Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W16

NIme / klubČasZaostanekS-9595-9191-4747-7373-3333-9090-6363-8686-8585-8888-7676-104104-F
1Csilla Gárdonyi29:23+00:0001:17 (3)04:55 (20)10:23 (10)12:43 (3)13:44 (1)14:19 (2)18:06 (2)23:09 (2)24:47 (3)26:12 (2)27:02 (3)28:08 (3)29:23 (5)
MOM Budapest01:17 (3)03:38 (27)05:28 (5)02:20 (1)01:01 (2)00:35 (2)03:47 (1)05:03 (3)01:38 (1)01:25 (1)00:50 (8)01:06 (19)01:15 (20)
2Zsófia Sárközy30:39+01:1602:21 (29)04:10 (12)11:03 (14)13:40 (8)14:45 (7)15:22 (8)19:29 (6)24:23 (3)26:04 (4)27:36 (3)28:52 (4)29:36 (4)30:39 (6)
MOM Budapest02:21 (29)01:49 (2)06:53 (17)02:37 (4)01:05 (4)00:37 (4)04:07 (2)04:54 (2)01:41 (2)01:32 (5)01:16 (28)00:44 (2)01:03 (1)
3Katerina Grycova31:53+02:3001:24 (6)03:40 (4)09:30 (3)12:29 (2)13:56 (2)14:42 (4)19:13 (3)25:45 (7)27:36 (8)29:02 (5)29:50 (5)30:39 (5)31:53 (7)
KOS Tesla Brno01:24 (6)02:16 (10)05:50 (11)02:59 (9)01:27 (24)00:46 (20)04:31 (7)06:32 (19)01:51 (3)01:26 (3)00:48 (6)00:49 (5)01:14 (18)
4Pia Ocvirk32:15+02:5201:26 (9)03:49 (5)10:13 (7)13:02 (7)14:18 (5)14:58 (6)19:23 (5)24:36 (4)26:50 (6)28:48 (4)30:12 (7)31:11 (7)32:15 (8)
OK Linné01:26 (9)02:23 (11)06:24 (15)02:49 (6)01:16 (14)00:40 (11)04:25 (5)05:13 (5)02:14 (10)01:58 (12)01:24 (30)00:59 (15)01:04 (2)
5Eliška Sieglová32:16+02:5303:22 (33)05:26 (24)10:24 (11)12:58 (5)14:24 (6)15:00 (7)19:16 (4)24:44 (5)26:47 (5)29:11 (6)30:00 (6)31:04 (6)32:16 (9)
SK Praga03:22 (33)02:04 (5)04:58 (1)02:34 (3)01:26 (22)00:36 (3)04:16 (4)05:28 (8)02:03 (7)02:24 (23)00:49 (7)01:04 (18)01:12 (17)
6Elena Zeiner32:30+03:0701:25 (8)04:00 (9)09:44 (4)13:00 (6)14:15 (4)14:55 (5)19:36 (7)24:59 (6)27:09 (7)29:27 (7)30:23 (8)31:14 (8)32:30 (10)
ÖFOL Youth01:25 (8)02:35 (17)05:44 (10)03:16 (12)01:15 (12)00:40 (11)04:41 (10)05:23 (7)02:10 (9)02:18 (21)00:56 (14)00:51 (6)01:16 (23)
7Dorottya Hajnal33:30+04:0701:22 (4)03:59 (8)09:58 (5)12:54 (4)13:58 (3)14:41 (3)20:46 (9)26:15 (8)28:13 (9)30:28 (8)31:11 (9)32:24 (9)33:30 (11)
Budapest Mix01:22 (4)02:37 (18)05:59 (13)02:56 (8)01:04 (3)00:43 (14)06:05 (24)05:29 (9)01:58 (5)02:15 (19)00:43 (3)01:13 (28)01:06 (6)
8Klara Odehnalova34:47+05:2402:45 (30)04:51 (19)10:20 (9)13:54 (10)15:13 (9)15:52 (10)20:47 (10)26:18 (9)28:49 (10)31:08 (9)32:42 (10)33:36 (10)34:47 (12)
SK Zabovresky Brno02:45 (30)02:06 (6)05:29 (6)03:34 (17)01:19 (16)00:39 (7)04:55 (15)05:31 (10)02:31 (12)02:19 (22)01:34 (31)00:54 (9)01:11 (15)
9Tina Tiefenboeck35:01+05:3803:53 (34)05:55 (27)11:13 (15)13:45 (9)14:51 (8)15:31 (9)20:05 (8)28:01 (11)30:39 (12)32:05 (10)33:01 (11)33:50 (11)35:01 (13)
ÖFOL Youth03:53 (34)02:02 (3)05:18 (4)02:32 (2)01:06 (5)00:40 (11)04:34 (9)07:56 (28)02:38 (16)01:26 (3)00:56 (14)00:49 (5)01:11 (15)
10Agnes Scheikl36:19+06:5601:24 (6)03:32 (3)11:57 (16)14:52 (14)16:12 (13)16:50 (11)21:40 (11)27:48 (10)30:23 (11)33:01 (11)33:56 (12)35:08 (12)36:19 (14)
OC Fürstenfeld01:24 (6)02:08 (7)08:25 (22)02:55 (7)01:20 (17)00:38 (6)04:50 (13)06:08 (15)02:35 (13)02:38 (28)00:55 (11)01:12 (26)01:11 (15)
11Tereza Miklušová36:41+07:1801:35 (13)04:41 (17)10:52 (13)14:17 (11)15:40 (10)17:05 (13)22:37 (14)28:32 (12)31:09 (13)33:08 (12)34:22 (14)35:21 (13)36:41 (15)
TJ Rapid Bratislava01:35 (13)03:06 (23)06:11 (14)03:25 (15)01:23 (19)01:25 (38)05:32 (19)05:55 (13)02:37 (15)01:59 (13)01:14 (25)00:59 (15)01:20 (26)
12Patritsia Tsenkova37:13+07:5001:38 (15)04:08 (11)12:06 (19)15:08 (15)16:35 (14)17:22 (15)22:54 (15)30:10 (17)32:17 (16)34:02 (15)35:08 (16)36:02 (14)37:13 (16)
NSA-SIVEN01:38 (15)02:30 (15)07:58 (19)03:02 (10)01:27 (24)00:47 (21)05:32 (19)07:16 (22)02:07 (8)01:45 (7)01:06 (21)00:54 (9)01:11 (15)
13Dorka Dedkova37:25+08:0202:10 (27)04:19 (15)10:18 (8)14:27 (12)15:49 (11)17:07 (14)21:59 (13)28:35 (13)31:42 (15)33:35 (14)34:36 (15)36:04 (15)37:25 (17)
Co kde Radim posbiral (CZE)02:10 (27)02:09 (8)05:59 (13)04:09 (21)01:22 (18)01:18 (36)04:52 (14)06:36 (20)03:07 (25)01:53 (11)01:01 (17)01:28 (31)01:21 (27)
14Anna Lueger37:48+08:2502:05 (26)04:19 (15)13:46 (21)16:26 (18)17:41 (17)18:26 (18)23:15 (16)29:40 (16)31:40 (14)33:14 (13)34:00 (13)36:41 (17)37:48 (18)
ÖFOL Youth02:05 (26)02:14 (9)09:27 (25)02:40 (5)01:15 (12)00:45 (17)04:49 (12)06:25 (17)02:00 (6)01:34 (6)00:46 (4)02:41 (36)01:07 (8)
15Anastasia Voinishka38:02+08:3901:31 (10)03:57 (7)10:32 (12)14:44 (13)16:08 (12)16:59 (12)21:44 (12)29:17 (14)32:21 (17)34:28 (16)35:34 (17)36:29 (16)38:02 (19)
Mladost01:31 (10)02:26 (12)06:35 (16)04:12 (24)01:24 (20)00:51 (24)04:45 (11)07:33 (26)03:04 (23)02:07 (16)01:06 (21)00:55 (11)01:33 (36)
16Alessandra Minati38:50+09:2701:44 (18)04:14 (13)12:01 (17)15:23 (16)16:48 (15)17:32 (16)24:31 (18)30:58 (20)33:44 (20)35:32 (18)36:30 (19)37:43 (19)38:50 (20)
Panda Orienteering Valsugana01:44 (18)02:30 (15)07:47 (18)03:22 (14)01:25 (21)00:44 (16)06:59 (33)06:27 (18)02:46 (17)01:48 (9)00:58 (16)01:13 (28)01:07 (8)
17Rosa Trummer38:55+09:3201:17 (3)03:20 (1)09:03 (2)18:46 (21)19:56 (20)20:38 (21)25:10 (19)30:42 (19)33:36 (19)35:25 (17)36:08 (18)37:40 (18)38:55 (21)
ÖFOL Youth01:17 (3)02:03 (4)05:43 (9)09:43 (36)01:10 (7)00:42 (13)04:32 (8)05:32 (11)02:54 (19)01:49 (10)00:43 (3)01:32 (32)01:15 (20)
18Marketa Firesova42:10+12:4701:41 (16)03:25 (2)08:33 (1)20:24 (23)21:25 (21)22:05 (22)26:19 (21)30:40 (18)34:39 (21)37:06 (20)39:54 (21)41:02 (21)42:10 (22)
SK Zabovresky Brno01:41 (16)01:44 (1)05:08 (2)11:51 (37)01:01 (2)00:40 (11)04:14 (3)04:21 (1)03:59 (32)02:27 (25)02:48 (37)01:08 (22)01:08 (9)
19Imola Kálmán42:15+12:5201:36 (14)04:04 (10)12:04 (18)15:36 (17)16:52 (16)17:48 (17)23:26 (17)29:40 (16)33:36 (19)36:01 (19)39:44 (20)40:45 (20)42:15 (23)
Budapest Mix01:36 (14)02:28 (13)08:00 (20)03:32 (16)01:16 (14)00:56 (27)05:38 (21)06:14 (16)03:56 (31)02:25 (24)03:43 (38)01:01 (17)01:30 (33)
20Viktoria Knauder42:29+13:0608:40 (41)14:31 (39)19:45 (31)23:06 (29)24:18 (28)24:56 (28)29:26 (25)34:33 (23)37:10 (22)39:23 (21)40:35 (23)41:13 (22)42:29 (24)
ÖFOL Youth08:40 (41)05:51 (38)05:14 (3)03:21 (13)01:12 (8)00:38 (6)04:30 (6)05:07 (4)02:37 (15)02:13 (18)01:12 (24)00:38 (1)01:16 (23)
21Ylvi Kastner42:39+13:1601:14 (1)04:26 (16)10:02 (6)22:02 (27)23:17 (26)24:03 (27)29:11 (24)34:31 (22)37:27 (24)39:33 (22)40:25 (22)41:33 (23)42:39 (25)
ÖFOL Youth01:14 (1)03:12 (24)05:36 (7)12:00 (39)01:15 (12)00:46 (20)05:08 (16)05:20 (6)02:56 (20)02:06 (14)00:52 (9)01:08 (22)01:06 (6)
22Mia Lovrec46:29+17:0601:55 (21)05:37 (25)17:08 (28)20:49 (26)22:31 (24)23:38 (26)30:38 (28)36:32 (25)39:40 (25)42:20 (23)43:37 (24)44:38 (24)46:29 (26)
OK Vihor01:55 (21)03:42 (28)11:31 (32)03:41 (19)01:42 (31)01:07 (33)07:00 (34)05:54 (12)03:08 (26)02:40 (29)01:17 (29)01:01 (17)01:51 (39)
23Polona Jezeršek46:30+17:0702:00 (23)04:44 (18)12:58 (20)17:28 (19)19:15 (18)20:15 (19)26:34 (22)34:24 (21)37:23 (23)42:27 (24)44:04 (25)45:14 (25)46:30 (27)
Orientacijski klub Komenda02:00 (23)02:44 (19)08:14 (21)04:30 (26)01:47 (32)01:00 (30)06:19 (26)07:50 (27)02:59 (21)05:04 (35)01:37 (33)01:10 (24)01:16 (23)
24Lora Hristova47:01+17:3801:43 (17)05:14 (23)15:20 (23)18:33 (20)19:51 (19)20:35 (20)25:58 (20)35:48 (24)42:03 (26)43:35 (25)44:43 (26)45:36 (26)47:01 (28)
ÖFOL Youth01:43 (17)03:31 (25)10:06 (27)03:13 (11)01:18 (15)00:44 (16)05:23 (17)09:50 (34)06:15 (38)01:32 (5)01:08 (22)00:53 (7)01:25 (32)
25Anna Auermullerova49:56+20:3301:34 (12)13:33 (38)19:16 (30)25:21 (32)26:50 (30)27:36 (31)33:18 (30)39:19 (28)42:56 (28)45:13 (26)46:06 (27)48:51 (28)49:56 (29)
SK Zabovresky Brno01:34 (12)11:59 (39)05:43 (9)06:05 (32)01:29 (26)00:46 (20)05:42 (22)06:01 (14)03:37 (29)02:17 (20)00:53 (10)02:45 (37)01:05 (3)
26Mihala Korelc49:58+20:3502:01 (25)05:07 (22)15:48 (25)20:44 (25)22:36 (25)23:28 (25)30:06 (26)37:27 (26)43:14 (29)46:08 (28)47:24 (28)48:36 (27)49:58 (30)
Orientacijski klub Komenda02:01 (25)03:06 (23)10:41 (30)04:56 (29)01:52 (33)00:52 (25)06:38 (31)07:21 (24)05:47 (37)02:54 (31)01:16 (28)01:12 (26)01:22 (28)
27Magdalena Standhartinger50:57+21:3402:14 (28)05:04 (21)15:30 (24)20:02 (22)22:06 (22)23:04 (24)28:38 (23)38:13 (27)42:26 (27)47:34 (30)48:22 (31)49:38 (29)50:57 (31)
SU Schöckl Graz02:14 (28)02:50 (20)10:26 (29)04:32 (27)02:04 (36)00:58 (28)05:34 (20)09:35 (33)04:13 (33)05:08 (36)00:48 (6)01:16 (29)01:19 (25)
28Magdalena Kalcher51:16+21:5305:46 (39)08:44 (35)22:12 (33)25:50 (33)27:05 (32)27:53 (32)34:19 (31)41:39 (30)43:59 (31)46:36 (29)48:20 (30)50:04 (30)51:16 (32)
HSV Pinkafeld05:46 (39)02:58 (21)13:28 (33)03:38 (18)01:15 (12)00:48 (23)06:26 (30)07:20 (23)02:20 (11)02:37 (27)01:44 (35)01:44 (34)01:12 (17)
29Felicitas Marti53:03+23:4001:52 (19)06:41 (31)16:56 (27)24:00 (30)25:09 (29)25:50 (30)32:07 (29)44:20 (31)47:26 (33)49:33 (31)50:37 (32)51:32 (31)53:03 (33)
HSV Pinkafeld01:52 (19)04:49 (35)10:15 (28)07:04 (34)01:09 (6)00:41 (12)06:17 (25)12:13 (37)03:06 (24)02:07 (16)01:04 (18)00:55 (11)01:31 (34)
30Ana Tišljar54:18+24:5501:34 (12)06:22 (28)15:14 (22)27:14 (34)28:47 (33)29:35 (34)36:19 (34)47:14 (36)49:11 (36)50:58 (33)52:13 (34)53:12 (33)54:18 (34)
OK Orion01:34 (12)04:48 (34)08:52 (23)12:00 (39)01:33 (27)00:48 (23)06:44 (32)10:55 (35)01:57 (4)01:47 (8)01:15 (26)00:59 (15)01:06 (6)
31Klara Jamsek54:20+24:5703:11 (32)07:24 (32)22:34 (34)28:03 (36)30:00 (35)31:12 (36)37:10 (36)44:40 (33)47:42 (34)50:51 (32)51:49 (33)52:56 (32)54:20 (35)
Orientacijski klub Komenda03:11 (32)04:13 (31)15:10 (36)05:29 (31)01:57 (34)01:12 (34)05:58 (23)07:30 (25)03:02 (22)03:09 (33)00:58 (16)01:07 (20)01:24 (30)
32Nika Poljanšek55:02+25:3901:55 (21)06:24 (29)16:27 (26)20:39 (24)22:08 (23)23:04 (24)30:21 (27)39:37 (29)43:20 (30)45:51 (27)47:49 (29)53:53 (34)55:02 (36)
OK Azimut01:55 (21)04:29 (32)10:03 (26)04:12 (24)01:29 (26)00:56 (27)07:17 (35)09:16 (31)03:43 (30)02:31 (26)01:58 (36)06:04 (40)01:09 (10)
33Julija Ferenc56:21+26:5802:01 (25)05:39 (26)20:18 (32)24:58 (31)27:04 (31)28:08 (33)35:58 (33)44:44 (34)48:59 (35)51:50 (34)53:27 (35)54:44 (35)56:21 (37)
OK Tivoli02:01 (25)03:38 (27)14:39 (35)04:40 (28)02:06 (37)01:04 (32)07:50 (36)08:46 (30)04:15 (34)02:51 (30)01:37 (33)01:17 (30)01:37 (37)
34Francesca Tarabocchia59:21+29:5804:26 (37)08:11 (33)17:25 (29)22:27 (28)24:03 (27)25:21 (29)34:53 (32)46:35 (35)51:16 (37)53:28 (35)54:34 (36)57:48 (36)59:21 (38)
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.04:26 (37)03:45 (29)09:14 (24)05:02 (30)01:36 (28)01:18 (36)09:32 (37)11:42 (36)04:41 (35)02:12 (17)01:06 (21)03:14 (39)01:33 (36)
35Patricija Primožič64:08+34:4504:15 (35)09:25 (36)23:02 (35)27:30 (35)29:07 (34)30:09 (35)36:29 (35)44:29 (32)47:19 (32)61:21 (36)62:03 (37)62:50 (37)64:08 (39)
Orientacijski klub Komenda04:15 (35)05:10 (37)13:37 (34)04:28 (25)01:37 (29)01:02 (31)06:20 (28)08:00 (29)02:50 (18)14:02 (38)00:42 (1)00:47 (3)01:18 (24)
36Elitsa Atanasova70:35+41:1201:25 (8)03:56 (6)38:08 (37)42:18 (38)44:56 (37)45:29 (38)51:54 (37)58:55 (37)62:32 (38)67:30 (37)68:26 (38)69:25 (38)70:35 (40)
Trapezitsa01:25 (8)02:31 (16)34:12 (38)04:10 (22)02:38 (38)00:33 (1)06:25 (29)07:01 (21)03:37 (29)04:58 (34)00:56 (14)00:59 (15)01:10 (11)
37Giulia Maschio88:33+59:1001:58 (22)06:35 (30)43:19 (38)52:08 (39)54:06 (38)55:30 (39)61:50 (39)71:22 (38)78:18 (39)83:57 (38)85:36 (40)87:10 (40)88:33 (42)
U.S. Primiero A.S.D01:58 (22)04:37 (33)36:44 (39)08:49 (35)01:58 (35)01:24 (37)06:20 (28)09:32 (32)06:56 (39)05:39 (37)01:39 (34)01:34 (33)01:23 (29)
38Kathi Spitaler110:02+80:3927:50 (42)45:35 (42)56:33 (39)60:24 (40)62:02 (39)63:01 (40)79:49 (40)97:50 (40)103:20 (1)106:16 (1)107:28 (1)108:37 (1)110:02 (2)
SU Schöckl Graz27:50 (42)17:45 (40)10:58 (31)03:51 (20)01:38 (30)00:59 (29)16:48 (40)18:01 (39)05:30 (36)02:56 (32)01:12 (24)01:09 (23)01:25 (32)
39Katharina Thoman111:28+82:0503:06 (31)08:13 (34)33:11 (36)40:09 (37)42:59 (36)44:29 (37)59:30 (38)76:43 (39)80:17 (40)98:08 (39)107:44 (2)109:48 (2)111:28 (3)
HSV Villach03:06 (31)05:07 (36)24:58 (37)06:58 (33)02:50 (39)01:30 (39)15:01 (39)17:13 (38)03:34 (27)17:51 (39)09:36 (39)02:04 (35)01:40 (38)
Réka Dalida Pataki+-30:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Pécsi Vasutas SK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maria Giulia Dalla Santa+-30:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
G.S. Pavione - Imer00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Laura Sladek+-30:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ÖFOL Youth00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Kerstin Thoman101:53+72:3004:22 (36)39:36 (41) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)99:54 (41)101:53 (1)
HSV Villach04:22 (36)35:14 (42)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)99:54 (41)01:59 (40)
Tjaša De Luisa77:11+47:4807:32 (40)11:36 (37) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)70:15 (39)73:09 (39)77:11 (41)
SSD GAJA07:32 (40)04:04 (30)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)70:15 (40)02:54 (38)04:02 (41)
Arianna Patton167:16+137:5304:59 (38)34:05 (40)85:33 (40)103:59 (1) (N/A)107:51 (1)117:51 (1)136:06 (1)143:31 (2) (N/A) (N/A) (N/A)167:16 (4)
AD Trento Orienteering04:59 (38)29:06 (41)51:28 (40)18:26 (40)00:00 (N/A)107:51 (40)10:00 (38)18:15 (40)07:25 (40)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)167:16 (42)