 (1)01:21 (6)
2Bjoerge Talv Laugen49:20+09:2602:42 (2)07:24 (2)11:10 (2)12:43 (2)13:58 (2)24:46 (2)27:26 (2)29:17 (2)35:56 (6)38:53 (7)42:33 (11)44:13 (11)47:10 (14)48:07 (16)49:20 (15)
Team Laugen02:42 (2)04:42 (2)03:46 (4)01:33 (5)01:15 (3)10:48 (5)02:40 (4)01:51 (5)06:39 (2)02:57 (7)03:40 (2)01:40 (2)02:57 (3)00:57 (2)01:13 (2)
3Peter Babin55:02+15:0803:42 (5)10:33 (4)14:23 (4)16:38 (4)17:40 (4)26:43 (4)29:16 (4)30:55 (3)39:02 (8)41:25 (8)46:56 (13)49:55 (12)52:47 (15)53:48 (17)55:02 (16)
Naturfreunde Villach Orienteering03:42 (5)06:51 (7)03:50 (5)02:15 (13)01:02 (1)09:03 (2)02:33 (2)01:39 (3)08:07 (8)02:23 (3)05:31 (6)02:59 (20)02:52 (1)01:01 (3)01:14 (4)
4Markus Babin58:03+18:0903:17 (3)11:07 (6)15:09 (5)16:42 (5)18:15 (5)29:39 (5)32:14 (5)33:49 (5)42:00 (9)44:23 (10)50:02 (14)52:51 (14)55:44 (16)56:53 (18)58:03 (17)
Naturfreunde Villach Orienteering03:17 (3)07:50 (9)04:02 (6)01:33 (5)01:33 (9)11:24 (7)02:35 (3)01:35 (2)08:11 (9)02:23 (3)05:39 (8)02:49 (13)02:53 (2)01:09 (12)01:10 (1)
5Martin Kunz59:58+20:0403:38 (4)09:17 (3)12:53 (3)14:10 (3)15:37 (3)26:00 (3)29:08 (3)31:24 (4)38:22 (7)41:48 (9)46:51 (12)49:57 (13)57:24 (17)58:27 (19)59:58 (18)
Expres Czech Team03:38 (4)05:39 (3)03:36 (3)01:17 (1)01:27 (6)10:23 (4)03:08 (5)02:16 (8)06:58 (3)03:26 (10)05:03 (3)03:06 (21)07:27 (21)01:03 (4)01:31 (9)
6Vasil Fotinov63:52+23:5804:42 (9)10:39 (5)15:37 (6)17:22 (6)19:09 (6)31:01 (6)34:44 (6)36:56 (6)44:51 (10)48:08 (11)54:39 (15)56:42 (15)60:55 (18)62:06 (20)63:52 (19)
Bulgaria National Team04:42 (9)05:57 (4)04:58 (11)01:45 (6)01:47 (18)11:52 (8)03:43 (8)02:12 (7)07:55 (6)03:17 (9)06:31 (11)02:03 (5)04:13 (8)01:11 (13)01:46 (17)
7Uwe Sandrisser68:43+28:4915:45 (27)24:01 (22)27:37 (19)28:57 (18)30:32 (18)40:16 (12)43:29 (11)45:18 (10)53:19 (14)56:04 (14)61:18 (17)63:01 (18)66:21 (20)67:29 (22)68:43 (20)
Naturfreunde Villach Orienteering15:45 (27)08:16 (11)03:36 (3)01:20 (2)01:35 (10)09:44 (3)03:13 (6)01:49 (4)08:01 (7)02:45 (5)05:14 (4)01:43 (3)03:20 (5)01:08 (10)01:14 (4)
8Mauro Sergas68:52+28:5804:12 (6)12:57 (9)17:27 (8)19:23 (8)20:52 (8)32:02 (7)38:59 (7)42:10 (8)49:34 (11)52:31 (12)58:04 (16)60:05 (16)66:10 (19)67:17 (21)68:52 (21)
Punto K Orienteering ASD04:12 (6)08:45 (13)04:30 (9)01:56 (7)01:29 (7)11:10 (6)06:57 (22)03:11 (15)07:24 (4)02:57 (7)05:33 (7)02:01 (4)06:05 (16)01:07 (9)01:35 (12)
9Gert Wallas70:46+30:5206:34 (18)13:30 (11)17:37 (9)22:24 (12)23:44 (12)36:18 (9)39:41 (8)41:44 (7)51:24 (12)55:05 (13)61:29 (18)63:39 (19)67:56 (21)69:17 (23)70:46 (22)
Naturfreunde Villach Orienteering06:34 (18)06:56 (8)04:07 (7)04:47 (27)01:20 (4)12:34 (9)03:23 (7)02:03 (6)09:40 (16)03:41 (11)06:24 (10)02:10 (6)04:17 (10)01:21 (16)01:29 (8)
10Andrea Rass - Venhauer72:30+32:3605:11 (14)14:17 (14)18:27 (11)20:28 (9)22:10 (9)35:59 (8)40:16 (9)43:21 (9)52:54 (13)57:02 (15)63:25 (19)66:18 (20)69:53 (23)70:58 (24)72:30 (23)
OLC Union Viktring05:11 (14)09:06 (16)04:10 (8)02:01 (10)01:42 (13)13:49 (10)04:17 (12)03:05 (14)09:33 (15)04:08 (14)06:23 (9)02:53 (17)03:35 (6)01:05 (7)01:32 (10)
11Ágnes Tóth77:36+37:4205:10 (13)13:03 (10)21:16 (13)24:13 (14)26:00 (14)41:02 (14)44:58 (13)47:23 (12)56:30 (15)59:46 (16)66:34 (20)69:03 (21)74:42 (24)75:48 (26)77:36 (25)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület05:10 (13)07:53 (10)08:13 (20)02:57 (17)01:47 (18)15:02 (12)03:56 (9)02:25 (10)09:07 (13)03:16 (8)06:48 (14)02:29 (8)05:39 (14)01:06 (8)01:48 (18)
12Ivana Kunzová80:49+40:5505:06 (12)11:43 (8)16:28 (7)18:27 (7)19:57 (7)36:28 (10)41:51 (10)45:24 (11)57:29 (16)63:11 (17)70:47 (21)73:56 (22)78:10 (25)79:15 (27)80:49 (26)
Expres Czech Team05:06 (12)06:37 (6)04:45 (10)01:59 (8)01:30 (8)16:31 (16)05:23 (18)03:33 (17)12:05 (22)05:42 (26)07:36 (20)03:09 (22)04:14 (9)01:05 (7)01:34 (11)
14Giuliana Zoppe85:49+45:5507:23 (21)15:51 (16)21:17 (14)23:23 (13)25:15 (13)40:38 (13)46:26 (14)50:50 (13)60:42 (17)65:04 (18)73:15 (22)75:59 (23)81:28 (26)83:32 (28)85:49 (27)
Panda Orienteering Valsugana07:23 (21)08:28 (12)05:26 (13)02:06 (12)01:52 (19)15:23 (13)05:48 (19)04:24 (22)09:52 (18)04:22 (15)08:11 (22)02:44 (11)05:29 (13)02:04 (24)02:17 (24)
15Bernhard Lieber88:17+48:2304:19 (7)14:11 (13)25:08 (18)27:45 (17)29:40 (17)44:01 (15)48:42 (15)51:06 (14)65:48 (18)70:33 (19)78:04 (23)80:34 (24)85:53 (27)86:57 (29)88:17 (28)
HSV Villach04:19 (7)09:52 (18)10:57 (25)02:37 (15)01:55 (20)14:21 (11)04:41 (17)02:24 (9)14:42 (24)04:45 (19)07:31 (19)02:30 (9)05:19 (12)01:04 (5)01:20 (5)
16Maris Talv Laugen92:49+52:5505:00 (11)23:51 (21)29:21 (20)34:41 (20)36:08 (20)55:55 (19)60:07 (18)63:40 (17)71:07 (20)74:51 (21)81:36 (24)84:28 (25)89:44 (28)91:11 (30)92:49 (29)
Team Laugen05:00 (11)18:51 (27)05:30 (14)05:20 (28)01:27 (6)19:47 (21)04:12 (11)03:33 (17)07:27 (5)03:44 (12)06:45 (13)02:52 (16)05:16 (11)01:27 (17)01:38 (14)
17Sandor Toth98:32+58:3805:42 (16)27:10 (25)32:16 (21)35:15 (21)37:21 (21)58:44 (21)63:04 (20)65:42 (20)74:50 (21)79:18 (22)85:58 (25)88:20 (26)94:58 (29)96:16 (31)98:32 (30)
ETC05:42 (16)21:28 (28)05:06 (12)02:59 (18)02:06 (23)21:23 (22)04:20 (14)02:38 (11)09:08 (14)04:28 (16)06:40 (12)02:22 (7)06:38 (19)01:18 (15)02:16 (23)
18Aleš Filipič102:07+62:1306:01 (17)18:23 (18)23:55 (17)26:56 (16)28:33 (15)52:31 (18)56:50 (16)63:52 (18)75:05 (22)80:26 (23)89:16 (26)92:06 (27)98:45 (30)100:29 (1)102:07 (1)
Mariborski OK06:01 (17)12:22 (22)05:32 (15)03:01 (19)01:37 (11)23:58 (26)04:19 (13)07:02 (28)11:13 (19)05:21 (24)08:50 (24)02:50 (14)06:39 (20)01:44 (19)01:38 (14)
19Istvan Mathe103:37+63:4305:20 (15)11:42 (7)17:49 (10)21:09 (10)23:09 (10)39:17 (11)43:53 (12)62:52 (16)78:36 (23)83:29 (24)90:29 (27)93:20 (28)99:33 (31)101:23 (2)103:37 (2)
SPA05:20 (15)06:22 (5)06:07 (19)03:20 (21)02:00 (22)16:08 (15)04:36 (16)18:59 (30)15:44 (25)04:53 (20)07:00 (15)02:51 (15)06:13 (17)01:50 (21)02:14 (22)
20Andrea Ceschin115:16+75:2208:36 (24)18:13 (17)23:49 (16)26:54 (15)28:40 (16)51:01 (16)57:12 (17)59:51 (15)69:41 (19)74:47 (20)90:31 (28)99:49 (30)111:19 (3)113:07 (5)115:16 (4)
Punto K Orienteering ASD08:36 (24)09:37 (17)05:36 (16)03:05 (20)01:46 (16)22:21 (23)06:11 (21)02:39 (12)09:50 (17)05:06 (22)15:44 (28)09:18 (30)11:30 (27)01:48 (20)02:09 (21)
21Katarina Kusar121:10+81:1609:41 (26)35:50 (29)44:38 (30)47:59 (29)49:42 (29)65:48 (23)75:04 (24)79:14 (23)87:48 (26)92:45 (27)102:39 (3)105:52 (3)117:04 (5)119:44 (6)121:10 (5)
Druzina KUSAR09:41 (26)26:09 (29)08:48 (21)03:21 (23)01:43 (15)16:06 (14)09:16 (25)04:10 (21)08:34 (10)04:57 (21)09:54 (25)03:13 (23)11:12 (25)02:40 (25)01:26 (7)
22Barbara KUSAR122:18+82:2420:58 (28)31:45 (26)41:28 (28)44:49 (27)48:09 (27)66:50 (24)76:37 (25)80:24 (24)89:16 (27)93:55 (28)101:42 (1)104:39 (1)117:18 (6)120:19 (7)122:18 (6)
Druzina KUSAR20:58 (28)10:47 (21)09:43 (22)03:21 (23)03:20 (28)18:41 (18)09:47 (27)03:47 (18)08:52 (12)04:39 (17)07:47 (21)02:57 (19)12:39 (29)03:01 (27)01:59 (20)
23Ziga KUSAR123:16+83:2222:03 (29)32:27 (27)42:37 (29)46:27 (28)49:13 (28)68:00 (26)77:26 (26)81:22 (25)90:01 (28)95:14 (29)102:32 (2)105:29 (2)116:49 (4)121:19 (8)123:16 (7)
Druzina KUSAR22:03 (29)10:24 (19)10:10 (24)03:50 (25)02:46 (25)18:47 (19)09:26 (26)03:56 (19)08:39 (11)05:13 (23)07:18 (17)02:57 (19)11:20 (26)04:30 (30)01:57 (19)
24Tristan Kofol125:35+85:4108:27 (23)22:34 (20)34:01 (23)38:19 (24)41:43 (24)68:08 (27)79:03 (27)84:36 (28)97:15 (30)99:35 (30)108:17 (4)112:32 (4)118:56 (7)122:05 (9)125:35 (8)
OK Trzin08:27 (23)14:07 (23)11:27 (26)04:18 (26)03:24 (30)26:25 (27)10:55 (28)05:33 (26)12:39 (23)02:20 (1)08:42 (23)04:15 (26)06:24 (18)03:09 (28)03:30 (30)
25Daniele Fontanot125:59+86:0523:31 (30)32:30 (28)48:24 (31)50:27 (30)52:06 (30)74:29 (29)80:23 (28)84:29 (27)96:27 (29)101:10 (1)108:27 (5)112:58 (5)122:59 (8)124:13 (10)125:59 (9)
Punto K Orienteering ASD23:31 (30)08:59 (14)15:54 (29)02:03 (11)01:39 (12)22:23 (24)05:54 (20)04:06 (20)11:58 (21)04:43 (18)07:17 (16)04:31 (28)10:01 (24)01:14 (14)01:46 (17)
26Sara Lunardis145:08+105:1404:53 (10)15:21 (15)21:26 (15)30:25 (19)32:23 (19)51:59 (17)65:21 (21)70:07 (21)109:11 (2)114:44 (3)125:33 (6)128:22 (6)141:52 (9)143:27 (11)145:08 (10)
Punto K Orienteering ASD04:53 (10)10:28 (20)06:05 (18)08:59 (30)01:58 (21)19:36 (20)13:22 (30)04:46 (25)39:04 (30)05:33 (25)10:49 (26)02:49 (13)13:30 (30)01:35 (18)01:41 (15)
27Dragan Krivičić155:53+115:5907:07 (20)24:56 (23)34:58 (25)41:12 (26)44:15 (26)78:48 (30)87:25 (30)92:07 (30)109:35 (3)117:04 (4)132:01 (7)136:19 (7)147:55 (10)152:32 (12)155:53 (11)
OK Perkmandeljc Trbovlje07:07 (20)17:49 (26)10:02 (23)06:14 (29)03:03 (26)34:33 (29)08:37 (24)04:42 (24)17:28 (26)07:29 (28)14:57 (27)04:18 (27)11:36 (28)04:37 (31)03:21 (28)
28Věra Petrova159:45+119:5106:41 (19)21:04 (19)33:55 (22)37:29 (23)40:52 (23)69:08 (28)81:14 (29)85:47 (29)104:40 (1)112:54 (2)139:10 (8)143:55 (8)153:21 (11)156:18 (13)159:45 (12)
Slavia Liberec Orienteering06:41 (19)14:23 (24)12:51 (28)03:34 (24)03:23 (29)28:16 (28)12:06 (29)04:33 (23)18:53 (28)08:14 (29)26:16 (30)04:45 (29)09:26 (23)02:57 (26)03:27 (29)
29Franca Crevatin177:27+137:3309:10 (25)25:46 (24)37:32 (27)40:12 (25)43:28 (25)67:23 (25)74:59 (23)82:20 (26)110:15 (4)125:36 (5)144:34 (9)148:46 (9)172:57 (12)175:01 (14)177:27 (13)
Punto K Orienteering ASD09:10 (25)16:36 (25)11:46 (27)02:40 (16)03:16 (27)23:55 (25)07:36 (23)07:21 (29)27:55 (29)15:21 (30)18:58 (29)04:12 (25)24:11 (31)02:04 (24)02:26 (25)
Markus Fuchs - Winkler+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
HSV Pinkafeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mia Lindberg+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Boxholm-Mjölby OL00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sara Johansson+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Domnarvets GoIF00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maks Rodman+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Urban  Krkoč+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ema  Rodman+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jan Marc+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Matic Marc+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovščina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Johanna Lindberg+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Domnarvets GoIF00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Emma Johansson+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Domnarvets GoIF00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jernej Vidali+-40:0604:29 (8)13:35 (12)19:37 (12)21:37 (11)23:20 (11)63:04 (22)67:06 (22)73:37 (22)85:25 (25)89:30 (26)94:57 (29)97:28 (29)101:04 (1)102:13 (3) (N/A)
SSD GAJA04:29 (8)09:06 (16)06:02 (17)02:00 (9)01:43 (15)39:44 (30)04:02 (10)06:31 (27)11:48 (20)04:05 (13)05:27 (5)02:31 (10)03:36 (7)01:09 (12)00:00 (N/A)
Michela Degrassi+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Punto K Orienteering ASD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rose Lord+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
WARRIOR OC00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sandi Lovrečič110:52+70:5807:37 (22) (N/A)34:53 (24)37:17 (22)39:37 (22)57:46 (20)62:18 (19)65:06 (19)83:25 (24)89:08 (25)96:39 (30)99:59 (31)105:41 (2)107:36 (4)110:52 (3)
OK Perkmandeljc Trbovlje07:37 (22)00:00 (N/A)34:53 (30)02:24 (14)02:20 (24)18:09 (17)04:32 (15)02:48 (13)18:19 (27)05:43 (27)07:31 (19)03:20 (24)05:42 (15)01:55 (22)03:16 (27)
Jakub Nový+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Co ani Radim nesbira (CZE)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Dirk Deubel+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rainer Kundörfer75:33+35:39 (N/A) (N/A)35:52 (26) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)60:26 (17)69:06 (22)72:52 (25)75:33 (24)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)35:52 (31)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)60:26 (31)08:40 (22)03:46 (29)02:41 (26)
Ingrid Lueger+-40:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)