Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W20

NIme / klubČasZaostanekS-4545-4646-8080-7070-4949-8181-3939-4040-8989-4343-4444-8484-8383-9292-6262-8787-5353-7676-104104-F
1Virág Weiler55:35+00:0005:18 (4)06:53 (4)10:41 (5)11:30 (3)14:52 (8)18:23 (4)22:11 (4)23:13 (3)24:40 (2)36:01 (2)37:03 (2)39:07 (2)41:11 (2)43:53 (2)44:56 (2)49:05 (3)50:16 (3)53:34 (2)54:19 (1)55:35 (1)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület05:18 (4)01:35 (6)03:48 (7)00:49 (3)03:22 (22)03:31 (1)03:48 (5)01:02 (2)01:27 (1)11:21 (1)01:02 (2)02:04 (6)02:04 (7)02:42 (1)01:03 (15)04:09 (6)01:11 (5)03:18 (10)00:45 (2)01:16 (14)
2Marie Procházková55:52+00:1704:39 (2)06:10 (2)09:27 (1)10:25 (1)12:00 (1)16:02 (1)20:09 (1)21:23 (1)23:03 (1)34:50 (1)35:59 (1)37:58 (1)39:38 (1)43:32 (1)44:27 (1)48:33 (2)49:42 (2)53:14 (1)54:42 (2)55:52 (2)
Kam junior-o team04:39 (2)01:31 (5)03:17 (1)00:58 (8)01:35 (1)04:02 (2)04:07 (10)01:14 (11)01:40 (3)11:47 (2)01:09 (4)01:59 (3)01:40 (1)03:54 (17)00:55 (7)04:06 (5)01:09 (3)03:32 (13)01:28 (16)01:10 (9)
3Krystýna Hlubučková57:58+02:2304:48 (3)06:49 (3)10:28 (4)11:36 (4)13:22 (3)18:30 (5)22:14 (5)23:18 (4)24:56 (3)38:23 (4)39:56 (4)41:49 (3)44:06 (4)47:11 (3)48:08 (3)52:06 (4)53:10 (4)55:55 (3)56:40 (3)57:58 (3)
Kam junior-o team04:48 (3)02:01 (15)03:39 (5)01:08 (16)01:46 (6)05:08 (16)03:44 (3)01:04 (4)01:38 (2)13:27 (9)01:33 (20)01:53 (2)02:17 (13)03:05 (2)00:57 (9)03:58 (3)01:04 (1)02:45 (4)00:45 (2)01:18 (15)
4Francesca Taufer61:57+06:2205:57 (12)07:35 (10)11:46 (9)12:46 (9)14:28 (6)19:20 (8)23:35 (7)24:57 (9)26:58 (7)40:53 (9)42:08 (8)44:26 (7)46:20 (7)49:48 (6)50:42 (6)55:27 (6)57:27 (7)59:56 (6)60:48 (5)61:57 (5)
FISO Junior Team05:57 (12)01:38 (8)04:11 (10)01:00 (10)01:42 (4)04:52 (14)04:15 (12)01:22 (16)02:01 (9)13:55 (12)01:15 (9)02:18 (10)01:54 (3)03:28 (10)00:54 (4)04:45 (14)02:00 (20)02:29 (2)00:52 (7)01:09 (7)
5Lenka Svobodová62:26+06:5106:42 (16)08:12 (12)12:31 (11)14:41 (15)17:09 (16)22:54 (18)26:56 (14)28:08 (13)30:02 (12)43:02 (13)44:04 (12)46:12 (11)48:12 (9)51:19 (7)52:07 (7)55:52 (7)56:59 (6)60:25 (7)61:18 (6)62:26 (6)
Kam junior-o team06:42 (16)01:30 (4)04:19 (13)02:10 (22)02:28 (18)05:45 (20)04:02 (9)01:12 (9)01:54 (7)13:00 (8)01:02 (2)02:08 (7)02:00 (6)03:07 (3)00:48 (1)03:45 (2)01:07 (2)03:26 (11)00:53 (10)01:08 (6)
6Anika Gassner63:32+07:5705:27 (8)07:07 (6)10:25 (3)11:23 (2)13:39 (4)17:49 (2)21:44 (2)23:21 (5)25:14 (4)38:00 (3)39:18 (3)42:02 (4)43:58 (3)52:18 (11)53:37 (11)57:21 (11)58:40 (11)61:30 (9)62:20 (7)63:32 (7)
Austrian junior team05:27 (8)01:40 (10)03:18 (2)00:58 (8)02:16 (17)04:10 (5)03:55 (6)01:37 (19)01:53 (5)12:46 (7)01:18 (11)02:44 (17)01:56 (4)08:20 (21)01:19 (21)03:44 (1)01:19 (10)02:50 (5)00:50 (3)01:12 (11)
7Carina Polzer64:01+08:2608:22 (20)09:50 (18)13:11 (13)14:00 (11)16:56 (14)21:16 (11)24:24 (10)25:27 (10)27:18 (9)39:16 (6)40:22 (5)43:06 (6)44:51 (5)48:33 (4)49:29 (4)54:10 (5)55:39 (5)59:06 (5)62:57 (9)64:01 (8)
SPORTUNION Klagenfurt08:22 (20)01:28 (3)03:21 (3)00:49 (3)02:56 (20)04:20 (6)03:08 (1)01:03 (3)01:51 (4)11:58 (4)01:06 (3)02:44 (17)01:45 (2)03:42 (14)00:56 (8)04:41 (13)01:29 (16)03:27 (12)03:51 (22)01:04 (2)
8Erica Pettersson64:13+08:3805:47 (10)11:20 (21)15:44 (22)16:32 (22)18:25 (22)23:24 (21)26:58 (15)28:12 (15)30:47 (13)42:43 (12)44:22 (13)46:24 (12)48:40 (11)51:48 (10)52:43 (10)56:45 (8)58:03 (8)62:11 (10)63:06 (10)64:13 (9)
IFK Göteborg05:47 (10)05:33 (23)04:24 (15)00:48 (1)01:53 (10)04:59 (15)03:34 (2)01:14 (11)02:35 (15)11:56 (3)01:39 (21)02:02 (5)02:16 (12)03:08 (4)00:55 (7)04:02 (4)01:18 (9)04:08 (17)00:55 (13)01:07 (5)
9Klara Palsson64:19+08:4405:25 (7)07:01 (5)11:50 (10)12:43 (7)14:35 (7)19:21 (9)23:48 (9)24:57 (9)27:19 (10)41:37 (10)43:02 (10)45:13 (9)48:16 (10)51:38 (9)52:37 (9)56:58 (10)58:33 (10)61:15 (8)62:54 (8)64:19 (10)
Sävedalens AIK05:25 (7)01:36 (7)04:49 (20)00:53 (5)01:52 (9)04:46 (12)04:27 (15)01:09 (6)02:22 (11)14:18 (13)01:25 (15)02:11 (8)03:03 (19)03:22 (6)00:59 (13)04:21 (8)01:35 (19)02:42 (3)01:39 (18)01:25 (17)
10Nuša Jeram65:07+09:3205:25 (7)07:10 (7)11:08 (8)12:46 (9)14:27 (5)19:05 (6)23:38 (8)24:48 (7)27:12 (8)42:24 (11)43:35 (11)46:00 (10)47:57 (8)51:24 (8)52:22 (8)56:52 (9)58:06 (9)62:24 (11)64:01 (11)65:07 (11)
OK Azimut05:25 (7)01:45 (12)03:58 (9)01:38 (20)01:41 (3)04:38 (10)04:33 (17)01:10 (7)02:24 (12)15:12 (16)01:11 (6)02:25 (13)01:57 (5)03:27 (9)00:58 (11)04:30 (9)01:14 (7)04:18 (19)01:37 (17)01:06 (4)
11Irene Pozzebon65:27+09:5205:50 (11)07:15 (8)11:08 (8)13:21 (10)15:05 (9)19:08 (7)22:54 (6)23:51 (6)26:35 (6)39:10 (5)40:42 (6)42:44 (5)44:58 (6)49:14 (5)50:18 (5)58:15 (12)59:36 (12)63:25 (12)64:17 (12)65:27 (12)
FISO Junior Team05:50 (11)01:25 (2)03:53 (8)02:13 (23)01:44 (5)04:03 (3)03:46 (4)00:57 (1)02:44 (16)12:35 (6)01:32 (19)02:02 (5)02:14 (10)04:16 (18)01:04 (17)07:57 (21)01:21 (11)03:49 (15)00:52 (7)01:10 (9)
12Arianna Taufer66:22+10:4704:25 (1)05:50 (1)10:22 (2)12:02 (6)15:36 (10)19:41 (10)24:29 (11)25:47 (11)28:17 (11)40:31 (7)41:41 (7)47:15 (13)49:29 (12)55:11 (14)56:00 (14)60:37 (14)61:54 (14)64:19 (13)65:11 (13)66:22 (13)
FISO Junior Team04:25 (1)01:25 (2)04:32 (18)01:40 (21)03:34 (23)04:05 (4)04:48 (18)01:18 (13)02:30 (14)12:14 (5)01:10 (5)05:34 (20)02:14 (10)05:42 (20)00:49 (2)04:37 (10)01:17 (8)02:25 (1)00:52 (7)01:11 (10)
13Iveta Zasheva67:31+11:5605:21 (5)07:20 (9)10:48 (6)11:41 (5)13:17 (2)17:59 (3)22:01 (3)23:12 (2)25:19 (5)40:53 (9)42:22 (9)44:36 (8)51:17 (14)54:42 (13)55:37 (12)60:42 (15)62:09 (15)65:25 (16)66:31 (15)67:31 (14)
Bulgaria National Team05:21 (5)01:59 (14)03:28 (4)00:53 (5)01:36 (2)04:42 (11)04:02 (9)01:11 (8)02:07 (10)15:34 (17)01:29 (16)02:14 (9)06:41 (20)03:25 (7)00:55 (7)05:05 (17)01:27 (14)03:16 (9)01:06 (14)01:00 (1)
14Martina Palumbo67:38+12:0308:47 (22)10:56 (20)15:11 (20)16:18 (20)18:12 (20)23:32 (22)27:34 (18)28:59 (18)30:58 (15)45:33 (15)46:50 (15)49:15 (15)51:39 (15)55:23 (15)56:30 (15)60:49 (16)62:11 (16)65:15 (14)66:09 (14)67:38 (15)
AD Trento Orienteering08:47 (22)02:09 (18)04:15 (12)01:07 (15)01:54 (11)05:20 (19)04:02 (9)01:25 (17)01:59 (8)14:35 (14)01:17 (10)02:25 (13)02:24 (16)03:44 (15)01:07 (18)04:19 (7)01:22 (13)03:04 (7)00:54 (11)01:29 (19)
15Zuzana Kozinova67:54+12:1908:39 (21)10:18 (19)14:30 (19)15:41 (19)17:36 (19)22:25 (15)26:50 (13)28:09 (14)30:54 (14)44:41 (14)46:00 (14)48:37 (14)51:01 (13)54:34 (12)55:38 (13)60:17 (13)61:39 (13)65:19 (15)66:39 (16)67:54 (16)
SK Praga08:39 (21)01:39 (9)04:12 (11)01:11 (17)01:55 (13)04:49 (13)04:25 (14)01:19 (14)02:45 (17)13:47 (11)01:19 (12)02:37 (15)02:24 (16)03:33 (12)01:04 (17)04:39 (11)01:22 (13)03:40 (14)01:20 (15)01:15 (12)
16Lovisa Leman69:26+13:5109:41 (23)11:26 (22)15:13 (21)16:29 (21)18:18 (21)22:40 (16)26:59 (16)28:07 (12)32:36 (19)47:30 (17)49:01 (17)51:33 (17)54:26 (17)57:37 (17)58:28 (17)63:19 (18)64:30 (18)67:30 (17)68:21 (17)69:26 (17)
Göteborgs Skidklubb09:41 (23)01:45 (12)03:47 (6)01:16 (18)01:49 (7)04:22 (8)04:19 (13)01:08 (5)04:29 (21)14:54 (15)01:31 (18)02:32 (14)02:53 (18)03:11 (5)00:51 (3)04:51 (15)01:11 (5)03:00 (6)00:51 (4)01:05 (3)
17Elisa Lucian69:56+14:2106:25 (14)08:48 (15)13:13 (14)14:14 (13)17:27 (18)22:46 (17)27:18 (17)28:39 (17)32:19 (17)46:06 (16)47:21 (16)49:46 (16)52:16 (16)55:43 (16)56:41 (16)61:21 (17)62:51 (17)67:40 (18)68:33 (18)69:56 (18)
FISO Junior Team06:25 (14)02:23 (20)04:25 (16)01:01 (11)03:13 (21)05:19 (18)04:32 (16)01:21 (15)03:40 (20)13:47 (11)01:15 (9)02:25 (13)02:30 (17)03:27 (9)00:58 (11)04:40 (12)01:30 (17)04:49 (20)00:53 (10)01:23 (16)
18Eliška Kulhavá74:25+18:5006:25 (14)08:29 (13)13:52 (16)14:56 (16)16:53 (13)21:21 (12)25:33 (12)28:34 (16)31:50 (16)51:03 (19)52:16 (19)54:07 (18)56:15 (18)60:08 (18)61:08 (18)67:14 (19)68:43 (19)71:52 (19)72:45 (19)74:25 (19)
Kam junior-o team06:25 (14)02:04 (17)05:23 (23)01:04 (13)01:57 (14)04:28 (9)04:12 (11)03:01 (21)03:16 (19)19:13 (19)01:13 (7)01:51 (1)02:08 (8)03:53 (16)01:00 (14)06:06 (19)01:29 (16)03:09 (8)00:53 (10)01:40 (21)
19Anna Giovanelli75:57+20:2207:01 (18)09:38 (17)14:00 (17)15:27 (18)17:18 (17)21:40 (13)28:27 (19)29:56 (19)32:46 (20)50:47 (18)52:10 (18)55:00 (19)57:16 (19)60:47 (19)61:55 (19)67:26 (20)68:59 (20)72:56 (20)73:51 (20)75:57 (20)
FISO Junior Team07:01 (18)02:37 (21)04:22 (14)01:27 (19)01:51 (8)04:22 (8)06:47 (20)01:29 (18)02:50 (18)18:01 (18)01:23 (14)02:50 (18)02:16 (12)03:31 (11)01:08 (19)05:31 (18)01:33 (18)03:57 (16)00:55 (13)02:06 (22)
20Sofia Johansson Alehof85:41+30:0606:58 (17)09:02 (16)14:10 (18)15:04 (17)16:59 (15)23:02 (20)28:45 (20)30:00 (20)32:25 (18)54:00 (21)55:30 (21)59:09 (20)61:33 (20)66:10 (20)67:22 (20)74:30 (21)76:38 (21)82:31 (21)84:25 (21)85:41 (21)
Sävedalens AIK06:58 (17)02:04 (17)05:08 (21)00:54 (6)01:55 (13)06:03 (21)05:43 (19)01:15 (12)02:25 (13)21:35 (21)01:30 (17)03:39 (19)02:24 (16)04:37 (19)01:12 (20)07:08 (20)02:08 (21)05:53 (21)01:54 (19)01:16 (14)
21Alessandra Arrigoni88:30+32:5505:43 (9)08:03 (11)13:26 (15)14:28 (14)16:36 (11)21:46 (14)29:20 (21)31:14 (21)33:08 (21)53:41 (20)55:01 (20)60:47 (21)68:10 (21)71:49 (21)72:48 (21)77:51 (22)79:05 (22)83:18 (22)87:04 (22)88:30 (22)
Polisportiva Besanese05:43 (9)02:20 (19)05:23 (23)01:02 (12)02:08 (15)05:10 (17)07:34 (21)01:54 (20)01:54 (7)20:33 (20)01:20 (13)05:46 (21)07:23 (21)03:39 (13)00:59 (13)05:03 (16)01:14 (7)04:13 (18)03:46 (21)01:26 (18)
Radka Habigerova90:20+34:4507:21 (19)11:47 (23)16:14 (23)17:21 (23)19:37 (23)27:22 (23) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)90:20 (23)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk07:21 (19)04:26 (22)04:27 (17)01:07 (15)02:16 (17)07:45 (23)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)90:20 (23)
Vacant +-56:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Andreya Dyaksova+-56:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Bulgaria National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lena Stromberger+-56:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Der Berger-Clan00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Eleonora Donadini60:41+05:0606:42 (16)08:33 (14)13:06 (12)14:06 (12)16:49 (12)22:57 (19) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)44:08 (1)46:48 (1)56:23 (4)59:05 (4)60:41 (4)
FISO Junior Team06:42 (16)01:51 (13)04:33 (19)01:00 (10)02:43 (19)06:08 (22)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)44:08 (22)02:40 (22)09:35 (22)02:42 (20)01:36 (20)