Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W18

NIme / klubČasZaostanekS-9191-6969-6666-7373-3333-8282-4444-6868-6363-7070-8686-5353-7676-104104-F
1Kateřina Janovská45:49+00:0002:41 (1)07:10 (2)10:43 (3)11:49 (3)13:02 (3)21:49 (3)24:21 (3)25:56 (1)32:18 (1)34:50 (1)39:22 (1)41:08 (1)44:02 (3)44:50 (4)45:49 (4)
SK Praga02:41 (1)04:29 (5)03:33 (9)01:06 (2)01:13 (7)08:47 (4)02:32 (2)01:35 (1)06:22 (3)02:32 (3)04:32 (1)01:46 (8)02:54 (3)00:48 (2)00:59 (1)
2Tereza Odehnalova47:55+02:0603:19 (6)07:21 (3)10:53 (4)11:59 (4)13:20 (4)23:18 (4)25:44 (4)27:31 (3)33:38 (2)36:36 (2)41:13 (2)43:04 (2)45:48 (4)46:31 (5)47:55 (5)
SK Zabovresky Brno03:19 (6)04:02 (1)03:32 (8)01:06 (2)01:21 (14)09:58 (7)02:26 (1)01:47 (5)06:07 (2)02:58 (12)04:37 (3)01:51 (9)02:44 (1)00:43 (1)01:24 (20)
3Vanda Vékony50:54+05:0502:47 (2)06:54 (1)09:53 (1)11:07 (1)12:30 (1)21:04 (2)23:55 (1)26:09 (2)34:03 (3)36:38 (3)41:38 (3)43:21 (3)48:52 (5)49:46 (6)50:54 (6)
Alba Regia Atlétikai Klub02:47 (2)04:07 (3)02:59 (3)01:14 (6)01:23 (18)08:34 (3)02:51 (7)02:14 (12)07:54 (11)02:35 (5)05:00 (6)01:43 (7)05:31 (26)00:54 (6)01:08 (8)
4Borbála Kézdy54:14+08:2503:41 (15)09:27 (13)13:17 (12)14:55 (15)16:15 (13)25:54 (9)29:15 (8)30:58 (7)40:27 (9)42:38 (9)47:13 (8)48:44 (8)51:29 (7)53:07 (8)54:14 (7)
MOM Budapest03:41 (15)05:46 (15)03:50 (13)01:38 (17)01:20 (12)09:39 (5)03:21 (17)01:43 (3)09:29 (21)02:11 (1)04:35 (2)01:31 (2)02:45 (2)01:38 (25)01:07 (6)
5Barbora Chaloupská54:16+08:2704:38 (29)10:29 (20)13:21 (14)14:46 (12)15:55 (8)24:27 (5)27:13 (5)28:53 (5)39:19 (8)41:53 (8)46:45 (7)48:28 (7)51:45 (8)53:04 (7)54:16 (8)
OK99 Hradec Králové04:38 (29)05:51 (18)02:52 (2)01:25 (9)01:09 (4)08:32 (2)02:46 (4)01:40 (2)10:26 (27)02:34 (4)04:52 (4)01:43 (7)03:17 (6)01:19 (18)01:12 (12)
6Johanna Trummer55:38+09:4903:04 (4)07:47 (5)11:06 (5)12:43 (5)13:49 (5)25:05 (6)27:41 (6)29:57 (6)35:36 (5)38:05 (4)45:03 (4)46:36 (4)50:39 (6)54:33 (9)55:38 (9)
Austrian junior team03:04 (4)04:43 (8)03:19 (6)01:37 (16)01:06 (2)11:16 (18)02:36 (3)02:16 (15)05:39 (1)02:29 (2)06:58 (25)01:33 (3)04:03 (18)03:54 (36)01:05 (3)
7Lara Gantar55:41+09:5203:50 (18)07:54 (6)12:14 (7)13:42 (8)14:53 (6)25:46 (7)29:24 (9)31:29 (8)38:04 (6)41:04 (6)47:20 (9)49:21 (9)53:09 (9)54:40 (10)55:41 (10)
OK Azimut03:50 (18)04:04 (2)04:20 (25)01:28 (12)01:11 (6)10:53 (11)03:38 (21)02:05 (9)06:35 (5)03:00 (13)06:16 (16)02:01 (13)03:48 (14)01:31 (21)01:01 (2)
8Veronika Grycova55:51+10:0203:26 (8)08:23 (8)12:26 (8)13:42 (8)15:05 (7)25:53 (8)28:49 (7)31:49 (10)38:50 (7)41:43 (7)46:37 (5)48:18 (6)53:48 (10)54:43 (11)55:51 (11)
KOS Tesla Brno03:26 (8)04:57 (12)04:03 (18)01:16 (7)01:23 (18)10:48 (10)02:56 (9)03:00 (29)07:01 (7)02:53 (10)04:54 (5)01:41 (5)05:30 (25)00:55 (7)01:08 (8)
9Ágnes Néda57:16+11:2703:01 (3)07:27 (4)10:17 (2)11:29 (2)12:37 (2)21:03 (1)24:09 (2)28:18 (4)34:48 (4)38:26 (5)46:42 (6)48:12 (5)54:30 (11)56:06 (12)57:16 (12)
C.S. TranSilva Cluj03:01 (3)04:26 (4)02:50 (1)01:12 (4)01:08 (3)08:26 (1)03:06 (12)04:09 (34)06:30 (4)03:38 (22)08:16 (34)01:30 (1)06:18 (31)01:36 (24)01:10 (9)
10Antonia Erhart59:03+13:1403:52 (20)09:39 (14)13:20 (13)14:46 (12)16:04 (11)28:14 (14)31:06 (13)33:08 (11)41:05 (11)43:45 (10)50:40 (10)53:27 (11)56:48 (12)57:57 (13)59:03 (13)
Austrian junior team03:52 (20)05:47 (16)03:41 (10)01:26 (11)01:18 (11)12:10 (26)02:52 (8)02:02 (6)07:57 (12)02:40 (9)06:55 (24)02:47 (33)03:21 (8)01:09 (12)01:06 (5)
11Hannah Kalcher59:39+13:5003:49 (17)08:34 (10)13:25 (16)14:33 (10)15:57 (10)26:35 (10)29:25 (10)31:30 (9)40:53 (10)44:30 (11)51:21 (12)53:28 (12)57:13 (13)58:07 (14)59:39 (14)
HSV Pinkafeld03:49 (17)04:45 (9)04:51 (33)01:08 (3)01:24 (20)10:38 (9)02:50 (6)02:05 (9)09:23 (20)03:37 (21)06:51 (21)02:07 (18)03:45 (12)00:54 (6)01:32 (28)
12Iva Lovrec60:55+15:0603:41 (15)08:29 (9)12:38 (9)14:24 (9)15:56 (9)26:56 (11)31:03 (12)33:27 (13)41:25 (12)44:40 (12)51:28 (13)53:57 (13)57:43 (14)59:32 (15)60:55 (15)
OK Vihor03:41 (15)04:48 (10)04:09 (19)01:46 (23)01:32 (27)11:00 (12)04:07 (25)02:24 (22)07:58 (13)03:15 (15)06:48 (20)02:29 (25)03:46 (13)01:49 (27)01:23 (19)
13Sara Fend61:20+15:3103:56 (22)10:11 (16)14:34 (18)16:00 (17)17:17 (15)29:36 (18)32:39 (15)34:23 (14)42:02 (13)44:59 (13)51:02 (11)53:00 (10)58:30 (15)60:05 (16)61:20 (16)
SU Schöckl Graz03:56 (22)06:15 (22)04:23 (27)01:26 (11)01:17 (9)12:19 (27)03:03 (10)01:44 (4)07:39 (10)02:57 (11)06:03 (15)01:58 (12)05:30 (25)01:35 (23)01:15 (14)
14Gabriela Šimunkova62:33+16:4404:38 (29)10:40 (21)14:55 (21)16:41 (21)18:16 (19)29:27 (17)32:39 (15)35:12 (15)45:12 (17)49:01 (17)54:50 (16)56:52 (16)60:03 (16)61:05 (17)62:33 (17)
Co kde Radim posbiral (CZE)04:38 (29)06:02 (19)04:15 (22)01:46 (23)01:35 (29)11:11 (16)03:12 (15)02:33 (25)10:00 (25)03:49 (26)05:49 (13)02:02 (15)03:11 (4)01:02 (9)01:28 (23)
15Marjeta Lipužič63:55+18:0605:52 (33)12:05 (26)16:15 (26)18:18 (26)19:48 (26)31:52 (24)35:05 (21)37:25 (20)45:31 (18)48:58 (16)55:51 (17)57:46 (17)61:51 (20)62:40 (18)63:55 (18)
Orientacijski klub Komenda05:52 (33)06:13 (21)04:10 (20)02:03 (27)01:30 (26)12:04 (24)03:13 (16)02:20 (19)08:06 (15)03:27 (19)06:53 (23)01:55 (11)04:05 (19)00:49 (4)01:15 (14)
16Marlene Berger64:08+18:1904:36 (27)12:38 (29)16:53 (28)18:06 (25)19:24 (24)30:40 (20)33:45 (17)35:49 (16)42:51 (14)45:31 (14)52:23 (14)54:36 (14)60:51 (18)63:02 (19)64:08 (19)
Der Berger-Clan04:36 (27)08:02 (28)04:15 (22)01:13 (5)01:18 (11)11:16 (18)03:05 (11)02:04 (7)07:02 (8)02:40 (9)06:52 (22)02:13 (20)06:15 (30)02:11 (32)01:06 (5)
17Sabina Pilcova64:49+19:0005:27 (31)10:10 (15)13:24 (15)16:32 (19)17:54 (17)32:22 (25)37:23 (26)39:34 (25)46:47 (20)50:59 (19)56:15 (19)58:08 (18)61:23 (19)63:20 (20)64:49 (20)
SCM Hanacke oblasti05:27 (31)04:43 (8)03:14 (4)03:08 (34)01:22 (16)14:28 (30)05:01 (28)02:11 (11)07:13 (9)04:12 (29)05:16 (9)01:53 (10)03:15 (5)01:57 (29)01:29 (24)
18Melody Volgyesi64:58+19:0903:37 (12)08:19 (7)11:38 (6)13:13 (6)19:27 (25)31:35 (23)36:13 (23)38:39 (22)48:33 (23)52:19 (23)57:24 (21)59:38 (21)62:58 (22)63:47 (23)64:58 (21)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:37 (12)04:42 (6)03:19 (6)01:35 (14)06:14 (36)12:08 (25)04:38 (26)02:26 (23)09:54 (24)03:46 (25)05:05 (7)02:14 (21)03:20 (7)00:49 (4)01:11 (10)
19Urša Beguš65:17+19:2805:32 (32)10:26 (19)14:48 (19)16:13 (18)17:42 (16)29:09 (15)33:49 (18)36:08 (18)44:25 (16)47:34 (15)54:38 (15)56:17 (15)60:17 (17)63:47 (23)65:17 (22)
OK Azimut05:32 (32)04:54 (11)04:22 (26)01:25 (9)01:29 (24)11:27 (19)04:40 (27)02:19 (17)08:17 (16)03:09 (14)07:04 (26)01:39 (4)04:00 (17)03:30 (35)01:30 (26)
20Annalisa Gadler65:19+19:3003:41 (15)09:22 (12)13:17 (12)14:54 (14)16:18 (14)28:07 (13)37:00 (24)39:32 (24)47:55 (21)51:16 (20)57:08 (20)59:18 (20)62:46 (21)63:47 (23)65:19 (23)
AD Trento Orienteering03:41 (15)05:41 (14)03:55 (14)01:37 (16)01:24 (20)11:49 (22)08:53 (36)02:32 (24)08:23 (18)03:21 (17)05:52 (14)02:10 (19)03:28 (9)01:01 (8)01:32 (28)
21Monika Ravnikar66:26+20:3703:06 (5)16:28 (33)20:16 (33)22:09 (31)23:43 (31)34:19 (27)37:09 (25)39:44 (26)49:34 (25)52:10 (22)57:37 (22)59:42 (22)64:03 (23)65:06 (24)66:26 (24)
Orientacijski klub Komenda03:06 (5)13:22 (34)03:48 (12)01:53 (25)01:34 (28)10:36 (8)02:50 (6)02:35 (26)09:50 (22)02:36 (6)05:27 (10)02:05 (17)04:21 (20)01:03 (10)01:20 (16)
22Julia Kohlbacher67:54+22:0504:09 (24)10:19 (18)14:16 (17)15:56 (16)19:02 (21)30:51 (21)34:02 (19)36:24 (19)48:26 (22)52:05 (21)59:24 (23)61:27 (23)65:18 (24)66:27 (25)67:54 (25)
Naturfreunde Villach Orienteering04:09 (24)06:10 (20)03:57 (15)01:40 (18)03:06 (35)11:49 (22)03:11 (14)02:22 (21)12:02 (30)03:39 (23)07:19 (28)02:03 (16)03:51 (15)01:09 (12)01:27 (22)
23Hannah Hoffmann69:12+23:2303:56 (22)09:06 (11)13:06 (10)14:50 (13)16:15 (13)27:20 (12)30:54 (11)33:13 (12)46:24 (19)49:41 (18)56:09 (18)58:28 (19)65:42 (25)67:31 (26)69:12 (26)
LZ OMAHA03:56 (22)05:10 (13)04:00 (16)01:44 (21)01:25 (22)11:05 (14)03:34 (20)02:19 (17)13:11 (32)03:17 (16)06:28 (18)02:19 (22)07:14 (33)01:49 (27)01:41 (33)
24Dora Težak70:54+25:0504:25 (25)10:15 (17)14:53 (20)16:37 (20)18:04 (18)29:14 (16)33:00 (16)36:08 (18)42:58 (15)56:13 (28)61:22 (26)63:54 (26)67:37 (27)69:38 (27)70:54 (27)
OK Vihor04:25 (25)05:50 (17)04:38 (31)01:44 (21)01:27 (23)11:10 (15)03:46 (23)03:08 (31)06:50 (6)13:15 (36)05:09 (8)02:32 (29)03:43 (11)02:01 (30)01:16 (15)
25Doris Prach70:56+25:0704:35 (26)10:57 (23)16:31 (27)18:38 (28)20:08 (27)34:27 (28)39:36 (28)42:24 (28)51:27 (27)54:58 (26)60:45 (24)63:23 (24)67:21 (26)69:44 (28)70:56 (28)
Leibnitzer AC -Orienteering04:35 (26)06:22 (23)05:34 (34)02:07 (28)01:30 (26)14:19 (29)05:09 (30)02:48 (28)09:03 (19)03:31 (20)05:47 (12)02:38 (31)03:58 (16)02:23 (33)01:12 (12)
26Anja Humar71:30+25:4103:31 (9)13:47 (30)17:48 (30)21:45 (30)22:51 (30)32:38 (26)36:09 (22)38:25 (21)51:29 (28)54:52 (25)61:16 (25)63:38 (25)68:36 (28)70:07 (29)71:30 (29)
OK Azimut03:31 (9)10:16 (33)04:01 (17)03:57 (35)01:06 (2)09:47 (6)03:31 (19)02:16 (15)13:04 (31)03:23 (18)06:24 (17)02:22 (23)04:58 (23)01:31 (21)01:23 (19)
27Rugiada De Vallier76:20+30:3103:45 (16)11:42 (25)16:01 (24)17:32 (22)18:57 (20)30:34 (19)34:18 (20)39:04 (23)50:54 (26)56:12 (27)64:26 (28)67:04 (28)73:25 (29)74:37 (30)76:20 (30)
ASD Erebus Orientamento Vicenza03:45 (16)07:57 (27)04:19 (24)01:31 (13)01:25 (22)11:37 (20)03:44 (22)04:46 (36)11:50 (29)05:18 (34)08:14 (32)02:38 (31)06:21 (32)01:12 (14)01:43 (35)
28Brina Foški76:47+30:5803:51 (19)12:18 (28)15:46 (23)18:02 (24)19:13 (22)31:14 (22)38:32 (27)40:48 (27)49:11 (24)54:03 (24)61:59 (27)64:01 (27)73:59 (30)75:17 (31)76:47 (31)
Orientacijski Klub Polaris03:51 (19)08:27 (30)03:28 (7)02:16 (29)01:11 (6)12:01 (23)07:18 (35)02:16 (15)08:23 (18)04:52 (32)07:56 (31)02:02 (15)09:58 (35)01:18 (16)01:30 (26)
29Antonella Fantoni78:05+32:1607:43 (35)15:18 (32)19:36 (31)22:22 (32)24:19 (32)41:38 (32)45:08 (31)47:28 (31)55:34 (29)58:11 (29)68:55 (29)71:24 (29)74:54 (31)76:28 (32)78:05 (32)
Naturfreunde Villach Orienteering07:43 (35)07:35 (26)04:18 (23)02:46 (32)01:57 (33)17:19 (33)03:30 (18)02:20 (19)08:06 (15)02:37 (7)10:44 (36)02:29 (25)03:30 (10)01:34 (22)01:37 (32)
30Magdalena Fassl83:55+38:0603:37 (12)12:15 (27)16:59 (29)18:47 (29)20:26 (29)43:59 (33)47:51 (33)50:28 (33)60:32 (30)64:15 (30)72:11 (30)74:41 (30)80:25 (32)82:18 (33)83:55 (33)
HSV Pinkafeld03:37 (12)08:38 (31)04:44 (32)01:48 (24)01:39 (30)23:33 (36)03:52 (24)02:37 (27)10:04 (26)03:43 (24)07:56 (31)02:30 (26)05:44 (27)01:53 (28)01:37 (32)
31Katjuša Poljanšek92:42+46:5305:14 (30)14:32 (31)20:13 (32)23:05 (33)25:14 (34)45:04 (34)50:52 (34)54:06 (34)69:41 (32)74:32 (32)81:16 (32)84:17 (32)90:03 (33)91:15 (34)92:42 (34)
OK Azimut05:14 (30)09:18 (32)05:41 (35)02:52 (33)02:09 (34)19:50 (34)05:48 (34)03:14 (32)15:35 (33)04:51 (31)06:44 (19)03:01 (34)05:46 (28)01:12 (14)01:27 (22)
32Tereza Korpasová98:52+53:0303:20 (7)18:05 (34)21:49 (34)23:30 (34)24:51 (33)35:52 (29)41:12 (29)43:20 (29)71:53 (33)82:47 (35)88:21 (36)91:01 (35)95:59 (35)97:18 (36)98:52 (35)
Lokomotiva Ingstav Brno03:20 (7)14:45 (35)03:44 (11)01:41 (19)01:21 (14)11:01 (13)05:20 (32)02:08 (10)28:33 (35)10:54 (35)05:34 (11)02:40 (32)04:58 (23)01:19 (18)01:34 (30)
33Jana Habigerova99:48+53:5904:09 (24)11:25 (24)16:02 (25)18:31 (27)20:11 (28)40:43 (31)46:00 (32)50:14 (32)66:10 (31)70:04 (31)78:19 (31)81:23 (31)97:13 (36)98:27 (37)99:48 (37)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk04:09 (24)07:16 (25)04:37 (30)02:29 (30)01:40 (31)20:32 (35)05:17 (31)04:14 (35)15:56 (34)03:54 (27)08:15 (33)03:04 (35)15:50 (36)01:14 (15)01:21 (17)
34Clara Loidolt103:29+57:4003:35 (10)10:46 (22)15:19 (22)18:00 (23)19:22 (23)36:32 (30)41:56 (30)45:00 (30)75:15 (35)79:39 (33)87:28 (35)94:13 (36)100:22 (1)101:47 (2)103:29 (2)
OC Fürstenfeld03:35 (10)07:11 (24)04:33 (29)02:41 (31)01:22 (16)17:10 (32)05:24 (33)03:04 (30)30:15 (36)04:24 (30)07:49 (29)06:45 (37)06:09 (29)01:25 (19)01:42 (34)
35Radost Vasileva107:12+61:2333:59 (36)42:09 (35)46:42 (36)48:41 (37)49:58 (36)62:51 (36)66:02 (36)68:24 (36)79:03 (36)83:12 (36)92:03 (37)94:34 (37)102:45 (2)105:39 (3)107:12 (3)
Mladost33:59 (36)08:10 (29)04:33 (29)01:59 (26)01:17 (9)12:53 (28)03:11 (14)02:22 (21)10:39 (28)04:09 (28)08:51 (35)02:31 (27)08:11 (34)02:54 (34)01:33 (29)
Pia Dobravec+-46:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Petra Trček99:05+53:1606:04 (34) (N/A)34:29 (35)38:51 (35)40:44 (35)56:32 (35)61:38 (35)65:02 (35)74:55 (34)80:12 (34)87:18 (34)89:50 (34)94:32 (34)96:43 (35)99:05 (36)
OK Azimut06:04 (34)00:00 (N/A)34:29 (36)04:22 (36)01:53 (32)15:48 (31)05:06 (29)03:24 (33)09:53 (23)05:17 (33)07:06 (27)02:32 (29)04:42 (21)02:11 (32)02:22 (37)
Vacant +-46:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Michela Jerman103:14+57:25 (N/A) (N/A) (N/A)43:30 (36) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)85:45 (33)88:53 (33) (N/A)101:04 (1)103:14 (1)
ORIENTEERING TRIESTE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)43:30 (37)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)85:45 (37)03:08 (36)00:00 (N/A)101:04 (37)02:10 (36)