Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: W21E

NIme / klubČasZaostanekS-6666-6767-3535-3636-3737-7171-4343-6868-6969-4747-4848-5050-5353-5454-6060-103103-F
1Tove Alexandersson51:07+00:0006:27 (1)06:54 (1)17:08 (1)17:36 (1)20:08 (1)21:42 (1)31:16 (1)33:19 (1)36:41 (1)37:50 (2)40:23 (3)45:04 (3)46:42 (2)49:01 (2)49:56 (2)50:37 (2)51:07 (2)
Stora Tuna OK06:27 (1)00:27 (5)10:14 (3)00:28 (1)02:32 (3)01:34 (9)09:34 (1)02:03 (2)03:22 (1)01:09 (1)02:33 (1)04:41 (1)01:38 (1)02:19 (2)00:55 (4)00:41 (1)00:30 (3)
2Emma Johansson54:16+03:0907:00 (3)07:30 (4)17:59 (2)18:29 (2)21:30 (3)23:03 (2)33:18 (2)35:29 (2)39:06 (2)40:25 (3)43:02 (4)47:55 (5)49:45 (5)52:00 (3)52:58 (3)53:43 (3)54:16 (3)
Domnarvets GoIF07:00 (3)00:30 (16)10:29 (5)00:30 (2)03:01 (11)01:33 (7)10:15 (3)02:11 (3)03:37 (4)01:19 (2)02:37 (2)04:53 (3)01:50 (10)02:15 (1)00:58 (7)00:45 (5)00:33 (5)
3Ursula Kadan56:23+05:1607:45 (9)08:13 (9)18:14 (3)18:45 (3)21:27 (2)24:52 (5)34:52 (4)36:54 (3)40:55 (3)42:17 (4)45:16 (5)50:03 (6)51:45 (6)54:14 (6)55:09 (5)55:53 (4)56:23 (4)
OC Fürstenfeld07:45 (9)00:28 (10)10:01 (1)00:31 (5)02:42 (4)03:25 (42)10:00 (2)02:02 (1)04:01 (15)01:22 (4)02:59 (4)04:47 (2)01:42 (3)02:29 (3)00:55 (4)00:44 (3)00:30 (3)
4Šárka Svobodná59:31+08:2408:05 (13)08:32 (12)18:37 (4)19:14 (4)21:44 (4)24:04 (3)34:47 (3)37:20 (4)41:34 (4)43:08 (5)46:13 (6)51:26 (7)53:31 (7)56:48 (7)58:09 (7)58:54 (7)59:31 (6)
Co ani Radim nesbira (CZE)08:05 (13)00:27 (5)10:05 (2)00:37 (22)02:30 (2)02:20 (33)10:43 (4)02:33 (14)04:14 (25)01:34 (14)03:05 (7)05:13 (6)02:05 (18)03:17 (15)01:21 (31)00:45 (5)00:37 (27)
5Riina Kuuselo61:43+10:3607:12 (7)07:45 (6)19:12 (5)19:49 (5)23:11 (5)24:40 (4)36:46 (5)39:39 (5)44:15 (5)45:43 (6)48:46 (7)54:09 (8)55:58 (8)59:01 (8)60:14 (8)61:06 (8)61:43 (8)
OK Linné07:12 (7)00:33 (24)11:27 (8)00:37 (22)03:22 (18)01:29 (3)12:06 (7)02:53 (30)04:36 (31)01:28 (7)03:03 (6)05:23 (9)01:49 (8)03:03 (12)01:13 (24)00:52 (13)00:37 (27)
5Barbora Hruskova61:43+10:3609:05 (21)09:31 (19)21:21 (12)22:00 (12)25:13 (11)26:45 (11)38:50 (7)41:02 (6)44:42 (6)46:04 (7)49:28 (8)55:05 (9)56:52 (9)59:31 (9)60:25 (9)61:09 (9)61:43 (8)
SK Zabovresky Brno09:05 (21)00:26 (1)11:50 (10)00:39 (27)03:13 (17)01:32 (5)12:05 (6)02:12 (4)03:40 (6)01:22 (4)03:24 (17)05:37 (14)01:47 (4)02:39 (4)00:54 (1)00:44 (3)00:34 (11)
7Johanna Lindberg62:55+11:4808:31 (16)09:04 (16)20:25 (8)21:23 (8)24:22 (7)26:00 (6)39:17 (9)41:41 (8)45:16 (7)46:52 (8)49:54 (9)55:13 (10)57:01 (10)60:22 (10)61:26 (10)62:19 (10)62:55 (9)
Domnarvets GoIF08:31 (16)00:33 (24)11:21 (6)00:58 (43)02:59 (10)01:38 (12)13:17 (23)02:24 (6)03:35 (3)01:36 (17)03:02 (5)05:19 (8)01:48 (7)03:21 (17)01:04 (13)00:53 (16)00:36 (20)
8Mojca Flerin65:00+13:5307:59 (11)08:26 (11)19:51 (6)20:26 (6)24:22 (7)26:04 (7)39:28 (10)42:00 (9)45:52 (9)47:35 (11)50:58 (11)56:49 (11)59:11 (12)62:08 (11)63:12 (11)64:23 (11)65:00 (10)
Kamniški orientacijski klub07:59 (11)00:27 (5)11:25 (7)00:35 (11)03:56 (27)01:42 (15)13:24 (25)02:32 (12)03:52 (12)01:43 (27)03:23 (15)05:51 (16)02:22 (28)02:57 (8)01:04 (13)01:11 (40)00:37 (27)
9Anna Nilsson Simkovics65:20+14:1307:03 (5)07:37 (5)21:17 (11)21:48 (11)25:39 (12)27:07 (12)39:45 (12)42:17 (12)47:00 (12)48:30 (12)51:27 (12)58:08 (15)59:56 (15)62:43 (13)63:56 (12)64:46 (12)65:20 (11)
OLC Wienerwald07:03 (5)00:34 (28)13:40 (21)00:31 (5)03:51 (25)01:28 (2)12:38 (14)02:32 (12)04:43 (33)01:30 (9)02:57 (3)06:41 (33)01:48 (7)02:47 (5)01:13 (24)00:50 (7)00:34 (11)
10Jasmine Neve65:41+14:3407:40 (8)08:10 (8)20:54 (9)21:29 (9)24:32 (8)26:09 (8)38:05 (6)41:04 (7)45:20 (8)46:56 (9)50:49 (10)57:45 (14)59:35 (14)62:40 (12)64:02 (13)65:12 (13)65:41 (12)
Orientacijski klub Komenda07:40 (8)00:30 (16)12:44 (14)00:35 (11)03:03 (12)01:37 (11)11:56 (5)02:59 (32)04:16 (27)01:36 (17)03:53 (26)06:56 (38)01:50 (10)03:05 (13)01:22 (33)01:10 (39)00:29 (1)
11Ewa Gwozdz66:03+14:5608:35 (18)09:02 (15)21:25 (13)22:05 (13)25:43 (13)27:16 (13)40:29 (13)43:11 (13)47:11 (13)48:44 (15)52:00 (14)57:26 (13)59:27 (13)63:37 (15)64:34 (14)65:28 (14)66:03 (13)
Polish National Team08:35 (18)00:27 (5)12:23 (13)00:40 (30)03:38 (22)01:33 (7)13:13 (21)02:42 (22)04:00 (14)01:33 (12)03:16 (10)05:26 (10)02:01 (13)04:10 (36)00:57 (5)00:54 (18)00:35 (14)
12Ildikó Szerencsi66:10+15:0307:54 (10)08:26 (11)20:12 (7)20:44 (7)24:44 (9)26:35 (10)39:15 (8)42:16 (11)45:59 (10)48:33 (13)51:41 (13)57:10 (12)59:11 (12)63:34 (14)64:36 (15)65:31 (15)66:10 (14)
Szegedi Vasutas SE07:54 (10)00:32 (20)11:46 (9)00:32 (6)04:00 (30)01:51 (19)12:40 (16)03:01 (34)03:43 (9)02:34 (40)03:08 (8)05:29 (11)02:01 (13)04:23 (39)01:02 (11)00:55 (21)00:39 (34)
13Frida Brogren Kok66:32+15:2507:01 (4)07:29 (3)23:26 (21)23:57 (21)27:07 (19)29:17 (20)42:16 (19)45:07 (19)48:47 (19)50:21 (20)53:46 (19)58:47 (17)60:27 (16)63:57 (16)64:58 (16)65:58 (16)66:32 (15)
Sävedalens AIK07:01 (4)00:28 (10)15:57 (35)00:31 (5)03:10 (15)02:10 (28)12:59 (18)02:51 (28)03:40 (6)01:34 (14)03:25 (18)05:01 (4)01:40 (2)03:30 (24)01:01 (10)01:00 (30)00:34 (11)
14Lisa Carlsson67:04+15:5708:09 (14)08:44 (14)23:28 (22)24:02 (22)26:48 (16)28:19 (16)41:42 (17)44:13 (17)48:05 (15)49:42 (16)52:53 (17)59:13 (19)61:15 (18)64:14 (17)65:24 (17)66:22 (17)67:04 (16)
OK Linné08:09 (14)00:35 (29)14:44 (29)00:34 (8)02:46 (6)01:31 (4)13:23 (24)02:31 (10)03:52 (12)01:37 (21)03:11 (9)06:20 (25)02:02 (15)02:59 (11)01:10 (17)00:58 (27)00:42 (37)
15Sara Johansson67:16+16:0909:29 (28)10:16 (28)22:12 (16)22:54 (16)25:45 (14)27:45 (14)41:28 (15)44:05 (15)48:09 (16)49:47 (17)53:05 (18)58:55 (18)61:15 (18)64:38 (18)65:44 (18)66:40 (18)67:16 (17)
Domnarvets GoIF09:29 (28)00:47 (42)11:56 (11)00:42 (32)02:51 (8)02:00 (25)13:43 (28)02:37 (18)04:04 (19)01:38 (22)03:18 (11)05:50 (15)02:20 (27)03:23 (20)01:06 (14)00:56 (24)00:36 (20)
16Agata Stankiewicz68:03+16:5606:31 (2)07:01 (2)21:06 (10)21:44 (10)24:57 (10)26:32 (9)39:35 (11)42:16 (11)46:06 (11)47:33 (10)52:30 (15)59:19 (20)61:47 (19)65:38 (19)66:37 (19)67:28 (19)68:03 (18)
Polish National Team06:31 (2)00:30 (16)14:05 (27)00:38 (24)03:13 (17)01:35 (10)13:03 (20)02:41 (21)03:50 (10)01:27 (5)04:57 (41)06:49 (35)02:28 (35)03:51 (30)00:59 (9)00:51 (10)00:35 (14)
17Dominika Plochová69:01+17:5409:26 (26)09:59 (25)22:56 (18)23:40 (19)27:19 (20)28:47 (17)41:49 (18)44:53 (18)48:35 (18)50:12 (19)54:36 (21)60:58 (22)63:02 (20)66:09 (20)67:24 (20)68:24 (20)69:01 (19)
Co kde Radim posbiral (CZE)09:26 (26)00:33 (24)12:57 (18)00:44 (35)03:39 (23)01:28 (2)13:02 (19)03:04 (36)03:42 (7)01:37 (21)04:24 (35)06:22 (27)02:04 (17)03:07 (14)01:15 (26)01:00 (30)00:37 (27)
18Lisa Pacher69:24+18:1708:24 (15)09:05 (17)22:51 (17)23:35 (18)27:07 (19)29:07 (18)41:35 (16)44:08 (16)48:21 (17)50:02 (18)53:59 (20)60:54 (21)63:14 (21)66:47 (21)67:57 (22)68:48 (21)69:24 (20)
SU Schöckl Graz08:24 (15)00:41 (39)13:46 (23)00:44 (35)03:32 (20)02:00 (25)12:28 (12)02:33 (14)04:13 (23)01:41 (24)03:57 (28)06:55 (37)02:20 (27)03:33 (25)01:10 (17)00:51 (10)00:36 (20)
19Magdalena Tuzilova69:35+18:2807:09 (6)07:46 (7)23:00 (19)23:33 (17)26:22 (15)28:02 (15)40:42 (14)43:48 (14)47:15 (14)48:43 (14)52:49 (16)58:47 (17)64:15 (23)67:04 (23)68:14 (23)69:01 (22)69:35 (21)
SK Zabovresky Brno07:09 (6)00:37 (35)15:14 (31)00:33 (7)02:49 (7)01:40 (13)12:40 (16)03:06 (37)03:27 (2)01:28 (7)04:06 (30)05:58 (18)05:28 (46)02:49 (6)01:10 (17)00:47 (6)00:34 (11)
20Antoaneta Dyaksova69:36+18:2915:23 (45)15:55 (45)26:11 (32)26:47 (32)29:16 (28)33:05 (32)45:28 (24)47:47 (23)51:30 (22)53:27 (23)57:02 (24)62:19 (24)64:07 (22)67:00 (22)67:55 (21)69:02 (23)69:36 (22)
Bulgaria National Team15:23 (45)00:32 (20)10:16 (4)00:36 (15)02:29 (1)03:49 (44)12:23 (11)02:19 (5)03:43 (9)01:57 (35)03:35 (21)05:17 (7)01:48 (7)02:53 (7)00:55 (4)01:07 (36)00:34 (11)
21Viola Zagonel70:22+19:1511:29 (40)12:01 (40)25:58 (31)26:33 (31)29:27 (29)31:50 (27)44:02 (21)46:30 (21)51:10 (21)52:39 (22)55:58 (23)62:19 (24)64:21 (24)67:43 (24)68:42 (24)69:44 (24)70:22 (23)
Italy National Team11:29 (40)00:32 (20)13:57 (25)00:35 (11)02:54 (9)02:23 (34)12:12 (8)02:28 (8)04:40 (32)01:29 (8)03:19 (13)06:21 (26)02:02 (15)03:22 (19)00:59 (9)01:02 (33)00:38 (30)
22Majka Dlouha70:41+19:3408:32 (17)09:09 (18)21:59 (15)22:50 (15)26:53 (17)29:13 (19)42:53 (20)45:38 (20)50:50 (20)52:35 (21)55:54 (22)62:21 (25)64:27 (25)67:51 (25)69:08 (25)70:03 (25)70:41 (24)
Co kde Radim posbiral (CZE)08:32 (17)00:37 (35)12:50 (16)00:51 (41)04:03 (31)02:20 (33)13:40 (26)02:45 (26)05:12 (37)01:45 (29)03:19 (13)06:27 (29)02:06 (19)03:24 (21)01:17 (29)00:55 (21)00:38 (30)
23Michela Guizzardi72:34+21:2708:04 (12)08:34 (13)24:00 (25)25:41 (27)29:31 (31)32:13 (29)47:07 (29)49:38 (28)53:36 (28)55:07 (28)58:34 (26)64:10 (26)66:25 (26)69:52 (26)71:05 (26)71:58 (26)72:34 (25)
CUS BOLOGNA08:04 (12)00:30 (16)15:26 (32)01:41 (45)03:50 (24)02:42 (37)14:54 (34)02:31 (10)03:58 (13)01:31 (10)03:27 (19)05:36 (13)02:15 (25)03:27 (23)01:13 (24)00:53 (16)00:36 (20)
24Mira Scheir74:09+23:0211:17 (39)11:51 (39)24:45 (26)25:24 (25)28:29 (23)30:11 (22)44:49 (22)47:44 (22)52:58 (26)55:03 (27)58:37 (28)65:25 (29)68:13 (29)71:12 (28)72:29 (27)73:24 (27)74:09 (26)
Belgian Military Orienteering Team11:17 (39)00:34 (28)12:54 (17)00:39 (27)03:05 (13)01:42 (15)14:38 (33)02:55 (31)05:14 (38)02:05 (38)03:34 (20)06:48 (34)02:48 (41)02:59 (11)01:17 (29)00:55 (21)00:45 (43)
25Maren Herrgesell75:01+23:5408:43 (19)09:51 (23)23:17 (20)23:54 (20)28:46 (25)30:35 (25)47:08 (30)49:52 (30)53:57 (29)55:34 (29)58:56 (30)65:08 (28)67:33 (28)71:56 (29)73:07 (28)74:21 (28)75:01 (27)
OLC Graz08:43 (19)01:08 (46)13:26 (19)00:37 (22)04:52 (34)01:49 (16)16:33 (40)02:44 (24)04:05 (20)01:37 (21)03:22 (14)06:12 (21)02:25 (32)04:23 (39)01:11 (20)01:14 (43)00:40 (35)
26Kristina Ivanova75:04+23:5709:26 (26)10:02 (26)25:09 (30)25:45 (30)28:53 (26)30:27 (24)45:53 (27)48:43 (27)52:51 (25)54:28 (26)58:37 (28)64:42 (27)67:05 (27)70:45 (27)73:15 (29)74:27 (29)75:04 (28)
Bulgaria National Team09:26 (26)00:36 (33)15:07 (30)00:36 (15)03:08 (14)01:34 (9)15:26 (35)02:50 (27)04:08 (21)01:37 (21)04:09 (31)06:05 (19)02:23 (30)03:40 (28)02:30 (45)01:12 (41)00:37 (27)
27Patrizia Stögerer75:21+24:1409:52 (29)10:39 (30)25:03 (29)25:43 (29)29:16 (28)32:58 (31)47:32 (32)50:12 (32)54:26 (31)56:28 (31)61:13 (32)66:45 (31)68:58 (30)72:38 (31)73:49 (30)74:45 (30)75:21 (29)
HSV Pinkafeld09:52 (29)00:47 (42)14:24 (28)00:40 (30)03:33 (21)03:42 (43)14:34 (32)02:40 (20)04:14 (25)02:02 (37)04:45 (37)05:32 (12)02:13 (22)03:40 (28)01:11 (20)00:56 (24)00:36 (20)
28Liliana Goceva75:32+24:2510:44 (33)11:12 (33)24:53 (27)25:42 (28)30:37 (33)33:46 (33)47:01 (28)50:08 (31)54:18 (30)56:05 (30)59:52 (31)67:11 (33)69:14 (31)72:35 (30)73:57 (31)74:54 (31)75:32 (30)
Bulgaria National Team10:44 (33)00:28 (10)13:41 (22)00:49 (37)04:55 (35)03:09 (41)13:15 (22)03:07 (38)04:10 (22)01:47 (30)03:47 (24)07:19 (39)02:03 (16)03:21 (17)01:22 (33)00:57 (26)00:38 (30)
29Yana Sandieva76:17+25:1010:53 (35)11:26 (34)24:54 (28)25:31 (26)29:29 (30)31:21 (26)45:29 (25)48:05 (24)52:09 (23)54:19 (24)58:38 (29)68:45 (34)70:36 (34)73:34 (32)74:46 (32)75:40 (32)76:17 (31)
NSA-SIVEN10:53 (35)00:33 (24)13:28 (20)00:37 (22)03:58 (29)01:52 (20)14:08 (30)02:36 (17)04:04 (19)02:10 (39)04:19 (34)10:07 (44)01:51 (11)02:58 (9)01:12 (21)00:54 (18)00:37 (27)
30Liesbeth Van De Velde76:33+25:2609:27 (27)10:07 (27)23:57 (24)24:35 (24)28:39 (24)32:37 (30)45:11 (23)48:30 (25)53:05 (27)56:42 (32)61:23 (33)66:34 (30)70:02 (33)73:43 (34)75:08 (34)76:00 (33)76:33 (32)
Belgian Military Orienteering Team09:27 (27)00:40 (37)13:50 (24)00:38 (24)04:04 (32)03:58 (45)12:34 (13)03:19 (39)04:35 (30)03:37 (43)04:41 (36)05:11 (5)03:28 (44)03:41 (29)01:25 (37)00:52 (13)00:33 (5)
31Maria Makarova76:43+25:3609:16 (22)09:46 (20)26:32 (33)27:09 (33)29:52 (32)32:07 (28)45:48 (26)48:31 (26)52:34 (24)54:26 (25)58:11 (25)67:03 (32)69:49 (32)73:42 (33)75:07 (33)76:04 (34)76:43 (33)
Orienta-Zarya09:16 (22)00:30 (16)16:46 (38)00:37 (22)02:43 (5)02:15 (29)13:41 (27)02:43 (23)04:03 (17)01:52 (32)03:45 (23)08:52 (42)02:46 (39)03:53 (31)01:25 (37)00:57 (26)00:39 (34)
32Anna Caglio79:42+28:3509:26 (26)09:54 (24)23:53 (23)24:30 (23)28:26 (22)30:16 (23)47:17 (31)49:44 (29)58:14 (32)60:09 (34)64:24 (35)70:59 (36)73:26 (36)76:48 (35)78:12 (35)79:03 (35)79:42 (34)
Polisportiva Besanese09:26 (26)00:28 (10)13:59 (26)00:37 (22)03:56 (27)01:50 (18)17:01 (41)02:27 (7)08:30 (42)01:55 (34)04:15 (32)06:35 (30)02:27 (33)03:22 (19)01:24 (35)00:51 (10)00:39 (34)
33Lenka Chroustova80:22+29:1511:02 (37)11:38 (37)28:00 (40)28:47 (39)37:55 (43)39:52 (43)52:34 (37)55:36 (37)59:38 (37)61:11 (37)65:27 (36)72:04 (38)74:18 (38)77:43 (36)78:54 (36)79:46 (36)80:22 (35)
SK Zabovresky Brno11:02 (37)00:36 (33)16:22 (36)00:47 (36)09:08 (45)01:57 (22)12:42 (17)03:02 (35)04:02 (16)01:33 (12)04:16 (33)06:37 (32)02:14 (24)03:25 (22)01:11 (20)00:52 (13)00:36 (20)
34Lina Lang81:11+30:0411:16 (38)11:46 (38)27:36 (36)28:26 (37)33:57 (37)36:32 (37)51:04 (35)54:30 (35)59:23 (35)61:05 (36)65:55 (38)72:20 (39)74:34 (39)78:13 (39)79:27 (37)80:28 (37)81:11 (36)
Stora Tuna OK11:16 (38)00:30 (16)15:50 (34)00:50 (39)05:31 (39)02:35 (35)14:32 (31)03:26 (41)04:53 (35)01:42 (26)04:50 (40)06:25 (28)02:14 (24)03:39 (26)01:14 (25)01:01 (31)00:43 (39)
35Elina Karklina81:15+30:0808:59 (20)09:48 (21)28:21 (41)28:57 (41)35:21 (40)37:41 (39)53:13 (38)56:13 (39)60:29 (38)62:11 (38)65:35 (37)71:47 (37)73:55 (37)77:57 (38)79:34 (38)80:38 (38)81:15 (37)
NBS/Latvia08:59 (20)00:49 (44)18:33 (43)00:36 (15)06:24 (42)02:20 (33)15:32 (36)03:00 (33)04:16 (27)01:42 (26)03:24 (17)06:12 (21)02:08 (20)04:02 (33)01:37 (40)01:04 (35)00:37 (27)
36Małgorzata Szeliga81:42+30:3509:59 (30)10:33 (29)27:35 (35)28:12 (35)33:17 (35)35:18 (35)49:15 (33)53:30 (34)58:17 (33)59:56 (33)63:51 (34)70:07 (35)72:31 (35)77:56 (37)79:54 (39)81:07 (39)81:42 (38)
UKS "TUKAN" Iwiny09:59 (30)00:34 (28)17:02 (40)00:37 (22)05:05 (36)02:01 (26)13:57 (29)04:15 (42)04:47 (34)01:39 (23)03:55 (27)06:16 (24)02:24 (31)05:25 (42)01:58 (43)01:13 (42)00:35 (14)
37Amanda Holmgren82:22+31:1514:40 (44)15:12 (44)27:58 (39)28:49 (40)32:46 (34)34:36 (34)51:07 (36)54:32 (36)58:59 (34)60:58 (35)66:17 (39)72:33 (40)75:02 (40)79:14 (40)80:31 (40)81:39 (40)82:22 (39)
Vittjärvs Ik14:40 (44)00:32 (20)12:46 (15)00:51 (41)03:57 (28)01:50 (18)16:31 (39)03:25 (40)04:27 (28)01:59 (36)05:19 (43)06:16 (24)02:29 (36)04:12 (37)01:17 (29)01:08 (38)00:43 (39)
38Maya Nedyalkova85:20+34:1311:38 (42)12:12 (41)30:07 (43)30:46 (43)35:52 (41)37:45 (40)53:29 (39)56:07 (38)61:06 (39)62:54 (39)66:46 (40)75:41 (43)78:30 (43)82:32 (42)83:53 (41)84:46 (41)85:20 (40)
Mladost11:38 (42)00:34 (28)17:55 (41)00:39 (27)05:06 (37)01:53 (21)15:44 (37)02:38 (19)04:59 (36)01:48 (31)03:52 (25)08:55 (43)02:49 (42)04:02 (33)01:21 (31)00:53 (16)00:34 (11)
39Metka Udovic87:14+36:0710:22 (32)10:58 (32)27:39 (37)28:22 (36)34:17 (38)36:17 (36)54:37 (41)57:29 (41)62:02 (40)63:37 (40)67:19 (41)73:56 (41)76:35 (41)80:42 (41)84:57 (42)86:35 (42)87:14 (41)
OK Trzin10:22 (32)00:36 (33)16:41 (37)00:43 (33)05:55 (40)02:00 (25)18:20 (43)02:52 (29)04:33 (29)01:35 (15)03:42 (22)06:37 (32)02:39 (38)04:07 (35)04:15 (46)01:38 (45)00:39 (34)
40Nancy Wenderickx88:23+37:1610:49 (34)11:38 (37)27:24 (34)28:00 (34)34:43 (39)37:50 (41)50:05 (34)52:41 (33)59:33 (36)64:39 (41)69:25 (42)75:19 (42)77:32 (42)85:10 (43)86:37 (43)87:39 (43)88:23 (42)
hamok10:49 (34)00:49 (44)15:46 (33)00:36 (15)06:43 (44)03:07 (39)12:15 (9)02:36 (17)06:52 (41)05:06 (44)04:46 (38)05:54 (17)02:13 (22)07:38 (44)01:27 (38)01:02 (33)00:44 (41)
41Ana Pribaković Borštnik91:04+39:5710:00 (31)10:44 (31)27:42 (38)28:34 (38)33:52 (36)36:33 (38)54:13 (40)56:58 (40)66:06 (42)68:49 (43)73:37 (44)80:32 (45)83:07 (45)87:33 (44)89:13 (44)90:17 (44)91:04 (43)
OK Tivoli10:00 (31)00:44 (40)16:58 (39)00:52 (42)05:18 (38)02:41 (36)17:40 (42)02:45 (26)09:08 (43)02:43 (41)04:48 (39)06:55 (37)02:35 (37)04:26 (40)01:40 (41)01:04 (35)00:47 (44)
42Helena Pluymers94:08+43:0111:35 (41)12:14 (42)42:27 (45)43:17 (45)46:46 (45)49:53 (45)62:09 (43)64:45 (43)71:37 (43)73:21 (44)78:27 (45)84:40 (46)87:27 (46)91:33 (45)92:31 (45)93:27 (45)94:08 (44)
Belgian Military Orienteering Team11:35 (41)00:39 (36)30:13 (45)00:50 (39)03:29 (19)03:07 (39)12:16 (10)02:36 (17)06:52 (41)01:44 (28)05:06 (42)06:13 (22)02:47 (40)04:06 (34)00:58 (7)00:56 (24)00:41 (36)
43Virág Nagy96:29+45:2210:56 (36)11:32 (35)29:45 (42)30:25 (42)36:39 (42)38:56 (42)55:22 (42)60:15 (42)65:34 (41)67:27 (42)71:28 (43)80:02 (44)82:30 (44)92:19 (46)94:11 (46)95:44 (46)96:29 (45)
Szegedi Vasutas SE10:56 (36)00:36 (33)18:13 (42)00:40 (30)06:14 (41)02:17 (30)16:26 (38)04:53 (43)05:19 (39)01:53 (33)04:01 (29)08:34 (40)02:28 (35)09:49 (46)01:52 (42)01:33 (44)00:45 (43)
44Barbara Giuganino124:29+73:2213:28 (43)14:09 (43)38:29 (44)39:49 (44)46:29 (44)49:37 (44)74:34 (44)80:47 (44)93:43 (44)96:30 (45)102:37 (1)111:13 (1)113:36 (1)121:22 (1)122:45 (1)123:45 (1)124:29 (1)
CUS Parma Orienteering13:28 (43)00:41 (39)24:20 (44)01:20 (44)06:40 (43)03:08 (40)24:57 (44)06:13 (44)12:56 (44)02:47 (42)06:07 (44)08:36 (41)02:23 (30)07:46 (45)01:23 (34)01:00 (30)00:44 (41)
Rasa Ptasekaite+-52:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Linné00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Bettina Aebi56:50+05:4309:23 (23)09:51 (23)21:58 (14)22:40 (14)27:31 (21)29:41 (21) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)45:49 (4)48:43 (4)53:23 (4)54:51 (4)55:59 (5)56:50 (5)
OK Linné09:23 (23)00:28 (10)12:07 (12)00:42 (32)04:51 (33)02:10 (28)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)45:49 (46)02:54 (43)04:40 (41)01:28 (39)01:08 (38)00:51 (45)
Paulina Faron+-52:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Polish National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Catherine Taylor+-52:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Linné00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Karolina Borankova+-52:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SCM Hanacke oblasti00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Laura Vike+-52:5315:30 (46)16:22 (46) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)22:29 (1)29:19 (2)43:00 (2)47:14 (3)53:45 (5)55:59 (6)58:37 (6) (N/A)
NBS/Latvia15:30 (46)00:52 (45)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)22:29 (45)06:50 (45)13:41 (45)04:14 (45)06:31 (43)02:14 (44)02:38 (46)00:00 (N/A)
Beatrice Baldi+-52:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Italy National Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)