Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-9797-5656-9898-9999-101101-5757-5858-5959-6060-102102-F
1Lea Martanova22:41+00:0005:09 (5)06:50 (3)10:04 (1)11:00 (1)12:45 (1)14:15 (1)15:53 (1)18:23 (1)20:55 (1)21:58 (1)22:41 (1)
Slavia Liberec Orienteering05:09 (5)01:41 (1)03:14 (1)00:56 (4)01:45 (1)01:30 (1)01:38 (1)02:30 (11)02:32 (1)01:03 (1)00:43 (2)
2Viktorie Smekalova25:10+02:2905:12 (6)07:28 (6)10:50 (4)11:58 (4)14:12 (4)16:04 (4)18:18 (3)19:17 (2)23:10 (2)24:25 (2)25:10 (2)
SCM Hanacke oblasti05:12 (6)02:16 (3)03:22 (3)01:08 (7)02:14 (6)01:52 (4)02:14 (3)00:59 (3)03:53 (4)01:15 (4)00:45 (3)
3Adéla Binarova26:18+03:3704:33 (4)06:53 (4)10:11 (2)11:07 (2)13:14 (2)15:10 (2)17:43 (2)21:10 (4)24:19 (3)25:30 (3)26:18 (3)
SCM Hanacke oblasti04:33 (4)02:20 (7)03:18 (2)00:56 (4)02:07 (4)01:56 (5)02:33 (4)03:27 (15)03:09 (2)01:11 (2)00:48 (6)
4Carina Veitsberger27:16+04:3505:18 (9)07:49 (9)11:50 (5)12:44 (5)14:37 (5)17:16 (5)19:12 (4)20:10 (3)24:48 (4)26:26 (4)27:16 (4)
OJE Wappler05:18 (9)02:31 (9)04:01 (5)00:54 (2)01:53 (3)02:39 (11)01:56 (2)00:58 (2)04:38 (8)01:38 (9)00:50 (11)
5Réka Dalos31:46+09:0505:14 (8)07:34 (8)12:06 (7)13:41 (7)15:58 (7)18:24 (6)21:43 (6)24:47 (5)29:09 (5)30:51 (5)31:46 (5)
Tipo Orienteering Club05:14 (8)02:20 (7)04:32 (6)01:35 (10)02:17 (7)02:26 (9)03:19 (7)03:04 (14)04:22 (7)01:42 (11)00:55 (16)
6Anja Škarabot33:42+11:0105:14 (8)07:21 (5)11:57 (6)13:39 (6)15:57 (6)18:42 (8)22:55 (7)24:57 (6)31:12 (6)32:48 (6)33:42 (7)
Orientacijski Klub Polaris05:14 (8)02:07 (2)04:36 (8)01:42 (12)02:18 (8)02:45 (12)04:13 (9)02:02 (8)06:15 (10)01:36 (8)00:54 (15)
7Stella Cignini35:25+12:4405:37 (10)08:17 (10)16:20 (12)17:56 (12)20:59 (11)24:33 (11)27:52 (10)29:14 (9)33:18 (8)34:35 (7)35:25 (8)
Punto K Orienteering ASD05:37 (10)02:40 (10)08:03 (15)01:36 (11)03:03 (16)03:34 (18)03:19 (7)01:22 (4)04:04 (5)01:17 (6)00:50 (11)
8Zala Ferenc38:36+15:5506:15 (12)09:33 (12)14:06 (9)15:52 (9)18:43 (10)21:43 (10)27:11 (9)29:11 (8)36:02 (9)37:43 (8)38:36 (9)
OK Tivoli06:15 (12)03:18 (15)04:33 (7)01:46 (13)02:51 (14)03:00 (14)05:28 (12)02:00 (7)06:51 (12)01:41 (10)00:53 (13)
9Daniela Sneiderova40:13+17:3204:14 (2)06:42 (2)10:13 (3)11:14 (3)13:24 (3)15:47 (3)20:21 (5)33:51 (10)38:07 (10)39:24 (9)40:13 (10)
SCM Hanacke oblasti04:14 (2)02:28 (8)03:31 (4)01:01 (5)02:10 (5)02:23 (8)04:34 (10)13:30 (19)04:16 (6)01:17 (6)00:49 (9)
10Vaiva Budriunaite46:30+23:4906:33 (13)09:55 (13)17:58 (13)19:46 (13)22:06 (12)24:57 (12)32:48 (11)34:28 (11)42:44 (11)45:36 (10)46:30 (11)
Azuolas06:33 (13)03:22 (16)08:03 (15)01:48 (14)02:20 (9)02:51 (13)07:51 (14)01:40 (6)08:16 (14)02:52 (16)00:54 (15)
11Katarina Eva Anderluh48:41+26:0004:31 (3)07:31 (7)12:47 (8)13:52 (8)16:19 (8)18:39 (7)34:27 (12)41:55 (14)45:47 (12)47:52 (11)48:41 (12)
Orientacijski Klub Polaris04:31 (3)03:00 (13)05:16 (11)01:05 (6)02:27 (12)02:20 (7)15:48 (17)07:28 (18)03:52 (3)02:05 (12)00:49 (9)
12Nika Ravnikar52:01+29:2023:59 (18)26:18 (18)32:05 (17)34:08 (17)36:30 (17)38:05 (17)41:43 (16)43:14 (15)50:02 (14)51:15 (12)52:01 (13)
Orientacijski klub Komenda23:59 (18)02:19 (5)05:47 (12)02:03 (17)02:22 (11)01:35 (2)03:38 (8)01:31 (5)06:48 (11)01:13 (3)00:46 (4)
13Katerina Antler53:12+30:3113:00 (16)16:16 (16)22:37 (14)24:27 (15)27:25 (14)30:51 (14)36:26 (13)38:44 (12)50:00 (13)52:16 (13)53:12 (14)
SSD GAJA13:00 (16)03:16 (14)06:21 (13)01:50 (15)02:58 (15)03:26 (17)05:35 (13)02:18 (9)11:16 (16)02:16 (13)00:56 (17)
14Iris Aurora Pecorari57:49+35:0806:10 (11)09:10 (11)14:26 (10)17:16 (11)27:57 (15)31:04 (15)41:23 (15)44:02 (16)53:58 (15)57:02 (14)57:49 (15)
Semiperdo Orienteering Maniago06:10 (11)03:00 (13)05:16 (11)02:50 (18)10:41 (18)03:07 (15)10:19 (16)02:39 (13)09:56 (15)03:04 (17)00:47 (5)
15Johanna Thoman70:07+47:2608:54 (15)13:59 (15)22:58 (15)23:49 (14)26:24 (13)28:37 (13)36:46 (14)41:26 (13)66:48 (16)69:18 (15)70:07 (17)
HSV Villach08:54 (15)05:05 (19)08:59 (17)00:51 (1)02:35 (13)02:13 (6)08:09 (15)04:40 (17)25:22 (18)02:30 (15)00:49 (9)
16Teja Tušar88:30+65:4957:57 (19)61:31 (19)66:41 (18)67:58 (18)70:19 (18)72:56 (18)76:05 (19)78:27 (19)86:23 (17)87:47 (16)88:30 (18)
OK Azimut57:57 (19)03:34 (17)05:10 (9)01:17 (9)02:21 (10)02:37 (10)03:09 (5)02:22 (10)07:56 (13)01:24 (7)00:43 (2)
17Nicole Winkler90:07+67:2607:38 (14)11:34 (14)26:40 (16)28:32 (16)32:06 (16)35:27 (16)56:51 (18)61:24 (18)86:46 (18)89:16 (17)90:07 (19)
HSV Villach07:38 (14)03:56 (18)15:06 (18)01:52 (16)03:34 (17)03:21 (16)21:24 (18)04:33 (16)25:22 (18)02:30 (15)00:51 (12)
Zdenka Petra Štambuk+-23:19 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ivan Merz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Karolina Smekalova33:12+10:3104:02 (1)06:19 (1)15:10 (11)16:22 (10)18:14 (9)20:04 (9)25:10 (8)26:07 (7)31:29 (7) (N/A)33:12 (6)
SCM Hanacke oblasti04:02 (1)02:17 (4)08:51 (16)01:12 (8)01:52 (2)01:50 (3)05:06 (11)00:57 (1)05:22 (9)00:00 (N/A)33:12 (18)
Katja Zgonec64:54+42:1319:04 (17)22:00 (17) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)48:27 (17)50:58 (17) (N/A) (N/A)64:54 (16)
OK Tivoli19:04 (17)02:56 (11)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)48:27 (19)02:31 (12)00:00 (N/A)00:00 (N/A)64:54 (19)