Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-9292-6363-4848-7373-3232-9090-4747-7979-4949-6565-8686-5353-5454-104104-F
1Mia Gustafsson43:38+00:0003:38 (1)06:44 (1)09:50 (1)14:36 (2)16:12 (2)17:40 (1)20:35 (2)21:44 (2)26:54 (2)32:12 (4)34:33 (6)36:46 (6)40:41 (7)42:17 (9)43:38 (10)
Tolered Utby OL03:38 (1)03:06 (1)03:06 (2)04:46 (21)01:36 (3)01:28 (1)02:55 (1)01:09 (1)05:10 (2)05:18 (1)02:21 (1)02:13 (6)03:55 (1)01:36 (1)01:21 (4)
2Tanya Dimitrova57:50+14:1204:57 (8)09:59 (4)15:03 (4)19:14 (4)21:24 (4)23:58 (3)27:41 (4)30:11 (5)36:29 (5)42:28 (7)45:18 (8)47:57 (8)54:23 (8)56:16 (10)57:50 (11)
Sarnena Gora04:57 (8)05:02 (4)05:04 (6)04:11 (17)02:10 (10)02:34 (11)03:43 (5)02:30 (18)06:18 (6)05:59 (4)02:50 (7)02:39 (11)06:26 (9)01:53 (2)01:34 (7)
3Alice Kozumplíková59:13+15:3503:43 (2)07:10 (2)10:10 (2)12:10 (1)13:46 (1)29:07 (9)32:49 (9)34:32 (8)40:14 (7)45:47 (9)49:46 (10)51:45 (10)56:02 (9)58:00 (11)59:13 (12)
Expres Czech Team03:43 (2)03:27 (2)03:00 (1)02:00 (1)01:36 (3)15:21 (29)03:42 (4)01:43 (6)05:42 (3)05:33 (2)03:59 (17)01:59 (2)04:17 (2)01:58 (5)01:13 (2)
4Barbara Kmetec61:36+17:5804:57 (8)12:20 (6)16:37 (5)19:38 (5)22:01 (5)24:17 (5)28:34 (6)30:15 (6)36:49 (6)43:26 (8)49:25 (9)51:30 (9)56:44 (11)60:12 (12)61:36 (13)
Kamniški orientacijski klub04:57 (8)07:23 (16)04:17 (3)03:01 (6)02:23 (14)02:16 (7)04:17 (8)01:41 (4)06:34 (7)06:37 (7)05:59 (24)02:05 (3)05:14 (7)03:28 (18)01:24 (6)
5Lea Hladky Turk62:06+18:2804:08 (3)12:47 (9)18:56 (10)21:18 (7)23:04 (7)25:01 (6)28:14 (5)29:46 (4)34:43 (4)40:24 (6)52:14 (12)54:09 (11)58:44 (12)60:49 (13)62:06 (14)
Slovenska Vojska04:08 (3)08:39 (23)06:09 (10)02:22 (2)01:46 (5)01:57 (2)03:13 (3)01:32 (3)04:57 (1)05:41 (3)11:50 (27)01:55 (1)04:35 (3)02:05 (7)01:17 (3)
6Petra Germ64:17+20:3904:31 (4)12:44 (8)18:40 (9)21:59 (8)24:05 (8)26:35 (7)32:33 (8)35:06 (9)41:51 (8)49:24 (10)52:01 (11)55:04 (12)60:17 (13)62:39 (14)64:17 (15)
Naturfreunde Kühnsdorf04:31 (4)08:13 (20)05:56 (8)03:19 (9)02:06 (9)02:30 (10)05:58 (16)02:33 (19)06:45 (10)07:33 (11)02:37 (3)03:03 (20)05:13 (6)02:22 (11)01:38 (11)
7Magdalena Engl66:12+22:3404:53 (6)08:46 (3)13:49 (3)16:38 (3)18:19 (3)22:12 (2)25:22 (3)27:05 (3)33:06 (3)39:39 (5)42:29 (7)44:35 (7)56:03 (10)65:03 (15)66:12 (16)
OLC Wienerwald04:53 (6)03:53 (3)05:03 (5)02:49 (4)01:41 (4)03:53 (16)03:10 (2)01:43 (6)06:01 (5)06:33 (5)02:50 (7)02:06 (4)11:28 (24)09:00 (26)01:09 (1)
8Chiara Dandrea67:25+23:4704:50 (5)10:40 (5)18:40 (9)24:00 (10)26:12 (10)28:36 (8)33:19 (10)35:12 (10)43:16 (9)51:37 (12)55:14 (14)57:51 (14)63:02 (14)65:13 (16)67:25 (17)
Junior Team Trentino04:50 (5)05:50 (10)08:00 (16)05:20 (23)02:12 (11)02:24 (8)04:43 (9)01:53 (8)08:04 (13)08:21 (14)03:37 (13)02:37 (10)05:11 (4)02:11 (9)02:12 (22)
9Karin Vogl69:00+25:2208:26 (15)13:35 (12)23:44 (14)27:34 (13)29:32 (13)31:31 (12)35:39 (11)37:46 (11)44:29 (10)51:29 (11)54:37 (13)57:35 (13)65:07 (15)67:16 (17)69:00 (18)
SV Mietraching08:26 (15)05:09 (5)10:09 (21)03:50 (14)01:58 (6)01:59 (3)04:08 (6)02:07 (12)06:43 (9)07:00 (8)03:08 (8)02:58 (18)07:32 (16)02:09 (8)01:44 (13)
10Alenka Vuga Seljak74:39+31:0105:42 (10)13:26 (11)26:34 (18)29:28 (17)31:00 (15)35:27 (16)41:47 (17)43:53 (17)50:30 (14)57:31 (14)60:20 (15)62:31 (15)70:59 (16)72:56 (18)74:39 (19)
Orientacijski klub Komenda05:42 (10)07:44 (17)13:08 (25)02:54 (5)01:32 (1)04:27 (22)06:20 (18)02:06 (11)06:37 (8)07:01 (9)02:49 (5)02:11 (5)08:28 (21)01:57 (4)01:43 (12)
11Ana Plavčak82:07+38:2908:34 (16)13:50 (13)20:56 (12)24:31 (11)27:21 (11)30:55 (11)37:34 (14)39:43 (13)50:39 (15)60:12 (15)63:00 (17)66:00 (16)74:17 (17)79:03 (19)82:07 (20)
Škofjeloški orientacijski klub08:34 (16)05:16 (6)07:06 (12)03:35 (11)02:50 (20)03:34 (13)06:39 (20)02:09 (13)10:56 (22)09:33 (15)02:48 (4)03:00 (19)08:17 (20)04:46 (24)03:04 (29)
12Jasminka Vlahović83:10+39:3208:48 (18)17:17 (18)39:15 (25)42:20 (22)44:57 (21)47:02 (21)51:47 (19)55:28 (21)61:19 (18)67:53 (18)71:29 (18)73:47 (17)79:00 (18)81:17 (20)83:10 (21)
OK Vihor08:48 (18)08:29 (21)21:58 (29)03:05 (7)02:37 (18)02:05 (5)04:45 (10)03:41 (29)05:51 (4)06:34 (6)03:36 (12)02:18 (7)05:13 (6)02:17 (10)01:53 (20)
13Maria Zollner90:36+46:5806:22 (12)12:38 (7)17:31 (6)20:03 (6)22:07 (6)24:13 (4)31:57 (7)33:42 (7)47:44 (11)57:28 (13)61:34 (16)77:46 (19)85:11 (20)88:59 (21)90:36 (22)
HSV Villach06:22 (12)06:16 (12)04:53 (4)02:32 (3)02:04 (7)02:06 (6)07:44 (22)01:45 (7)14:02 (27)09:44 (17)04:06 (18)16:12 (29)07:25 (15)03:48 (20)01:37 (9)
14Marjana Rejec90:51+47:1306:18 (11)12:48 (10)18:29 (7)23:06 (9)25:56 (9)30:47 (10)36:53 (12)39:28 (12)55:28 (17)70:38 (19)74:16 (19)77:50 (20)84:56 (19)89:06 (22)90:51 (23)
OK Azimut06:18 (11)06:30 (14)05:41 (7)04:37 (20)02:50 (20)04:51 (24)06:06 (17)02:35 (20)16:00 (29)15:10 (24)03:38 (14)03:34 (23)07:06 (13)04:10 (23)01:45 (14)
15Romana Zupan94:16+50:3808:47 (17)14:14 (14)20:40 (11)25:12 (12)27:30 (12)34:50 (15)39:47 (15)41:53 (15)49:08 (13)67:08 (17)74:52 (20)77:22 (18)89:18 (22)91:54 (23)94:16 (24)
Orientacijski klub Komenda08:47 (17)05:27 (7)06:26 (11)04:32 (19)02:18 (13)07:20 (26)04:57 (11)02:06 (11)07:15 (11)18:00 (25)07:44 (25)02:30 (8)11:56 (26)02:36 (12)02:22 (23)
16Miranda Ortar97:36+53:5808:21 (13)17:20 (19)25:19 (16)31:28 (18)36:55 (18)40:52 (18)52:01 (20)55:15 (19)65:36 (19)76:27 (23)80:50 (25)84:37 (25)90:39 (23)94:37 (24)97:36 (25)
OK Azimut08:21 (13)08:59 (24)07:59 (15)06:09 (26)05:27 (26)03:57 (18)11:09 (26)03:14 (25)10:21 (19)10:51 (20)04:23 (21)03:47 (24)06:02 (8)03:58 (22)02:59 (28)
17Alenka Škarabot98:16+54:3808:57 (19)29:33 (27)38:40 (24)42:58 (23)45:55 (22)49:40 (22)55:28 (22)57:47 (22)66:33 (22)77:32 (24)81:48 (26)85:37 (26)92:29 (24)95:31 (25)98:16 (26)
Orientacijski Klub Polaris08:57 (19)20:36 (29)09:07 (19)04:18 (18)02:57 (21)03:45 (15)05:48 (15)02:19 (16)08:46 (16)10:59 (21)04:16 (20)03:49 (25)06:52 (12)03:02 (16)02:45 (25)
18Maria Elena Simonelli98:29+54:5105:17 (9)14:46 (16)24:20 (15)27:48 (14)29:53 (14)32:22 (13)37:31 (13)40:16 (14)48:22 (12)61:16 (16)80:14 (24)83:12 (24)93:05 (25)96:37 (26)98:29 (27)
Semiperdo Orienteering Maniago05:17 (9)09:29 (25)09:34 (20)03:28 (10)02:05 (8)02:29 (9)05:09 (13)02:45 (23)08:06 (14)12:54 (22)18:58 (29)02:58 (18)09:53 (23)03:32 (19)01:52 (19)
19Marjanca Poljanšek99:18+55:4012:25 (22)21:01 (21)29:49 (19)36:41 (19)39:13 (19)42:58 (19)51:40 (18)54:21 (18)66:30 (21)74:28 (22)78:43 (23)81:34 (23)88:16 (21)97:30 (28)99:18 (28)
OK Azimut12:25 (22)08:36 (22)08:48 (18)06:52 (27)02:32 (17)03:45 (15)08:42 (24)02:41 (22)12:09 (24)07:58 (12)04:15 (19)02:51 (14)06:42 (11)09:14 (27)01:48 (15)
20Lorenza Pravato99:44+56:0608:26 (15)14:22 (15)22:33 (13)28:23 (15)32:15 (17)36:14 (17)52:03 (21)55:25 (20)66:16 (20)73:28 (21)77:02 (22)81:16 (22)93:25 (26)97:17 (27)99:44 (29)
SSD GAJA08:26 (15)05:56 (11)08:11 (17)05:50 (25)03:52 (25)03:59 (19)15:49 (28)03:22 (26)10:51 (21)07:12 (10)03:34 (11)04:14 (27)12:09 (27)03:52 (21)02:27 (24)
21Sára Kóger100:21+56:4312:30 (23)18:00 (20)25:23 (17)28:59 (16)31:27 (16)33:30 (14)39:53 (16)41:55 (16)54:21 (16)73:02 (20)75:24 (21)78:09 (21)95:53 (27)98:43 (29)100:21 (1)
PVM Pécs12:30 (23)05:30 (8)07:23 (14)03:36 (12)02:28 (16)02:03 (4)06:23 (19)02:02 (9)12:26 (25)18:41 (26)02:22 (2)02:45 (13)17:44 (29)02:50 (13)01:38 (11)
22Monica Valinas Picallo104:58+61:2009:00 (20)16:01 (17)30:03 (20)43:21 (24)46:28 (23)51:11 (23)59:09 (24)61:21 (24)70:42 (24)84:36 (26)89:00 (28)92:20 (29)99:59 (29)103:21 (3)104:58 (2)
Club Orientació Bergueda09:00 (20)07:01 (15)14:02 (26)13:18 (29)03:07 (23)04:43 (23)07:58 (23)02:12 (15)09:21 (17)13:54 (23)04:24 (22)03:20 (22)07:39 (17)03:22 (17)01:37 (9)
23Sandra Dornstauder105:06+61:2819:35 (27)27:31 (24)34:49 (21)38:59 (20)41:14 (20)45:09 (20)57:46 (23)60:26 (23)68:56 (23)78:30 (25)89:08 (29)92:01 (28)99:12 (28)102:13 (1)105:06 (3)
HSV-OL Wr.Neustadt19:35 (27)07:56 (18)07:18 (13)04:10 (16)02:15 (12)03:55 (17)12:37 (27)02:40 (21)08:30 (15)09:34 (16)10:38 (26)02:53 (15)07:11 (14)03:01 (15)02:53 (27)
24Mara Pegoretti105:16+61:3817:46 (25)23:31 (23)37:34 (22)40:46 (21)47:15 (25)59:49 (27)65:30 (28)68:58 (28)76:33 (26)84:43 (27)88:10 (27)90:52 (27)100:23 (1)102:27 (2)105:16 (4)
AD Trento Orienteering17:46 (25)05:45 (9)14:03 (27)03:12 (8)06:29 (27)12:34 (27)05:41 (14)03:28 (28)07:35 (12)08:10 (13)03:27 (9)02:42 (12)09:31 (22)02:04 (6)02:49 (26)
25Andreja Strnad121:15+77:3719:01 (26)31:21 (28)42:34 (28)46:35 (27)53:21 (27)56:05 (25)63:08 (26)65:18 (26)75:29 (25)102:21 (2)107:23 (4)109:59 (3)117:56 (4)119:51 (4)121:15 (5)
OK Tivoli19:01 (26)12:20 (28)11:13 (24)04:01 (15)06:46 (28)02:44 (12)07:03 (21)02:10 (14)10:11 (18)26:52 (29)05:02 (23)02:36 (9)07:57 (19)01:55 (3)01:24 (6)
26Maja Kušt123:36+79:5837:05 (29)43:23 (29)49:24 (29)53:11 (29)55:35 (29)60:55 (28)65:09 (27)67:36 (27)79:15 (28)98:37 (29)102:25 (2)105:30 (2)112:01 (2)121:47 (5)123:36 (6)
OK Vihor37:05 (29)06:18 (13)06:01 (9)03:47 (13)02:24 (15)05:20 (25)04:14 (7)02:27 (17)11:39 (23)19:22 (27)03:48 (16)03:05 (21)06:31 (10)09:46 (28)01:49 (16)
27Alja Ojstrež124:50+81:1216:57 (24)27:47 (25)38:18 (23)44:03 (25)47:06 (24)51:21 (24)61:46 (25)63:04 (25)76:42 (27)86:28 (28)102:01 (1)104:56 (1)116:32 (3)122:42 (6)124:50 (7)
Škofjeloški orientacijski klub16:57 (24)10:50 (26)10:31 (22)05:45 (24)03:03 (22)04:15 (20)10:25 (25)01:18 (2)13:38 (26)09:46 (18)15:33 (28)02:55 (16)11:36 (25)06:10 (25)02:08 (21)
28Jasna Mandac132:06+88:2821:12 (28)29:19 (26)40:20 (27)45:35 (26)48:51 (26)63:14 (29)68:16 (29)71:26 (29)81:56 (29)101:19 (1)104:47 (3)112:20 (4)127:21 (5)130:16 (7)132:06 (8)
OK Vihor21:12 (28)08:07 (19)11:01 (23)05:15 (22)03:16 (24)14:23 (28)05:02 (12)03:10 (24)10:30 (20)19:23 (28)03:28 (10)07:33 (28)15:01 (28)02:55 (14)01:50 (18)
29Bernardica Stipic168:55+125:1710:53 (21)22:57 (22)39:40 (26)46:48 (28)54:35 (28)58:57 (26)110:37 (1)114:01 (1)129:27 (1)139:45 (3)143:26 (5)147:28 (5)155:18 (6)167:05 (8)168:55 (9)
OK Vihor10:53 (21)12:04 (27)16:43 (28)07:08 (28)07:47 (29)04:22 (21)51:40 (29)03:24 (27)15:26 (28)10:18 (19)03:41 (15)04:02 (26)07:50 (18)11:47 (29)01:50 (18)
Barbora Smoradova+-44:22 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SK Zabovresky Brno00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Elena Margiore+-44:22 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ORIENTEERING TRIESTE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)