Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W14

NIme / klubČasZaostanekS-9696-9292-6363-4747-3434-6666-8080-7575-5252-7676-103103-F
1Nelli Hajdu31:22+00:0002:44 (1)04:29 (1)07:41 (1)10:41 (1)12:04 (1)13:21 (1)16:35 (1)23:53 (1)24:30 (1)28:47 (2)30:44 (2)31:22 (3)
Tipo Orienteering Club02:44 (1)01:45 (2)03:12 (1)03:00 (1)01:23 (1)01:17 (6)03:14 (1)07:18 (7)00:37 (1)04:17 (2)01:57 (18)00:38 (10)
2Rita Tiefenböck31:45+00:2303:28 (5)05:31 (4)08:54 (3)12:36 (3)14:08 (3)15:18 (2)19:42 (2)25:39 (2)26:17 (2)29:52 (3)31:04 (3)31:45 (4)
ÖFOL Youth03:28 (5)02:03 (6)03:23 (3)03:42 (3)01:32 (3)01:10 (4)04:24 (5)05:57 (1)00:38 (2)03:35 (1)01:12 (1)00:41 (19)
3Fanni Pálfi35:05+03:4303:32 (7)05:12 (2)08:35 (2)12:31 (2)14:07 (2)16:18 (4)20:47 (4)27:30 (3)28:17 (3)32:49 (4)34:26 (4)35:05 (5)
Siralyok Se.03:32 (7)01:40 (1)03:23 (3)03:56 (5)01:36 (5)02:11 (17)04:29 (7)06:43 (3)00:47 (13)04:32 (5)01:37 (12)00:39 (16)
4Anezka Hlavacova42:02+10:4004:41 (15)06:48 (9)10:48 (5)18:09 (9)19:54 (7)20:59 (7)25:25 (7)34:34 (5)35:14 (5)39:39 (5)41:24 (5)42:02 (6)
KOS Tesla Brno04:41 (15)02:07 (7)04:00 (5)07:21 (19)01:45 (8)01:05 (3)04:26 (6)09:09 (12)00:40 (5)04:25 (3)01:45 (15)00:38 (10)
5Anna Pietsch42:37+11:1503:52 (10)05:53 (7)10:54 (6)15:16 (6)17:02 (5)18:20 (5)23:41 (5)30:43 (4)31:34 (4)40:41 (7)42:03 (6)42:37 (7)
ÖFOL Youth03:52 (10)02:01 (5)05:01 (9)04:22 (8)01:46 (10)01:18 (7)05:21 (9)07:02 (6)00:51 (14)09:07 (25)01:22 (5)00:34 (1)
6Blanka Tóth43:21+11:5903:44 (8)05:52 (6)14:53 (16)21:23 (15)23:09 (14)24:28 (13)28:51 (12)35:13 (6)35:54 (6)40:39 (6)42:37 (7)43:21 (8)
Tipo Orienteering Club03:44 (8)02:08 (10)09:01 (21)06:30 (15)01:46 (10)01:19 (8)04:23 (4)06:22 (2)00:41 (7)04:45 (7)01:58 (19)00:44 (22)
7Ana Pia Pogačar43:47+12:2503:48 (9)07:14 (14)14:20 (14)18:52 (12)20:34 (11)21:35 (8)27:01 (8)35:48 (7)36:30 (7)41:46 (8)43:06 (8)43:47 (9)
Orientacijski klub Komenda03:48 (9)03:26 (21)07:06 (19)04:32 (10)01:42 (7)01:01 (2)05:26 (10)08:47 (10)00:42 (8)05:16 (8)01:20 (4)00:41 (19)
8Maya Kastner44:49+13:2703:14 (3)05:22 (3)10:15 (4)13:40 (4)15:04 (4)16:17 (3)20:08 (3)36:38 (9)37:17 (9)42:59 (11)44:14 (9)44:49 (10)
Naturfreunde Wien03:14 (3)02:08 (10)04:53 (8)03:25 (2)01:24 (2)01:13 (5)03:51 (2)16:30 (26)00:39 (4)05:42 (12)01:15 (2)00:35 (2)
9Lucie Korpasová44:53+13:3103:12 (2)06:12 (8)11:27 (9)15:13 (5)17:10 (6)18:51 (6)24:45 (6)35:53 (8)37:10 (8)42:38 (10)44:16 (10)44:53 (11)
Lokomotiva Ingstav Brno03:12 (2)03:00 (18)05:15 (11)03:46 (4)01:57 (12)01:41 (15)05:54 (12)11:08 (19)01:17 (24)05:28 (9)01:38 (13)00:37 (4)
10Ema Markova45:31+14:0906:51 (22)08:42 (17)12:44 (11)16:50 (8)20:16 (9)21:41 (10)28:38 (11)36:56 (10)37:48 (10)42:24 (9)44:54 (11)45:31 (12)
SCM Hanacke oblasti06:51 (22)01:51 (3)04:02 (6)04:06 (6)03:26 (21)01:25 (10)06:57 (16)08:18 (8)00:52 (15)04:36 (6)02:30 (23)00:37 (4)
11Dora Zeiner48:09+16:4705:45 (19)08:51 (18)13:59 (12)18:17 (10)20:09 (8)21:39 (9)28:29 (10)37:57 (12)38:38 (12)45:59 (13)47:30 (12)48:09 (13)
ÖFOL Youth05:45 (19)03:06 (19)05:08 (10)04:18 (7)01:52 (11)01:30 (13)06:50 (14)09:28 (14)00:41 (7)07:21 (19)01:31 (8)00:39 (16)
12Boglárka Czakó48:16+16:5404:50 (16)06:59 (12)10:57 (7)18:20 (11)20:38 (12)22:05 (12)28:19 (9)37:02 (11)37:58 (11)45:48 (12)47:38 (13)48:16 (14)
MOM Budapest04:50 (16)02:09 (11)03:58 (4)07:23 (20)02:18 (15)01:27 (12)06:14 (13)08:43 (9)00:56 (18)07:50 (22)01:50 (17)00:38 (10)
13Zala Zavrl48:52+17:3004:10 (11)07:20 (15)14:10 (13)21:56 (16)23:35 (15)27:35 (16)32:06 (13)38:57 (13)39:40 (13)46:56 (14)48:14 (14)48:52 (15)
Orientacijski klub Komenda04:10 (11)03:10 (20)06:50 (18)07:46 (21)01:39 (6)04:00 (25)04:31 (8)06:51 (4)00:43 (9)07:16 (17)01:18 (3)00:38 (10)
14Marie Kalcher51:08+19:4604:21 (14)07:11 (13)23:56 (24)28:33 (21)30:08 (18)32:20 (18)36:43 (17)43:37 (16)44:21 (16)48:53 (15)50:29 (15)51:08 (16)
HSV Pinkafeld04:21 (14)02:50 (16)16:45 (28)04:37 (11)01:35 (4)02:12 (18)04:23 (4)06:54 (5)00:44 (11)04:32 (5)01:36 (10)00:39 (16)
15Pia Gruenberger53:52+22:3003:27 (4)05:35 (5)11:15 (8)16:34 (7)20:17 (10)21:58 (11)32:41 (15)43:00 (15)43:54 (15)50:00 (16)53:09 (16)53:52 (17)
WiN Team03:27 (4)02:08 (10)05:40 (13)05:19 (13)03:43 (22)01:41 (15)10:43 (25)10:19 (17)00:54 (16)06:06 (13)03:09 (26)00:43 (20)
16Tamara Kálmán56:07+24:4506:37 (21)09:03 (20)14:40 (15)19:51 (14)22:45 (13)24:34 (14)32:18 (14)41:35 (14)42:19 (14)53:52 (17)55:18 (17)56:07 (18)
Budapest Mix06:37 (21)02:26 (12)05:37 (12)05:11 (12)02:54 (20)01:49 (16)07:44 (18)09:17 (13)00:44 (11)11:33 (27)01:26 (6)00:49 (25)
17Elin Martanova58:51+27:2915:02 (28)16:55 (27)21:14 (22)25:46 (18)31:02 (19)31:55 (17)38:52 (18)48:21 (18)49:21 (18)56:03 (18)58:10 (18)58:51 (19)
Slavia Liberec Orienteering15:02 (28)01:53 (4)04:19 (7)04:32 (10)05:16 (26)00:53 (1)06:57 (16)09:29 (15)01:00 (20)06:42 (16)02:07 (21)00:41 (19)
18Laura Schaumann59:51+28:2904:18 (12)06:52 (10)16:32 (18)22:01 (17)24:55 (16)26:18 (15)34:51 (16)47:39 (17)48:36 (17)56:58 (19)59:00 (19)59:51 (20)
HSV-OL Wr.Neustadt04:18 (12)02:34 (14)09:40 (24)05:29 (14)02:54 (20)01:23 (9)08:33 (20)12:48 (20)00:57 (19)08:22 (23)02:02 (20)00:51 (26)
19Tamara Miklušová60:57+29:3503:32 (7)10:33 (22)19:44 (20)26:15 (19)29:00 (17)34:54 (19)40:48 (19)51:50 (19)53:12 (19)58:42 (20)60:18 (20)60:57 (21)
TJ Rapid Bratislava03:32 (7)07:01 (28)09:11 (22)06:31 (16)02:45 (16)05:54 (28)05:54 (12)11:02 (18)01:22 (26)05:30 (10)01:36 (10)00:39 (16)
20Paula Kundörfer64:07+32:4508:58 (25)13:32 (24)20:18 (21)27:38 (20)31:30 (20)35:36 (20)44:31 (20)53:28 (20)54:40 (20)62:01 (21)63:28 (21)64:07 (22)
SU Schöckl Graz08:58 (25)04:34 (26)06:46 (17)07:20 (18)03:52 (24)04:06 (26)08:55 (23)08:57 (11)01:12 (23)07:21 (19)01:27 (7)00:39 (16)
21Pataki Virag Lara75:18+43:5604:20 (13)06:54 (11)12:37 (10)19:24 (13)37:45 (22)43:12 (21)51:24 (21)66:34 (21)67:29 (21)73:03 (22)74:40 (22)75:18 (23)
Pécsi Vasutas SK04:20 (13)02:34 (14)05:43 (15)06:47 (17)18:21 (29)05:27 (27)08:12 (19)15:10 (25)00:55 (17)05:34 (11)01:37 (12)00:38 (10)
22Klaudia Nicka80:41+49:1905:07 (18)09:03 (20)30:21 (27)43:25 (27)46:18 (25)47:45 (24)56:28 (22)70:12 (22)70:51 (22)78:20 (23)80:02 (23)80:41 (24)
UKS "TUKAN" Iwiny05:07 (18)03:56 (24)21:18 (29)13:04 (25)02:53 (18)01:27 (12)08:43 (22)13:44 (22)00:39 (4)07:29 (21)01:42 (14)00:39 (16)
23Teresa Pezze'87:29+56:0707:35 (23)26:37 (29)36:11 (29)45:46 (29)49:33 (27)52:26 (27)63:55 (25)73:39 (23)74:58 (23)83:40 (25)86:45 (24)87:29 (26)
Junior Team Trentino07:35 (23)19:02 (29)09:34 (23)09:35 (22)03:47 (23)02:53 (22)11:29 (26)09:44 (16)01:19 (25)08:42 (24)03:05 (25)00:44 (22)
24Veronika De Luisa89:10+57:4812:01 (27)16:19 (26)30:52 (28)40:38 (23)52:52 (29)55:54 (29)64:34 (27)78:21 (25)79:07 (24)86:32 (26)88:21 (25)89:10 (27)
SSD GAJA12:01 (27)04:18 (25)14:33 (27)09:46 (23)12:14 (28)03:02 (24)08:40 (21)13:47 (23)00:46 (12)07:25 (20)01:49 (16)00:49 (25)
25Ivana Mužina93:04+61:4215:06 (29)18:56 (28)24:53 (26)41:57 (25)50:35 (28)53:15 (28)69:18 (29)82:24 (27)83:30 (27)89:54 (27)92:16 (26)93:04 (28)
Planinsko Društvo Ajdovščina15:06 (29)03:50 (23)05:57 (16)17:04 (26)08:38 (27)02:40 (20)16:03 (27)13:06 (21)01:06 (21)06:24 (15)02:22 (22)00:48 (23)
26Aleksandra Pulda96:44+65:2206:36 (20)09:18 (21)14:59 (17)41:48 (24)43:54 (23)46:39 (23)57:08 (23)79:24 (26)81:05 (26)90:44 (28)96:06 (27)96:44 (29)
UKS "TUKAN" Iwiny06:36 (20)02:42 (15)05:41 (14)26:49 (29)02:06 (13)02:45 (21)10:29 (24)22:16 (27)01:41 (27)09:39 (26)05:22 (27)00:38 (10)
27Dora Pestotnik Stres100:12+68:5011:30 (26)14:25 (25)24:26 (25)34:58 (22)37:10 (21)44:14 (22)64:24 (26)78:16 (24)79:27 (25)93:13 (29)99:13 (28)100:12 (1)
Orientacijski Klub Polaris11:30 (26)02:55 (17)10:01 (25)10:32 (24)02:12 (14)07:04 (29)20:10 (29)13:52 (24)01:11 (22)13:46 (28)06:00 (28)00:59 (28)
28Deja Razpet107:29+76:0708:54 (24)13:31 (23)21:26 (23)43:05 (26)45:54 (24)48:55 (25)65:31 (28)95:20 (28)97:13 (28)103:33 (1)106:35 (1)107:29 (2)
OK Azimut08:54 (24)04:37 (27)07:55 (20)21:39 (27)02:49 (17)03:01 (23)16:36 (28)29:49 (28)01:53 (28)06:20 (14)03:02 (24)00:54 (27)
Colombo Iris84:41+53:1904:56 (17)08:24 (16)19:09 (19)43:42 (28)48:45 (26)51:14 (26)58:36 (24) (N/A) (N/A)81:50 (24) (N/A)84:41 (25)
Semiperdo Orienteering Maniago04:56 (17)03:28 (22)10:45 (26)24:33 (28)05:03 (25)02:29 (19)07:22 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)81:50 (29)00:00 (N/A)84:41 (29)